Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-30, 16:19
Minischka, myslím že je :-))) A p?i p?edstav? jak tam rve tu deku sem si poprskala monitor :-))
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-30, 16:20
Monischko, bohužel je, mi máme doma momentáln? to samé. Nachlup.!!!!! A letos už podruhý

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-07-07, 22:08
vracim se ke kartacum jelikoz doba linani :) neni ten drateny moc ostry? a jde to s nim dobre? ja mam klasicky stetinovy jak je na boty, a nic moc :-/ taky jsem mela ten mekky co je na detske vlasky a taky zadna slava. nevim co jineho - samozrejme mimo trhani rukou :-) ale obcas necim bych mu to rada vycesala

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Kacule (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:22
Kuklynko, když jsem se podobn? zeptala ve zverimexu, tak na m? vážený pan prodava? dosti ost?e vyjel, že nechápe, co všichni mají, že to pro ty zví?ata není tak ostré, jak se zdá, že jim to masíruje tu k?ži a vy?esávání jde opravdu dob?e... B?tuš se nechá vy?esat jen tak, a drží, ale Amy jen za gimpetku, sta?í ji olizovat ten hrot, ani ji nevadí, že z n?j nic neleze, a je vy?esáno :)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:28
Kacule: dovolím si nesouhlasit. (To jsem si troufla co, tady na tomto foru)
My nejprve koupili kartá? takový jak psala Kuklynka jakoby na d?tský vlásky. Nanic, ten mi akorát vysbíral chlupy z oble?ení ale z fretky nee. Potom jsme koupili práv? ten drát?ný co psala Kuklynka a ne a ne a ne! V život? bych tol na zví?eti už nepoužila. Nejenom že je to škrábe, ale taky jim to k?ži p?kn? pod?elo a lítaly z nich lupy. Zkus si jím projet po stehnu nebo po pat? (nejhrubší k?že) ucítíš ten "p?íjemný" pocit.

Kuklynka: Zkus masážní rukavici nebo disk. Máme doma ten disk a je to super. A fretky drží :) žádné pod?ení a lupy a podobn?.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:32
Kamculenko, m?žeš si nechat t?ch narážek na tohle forum? Každej si tu píše svý názory a to je dob?e, ale bez t?ch kousavejch poznámek prosím.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:41
Rynn: ne, nem?žu, ono to tady i funguje jinak? Že jsem si nevšimla... A to je taky m?j názor ... :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:42
Kamcul promi?, ale toto mi opravdu nep?ipadá normální. Nikdo t? nenapadá, neoso?uje, takže pokud nemáš nic k tématu línání, již neodepisuj.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:44
hanulka: pokud sis nevšimla, tak m?j první p?ísp?vek dokonce byl k tématu, p?edstav si to. A docela k podstatnému tématu, nemusí lidi utrácet další prachy za kartá?ky a nesmysly které nefungují. Ale jak je vid?t, ?lov?k op?t napsal, snažil se poradit a je to zase špatn? že... jako tradi?n?...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:48
Kamcul, já se neohlásila na tv?j první p?ísp?vek, jestli bys byla tak laskavá a všimla si, KDY jsem p?ísp?vek odeslala. Reagovala jsem na tv?j druhý p?ísp?vek. Ale ano, jdu si radši házet na ze? hrách než bych reagovala na v?ci typu "všechno je špatn?, tohle fórum je špatn?" laskav? si tyto poznámky nechej pro sebe.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-08, 11:50
Jo ho? si i za m? :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-08, 12:03
Jasn?, ty jsi nejlepší.
Omlouvám se za narušení vlákna.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-08, 12:05
kamculenko, promi?, ale timhle zp?sobem ze sebe d?láš malý dít?, který se vzteká, protože na n?j byli jednou všichni zlí. Myslim si, že ve svym v?ku už bys mohla mít rozum natolik, abys ze sebe ned?lala chudinku, který všichni ubližujou a která tim trpí. Když je to forum tak hrozn? blbý, nikdo t? nenutí sem chodit. A pokud tak blbý neni tak nevim, pro? to sem furt píšeš a nadhazuješ, jak jsme všichni hnusný.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-07-08, 16:37
holky, ja bych potrebovala poradit ne koukat na hadky :)
estli teda mame zustat u toho kartace - klasika na boty, nebo je lepcejsi nejaky jiny, tak jaky.

Rynn jaky pouzivas ty?tedy na fretky myslim :-D

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-08, 16:47
Kukly, já je nevy?esávám :) já je pouze vyškubávám, m?la jsem práv? ten h?eben s t?ma kovovejma ostrejma hrotama a docela to s nim šlo, ale nejrychlejší je prost? vyškubat... takže kartá?e m? neberou :)
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 09:33
Dobré ráno, cht?la jsem se zeptat, zda je normální, když mi jenny letos op?t líná?? Lítá to z ní jak z chlupatého tcho?e, ale má novou srst, to jo...Línala mi p?i ?íji, je po kastraci, pipinu oteklou nemá.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-07-21, 11:50
kamculenka:
Bu? v pohod?, pokud má novou srt, všechno je O.K. Moji tcho?i te? taky línají, až mi hamaky málem p?i praní ucpaly odpad. Asi se ?ídí denním sv?tlem a po?asím ?i co.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-21, 11:59
Naši taky za?ínají línat. Bu? jdou z letního kožíšku do plavek :-D nebo už se za?ínají pomalu chystat na zimu, uvidíme.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:02
No naši kluci nejen že línají...ale d?sn? i futrujou....
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:02
Vendulka: u Jenny je to docela možné..že by bikini :D:D:D
Tak to jsem ráda že v tom nejsme sami.. jo m? to taky nechce pra?ka pobírat, nejhorší jsou ty zapíchané do látky které nejdou pobrat ani t?mi lepicími vále?ky :(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:26
já pelíšky p?ed praním luxuju malým nástavcem a zbavím se tak v?tšiny chlup?, takže pra?ka se neucpává.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:32
Vendula R:
No zvenku je okartá?uju, ale vnit?ek je z fleacu a z toho mi to prost? nejde, navíc na to mám te? jen jednu ruku, tak mi to moc nejde a fretky pelíchají te? fakt nadm?rn?. Oškubat je nem?žu, nejde to, poušt?jí chlupy pr?b?žn?. Snad to pra?ka p?ežije, vždycky jí potom vy?istm a ?ádn? propláchnu.

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:40
Vendula R: my máme stejný problém, prost? z toho fleece ne a ne a ne a vysava? nám to taky nepobírá, jakmile je to do té látky zapíchnuté, tak jsme bez šance na odchlupení... :(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:43
Gazza: Taky máme flísový pelíšky. Zpo?átku jsem chlupy z nich dostávala vlhkou dlaní - šlo to celkem dob?e ale ruka m? pak fest bolela...takže zlatej lux :o) Ale s jednou rukou je i luxování t?žký - to chce (alespo? do?asn?) na to ?išt?ní pelíšk? delegovat n?koho jiného... ;o)
?išt?ní pelíšk? papírovým lepicím vále?kem jsem zkoušela - jde to celkem dob?e ale padne na to hromada útržk?, takže zase zvít?zil lux.
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:50
Vendula: jaký papírový?? My máme takovej ále?ek z KIKu, je lepicí a vodou se to jen omyje a lepí to dále...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:02
To je vále?ek s vým?nnými lepicími papíry (má to útržky jako toale?ák) - když už je toho na papírku moc, utrhneš ho a jedeš dál... Ten oplachovací vále?ek mám taky ale z toho m? málem trefilo, když jsem ho b?hem odchlupování x-krát b?hala omývat... Od toho papírového trhacího alespo? nemusím nikam vstávat ;op
Avatar

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:03
Vendula R: Jj vim co myslíš.. je to z IKEA ne? A i v KIKu to mají... jako jo ale na b?žné odchlupení te? t?eba pelech? mi to sta?í no, je to horší na v?tší plochy, ale jak ?íkám, ty abodnuté mi ani vysava? neveme... a po vyprání tam stejn? chlupy jsou, tak nevim jak se toho zbavit...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:07
tak já na odchlupení t?eba seda?ka používám krom vysava?e klasickou isolepu :-))

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:12
atevi:jo to jsme d?lali taky, na ruku a omacávat isinou, ale byla to strašná spot?eba izolepy... zkus tak odchlupovat deku, tak t? z toho trefí...kor jak máš po kup? 3 fretky, te? už 4...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Línání
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-21, 13:14
kamcu - v klidu, isolepa je na náklady šéfa :-))

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist