Aktuální stránka:20 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-09-21, 14:26
Tento tvor nemá normální baterie, je solární. P?es den na?erpá a v noci pak ?ve.
Materiál podobný ho??ici (NEOCHUTNÁVAT, PODOBA JE ?IST? NÁHODNÁ) má pouze upoutat pozornost dosp?lých (n?kdy i pachem). Tvor se nedá vypnout, jen ucpat - nejlépe produkty domácí mlékárny.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-09-21, 15:25
:-)))) tak to je úplne výstižné
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-21, 16:07
mám další poznatek: ono se to usmívá, akorát o tom asi neví
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-22, 13:24
Chvíli tu nejsem a ?vu smíchy - vypadá to, že si budu muset podobný p?ístroj taky opat?it - ale ne v Podolí:o))))

Pavel - Silva - díky za poklony, ale píšu jen to, co vidím, nic není aromatizováno ani p?ibarveno.
A pro up?esn?ní - p?sti?kama nemlátí Vendelína Cibule, ale Dlahour!!! Paštika jen ne?inn? p?ihlíží a šilhá.

katka, Pavel a jiní s novými p?ístroji - pokusím se doma vykutat Dietu podle batolat - hodí se to pro všechny v?kové kategorie :o))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-22, 23:05
Tak jen bleskem: dnes byla ratifikována smlouva o dodávce mléka a domácí mlékarenský provoz zahájil dodávku veškerého nasmlouvaného množství v kvalit? dle DIN-ISO, tudíž dodávka p?íkrm? byla ukon?ena.

Sou?asn? bylo mimino opakovan? m??eno n?jakým žloutkometrem, p?i?emž byl konstatován úbytek jakýchsi indikátor? žloutenky (už kulminovala) a dále mimino p?estalo hubnout a za?alo p?ibírat.

Takže tohle co jsem napsal dohromady ?e?eno znamená, že zítra jdou pravd?podobn? dom?....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-23, 12:44
Pavel - HURÁ!!! Te? teprve nastane tó?o!!!! I nadále referuj za života kojence (pokud budeš mít ?as :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-23, 14:27
Hele Pavle a neni to n?jak brzo já m?la v papírech psáno, že po císa?i se chodí dom? 7-10 den a den porodu se nepo?ítá. No hlavn? že se jim vede dob?e, moc je oba pozdravuj.

A te? co se d?je u nás: v?era, když jsem uspávala ve?er malou, se zbudily holky a zaškrábaly na klec. Míza se m? p?išel zeptat, jestli je má pustit. Byla jsem jak opa?ená a že jestli chce, tak jo. Když jsem p?išla do obýváku, p?istihla jsem ho, že si hladí Bub?u, pak mi ?ekl, že je mám jít vykoupat. P?í koupání tcho?? za?ala An?a bre?et, tak jsem volala Mízu, aby mi p?išel pomoct a on cht?l jít koupat. Tak jsem mu op?t opa?en? ?ekla a? se jde podívat na mimino. Takže to s nima nebude tak horký. Už jsem ?ekla, že na balkon nejdou, teda tenhle rok. Možná na za?átkku léta.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-23, 14:41
katka - to je dob?e, nakonec to p?ece jen bude dobrý, stále držíme p?sti?ky a máme radost s vámi
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-09-23, 14:49
katka: když m?l ty potv?rky p?edtím rád tak se to ?asem sklepe, moc netla?it na pilu a bude to ur?it? dobrý
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-23, 15:51
To je práv? ono, on je asi moc rád nem?l. Teda Sáru ur?it? ne. My cht?li spole?né zví?átko na mazlení a ty potvory se mazlí jen se mnou. Bub?a se chodí mazlit i s nim, ale ani jedna k n?mu na zavolání nep?ijde. A taky je na Sáru naštvanej, protože když jí chce zav?ít, tak jí nedokáže chytit a jednou si kv?li ní od?el kolena o koberec, když po ní sko?il :-)). (To jsem se málem po??rala smíchy)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-23, 15:59
No, to ale není taková hr?za. Manžel si kv?li matesoj zas málem zlomil prst,rozt?ískal nový brejle(dsot drahý)
Taky furt ?íká, že ten ?ubák poletí jestli se mu vys..k PC no nadílka tam už byla ale Mates je po?ád tam kde má být-takže doma:-)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-23, 16:16
aha takže to takhle chodí i v jiné domácnosti, tak to jsem už naprosto klidná. Jinak všem moc d?kuji za oporu, dík.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-23, 16:58
kdybys n?kdy vid?la jak to vypadá u nás :o))) myslim, že je to ve více domácnostech :o) Nedávno sedim na balkon? a najednou slyšim "TEREZO!!! TY SV-N?!!! JÁ T? ZABIJU!!!" Náš drobe?ek ho kousnul a on v úleku vylil p?l litru ?erstv? uva?enýho ?aje do prodlužky a málem i do no?ase :o)) Ale myslim, že je v jádru má rád, když Ferda marodil tak ho sebou vozil i do práce a nau?il se mu píchat injekce... Katko ur?it? to bude dobrý
Jo jinak se naši prdici mazlej taky jen se mnou :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-23, 17:38
Tak jsem to nast?hoval dom? - doj?enec spokojen? spí, matka poklimbává. Byli tam teda od ned?le noci (po?ítáno po porodu) do pátka ráno, po vizit? je odbavili na odchod a do 14h ?ekali než je vyzvednu. ?ili je to vy?ízeno, cestou jen musím koupit jakousi mast na d?tskou pr.el a je to vše. No a pak samo dovolenou aby mi tam p?íští tejden n?co nekalýho nevyvád?li...

PS pro Markétu: vyvád?ly nebo vyvád?li? ženy a d?ti vyvád?ly, ale mimino je krom? dít?te taky ješt? chlap, co je tedy víc???

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-23, 18:09
TY zeny a tY deti, tak hadej :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-23, 18:10
A jakpak se jim doma líbí? Teda.... Ahoj Šárko, tak jak to doma vypadá po tý dob?, co jsi tam nebyla? Nevyvád?li tam ti chlapi moc.

Nám doporu?ila d?tská doktorka na zadek Bephanten, jinak je dobrý taky na bolavé bradavky. V porodnici jsme na zadek mazali jakousi rybi?kovou pomazánku míchanou v lékárn?.

Ud?lala jsem další poznatek, co se tý?e mimina. Ikdyž hrozn? moc nechci, tak na n?j neustále šišlám. Nevíte n?kdo jak se toho zbavit?





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: katka dne 23.09. v 18:10.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-09-23, 18:23
Katka: Po?kej jednoduše deset patnáct let ... pak zas budeš ovšem ?ešit, jak na n?j ne?vat...:-)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 01:40
Šihala vás pozdravuje všechny zde a až bude mít trochu ?asu a zab?hne se, jist? sem sama n?co napíše...

Dnes v noci jsme m?li náb?h na stav, který ne?ešen vede asi na SIDS (úmrtí ze zástavy dechu). Mimino jsme uložili kolem 11 po posledním kojení a to už spal jak d?evo, usínal dokonce už i na prsu. A najednou n?co k p?lnoci, oba už taky spíme a mimino se nám asi nenadechlo!!! Takže ch?va spustila kravál jako krá.. - my oba okamžit? vzh?ru a Šárka letí do postýlky snad ješt? v tu vte?inu co to spustilo - nachází mimino tak tvrd? spící, že se normáln? asi snažil zaspat i nádech. Nicmén? jak to spustilo ?ev, tak to s ním taky asi trhlo, takže dýchal zas normáln? a nebylo pot?eba už nic ?ešit - dotyk na b?íško vyvolal b?žné a všem známé žouželení a mimino se nám tím nakonec i úpln? probudilo, takže se te? práv? dobalilo a ješt? se nám kojí - no ale nebejt ch?vy tak kdoví kam by to sp?lo. A to spalo normáln? na boku zezadu op?ené o hranu postýlky, tedy tak se spát má, žádný nos do polštá?e nebo tak, nic takovýho. A i tak usnulo tvrd?ji než aby dokázalo fungovat jak se sluší a pat?í... Tak to vemte jako dobrý d?vod pro? ji (tu ch?vu) koupit - pokud budete mít tak hodný a spinkavý mimino jak to naše, je to asi jedinej prost?edek k tomu, aby se i ?lov?k v klidu v noci vyspal...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 10:13
to je dob?e, že to tak dopadlo... Moc ji pozdravuj.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 11:02
Jako to p?eci nic není a práv? kv?li tomu to je - ono se n?kdy rozdýchá samo a n?kdy se z toho holt m?že vyvinout problém. Takže když se spustí kravál, je na 95% jasný, že se mimino lekne a za?ne dýchat p?íp. v?ešt?t, no a kdyby náhodou ne, tak na n?j sahneš a ono se cukne a je to... To víš že jsme rádi, že m?žem klidn? spát... :-)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 11:04
co to máteza ch?vi?ku? ségra m?la takovou tu normální ale ta neje?ela....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 11:24
Monitor dechu Nanny (Jablotron). Podložíš mimino snímací deskou (pod matraci), spustíš a ono po?ítá po?et nádech? za minutu. Poklesne-li to opakovan? pod 20/min nebo to zaznamená výpadek víc než n?co (z hlavy nevím co), chvilku vy?kává a když se to neobnoví tak spustí rámus. Takže tém?? vždy vzbudí mimino a úpln? vždy i rodi?e.... ?ili situace že mimino usne úpln? do tuha, že ani dýchat nechce nebo by sklouzlo do pytle nebo prost? cokoli co by znamenalo zástavu dechu tak do 10s víš... Když je to OK tak bliká zelený spokojený mimino, takže i vidíš kolik dejchá (spí/nespí) a jestli je v klidu nebo se mrská (pak to bliká jak blázen). No doporu?uju - každá lepší porodnice to má taky... :-))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 11:48
to je dobrý, už jsem o tom slyšela, dík
Co Honzík? Nechceš sem dát zase n?jakou fotku na který je i s maminou? :oD
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 12:09
No já mám tu naší kameru tak t?žkopádnou, z tý se daj stáhnout fotky jen v práci. Ale n?co mám na telefonu, jenže to zase jde jen z notebooku (a te? jsem zrovna na velkým PC), takže tak ve?er. Je tam jedno barevný mimino jak se rozvaluje v našich pe?inách - to ?ekáme až si krkne a ono to zrovna bylo tak hezky "do kopce", že jsem ho ledabyle odložil do hromady pe?in a než mimino krklo tak vyfotil... Je to sranda, je to takový zví?átko, ale na rozdíl od n?j neprotestuje když je v pestrých oble?cích... Ale hlavi?ku má jak tcho?ecí kožíšek :o))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 12:49
už se t?ším na fotku(y), vyfo? i Šárku... prooosím, cht?la bych vid?t jak vypadá spokojená mamina... To víš vid?la jsem ji jenom jako spokojenou budoucí maminu :oDD
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 12:54
Tak na spec. p?ání další fotka - zatím mimino:


Přílohy: Image067.jpg (28kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 12:58
DÍKY :oD je fakt boží, P?idáš ješt? n?jaký? Ve?er? Neboj nechci t? honit, Te? jsem spokojená :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-09-24, 15:16
Pavle a Šárko, dlouho jsem tu nebyla a gratuluji dodate?n? ke krásnému klu?íkovi...A? vám d?lá jen samé radosti...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: ája (IP)
Datum: 2005-09-24, 15:51
Krásnej prcek!!!
Zkoušela sem to ukazovat mladýmu,ale jeho reakci si asi dokážete p?edstevit:o)
Jinak mám zákaz na takový stránky chodit. Sta?í,že chodim na praxi na d?tský.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:11
Tak to já ukazuju poctiv? :oD Honzík se mu moc líbil (njn jemu se líb?j cizí d?ti ;oD)
Avatar

Aktuální stránka:20 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist