Aktuální stránka:91 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-02-03, 18:14
souhlas :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-02-03, 19:20
Též souhlasím, ale nesnáším rozmrazování hotových jídel ani rozmrazovaná jídla samotná - s mrazákem to neklapne (navíc máme pul?ák, v?tšinou narvaný k prasknutí r?znými jedlými zví?aty a zahradními plody :o)))
Prost? se bude jezdit pro ob?dy, jak už jsem psala - funguje to spolehliv? :o))

Invalidu d?lám už te?,. nebude problém pokra?ovat, zvláš? když bude víc d?vod? ;o)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-02-03, 19:47
souhlas byl zejména na invalidu a odpo?ívání a nabírání sil a lenošení a nechávání se obskakování a jen co to p?jde!! :o) jestli pojíš z mrazáku nebo ze školní jídelny, to už je celkem šumák :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-02-03, 22:09
?erstvá jídla jsou samoz?ejm? lepší. A nejlepší ze školní jídelny nebo z hospody ... ježíšmarjá, já bych si dala UHO s kolínkama....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-02-03, 23:36
martina - Školní jídelna? To bys místní hostinskou a výte?nou kucha?ku urazila :o)))

Erin - jinak ale taky škol?ojídelní dlabance m?žu.
Ovšem v??i t?m hotovým jídl?m z mrazáku mám z neznámých d?vod? odpor, dokonce jsem to kdysi zkoušela... - prost? než to ?lov?k rozmrazí, pleskne a talí? a ty hnusný, umatlaný pytlíky ?i krabi?ky zlikviduje...to mám rychleji uva?eno - sice ne t?eba sví?kovou, ale cokoli jednoduššího :o))) Mražené snad jen knedle a hranolky - to beru.
Ovšem to je m?j problém - jinak to je bezesporu asi výhoda. Já na to hlavn? nemám v?bec chu? a cpát to drahouškovi, to bych se neodvážila - bu? hospodské, nebo ?erstvé a skv?lé - ze své kucha?ské hrdosti neslevím!!! :o)))

Takže summa sumárum invalida závislý na UHO!!! Paráda ! :o))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-04, 09:32
...sím p?kn?, co je UHO? My takhle ?íkali "univerzální hn?dé omá?ce", nedefinovatelné chuti a složení :-))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-02-04, 09:36
D?ležitá je dobrá a pestrá strava. Bude super, jestli ti drahoušek bude vozit ob?dy až do postýlky. :o)))

Zprávy z domova:
KONE?N? Ella ?íká baba a mama! P?ítul je z toho v pérdeli, protože nechce ?íct tata. :oD
Na povel "sv?týlko" už v koupeln? rozsv?cuje p?i p?íchodu a zhasíná p?i odchodu sv?tlo.
Dokonce si vytvo?ila znak pro slovo "mazat" - ru?kou se škrabká v rozkroku (dlouho jsme te? bojovali s opruzeninami, takže jsme mazali a mluvili o tom celkem ?asto). P?i p?ebalování mi vždy ukazuje, že ji nemám zapomenout namazat. :o)))
Te? hltám knížku "Jak se domluvit s kojencem a batoletem" od Terezie Vasilov?ík Šustové a za?ali jsme s Ellou znakovat (hají, hami hami apod.).
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-04, 10:24
johanko UHO je opravdu univerzalni hneda omacka :-) a pak je jeste UHO? a to je univerzalni hneda omacka ?ed?ná :-)
Mirimko delate pokroky, to je super. az budes mit chvilicku, hod nam zase nejaky fotecky :-)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-04, 12:15
My m?li ješt? UOH univerzální oranžová omá?ka :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-04, 13:20
tak to by ale musela bejt UOO :-)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-04, 13:29
:-) No to taky je... ale já jsem pak?? :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-02-04, 14:16
Mn? to p?ipomíná školní jídelnu a páte?ní sekanou - tzv. p?ehled týdne. Bléééé! :oP

Zde jsou nejnov?jší fotky. Opravdu d?láme "pokroky". :o)))
Avatar

Přílohy: P1080374.JPG (68kB)   P1080377.JPG (69kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-02-04, 14:18
To Mirim: znakovanie je super...keby som vedela, ze to existuje, urcite by som sa vyhla mnohym nedorozumeniam. Kamoskin syn znakuje jak dabel a to ma necelych 15 mesiacov. A je to super, aspon nemaju zbytocne place, ze rodicia su uuuuplne neschopen porozumiet dietatu. Vrelo odporucam. Market a ostatne tehule, nastudujte znakovanie, urcite sa to vyplati...;-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-04, 14:25
Znakování? O tom jsem neslyšela.Ale chápu to, jako že si dít? ukáže co chce, když to neumí ?íct. Klasicky m? napadá hami,hají. Ale zajímalo by m? to v praxi :o) A nebrzdí to dít? v ?e?i? Jako, že nemá pot?ebu se nau?it mluvit, když si ukáže... ?

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-02-04, 14:37
[spunt.centrum.cz]

PxNxDx, v ?e?i to nebrzdí, spíše naopak. A dít? je pomocí slov a znak? schopno tvo?it víceslovné v?ty o mnoho m?síc? d?íve. Prost? zjistíš, jak je malé dít? inteligentní, že ho prost? brzdí schopnost se verbáln? vyjad?ovat.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-02-04, 16:10
Johana - s omá?kou je to svatá pravda, ale pokud to nebyl UHO? (klokane, to slyším poprvé a hned p?edám dál!!!), m?la jsem je ráda :o)))

Mirim - zjevn? to zvládáš parádn?. Ale to dorozum?ní - nesmíš mít drzého spratkouna intelektuála (jak sleduju na své milované nete?i - 27m?síc?), který ?íká své babi?ce, když se roz?iluje "Bábo dej si pivo!", a když jí její matka vysv?ltuje, jak se jmenuje (jak se jmenuje matka), ?ekne jí na to Rózlajn: "Hm a Róza je stegosaurus", chopí se tlusté knihy o prav?ku od Buriana a odchází studovat pterodaktyly. A to nepo?ítám, že se kv?li ní nem?žu nau?it na zkoušku z vývojové psychologie, jelikož p?edbíhá všechny tabulky - zajímalo by m?, co bude d?lat ve škole :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-02-05, 10:28
Najdete školu pro posunuté. Taky jsme hledali. Náš intelektuál není spratkovitý, ale ob?adný. ("podle mne je sou?et úhl? v trojúhelníku vždycky 180, ale u pravoúhlého se to líp po?ítá". "Do školy budu jezdit metrem z Dejvické na M?stek, to je nejrychlejší, ale mohl bych i dvacítkou na Malostranskou a pak osmnáctkou na Národní t?ídu. Ale nemohu jezdit sám dokud mi nebude deset let"To ti tak ?ekla maminka? "Ne, to jsem si p?e?etl v jízním ?ádu a v pokynech pro cestující"Výborn?, takže se sejdeme v zá?í - " "ano, bude mi pot?šením" a chudák u?itel šel do vývrtky.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-02-05, 10:30
Erin, díky bohu, že až ten váš intelektuál nastoupí, tak už budu mít všechny praxe na té škole hotové..i když já tam jdu do vývrtky kdykoliv tam jsem...ale z u?itelek...no a z d?tí taky...na žádné jiné škole jsem to nezažila...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-02-05, 10:44
Ono to znakovanie je cele o tom, ze mozog, kde sa vyvyja centrum reci ide s vyvojom trochu pomalsie, ako neverbalne vyjadrovanie. Takze znakovanie dietatu umozni s okolim komunikovat skor, ako je schopne rozpravat a ked sa mu dostatocne vyvinie recove centrum, tak zacne spajat znaky a slova a neskor pouziva uz iba slova.
Toto nie je z mojej hlavy ale z od(p)bornej literatury...;-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-02-05, 12:35
MajaZ - aby to pak nedopadlo jako ve Werichov? Nebojsovi, jak do 7 let nemluvil a poté, co ?ekl první v?tu (myslím: "Ta polívka stojí za starou ba?koru") a tázali se ho, pro? ne?ek, že umí mluvit, pravil: "Nebyl dosud žádný d?vod ke stížnostem." :o)))

Erin - to máte v?tšího génia:o). Róza je prý celá já (i podobou), už umí i skoro všechna písmenka (já je um?la ješt? o n?co d?ív - ve 4 letech jsem ?etla knížky pro v?tší d?ti), nicmén? jestli bude jako já se vším všudy, bude ráda, když odmaturuje a p?es pot krev a slzy se probije n?jkou vyšší školou - nejsme studijní typy.
Má dyslektická sestra, která m?la vše pomalejší a vyd?en?jší, má dávno ?ervený diplom na literární akademii (dyslektik!!!), protože se um?la pinožit a makat.
Já vnímala všechno zadarmo, nikdy se nenau?ila u?it a nejsem zas až tak geniální, abych to mohla praktikovat na všech stupních školství.
Už te? je mi nete?e líto - snad ji její matka - šprt nenechá dojít tak daleko, jako se to poda?ilo mn? :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-02-05, 15:09
Proboha Anii, ned?s mne.A já jsem ráda, že tam je.(Škola na Uhelném trhu.) My jsme se báli, že by ho na normální základce spolužáci zabili. U nás na sídlišti doslova, nejen obrazn?. U nás po t?ch nežádoucích doslova lítají kameny.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-02-05, 16:08
nebudu t? d?sit...já tam zatím jen rok chodila na praxe...a nevid?l ani jednu u?itelku...je jim fuk, co s d?tmi na hodinách d?láme a tak...te? tam jdu asi znova p?íští semestr...
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-02-14, 01:12
Vítkovi už jsou 3 m?síce a týden. To to letí - mám pocit, že je to chvili?ka, co jsem rodila a ono už je to ?tvrt roku!
Vojta se kone?n? dostal k tomu, nasypat na web fote?ky a videa. Na jednom videu se Vítek ?ehtá tak strašn? (p?ekvapilo m?, že t?ím?sí?ní prcek se umí TAKHLE ?ehtat!), až z toho dostane škytavku :o) na dalším pronáší svou první v?tu ;o) na dalších fackuje plyšáky a zase povídá ... Kvalita n?kterých videí sice není nijak sv?toborná, protože bylo málo sv?tla ale já jsem z nich i p?esto nadšená :o)) No, posu?te samy [vitek.linkovi.cz]
V pond?lí jdeme na neurologii, aby Vítka paní doktorka prohlédla, protože Vítek je tak trochu extrémista - na jedné stran? se neustále snaží si sednout a na druhé stran? se strašn? prohybá dozadu a když pase koníky, tak nepase ale "lítá" (zvedá ru?i?ky, neopírá se o n?). On néni blázen, on je letadlo... :o)
Co se tý?e mluvení, tak te? ho strašn? baví výskat a ?ím hlasit?ji, tím lépe :o)) Ob?as taky cvaká jako delfín a když má náladu, tak dostávám mimin?í p?ednášky ;op
P?ed pár dny si osvojil novou dovednost - p?ehazuje si plenku nebo bryndák p?es hlavu a pod tím kusem hadru si pak povídá. Když mu ten hadr z ksichtej?ku sundám, dává mi jasn? najevo, a? ho tam zase koukám rychle vrátit, že rušim! :-D
Moc rád se dívá na fre?ule (musej se samoz?ejm? hejbat, jinak ho neberou) a sm?je se na n? jak m?sí?ek nad hnojem :o))

Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-02-14, 09:26
No je krásnej. Práv? jsem zkoukla všechny ty videa a v?bec bych ne?ekla, že to vrkající miminko naza?átku je i ten rozesmátej ?áblík na konci :o) Tak a? Vás moc nezlobí a d?lá jen samou radost!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-02-14, 11:58
vendulko, nedá se nic d?lat, vojta se musí smí?it s tím, že vítek je CELEJ TY !!
to je až neuv??itelný, jak m?že bejt takový mim?o už tak moc podobný n?komu z rodi?? :o) já to u svejch d?tí nevid?la (a nevidím dodnes :o)), ale vítek je jasnej :o)
jo, a KRÁSNEJ !! :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-02-14, 15:25
Vendulko, blahop?eji. Vítek je moc krásný klu?ík. Když jswem si prohlížela malýho na fotkách, zamá?kla jsem slzu. Vždy? ta moje "koza" byla také tak mali?ká - ni a letos už jí bude 19 let. N?jak nám ty d?ti stárnou. Užívejte si s Víte?kem, co to dá....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-02-14, 22:37
Vendulko paráda! Malý je k "sežrání".Jsem už babi?kou a malý miminka p?ímo zbož?uju.Nejrad?ji bych si ho pomuchlala.A? je hodn? zdravý a d?lá Vám samou radost.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-02-14, 22:46
Vendulko, je nádhernej, poved se vám :) videa jsou super, jak se sm?je :) d?ti nemusim, ale on je fakt sladkej :)) tak a? vám krásn? roste!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2009-02-15, 01:55
Vendulko a Vojto, gratulujeme, Vítek je krásný. Už se t?ším na Se?, až si Vítka budu moci po?uch?at.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-02-15, 12:28
Jojo, je to náádhera, ?ehta?ka mr?avá :o)))
A s tím uplývajícím ?asem - co tak vím z okolí, pocit, žes nedávno rodila, budeš mít prý ješt? u jeho maturity, možná i promoce - jestli bude promovat jako já - máš p?ed sebou ješt? lééééta :o))))
Avatar

Aktuální stránka:91 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist