Aktuální stránka:12 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-02-13, 12:57
Tak to vypadá, že i Jeckie už pomalinku za?íná ?íje. Vulvu má už trošku nateklou,cca jako t?eš?ovou pecku a Monty kolem ní po?ád brousí a nat?šen? u toho kvoká.
to Jordi: Budeme držet pale?k!!! :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-13, 13:15
Ymsha:
No tak to bys už mohla i odpo?ítávat a hlídat to ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:51
Medulko: Držím Ti pale?ky aby byly další miminka.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:51
Medulko: Držím Ti pale?ky aby byly další miminka.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-03-01, 14:30
Jordi tak co jak to u vas vypada?
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-01, 16:16
Stále stejný, Med má vulvu mírn? nab?hlou, ale jen tak aby se ne?eklo. Toto si drží od té doby a nic víc. V?bec to není jako minule, tažke si myslím, že v ?íji není. Elfi ani ?. No a Frodo, ten si ob?as hraje na to, že jako zna?kuje, ale jen tak. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-03-02, 12:04
Tak naše Jackie už je 2týdny v ?íji. Trochu zhubla a co je v ?íji, po?ád by se nosila a mazlila. Nechce být skoro v?bec sama, po?ád za n?kým b?há a kdybych ji nechala, asi by se mnou spala i v posteli. To by ovšem nesm?la zna?kovat. První týden zna?kovala dost vehementn?, dokonce se mi vy??rala i na psací st?l! Ta? už je to našt?stí lepší. Vypadá to, že je Monty na ukon?ení ?íje naprosto nepoužitelný. Sice se snaží, ale Jackie se vždycky p?ekulí na záda a odstrkuje ho, dost u toho kníká a pak se v?tšinou b?ží ke mn? schovat. V noci mají p?íležitostí k pá?ení dost, jsou spolu pušt?ní ve svém pokoji, ale zatím jediné, ?eho docílil, je pravd?podobn? to, že má Jakie škrábance na krku od toho ?astého Montyho "obt?žování".

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-03, 12:19
Jordi, jsem zv?davý, co z toho bude.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-03-03, 12:59
Hehe s pocuranim stolu to znam :oD udelala mi to ta ma mrsule Tappi :o) Ale ze by mi holky znackovali sem si nevsimla.
Monty je kastrat? Jinak Tappi taky casto nechce zhruba do tech dvou tydnu akorat jeci a ne a ne a ne, pak po cca po dvou tydnech jen dava ocasek na stranu :o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-03-03, 19:10
Nase Terka taky znackuje jak blba. Vcera mi poch... polstar a perinu. Na zaver hodila bobek na koberec a ja jsem myslela, ze ji zabiju.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-03-03, 22:16
to Yasmin: jo jo, Monty už je kastrát více než rok, ale zatím si toho, myslím, ješt? ani nevšimnul :-) Otravuje všechny sami?ky, které kdy vid?l, ale jaksi skutek utek... :-)
Za?ínám mít trochu z té její ?íje strach, protože už celkem zhubla a má te? 800g :-( Navíc je hodn? apatická a skoro si nechce hrát. V ?íji je od 12.2. tak to vypadá, že asi brzo budu muset jít na veterinu :-( Monty se jí snaží alespo? tahat po zemi za krk, ale i když samotnou akci ;-) natrénoval už dávno, tak v reálu je to n?co jiného, neb noha plyšového vlka se v?bec nevrt?la a ani se jinak nebránila... :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-03-03, 23:13
Ymsha: Pokud Jackie b?hem ?íje za?ala výrazn? hubnout a hlavn?, pokud je nyní APATICKÁ, ?ekla bych, že není na co ?ekat a upalujte co nejd?íve (pokud možno zítra) na veterinu nechat jí ukon?it ?íji!!! Baští?
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-03-06, 10:49
to Vendula R: Kupodivu na druhý den, co jsem psala tenhle odkaz, jen co jsem ráno otev?ela dve?e do tcho?ího pokoje, vylet?li oba dva jako rakety, nahán?li se a hrozn? u toho oba kvokali :-) Takže zas až tak apatická, jak jsem uvád?la, asi nebude :-) Baští dost, hovínka ma ukázková a k tomu dostává calopet, aby m?la vitamínky a sem tam žloutek. Ale protože už je to skoro m?síc, co ?íjí, do konce týdne nejspíš na tu injekci stejn? p?jdeme.
Mimochodem Monty se fakt o ten styk vehementn? snaží, jenže je to jelito. Ale zaznamenali jsme jakýsi pokrok, protože už jí za?íná olizovat krk,což p?edtím ned?lal, tahá ji celkem úsp?šn? po zemi tam a zpátky, ale když dojde na v?c, tak se prost? Jackie nechce, možná má pocit že je to incest :-) se strejdou... Vždycky to nakonec skon?í tak, že se Monty naštve, za?ne s ní cloumat a Jackie, jen co se vymaní, utíká se schovat ke mn? nebo p?íteli.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-03-10, 13:57
Nová zpráva do Medulát?í kroniky: Jumbík je ode dneška kastrát, vše prob?hlo v po?ádku, v dev?t ráno už bylo i po a te? spokojen? lašuje po kleci, jako kdyby se nic nestalo.....
Jo a oba zdravíme ostatní Medulátka
Jája a Jumbo
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-10, 15:54
- Medulka se kone?n? rozhoupala a pokra?uje v ?íji.
- Elfi ješt? neza?ala ?íjit, což je dob?e a já doufám, že ješt? chvilku po?ká.
- Bigi má prý už po ?íji.
- a Jackie v ?íji je.

Zdravíme medulátka, že mam?a posílá špípanec pro št?stí. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-11, 07:22
Jája: tak, a nad?je na obnovení stavu ledních medv?d? v ?echách je fu? :o((
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-16, 14:58
Fotky z návšt?vy v Ostrav?.
Jackie (Ymsha) a Miky (vladimír)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-03-16, 16:14
Jordi: ?í je Jackie? Má zbarvení jako naše Kiki. Je to harlekýn nebo tcho? s ponožkama? Naše Kiki má ješt? pruh za ouškama. Nevím, jaké je to p?esn? zbarvení.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-16, 16:19
Gazza:
Jackie je od naší Medulky a Romany Hakiho dcera.
Jackie, Elfinora a Bigi jsou tcho?ovité s ponožkama. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-03-16, 21:56
Dík, tak mám ponožkatou tcho?inu.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-17, 11:37
Gazza: Tak ponožkatá tcho?ina nemá chybu.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:11
Jordi: Jak je po námluvách? Už se t?šíme na miminko :o)))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-24, 11:35
Jordi: Jak to vypadá, budou miminka?
Avatar

Medulátka I. / 2005
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-03-25, 23:42
Pro ty, co nenavšt?vují SK fórum...

17-19.3. 2006

Tak jsme se s Medulkou vypravily na krytí. Cesta byla daleká, ale nebyla až tak nep?íjemná.

Vyhledaly jsme si p?ijatelný vlakový spoj, který je co nejkradší. P?estupovaly jsme jen jednou a to ve Zvoleni. Tam jsme m?li cca 40 minut ?as a tak po dlouhých cca 7 hodinách ve vlaku, se Medulka mohla protáhnout venku. Bylo sice podve?er, ale našt?stí už se po?así chovalo docela p?ijateln? a von?lo jarem, a?koliv kolem nás byly ješt? zbytky sn?hu. Meduš toto protáhnutí kostry uvítala a aby ne.

Potom jsme nastoupily na vlak, který nás dopravil kone?n? k cíli naší cesty - do Fi?akova. Tam už na nás ?ekali hena9, její maminka a Fredy. Cestou se mohl v aut? Fredy ukvokat. Zav?t?il Medulku a tušil - jak mu pudy a hormony velely - že bude nejspíš n?co velkého.

U heny9 doma se Fredy t?šil, až odhalí tu p?itažlivou v??i. "Jej, sami?ka... a taková, co m? nezmlátí..." jist? si Toužebn? pomyslel Fredy, když kone?n? spat?il tu dosud schovanou nev?stu. Nejspíš pani?ce nev??il, když mu povídala, že už brzo k nim p?ijede nev?sta, ale kone?n? byla tu!

To byl kvokavý duet když se st?etli. Romeo a J?lie... že by láska na první pohled...?

No ale Fredy není žadný chlípník a tak své nev?st? musí p?ece nejd?íve ukázat byte?ek, že? A tak zapo?alo potahování po celém byte?ku. "Hele, tady máme obývák, a tu je naše kanape, a tady máme rybi?ky - ty se nejí, ale p?kn? se na n? kouká - a tady jsou kv?tiny. Máš p?ece ráda
kv?tiná?e, že? No a tady máme kuchy?, tu to vždy báje?n? voní, a tady mám svou skrýš...

Nejd?íve nev?d?l jak na to. Ono se to ?ekne, chy? a drž, ale co dál...? Aha, no jasn?, asi budu muset použít... však víte co...

Inu, ano, tak n?jak to bude, ale po?ád mu tu n?co nesed?lo. No jasn?, chce se to na to po?ádn? vyspat.

A tak ráno s novou silou a osvícením svého otce se Fredy ujal úkolu jako správný chlap. A ve?er už si to vychutnávali i s extází... No a aby to nebylo málo, tak ašt? jednu partii na noc...!


(Pro zv?tšení kliknout na foto)


(Pro zv?tšení kliknout na foto)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-03-31, 12:54
P?eji aby vše dopadlo co nejlépe.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-06, 04:39
medulátko Bambi

(kliknutím zv?tšíte...)
Mám stejný výraz v obli?eji jako sest?i?ka Elfinora. Jaký? No takový ?ertovský...(sestry se nezap?ou...)


(kliknutím zv?tšíte...)
Ale umím se tvá?it také sladce, jako maminka...


(kliknutím zv?tšíte...)
A takhle jsem vlastn? vyrosta...
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-04-21, 12:22
Jordi, ty jsou fakt kouzelný.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-23, 00:40
Tak doufám, že m? neblafuje ;o) už se na n? t?ším.

Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-23, 02:04
No to bude miminek ;o) Slusi ji to ;o) ty moje jsou uz zouzlicky..
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-04-23, 10:21
Jujda to je b?íško, úpln? mi p?ipomíná Molinku p?ed porodem :o) Jordi pohla? za m? Medulku, je rozkošná. T?šíme se na miminka a info o nich.
Avatar

Aktuální stránka:12 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist