Aktuální stránka:96 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-23, 22:47
Kloky já taky dít? v dohledné dob? nechci.. Mám pro to miliony d?vod?, jak materiální (nedokážu si p?edstavit, jak bych dít? uživila, moje putování po podnájmech taky není ideální), tak psychické, p?edstava že bych si k tomu šrumci co mám doma, po?ídila dít?.. Fretky mi nezaberou v?tšinu volného ?asu, ale veškerý volný ?as a nedokážu si p?edstavit, jak bych to zvládala, když už tak t?eba po?ádek u m? doma fakt pokulhává. M?j sen je navíc ješt? pes - špic, takže se to fakt docela bije:D
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-23, 22:51
Hanulko, jojo, je mi 22 :) ješt? p?l roku bude...
No, já páv? v?d?la, že to asi s bejvalym nep?jde, když vid?l dít? a jediný slovo, co pro n?j m?l bylo "parchant"... Sou?asnej má malinkou nete?, d?ti má pom?rn? rád a i když se na n? ješt? n?jak necejtí (a to je mu 30, bejvalýmu bylo 28), tak je n?kdy v budoucnu chce... což m? t?ší...
Klokane, já taky nevim, co s d?tma, n?kdy se mi líb?j a b?hví pro? m? maj docela rádi, ozvláš? ty do 5 let :)) te? jsem si chovala mim?o od Soni (tady Matýsek), 7 tejdnenní hol?i?ka, kouzelná, krásná... ale bála jsem se jenom pohnout, co kdyby mi spadla nebo tak :) v ned?li jsem zase byla s p?ítelem u jeho bráchy a jeho dc?i je 10 m?síc?, furt se na m? smála, cht?la si hrát a já po?ádn? nev?d?la, co s ní :D ale to t?eba p?ijde.... možná.... ?asem :)) ale jo, chci n?kdy d?ti. Ale nechci rodit. A bejt t?hotná a mít pak strie a povislý to, co ani te? skoro nemám.... ach jo :)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-06-23, 23:37
bud v klidu, to ja mam povisly uz ted :-D a strie taky, protoze jsem prase tlusty...pardon, klokan tlustej

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-23, 23:49
No tak to je v?c, které se d?sím snad ze všeho nejvíc - CO ze m? pak VZNIKNE???? Prsa mám 75 E/F podle st?ihu.. To že si je do té podprdy roluju už taky víme.. Strie mám snad i na zádech:/ A jako bonus mám "k?idýlka".. adelaida jist? ráda popíše co to je a kde je mám:D
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-23, 23:58
Hanulko, dy? ty jsi hubená, ne? Tak kde m?žeš mít strie??? Já mám strie trochu na bocích, ale nic hroznýho a mali?ko na prsou, což netušim, jak se mi tam mohly ud?lat, v 15, kdy mi narostlo to, co tam mám te?, jsem je nem?la...
Kloky kloky, nejsi n?jaká sebekritická? Co to s váma je, ženskýýýý???? :))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-24, 00:06
No Rynn to je práv? to.. já mám 57kg na 163cm, což si osobn? nemyslím že by to byla n?jaká hrozná váha.. Ale fakt mám strie všude kam oko dohlédne.. ?ekla bych že je to tím, jak jsem n?kolikrát v nemoci hodn? zhubla nebo naopak p?ibrala.. Nejmí? jsem m?la 52kg a nejvíce 63kg a to mi skákalo nahoru a dol? tak t?i roky, tak se mi ta k?že asi prost? "vytahala" :/ Ségra má 12let, prsa Cé?ka a strie na bocích.. Minulý týden mi dokonce ukazovala že se jí d?lají "n?jaké ?olí?ky na nohách" tak koukám a má celulitidu ješt? horší než já.. co k tomu dodat.. Op?t podotýkám, je jí 12let, jak budeme sakra vypadat až budem starší???
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-24, 00:27
rynn,
nevím, jestli máš pocit, že já jsem tlustá... no bejvala jsem huben?jší, pravda :o)
a strie na vnit?ní stran? stehen, na prsou (velikosti 0-1,5), na bocích... mám taky, a už dávno p?ed t?hotenstvím, n?kdy na st?ední škole jsem si toho všimla.
taky jsem se toho d?sila, ale kupodivu - v t?hotenství mi nep?ibyla ani jedna, na b?iše ani nikde jinde... a nemazala jsem si ho ni?ím, nesnáším krémy a mlíka a mazání...
a nikdy jsem nijak nehubla a zase netloustla, ani jako dít? ani pozd?ji, váhu mám od n?jakých patnácti vícemén? stejnou... takže o tom to není, prost? bu? máš nebo nemáš... ;o)

p.s. co jsou k?idýlka? :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-24, 01:00
Chacháá- p?esn?, jak píše Martina - sem tam n?jaké tém?? neviditelná strie na stehnech a prsou, ale ŽÁDNÁ b?hem t?hotenství. Krém a mlíko proti striím jsem nepoužila ani 1x (jsem líná matlat si i ruce) :o)))
A jinak - ohledn? vztahu k d?tem, i já je nazývám nehezky - fakany a spratky, hovo?ím a chovám se k nim jako ke zví?at?m (?ili hezky :o)) a stejn? tak s nima mluvím.
Jednou mi ten "spratek" ujel p?ed tchýní a hovo?ila jsem o tom vlastním - to byl tanec :o)))
nicmén? jako ú?a to mám snad omluvené :op
A jak ?íká naše maminka - nikdy se ženský z naší rodiny nevrhaly do cizích ko?ár? a neslintaly nad cizíma fakanama, ale za vlastní by dýchaly ;o)))
Každopádn?, jak mi tu týden ?ádila tchýn?, zahrnovala m? informacema o tom, co všechno d?lali její chlape?kové, tahala mi neustále ?asopisy s n?jakýma televizníma a filmovýma ??zama, co zrovna porodily a d?sn? se divila, že m? celebrití fakani nezajímaj ani ve zlomku.
Marn? jsem jí vysv?tlovala, že ocením spíš zví?e a asi po stopadesáté jí zopakovala máminu frázi o vrhání se do cizích ko?ár?.
Tchýn? se uražen? ohradila (neb nechápe nadsázku a ironii), že se do ko?ár? taky nevrhá, ale p?ece se mnou musí n?co ud?lat, když vidím "hezký dí?átko!"
Po mé odpov?di: "Cizí dí?átko? Tak to se mnou opravdu ned?lá nic a je mi to dost jedno" jí z?ejm? došlo, že budu krkav?í matka a umanula si, že tu bude po porodu bydlet, navzdory tomu, že mám vlastní matku a navzdory tomu, že si to nep?eju.
Toho se bojím snad víc než celé té akce - bude rodinná tragédie...vyhod?j babi?ku, která to myslí táák dob?e :o)

Takže dámy - chlapa si do t?ch 30 opat?ete, ale ideáln? sirotka!!!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-24, 01:11
markéto,

a nebyla by p?ece jen ta tchyn? o štych lepší než úplnej sirotek?
myslím - hluchon?má s kladným vztahem k domácím pracem nebo takovýho n?co...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-24, 01:33
Já pro p?íšt? (až si budu zase n?kdy hledat chlapa :o))) TRVÁM NA SIROTKOVI!

Ona ta moje tchýn? MÁ kladný vztah k domácím pracem, ale bohužel není hluchon?má. Naopak.
Zkus si p?edstavit tajfun, který Ti 12h denn? lítá po baráku s hadrem, 30x umyje to samé umyvadlo, 5x vyt?e podlahy atd.atd., stihne Ti prohrábnout i šuplíky a písemnosti (aniž by to tedy komentovala) a do toho NEP?ETRŽIT? hovo?í. Bez nádechu a cokoli, jen aby se mluvilo. Na dialog není zv?davá, jen monolog! Mluví, i když ji neposlouchám, mluví, i když je v jiné místnosti, mluví, mluví, mluví...
Nechápu, kde na to bere energii. To je horší, než si u práce zpívat :o)

Za ten týden, co tu byla, sice ud?lala neuv??itelný kus práce, ale taky mi zvedla tlak tak, že m? mohli hospitalizovat a zarazila mi "mlíko."
Prost? nebude denn? vyt?eno a jídlo se bude dovážet z hospody - ono se zas až tako moc nestane. Ale rozhodn? tady ta dáma bydlet NEBUDE. U druhé snachy taky respektovala, že ji tam necht?j, takže nechápu, pro? bych si to m?la odskákat já!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-24, 01:43
holky docela m? d?síte a zavžuju d?lat už jen fret?í mamku:))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-24, 03:33
markéto,

pak už n? napadá jediné - manžel onehdá dones z práce takový šikovný špunty do uší, prej se to prodává i v lékárn?. (levn?jší metoda pro otrlé šumavské venkovany a venkovanky - h?ebík do ucha a poš?ourat)
sob? špunty (h?ebík), tchýni dostatek mycích prost?edk? a ukázat jí chalupy soused?. tvrdit, že jsou to vaše nov? nabyté nemovitosti. od soused? zinkasovat (p?edem, potom by t? mohli hnát krokem zvaným lidov? "svinský") za jarní, váno?ní, prázdninový... úklid smluvní cenu (vyg?gluj si kolik, nemám pon?tí)

no, my pro tu "maminku" ješt? n?jaký využití spole?nejma silama najdem, neboj!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 24.06. v 03:34.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-24, 09:58
Hanulko fakt? To k tomu máte asi n?jaký dispozice :-/ já mám p?i 178 cm cca 70 kg, nejmí? jsem m?la p?i stejný vejšce asi 64, ale to už je docela dlouho :D a strií mám pár na bocích a pár na prsou, ale nic hroznýho... celulitidu mám tam n?jak normáln?, ale ta mizí, když víc sportuju, na což te? nebyl ?as, ale zase bude, aspo? doufám :)
Martino, ne, opravdu nemám pocit, že bys byla tlustá :D spíš teda naopak... no jo, n?kdo má holt št?stí :))
A jinak, co jsem vid?la pár holek/ženskejch, co m?ly po t?hotenství a porodu za strašný strie, tak jsem si ?ikala, že to nechciiii, fakt p?íšerný rudý a dlouhý šrámy po celym b?iše... :-/
Markéto, vrhání do ko?árk? m? taky nikdy nebralo a asi ani brát nebude. Dokud to neni dít? n?jaký kamarádky, tak m? víceménn? nezajímá :)
Když sem do práce p?ijdou kolegyn? se svejma mim?ama, stojej se na n? skoro fronty, aby si každej mohl to mimino pochovat, ?u?ák na n?j a tak... takže pak to vypadá, že celý open-space vymetený, v chodbi?ce dav a jenom já a šéf sedíme na svejch místech :)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-06-24, 10:27
klokan_cestovatel napsal/a:
-------------------------------------------------------
> to jsem na tom takhle JA...ja vidim deti a mam
> koprivku, ani nevim jak TO chytit, jak TO
> zabavit...no vubec mi to nic nerika...
> a to je mi taky 24... rikam si,ze tak 10 let mam
> cas,no...
>


Kloky, akoby som citala nieco o sebe...neznasam deti, ked ich vidim, mam z nich koprivku, chytala som to ako maca, sak to nie je z cukru. Najviac ma pobavila detska lekarka (a ja som ju zaiste sokovala), ked mi pri prvej kontrole doma povedala "vam to s tou malou ale ide, vy pracujete s detmi?" Moja odpoved "nie, ja deti neznasam" ju ocividne sokovala...;-)))
Neboj, ked to pride, tak to pride, je to sice na nervy, ale vzdy si hovorim, to dieta je ako ja a ked to prezili nasi, tak to musim prezit tiez.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-24, 11:00
Jenže u ženský to asi musí bejt daný tak, aby aspo? to svoje m?la ráda.... ale u chlapa? Aby pak nenávid?l svoje dít?.... brrr....
No, zase lepší, když se na co ješt? ?lov?k necejtí, než když to dít? hrozn? chce, ale nemá toho chlapa a bez chlapa to dít? nechce....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-24, 17:26
Tak to asi nebudu ideální tchyn?. K mladým chodím jen když N?KOLIKRÁT požádají (a opravdu se ti to nehodí ani tenhle týden????) nebo když POPROSÍ vnuk.Vypiju kafe, co vidím to pochválím, pomazlím psa a odejdu s klidným sv?domím, ŽE KDYBY N?CO CHT?LI, TAK A´T SI ?EKNOU. Dárky nosím jen k narozeninám, k svátk?m a k vánoc?m. CO SE MI NELÍBÍ, TO NEVIDÍM.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-06-24, 17:38
Naopak Erin takhle n?jak bych si to já p?edstavovala :o))) klidn? bych ti i dala d?ti na prochajdu do ZOO jednou za ?as. Neumím si p?edstavit že mi do bytu vpadne tornádo a ža?ne m? vychovávat :o((((

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-24, 17:57
Erin - Tebe bych si p?ála za cokoli, v?etn? tchýn?! :o)))

Mimochodem - jediná dv? slova v ?eštin? za?ínají na TCH- tcho? a tchýn?. Domnívám se, že obojí mít nelze :o)))

martina - srandi?ky, srandi?ky, ale tchýn? k soused?m pracovat leze!!!!
Doma už bylo (pro dopoledne) vyš?rováno, tak šla k soused?m pomáhat se senem!!!
Normální ?lov?k by si sedl a odpo?inul, zvláš? když má v háji pr?dušky, tlak a kolena...

Rynn, Maja - s tím vztahem k d?tem, jsme, koukám, normální, což je fajn :o))
V práci apod. si ?lov?k ob?as fakt p?ipadal jak idiot, že se jako jedinej nerval do davu, uprost?ed n?hož sed?lo ?i leželo cosi k?ourajícího, nebo spícího atd.

Hanca - má tchýn? ani nevychovává, ona prost? koná!!! Bohužel je tak strašn? hodná, nevinná a laskavá, že ji nelze poslat do háje - to by byl h?ích - ale tím h?? :o)))

Rynn - chlapi se taky do ko?árk? nevrhaj, ale málokterý je schopen dít? nesnášet (to je známka nevyzrálosti, od takového pry?). Záleží na tom, jaká je to povaha. Po tom svým nem?žu chtít, aby byl u porodu, p?ebaloval, koupal aj, ale m?žu se 100% spolehnout, že se postará o vše okolo, což mi úpln? sta?í (koneckonc? porod je ženská v?c a a do mimina mu nic není :o))))
A jestli ?ekáš, až budeš p?ipravená, z?staneš bezd?tná. NIKDY NIKDO není p?ipraven, v žádném v?ku!!! ;op


Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-24, 19:40
Holky to se to tu rozjelo!! Tak já své d?ti nazývám haranty, rozmazlenci, parchanty, ale vše mín?no v dobrém. Ob?as uvažuju kolik by mi za n? dali, kdybych je cht?la prodat na sou?ástky, nebo pro? se d?ti nem?žou reklamovat?? Jako vadný výrobek! Ale já mám ráda i cizí d?ti a Elinka od Mirimky to je teprve moje srdcová záležitost. Tak krásnou hol?i?ku jste snad ješt? nevid?li. A jak je roztomilá!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-06-24, 21:51
Ahoj po strááášn? dlouhé dob?. Koukám, že b?íška maminám hezky porostla. Držíme p?sti, a? se vám všechno vyda?í na jedni?ku.
Myslím, že nikdy nebudete litovat. Mn? Ella pomohla p?ekonat poslední "maras" p?lrok. Díky ní mám v sob? víc síly, než bych si byla myslela. Snad v sob? najdu i o kousek víc odvahy...to bych te? pot?ebovala... :o(

Samoz?ejm?, že si myslím, že je Elinka nejkrásn?jší hol?i?ka na sv?t?, a t?ší m?, že si to myslí i n?kdo jiný! Díky, adelaido. (mimochodem, jakmile vy?eším jeden malý problém s mobilem, hned se ti ozvu ohledn? granulí).
V ned?li m?la Ella první narozeniny. Už 3 týdny chodí sama, umí asi 9 slov a cca 20 znak? (a spoust? jiných rozumí, a?koli je ješt? nepoužívá). Dneska se poprvé p?ihlásila o no?ník a vy??rala se do n?j. Pot?šilo m? to, ale jen do chvíle, než jsem jí nechala chvilku bez plíny a vykakala se mi v obýváku na parkety. :oD Jj, první vlaštovka jaro ned?lá!

aktuální váha: 9,54 kg
aktuální výška: 81 cm

a aktuální foto:
Avatar

Přílohy: P1090019.JPG (44kB)   P1090023.JPG (60kB)   P1090025.JPG (72kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-06-24, 21:56
a ješt? jedno trochu starší, ale plavací:
Avatar

Přílohy: plavání.jpg (69kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-06-25, 09:20
plAavacoi LUXUSNI :-) Mrimko drzim palce,aby bylo lip, urcite se na nas zase brzy prijd podivat, ju?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-25, 09:29
Mirim ahoooj! :-)))
Ela je úžasná!
....fotku s ko?árkem a fretkou prosím posílat jako odpov?? na inzeráty tipu "...daruji fretku - ?ekáme dít?" :-)))
Žádný blbý období netrvá v??n?! Dycky po n?m zas p?ijde to dobrý a hezký.....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:00
Mirimko!! No SLáva že ses taky objevila!!! Zrovna když jsme byli na dovolený tak jsme si ?íkala že te? n?jak se malá narodila...:-))) Držím moc palce aby bylo líp!!!
A Elinka je úžasná...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-06-25, 12:15
J?????, Mirimka :o)
Musím Ti pochválit Ellu - vypadá jako andílek :o) a to doslova (jen si myslím, že ob?as ur?it? ty r?žky jí vylezou :o)
Nicmén? ta fotka z toho plaváníje naprosto úžasná :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-26, 00:46
No hlavn? ta plavací fotka je fakt um?lecká! :o))
Krásn? se vám to povedlo, milostpani!

Jo a s kakáním jsi mi p?ipomn?la krásnou historku, kdy totéž ud?lala moje nete? (a dokonce nejednou) zhruba ve stejném v?ku, ale nikdy v domácnosti mé sestry nebo u našich - vždy v N?mecku u svých druhých prarodi?? v jejich pravoúhlém a sterilním dome?ku :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-08, 14:11
Tak musim všem oznámit, že Markéta to má z krku, nebo spíš z b?icha venku :)) Vilém Chru?ák z P?e?ína se narodil dneska v 11:23, váží 3,1 kg.
Takže Markét? gratulujuuu :)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-08, 14:24
Gratulujeme!! A p?ejeme hodn? radostí a málo starostí s miminkem. Vilém je krásné jméno.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-08, 14:30
Takže out?žek se stal Vilémem.:-)) Tož veliká gratulace!!!!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-07-08, 14:34
P?ipojuji se ke gratulacím :) P?eju miminku i mamince hodn? zdraví a spokojenost.

Aktuální stránka:96 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist