Aktuální stránka:19 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:11
j???? ten je krásnej!!
a na co by se asi tak m?l koukat? ešt? si užívá sladké nev?domí.... :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:47
Ješt? n?co tu mám...

Přílohy: Honzik.jpg (73kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:50
S t?ma o?ima je to fakt - stejn? ješt? po?ádn? nevidí, a aby koukal na rozmázlej flek, kterej se vydává za jeho otce, na to podle m? nemá zatím náladu :o)))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:50
A ješt? jeden z poporodního vyšet?ení...


Přílohy: mimino.jpg (61kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:51
Markéto no dovol :o)))))))))))))))) Za otce ho (m?) vydává jeho matka !!! Já se bránil nepomohlo mi to :o)))))))))))))))))))))))))))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2005-09-20, 10:53
To MajaZ: m? to ?eká v lednu, musím ?íct, že veškeré tyhle informace jsou pro m? hodn? užite?né, i ty strastiplné viz porod Šárky...S Pavlem jsem mluvila ješt? ten ve?er, vypráv?l mi pr?b?h porodu, byla jsem hodn? ot?esená a ten ve?er jsem se "dod?lala" shlédnutím seriálu "Synové a dcery Jakuba sklá?e" na Prim?, kdy mu žena p?i 7. !!! porodu zem?ela...m?la jsem fakt klidné spaní :o))))))))))

To Martina: máš pravdu, i díky informacím z tohoto vlákna máme porodnici vybranou :o)). Ale je pravda, že nikdy nevíš...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-20, 11:07
Gratuluji maminkám, p?eju št?stí mimink?m. A tatínk?m p?eju ROZUM.Tatínek te? má být oporou, ne tím, kdo rejpá (Katko, to je na toho tvého - dobré rady od tatínk? a tchán? zkus neslyšet, také jsem zažila mužské rady a moje dcera díky jim byla na pokraji rozvodu). Fretky nebo i jiná domácí zv?? mimink?m nevadí, to jen maminka než se "ustálí" tak má pocit vyko?en?ní, má pocit, že nic nem?že a nic nestíhá, je bolestivá a vy?erpaná. P?esn? to popsala Lenka a zkušenost Jany. Chlapi, ud?lejte tcho??m krásnou klec v dohledu miminek a až bude mimink?m jen o málo víc, bude pro n? tcho? báje?ná atrakce.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-20, 11:21
Pavel - to máš úpln? fuk, jestli se bráníš nebo ne, jde o to nebohé dít? - fakt vidí zatím jen fleky, takže mu m?žete napovídat cokoli :o) - t?ma pevn? semknutýma o?ima z?ejm? dává najevo, abyste dali pokoj s tolika dojmy a skvrnami najednou :o))))))
Jinak dle té další fotky - když v?eští, tak tak naducanej není...:o))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-09-20, 11:28
.... a má krásn? velikou pusu!!!
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-09-20, 12:34
Blahoželám všetkým novope?eným rodi?om k ich ratolestiam. Nech sú deti?ky zdravé a nech majú radi fre?ule :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-20, 12:40
Tak v?era mi Sára poprvé olízala ruku (jindy se zakousla a zdrhla - puber?a?ka) asi cítila mímo, a pak m? opatrn? zakousla za k?ži na h?bet? ruky a cht?la si m? odnést. Takže holky na mímo budou ur?it? hodné, jen je seznámím aby to Míza nevid?l. Pak to bude p?ekvapení jak se maj rády.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-09-20, 12:43
Tak mu to radši ani ne?íkej, je asi v tom šestined?lí krapet p?ecitliv?lý..... :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-20, 12:47
Takhle naše An?a pozoruje rozmazaný šmouhy.




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: katka dne 06.10. v 21:42.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-09-20, 13:39
Taky se p?idávám ke gratulacím, m?la jsem lehlé PC, proto to zpožd?ní. Mimina jsou nádherná, kdyby tak z?stali o:))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-09-20, 14:31
Sú naozaj prekrásne, také slnie?ka. Naša Pe?uška je už poriadna sle?na, strašne rýchlo to uteká. Za pár dní bude ma? 5 mesiacov. Už si skoro ani nepamätám ke? bola taký drob?ek. No nemyslím to doslova, jasne že sa na to zabudnú? nedá. Aj pôrod mám v živej pamäti, ale ja mám chvalabohu len pozitívne spomienky. Šárke fakt nezávidím, ur?ite si toho dos? užila. Tak sná? na to škaredé zabudne a bude si pamäta? len to pekné.
Katka, to som rada, že si prišla na ten nápad, že dáš fretky na balkón. A presne ako som hovorila, fretky si na Ani?ku zvyknú skôr ako si to uvedomíš. Míza to pochopí, ke? bude vidie? ako sa majú rady.
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-20, 15:23
Pavle je kouzelnej, a? je s maminou moc zdravej. Já jsem už postarší generace tak mohu odpov?dn? ?íci, že toto období je nejhez?í v život?, ikdyž n?kdy p?kn? t?žký.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:05
Jenom bleskem poslední stav - mimino se p?est?hovalo k matce na pokoj a otev?elo o?i (temn? modrý skoro šedomodrý). Matka dostala instruktáž "How to" s miminem, jak se balí a ošet?uje a už jede... Prej je po?ád hladovej, musí dostávat ješt? n?jaké p?íkrmy, protože mlékárna má zatím náb?h výroby - teprve se se?izuje technologie :-)))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:25
pavle,
s tím bys moh mamin? pomoct, to máš jako s autem, musí se po?ádn? zaject..... :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:36
Dob?e já jí to zkusím poštelovat... :o))) Jinak ze strany mimina je sosání naprogramováno OK, tam se nic se?izovat nemuselo a šlo to hned - ušima st?íhá jak osel, ale bohužel p?i tom ob?as švindluje a detailní prohlídka nakonec ukáže, že spí !!! Tak jak se pak má nakrmit, když bradavku upot?ebí jen coby dudlík...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavel dne 20.09. v 16:37.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:42
Pavel: asi si za?nu vypisovat tvoje slovní obraty. V tomto sm?ru jsi ty (a Markéta) mými favority. Posledn? m? odva?il termín "pravideln? servisovaný tcho?", ale "náb?h výroby mlékárny" taky nemá chybu. Možná by stálo zato vydat brožuru Perli?ky z fret?ího fóra...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:43
Pavle - ješt? k tomu Podolí - opravdu to cht?li prodat a ud?lat tam sanatorium pro bohaté - když jsem to te? ?etla, tak si ?íkám, že škoda, že to neud?lali. Bývali tam mach?i, ale ti jsou pry?. O n?kterých i vím kde. Tohle je hr?za, takhle zacházet s maminkou a s miminkem. Poptám se na to v SUKL, jakže to v Podolí zodpov?dí.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 16:56
Silva: nenene, Markéta musí být jasn? lepší. Její ko?ka Cibule (nebo Petržel???) co tlu?e chudáka Vendelína na hnojišti p?sti?kami do hlavi?ky až jazyk tcho?ecí b?inká o zem... tohle je jak z haškových povídek :o))))))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 19:57
S dovolením p?idávám ucelený soupis dnešních dovedností mimina - dnes mi ho totiž na 15min vrazili do ruky s tím, že matka má cosi k vy?izování s rehabilita?ní sestrou, tak abych tam nebyl nevyužitej... V danou chvíli tedy mimino opakovan? umí:

- synchronn? otevírat a zavírat ob? o?i (obvykle bez n?jakého viditelného spoušt?cího impulsu). Doba otevírání a zavírání je podobn? pomalá jako nap?. dví?ka na Orloji (mrkat tedy neumí nebo b?hem t?ch 15min neaplikovalo)

- nekoordinovan? a chaoticky mávat rukama a nohama - to pouze všemi 4-mi naráz, vyjma situace str?ení si n?jaké z kon?etin do pusy (s tou pak již dále nemává)

- nevyzpytateln? kývat hlavou (zde dovede jedin? uvést tuto z polohy fyziologické, tj. rovn? na krku do polohy zcela nefyziologické, tj. n?kam náhodn? vypá?ené (do 4 sm?r? p?íp. všech jejich kombinací). Dojde-li ke zmín?nému, aplikuje sou?asn? i další bod)

- otevírat a zavírat pusu, p?i?emž dovede vyluzovat zvuky jako chr?ení, sy?ení, pískání a k?ourání (poslední dva v mnoha odstínech a úrovních. Aplikují se zejména, dotkne-li se n?jakou z kon?etin oka ?i nosu, dále pak jindy - bohužel nevypozorovatelné kdy).

- kýchat a vytvá?et vazké tekutiny v p?íslušných otvorech, kýchnutím dovede tekutina otvor opustit a p?elétnout jinam (mimino pravd?podobn? nemá zájem starat se o to kam)

Toto vše mi bylo dnes názorn? p?edvedeno. Prý (zdroj: matka) ješt? vytvá?í další specifické odlišné tekutiny a mazlavé hmoty na opa?ném konci než který mi sv??ili k pozorování - k tomu se tudíž logicky nemohu fundovan? vyjád?it...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-20, 20:16
pavle,
d?razn? t? žádám: nezanášej seriózní vlákno pro t?hule n?jakejma tvejma fórkama!! na tohleto je vlákno "vtípky"!!

(btw: málem tu bre?im .... smíchy)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-20, 20:50
Rozkaz ?editelko !!! Poznámku za vyrušování si mám taky napsat samostatn? (a p?inést podepsanou miminem)??? Já že ve škole nám jedna ú?a zásadn? nadiktovala n?co v duchu "Zlobil jsem a byl jsem opakovan? nepozorný, na map? neumím najít Itálii" s tím, že až to tam napíšem, tak ona ud?lá jen mu?í nohu a druhej den p?inést podepsaný... Tak já si to píšu...pokorn?.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-20, 23:18
Pavle to je celkem fajn p?íru?ka, ale po?ád nevím kde je vypína?. Já už od sedmi hodin kojim chovám dávám vykrkat a ta potvora nechce spát. Teda te? asi po 15ti minutách bre?ení k?ourání a vztekání to uslo.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-21, 00:21
Katko, zkus vytahnout baterky, to vetsinou zabira.. Tohle aplikuje manzel na nasich fretkach, ale jeste me to nenaucil.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-21, 07:45
Hm ale pozor ono v?tšinou po vytažení baterek dojde i k celkovému resetu systému a asi pak budeš muset jet bleskem do servisu a? to tam zpátky nahrajou, že se to stalo nejspíš už Not responding ... a Ctrl Alt Del to nemá!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-21, 13:26
A baterky u toho stvo?ení vypadaj trochu jako ho??ice? Ty to vyndavá pr?b?žn? samo a vždy se na chvíli utiší. Te? jsme byly u paní doktory a už An?a váží rovný t?i kila. Za týden p?ibrala 140g.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-09-21, 14:04
Teda takto som sa uz dlho nepobavila. Sak mna ten smiech za chvilu prejde.
Avatar

Aktuální stránka:19 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist