Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:42
atevi:no u vás ano, já mám na náklady leda tak tenkou isinku a tím moc nenachytám...a v p?ípad? nudy v práci asi vezmu pelech, pinzetu a hned se zabavím :D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:04
výborn?, aspo? Ti to rychle ute?e, pak to dáš do klece a na další den máš o zábavu postaráno :-))

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:39
Jj svatá pravda.. nejlepší je když ti každej smra?och za?ne línat jindy... oni neee že by všichni naráz,...na co... p?kn? jeden za druhým, tak je zachlupeno pomalu celej rok :D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:43
zas ber to z jiného pohledu, když se dostaneš do fáze, že Ti to bude fuk a budeš prost? po tcho?ích uklízet i bordel nebordel, jsi skv?le p?ipravená na d?ti. Já jsem skv?le p?ipravená na fre?ule p?es mé 3 d?ti :-)))

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:44
atevi: však já po nich uklízím denn? nesmí být na zemi ani smítko ani nic... ale na d?ti se n?jak necítím..p?ece jen tcho? ti nepokydá nový triko, nepo?márá st?nu a nenarveš mu jen za batoh do školy 1500,-

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:53
kamcul: Za batoh do školy ne, ale za batoh do tramvaje skoro jo:D:D A že ti tcho? nepokydá triko? Chaha. Moji tcho?i lezou všude a když je se?vu tak mi ješt? sko?í do talí?e:)))
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:54
Vše má své pro a proti - jak je hezké pozorovat d?ti jak vymýšlí fre?ulím z kuchyn? prolízací labyrint a neváhaj použít k tomuto ú?elu cokoliv - Malej Mates jen zá?í a co smíchu je u toho - d?ti spokojené, tcho?i dvakrát tolik a já mám nakrmenou duši?ku a super náladu :-)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 14:58
hanulka:tak to zase moji tcho?i ne, to jim nedovolím, aby mi lezli do talí?a, ale lotrovin se už nad?lalo to máš recht :-))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-21, 15:11
Kamcul: Víš ono je to relativní, já jim to taky nedovolím, ale stokrát sundáš tcho?e ze stolu a on tam stokrát vysko?í. A je to nakonec moje chyba, že jím na nízkém stolku v obýváku, vysko?í si na gau? a z gau?e na st?l.. Oni se prost? neptaj:D
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 15:22
hanulka: mno tak to jo ale je pravda že já v p?ítomnosti tcho?? rad?ji taky nejím :D
U nás vysko?í na st?l jen naše manažerka... Jenny...
St?l vysoký asi 120 cm... sko?í na polici, na kancl židli, po ní se vydrápe na st?l, tam si sedne k notebooku a snad ?eká až jí ho otev?u... :D to mi p?ipomíná jednu roš?árnu co mi provedla :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-08-09, 18:02
ahojte,nevim kam to napsat tak treba sem.dneska jsem megince objevila na vouskach co ma u tlamky ze se ji trepi,ma to akorat asi u dvou vousku co stim?ustrihnout ten otrepeny kousek,ja nevim?díky
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-09, 18:25
Rotty, nijak bych ty vousky nest?íhala. Vl?ákovi když vous doroste do vétší délky, tak sám vypadne a za?ne rúst nový. Spíš by mné zajímalo pro? se t?epí, jestli fretce néco nechybí (vitanim, minerál) tak snad se jen optat veta z ?eho to múže být.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-08-09, 21:20
davam fretulim acanu kitten a multivitaminovou pastu od gimpetu,obcas nejaky pamlsek zeleninu a ovooce.nevim co vic by ji mohla davat.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-09, 21:26
...nebo jestli n?co nep?ebývá...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-19, 12:42
POMÓÓÓÓÓÓC !!!!! UŽ JE TO TU ZASE !!!!!!
to je fret?í trest nám lidem za všechna p?íko?í, který na nich pácháme... t?eba že je ob?as koupem, ?istíme jim uši, nutíme je chodit na záchod (a nedovolíme pod gau?), papriku a rozinky nedostávají místo granulí (ale jen jako pamlsek) a nechceme za nima vlízt do tý suprový roury!! tak to máme za to!!!

kdo to ješt? nepochopil - práv? p?ed chvílí jsem oškubala první svoji letošní podzimní slepici - jáca byl vypelichán...

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-19, 13:00
Chcicht :o) Tak to jsi pozadu Marti, ja uz mam dve slipky :)))
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-10-19, 13:02
U nás se ješt? nelíná...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-10-19, 16:30
Filip už mi letos taky p?elínal :o) má ted takovou hustou, jemnou, krátkou srst :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-02, 18:19
Taky vám te? línají fretky?
Vl?ák má krátkou letní svrchní srst, ale podsadu šílené hustou. A za?al te? hrozn? línat....i pesíky, i podsadu.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-01-02, 18:21
Žofka mi líná taky, pod zimní srstí už má krátkou letní.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-02, 18:24
Já sem zvédavá, jak se ten zmetek rozhodl p?esrstit....jestli už na letní, nebo rovnou na nahá?e :-)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-01-03, 14:28
M? se všichni kluci (6x) šílen? vykusujou a drbou... asi taky snad p?esrs?ují...

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2009-01-03, 18:07
Gaston se rozhodl ze nam predela vybaveni bytu...pry nemame koberce(nezamyslelse jaky je asi duvod) tak on se o to postara..marne vysvetluji ze na sobe koberec mit nemusim ale on je tak peclivy...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-04-07, 09:50
Bobánek už je od minulého týdne p?evle?ený do letního kabátku... akorát ocásek si nechal zimní :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Přílohy: Oškubanej.jpg (95kB)  
Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-07, 11:16
Stretli ste sa prosim niekto s tym, ze fretici vypadali chlpy okolo papule a oci a strasnym sposobom sa skriabe? Matne si pamatam, ze minuly rok som o takomto case s vetom riesila, ci nema nejakeho kozneho parazita alebo co, ale na nic sme neprisli, za cca tyzden jej zacala srst padat a presrstila a prestala sa skrabat. Akurat to pelichanie okolo oci a papule mi nejde do hlavy, v noci som k nej vstavala, bo sa skrabala ako besny tchur. Ked sa jej pozriem sprdu na hlavu, vyzera dost komicky. Ostatne fretule mi takto nelinaju.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-07, 11:36
Maja, ja si matne pamätám vypadané chlpy okolo o?í v súvislosti s dlhou rujou samice...ale to tento prípad nebude...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-07, 13:18
To Johana: eee...nebude...mame po ruji...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-07, 13:59
Maja a ?o nejaké tie svilušky/sametky ?o sú na záhrade? Ale na tie asi nie je ro?né obdobie....hmmm...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-07, 14:04
Von nechodia, zapru sa na prahu a von ani za zivy svet. Asi to bude fakt to linani.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-07, 14:09
..no to bude, ale doteraz som nevidela pri oby?ajnom presrs?ovaní vypada? takto srs?....?o Nemec?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist