Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-31, 18:33
nevím jak jinde, ale u nás byly (už dvakrát) chlupy v obrovským množství všude asi m?síc a p?l.... už jsem nedoufala, že to skon?í... ;o))

p.s. a d?tem se nediv... kdo by se zbavoval milá?ka.... :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 31.05. v 18:34.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-31, 19:32
Nevím, ale ?tu všude a dokonce i má zkušenost je: že fretky línají týden. Ne m?síc, to už musíte mít absolutn? holé fretky, ne 8o/ ? Nepamatuju se, že by m? oblaka chlup? lítala celý m?síc po byt?.
Když za?nou línat, tak je pro?ešu a opláchnu sprchou. A do týdne jsou vylínaní.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-31, 19:49
No holky mi linaly chvili - sice ne tyden - protoze se pripravovaly na porod - ale chlupy po byte nemam jen v pokoji kde jsou - kde neluxuju, kvuli miminkum. Tappi sem oskubala a dobry - nejvic chlupu je po Flo, ta oskubat nejde..
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-31, 22:20
tak to mám asi sm?lu na mimo?ádn? chlupatého a mimo?ádn? dlouholínajícího tcho?e! :o))
samoz?ejm? jsem se snažila mu všemocn? "pomoci", ale bylo to všechno marný a zbyte?ný... už se velmi t?ším na zimní p?esrs?ování... :o/

jo a chlupy byly opravdu všude - i tam, kam tcho? nechodí, protože tam zas chodíme my a trapn? jsme si to roznosili... já to ješt? nesla dob?e, ale MANŽEL trp?l jako zví?e!!! :o)))

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-31, 22:25
taky mame chlupy vsude a uz linaj docela dlouho (presto to na nich neni nijak extra videt, hlavne Ferda, Terka nemela co ztracet...)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-06-01, 11:54
A ja mam jeste zimniho tchore, hec!!
Ten osel ma porad zimu a ne a ne opelichat. Vzdyt mu musi bejt horko, ne? No je to proste Kuba:))

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-01, 11:56
No nevim - Kuba je albin a Flo taky a taky ma porad dlouhou srst - sice ji padaji ale stejne na ni nic neubyva..
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2005-06-01, 12:05
No Kuba je uplnej medved.Zatim mu nevypadl ani chlup. Kouka na me jak osel, kdyz ho trochu zataham za chlupy, jestli neco povoli. Terina vedle neho vypada jak miminkovsky holatko. Ato je uz vahove deli jenom asi 240 g. ma si na nej davat vetsi pozor at se neprehreje, kdyz si pestuje takovej kozich??? Terka je tas tmava a pripada mi, ze se zahriva daleko rychleji.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-06-01, 13:06
Toz ja mam Cvokii oskubanou skoro celou:-) Az mi prijdou fotky, poslu, vypada chudak jak mexicky nahac:-)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jana.P (IP)
Datum: 2005-06-01, 15:17
Máca i Adéla ješt? mají taky zimní srst. Macík je jak mé?a a chlupy zatím držej pevn? na svém míst?.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-06-01, 15:36
je možný,aby nám línala letos podruhé?už jednou srst ?pln? shodila(viz výše Terezka plešatá) a po?ídila si p?knej novej "letni vohoz".A dneska jsem si všimla že jí zase promodrávaj noži?ky a kolem o?í pelichá(p?esn? takhle za?ínala minule).P?ed m?sícem byla kastrovaná,tak by to mohlo být hormonama?
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-06-01, 15:46
To by asi hormonama skoro klidne byt mohlo:-(
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-06-01, 15:54
No pot?š košt?.Doslova :-)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:20
Docela jste me uklidnili, ze nejsme zimni medvedi jen my. Uz jsem se chtela ptat, jestli jim mam delat nejaky zvlastni svetelny rezim, protoze jsou cele dny ve tme - na chodbe neni zadne okno, prosvita tam jen svetlo z kuchyne nebo obyvaku.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-07, 19:41
Tak takhle vypadá te? Frodí?ek ;o)





Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-07, 19:50
Kde zapomnel kozich???

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-04-07, 20:43
frodo je hezký i takhle :o)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-07, 21:36
Bara: kožich ješt? stále zapomíná. Všude po byt? :oD Jé a v pelechu kolik ho je.

vladimír: d?kujeme ;o) Jo, hezký je i tak, ale srandovní bude, až olýsá za ušima Takové ušoplešo byl lo?i ;oD
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-07, 21:55
Kdyz nechavaji kozich v pelechu vezmu fretku a oskubu ji :o) srst zustava v ruce a jde to samo.. ALespon zmirnim ty privaly chlupu vsude..
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-07, 22:37
:o) Já ?ešu ;o) Taky to jde snadno. ;oD Jo anebo sprcha ale to až finální fáze.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-07, 23:51
já to zkoušela taky (oškubat - jako slepici! ;o)), ale n?jak mi to "nefunguje" :o(
nebo jsem moc m?kká, aby nááhodou ?a?í?ek nem?l bebí... :o/

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-08, 00:22
Tak nevím, po?ád ?ekám, kdy tcho?i za?nou línat, ale po?ád nic... asi jsou na to moc líní :-) jenom se ?ím dál tím víc drbou o všechno co je po ruce (resp. tlapce)... Škubat mi zatím nejdou... Jinak už bych škubala jak vzteklá... I když ono je jedno, jestli mám mít p?íval chlup? ze ps?, koní, ko?ek, nebo tcho??. Pak jenom sedím a obírám ze sebe chlupy a ?íkám si:"ten je toho, ten tamtoho, tenhle je kobyly, tenhle h?ebce..." :-)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-13, 12:59
Tak nase Terinka dneska s mou pomoci odhodila zimni srst:) Takhle vypadala vcera:



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 13.04. v 13:03.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-13, 20:38
my stále zimní srst máme - a to ješt? tcho? neví, že jedem na Moravu (a t?eba tam ješt? bude sníh - tam ?lov?k nikdy neví - posledn? volala mam?a, že sn?ží a mrzne a to bylo cca p?ed 2týdny ;o))
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-21, 09:39
Chci se zeptat, jestli je možné, že fretka už te? m?ní srst na zimu.
Všimli jsme si, že Meggie vylínaly tlapky, má na nich novou krati?kou srst. Stejné to bylo letos na po?átku dubna, nejprve to za?alo nožkama a pak postupn? vym?nila zbytek srsti na letní. Posledních pár dní, když ji chovám v náru?í, z?stávají mi na oble?ení chlupy, ne tedy n?jak extrémn?, ale víc než normáln?.
Zdá se mi to brzy, je ješt? dost teplo :o/
Nebo to m?že být hormonální záležitost (Meggie má falešku)?
Jinak je naprosto v pohod?, p?kn? tloustne, až se jí d?lají "faldy" za krkem :o)))
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-21, 10:01
Mirim, my jsme na tom obdobn?. Medulka kv?li tomu dostala pár bodí?k? dol? na výstav?, že m?la vypadané chlupy kolem o?í. No ona to má i na tlapkách. Te? tam má krátké semišové chloupky.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-21, 13:01
No Terinka uz taky meni srst na zimni:) Vsude jsou jeji chlupy...
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-21, 13:03
Tak u nás ješt? nic nepozoruju. máme same?ka tak nevim jestli je v tom rozdíl.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-21, 13:06
Bara: No - to se tedy už t?ším :o( Co nejd?ív pob?žím pro pastu s maltozou, tu poslední na ja?e se Meggie pokusila spolknout i s tubou.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-21, 13:10
No ja videt, ze o sebe holka dba a snazi si davkovat optimalni mnozstvi pasty sama:)
Terka je jak chameleon. Je skoro cerna:) A to loni byla hodne svetla tchorinka. Ted je tmave tchorovita:)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist