Aktuální stránka:13 z 26
Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-01-09, 00:16
ja to taky videla a nejlepsi je, ze mame i takoveho kocoura :) ale uz ma asi 3roky tak je mnohem vetsi :)) s myma fretkama si ale nehraje, neb se boji Zofky, ktera ho kouse :P
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-25, 09:06
V?era kolem šesté ve?er "Minuta z p?írody" od p. Chaloupka.
P?ítel huláká, a? se p?ijdu okamžit? podívat. A v tv fretka :o)) Pan Chaloupek povídal cosi o fretkách a o tcho?ích, že je v?tšina lidí od sebe nerozezná.
Fretku v televizi ozna?il za otylou, mn? p?ipadala jen hezky vykrmená na zimu. ;oP
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 12:46
NAŠLA JSEM TO :O)) [www.ceskatelevize.cz]RL
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:43
O tých pachovích žlázách je docela vedle.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 14:46
JAKTO? už ti tcho? n?kdy fouknul do obli?eje?ujištuju t?,kam se hrabe fretka ! mýho chlapa to málem složilo k zemi a to je zvyklej...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:01
bóža: ...to ako že tchor smrdí viac ako fretka????? To sa vôbec dá???? :-)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:02
Ale fretka nebyla obézní... jenom hezky kula?ou?ká... na druhou stranu tam ?ikaj, že fretky ty žlázky nemaj, ne? Mám v tom n?jak bordel..
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:08
?íkal tam, že je mají, ale nepoužívají je:-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:09
No jo vlastn?... hahaha :D
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:16
aha,tak to mi uniklo,t?eba m?l jen jednu fretku a ta je nepoužívala.Náš Eda,byl první a sám tady, taky nikdy nepušil.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-25, 15:53
Chachá!
Naše Meggie taky dávno nepuší. Ale m?li jste ji zažít v pubert?. Nekousala, nezlobila, nic neni?ila, ale pšoukala jako o život n?kolikrát denn?! :o))
A vidíte, p?ežili jsme to...

Já jsem pochopila, že p. Chaloupek ?íkal, že fretky bu? žlázky nemají, nebo mají, ale nepoužívají. Je pravda, že jsem v?era víc sledovala obraz než zvuk :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-01-25, 16:34
Pušení není užití naplno. Naplno je to v obran? a jde o opravdové vyst?íknutí páchnoucího vým?šku olejovité konzistence žlutavé barvy,m?že ho být tak asi velký náprstek,nebo dva menší, docela p?kná louži?ka. Zažila jsem to dvakrát za dvacet let co mám fretky, dohromady jich u nás bylo a je 12.V obou p?ípadech šlo o napadení psem, tedy nejvyšší nouzi. P?i podobné akci jsem zažila tcho?e a rvá?e jezev?íka. Puch byl nepopsatelný a jezev?ík už do žádných d?r potom ne?uchal.On totiž i normáln? je tcho? cítit víc a i trochu jinak, jakoby ost?e kysele.
Božo,díky za video.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-01-25, 17:11
Já jsem to myslela tak, že ?íkal, že fretky pachové žlázy nemají nebo je nepoužívají. Jak m?že ?íct, že je nemají.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-01-25, 19:20
No protože hodn? fretek žlázky nemá díky opera?nímu zákroku, který je našt?stí v sou?asné dob? už zakázaný (Vendelín mi na to kdysi málem um?el).
Mám jiné výhrady - pan scénárista zjevn? nikdy nevid?l b?hat obézní fretku. To, že je n?který scho? kulat?jší neznamená, že není hbitý. D?lila bych to spíš na líny a nelíný :o))))
- a taky "Tcho?e a fretku na pohled rozezná málokdo"...Pokud vím, tak bez odborných znalostí a pitvy to nepozná NIKDO, pokud se nejedná o jiné než tcho?ovité, prost? divoké zbarvení...:o)))
Ale jinak to tomu herci v Minut? velice slušelo!!!
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-25, 20:27
Zakázaný nezakázaný, d?laj to furt, hajzlové... :( A je to fakt, zakulacená fretka neznamená pomalá... Spíš m? zajímá, jak ud?lali, aby se fretka procházela na volno po krajin?, aniž by zdrhla...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-01-25, 21:09
Jsou 2 možnosti.
a) je zabíraná dost zblízka, takže není vylou?eno, že se poblíž nachází osoba (-y), které po ní sko?í, jakmile za?ne jevit známky prchání
b) jde opravdu o líného tcho?e :o))))



nebo c) soud? dle Vendelka - pokud se str?il k potoku a necítil nebezpe?í, že ho tam n?kdo bude strkat, vydržel na 5m ?tvere?ních mnoho minut - když to tcho?e zajímá, nemá d?vod ?muchtat jinde (tedy alespo? po n?jakou chvíli :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-26, 08:55
...mne sa to video nedá otvori?...škoda :-(
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-01-26, 09:37
Johano, nejde ti to v?bec otev?ít? Nap?. m? chvíli trvá, než se uloží vyrovnávací pam??, ale pak se to rozjede.

Jak tak sleduji tu fretku, hodn? mi p?ipomíná naši Meggie, v?etn? t?ch faldík? :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-01-26, 09:44
Mirim dík... to je možno ten problém...som to otvárala v?era z domu, tam je to trochu pomalšie...asi som to stopla priskoro...poobede skúsim znova.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-01-28, 13:12
Dnes ten v televizi nebyl chlupatý. V Receptá?i prima nápad? MVDr.Riedlová, kterou jsem tu i s jejími kolegyn?mi chválila v kapitole o kastraci, povídala docela p?kn? o epilepsii u ps? a ko?ek.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-01-28, 14:15
jee, je to zlaté :o)
No len ja by som nesúhlasila s tým,že zlazy nepoužívajú, ten môj denne aj 2x :( a poviem vám, nefretkára už nieraz napínalo :o)

Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-01-28, 14:19
hena9: To jsem ráda, že nejsem sama, kdo má takovýho fre?áka... Meggie používá žlázky akorát když ji n?jakej samec moc morduje, ale p?i tom se chudák n?kdy i pokaká... :,( ale Rocky, to je prasátko :)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2007-02-11, 00:49
Nevim, zda se to tu objevilo, nataceli jsme reportazicku pro Receptar na Prime, prosakly informace, ze by to melo jit zitra. Za nic nerucim, produkce se se mnou nebavila. Takze jen avizo. Sama nevim, co od toho cekat, takze radsi nic.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-02-11, 00:53
Lee:
Tak to budu ?íhat u televize! Jsem zv?davá, dík za echo.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-02-11, 08:14
Já taky budu ?íhat.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-19, 19:32
Nekoukali jste te? n?kdo na Animal Planet? Byla tam "záchrana mazlí?k?" a zachra?ovali z kontejneru s plechovkama opilou fretku, albínka...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-02-20, 00:15
Já jak vidím název "záchrana malí?k?" (by? Animal Planet máme), radši na to nekoukám, abych se zas neroz?ílila nebo nerozplakala... :o///
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-02-20, 10:43
Markéta: Ale no tak, v?tšinou to happy end;-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-20, 13:13
Markéta: Fakt je tam v?tšinou happy end, málokdy to skon?í utracením zví?ete :( ale ten albínek v?era byl krásnej... a nakonec šel k chlapovi, kterej je n?jakym šéfem "záchranný fret?í stanice"... A na tý veterin? byl sice pár dní na pilinách, ale když vyst?ízliv?l, dostal úpln? náááádhernou voliéru s trubkama, prolejza?kama, velkou minimáln? 2m na 2m... fakt p?kný :) a to na tý veterin?, když si ho odnes, už tam o n?m nic nebylo :)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-02-20, 21:36
Markéta: Já na to taky moc nemám žaludek.
Avatar

Aktuální stránka:13 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist