Aktuální stránka:21 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:28
.... a po?kej jak by se mu líbilo vlastní!!! Jinak mamina nechala vše co nabrala za t?hotenství v porodnici, dom? p?išla se svojí p?vodní váhou co m?la p?ed ot?hotn?ním a dnes už má o 2.5kg mén? než m?la vždy!!! Jak se všude píše co maminám po porodu zbyde kil, tak takhle?? Vzala si svý p?vodní kalhoty a kdo jí nerentgenoval b?icho ne?ekl by že v ned?li rodila. Dnes jí v Delvit? zastavila prodava?ka: paní, vy ?ekáte miminko, pamatuju si vás dob?e?? Na což jí ?ekla kdepak, jsem šest dní po porodu miminko je támhle (jsem se ?ítil s ko?árem...). No tak šla do kolen...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:31
njn asi by se mu líbilo, ale na to se musí trošku p?ipravit ;oD



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 24.09. v 16:31.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:33
Pomóc vzdávám se!!! (mimino v hlubokém spánku v ko?árku):

Přílohy: Image069.jpg (23kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:35
jinak si umím naprosto živ? p?edstavit jak se ta prodava?ka tvá?ila :o)) Jednou budu jedna z t?ch maminek, který ješt? po porodu zbyde 10 kilo :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 16:35
Honzík je nádherný, fakt
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-24, 17:45
Take poctive ukazuji fotky i sem tam neco prectu manzelovi. Ted pronesl jako kdyby nic, ze si tu chuvicku urcite take poridime a zase dal cuci do pocitace :-)) By me zajimalo, k cemu nam bude ;-)
Fotesky nadherny.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 17:49
no p?ece plánujete ty okurky se šleha?kou ne? :o))) No a hned jak ti p?estanou chutnat tak se ti ch?vi?ka hodí :oD
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 17:54
Ty p?estanou chutnat hned jak se vyvine placenta - takže pak je ješt? n?kolik m?síc? ?as. To mu ešt? musí nap?ed nar?st nohy, oto?it se hlavou dol? a p?kn? maminku pravideln? pokopat do žeber. No a až pak je ta ch?vi?ka....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 18:08
Asi už je to únavný a monotónní, ale ješt? jednu poslední sem dám... P?eci jen mimino je úpln? nový a tak se ho nem?žem nabažit :-))) Zde tedy Honzík po nakrmení ve svém království:

Přílohy: Image074.jpg (33kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-24, 18:11
Pavle jen v tom pokra?uj, fakt se mi moc líbí :o))
V??ím, že i ostatní se rádi podívaj
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-24, 18:14
Jj, visim tu furt a slintam nad miminem :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-24, 18:46
Já už nic nemám - a taky jsme se 620-ti nebo kolika p?ísp?vky nejdelší v celým fóru... Dneska bylo mimino na procházce poprvé v ko?árku, chudinka se ho bál (kvikal jak malé prasátko a t?epetal jazý?kem...), pak se to ale rozjelo a schváln? jsem jezdil tak aby se to houpalo (ne drncalo, ale spíš kejvalo a kymácelo) no a za chvili?ku byl tuhej jak veka ... :o))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-24, 22:19
Honzík je fakt krásnej, už se t?ším na procházku.
Pavle tohle vlákno je od toho, aby tady byly takovéhle fote?ky, tak posílej, a? vidíme jak roste.

M? z?stali asi 4 kila, který plánuju, že si nechám. Doufám, že mi samy neute?ou. KOne?n? mi sou všechny kalhoty akorát, už na m? nevisej :-))

jé vy máte polštá? na kojení? To v postýlce modrý s hv?zdi?kama.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mihala (IP)
Datum: 2005-09-24, 23:23
Ahoj Šárko, Pavle,
ešt? jsem tu nic z poslední doby ne?etla, neb nestíhám. Enom jsem vid?la fotky. Ešt? jednou GRATULACE. Honzí?ek je nááááááádhernej. Když ho tak vidim, ?ikám si, že musíme Tomáškovi po?ídit brášku nebo sest?i?ku co nejd?ív. Se t?cháme, až Mango uvidíme naživo.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-25, 10:41
Díky všem za gratulace!!! Mamina hubne, už je zas "jak holka" - má skoro 3kg pod svojí váhu a tak se myslím asi na ?as zastaví...

K: Jo máme kojící polštá?, ale používáme to jak vidíš spíš jako polohovací za?ízení mimina, aby se nám samo nevykoulelo zpoza ch?vy, která pak v?íská neb si myslí že mimino nedýchá :o)))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-09-25, 11:33
Ahoj, všem chci moc pod?kovat za blahop?ání. A že jich je hodn?. Malý ješt? spí tak m?žu n?co málo napsat.
Jsem ráda, že to mám za sebou, to ?ekání bylo hrozné. Dá se to vystihnout jednou v?tou - dlouhé ?ekání na krátký porod.
Je mi každou chvilku lépe, i když jizva pobolívá,
a Honzík se má moc dob?e. Nabaští se, dostane ?istou plenku a spí.
Musím jít, je vzh?ru. Až bude ?as, napíšu víc.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-25, 16:52
Tak ješt? pro maminky ?ekatelky, snažilky a budoucí snažilky n?jaké obrázky:

Zde vozidlo pro p?epravu ?lov?ka - up?ímn? ?e?eno, ?ekal jsem lepší jízdní vlastnosti. Podvozek je takovej nijakej, když se s tím jede trošku svižn? neustále se to vlní kroutí a málem pískají kola, taky se tam ozývá r?zné kloktání a jak jsou vždy dv? a dv? kola spole?n? zav?šena, je to co chvíli p?i jakékoli trochu šikmé nerovnosti jedním kolem ve vzduchu... Jo a taky to má zvláštní geometrii, když se to pustí z kopce dol?, obvykle to n?kam nedefinovan? kam vybo?í.

Hm ale jestli ono to nebude tím, že je to jen ko?árek, co? A tam se ani McPherson nezávislé zav?šení kol ani se?iditelná sbíhavost zatím asi moc nedávají... Ale péruje to p?kn?, ?ím víc to ská?e, tím blažen?jší ?lov?k se vevnit? nachází...


Přílohy: Image075.jpg (33kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-25, 16:53
... a ješt? krmení ?lov?ka:


Přílohy: Image076.jpg (32kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-25, 17:31
Je nádherný, ale Šárka dost zhubla, co? Je moc hubená. Máte moc hezký ko?árek, jízdní vlastnosti prý hodn? záleží na ?idi?i a jeho zkušenostech... :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-25, 18:23
Já nevím jestli je moc hubená... Je stejná jak p?edtím, akorát váží o 3kg mí?. Jak to za?ídila nevíme, že by t?hotenství bylo použitelné jako reduk?ní dieta jsem ješt? neslyšel... :o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mihala (IP)
Datum: 2005-09-25, 23:40

Honzí?ek je ešt? nádhern?jší, než se zdál na t?ch prvních fotkách. A ko?árek taky super. My te? nestíháme moc cestovat do Prahy. Nechcete p?ijet Mangovi vokázat mokrovratský norky?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-26, 08:33
Míšo nejde to - jednak není auto, druhak teprve ?ekáme na doktora, taky se musíme vrhnout na ú?ady no a pak musíme vydržet nájezdy celé široké rodiny... No a kdyby to nesta?ilo tak Šihala zatím nemá moc výdrž - to jako že bysme k vám p?ijeli na návšt?vu a ona vám tam d?sn? utahaná drcáním cestou rovnou zahu?ela do postele, jo??? :o))))) Až to p?jde tak jo, to ur?it?..... :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-09-26, 09:23
Gratuluju k mr?ousovi, je krásnej, skoro bych nad ním bre?ela:-) nám se vlastní mimísek po?ád neda?í :-((((( Tak vám držím palce, a? malej roste jak z vody bez v?tší úraz? a nemocí.
A co tcho?, jak jste to vy?ešili?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-26, 13:38
Ten je sladkej:-)
No, zdá se mi dost velkej:-) to bude chlapák:-D
P?eji hodn? zdraví?ka mamce i mr?ouskovi:-)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-26, 15:34
Chci si ten kojící polštá? koupit. Jsi s ním Šárko spokojená? Teda p?i použití p?i kojení, nebo ho už používáte jen jako mantinel?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-26, 16:37
Popo?ad?:

- tcho? je aktuáln? u Yasmin. Zatím jsme ne?ešili nic, ale v naší bytový a zdravotní konstelaci to je te? š?astný ?ešení, protože mimina a všemožných propriet je pomalu plný byt, n?jaké zav?ené dve?e n?kam díky Šihale te? moc nehrozí a když jsme se dnes dozv?d?li že na obli?ej jen p?eva?enou vodu - zatím je jejin? dob?e že nám Yasmin pomohla. Dík!!

- velkej prej není, prej takhle pat?í. Dnes má 3.42kg

- kojící polštá? máme zatím jako nárazník a mantinel, aby nám ležel na ch?v? a ne kde ho napadne. Máme totiž z?ízené polštá?ové kojicí centrum, což je jeden gau? kde uprost?ed je posez pro kojnou a z obou stran pak polštá?ová pyramida, aby dít? bylo hlavou vzh?ru a na st?ída?ku ho dáváme vlevo a vpravo, aniž se v centru musí cokoli p?estavovat. Když se tam rozvalím já, tak to sice bohužel nekojí, ale pohodln? se tam lenoší... Dokud bylo dít? kojeno vleže, krkalo nám vzduch a d?lalo pošklebky, než ho ze sebe dostalo. Te? nekrká a blažen? usíná.

Jo a jinak bychom m?li opustit gravidní vlákno a nechat to pro další generaci - dy? my gravidní v?bec nejsme .... :o)))))) Takže štafetu by m?la p?evzít MajaZ s Ivetou a zvolna by se m?ly chystat i jiné na další rozb?h....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-26, 16:56
Tohle je vlakno preci o zkusenostech a o poznatcich, takze si tu hezky zustan a koukej vcas doplnovat informace, protoze sam vidis, jak je tu ten babinec na zpravach od tebe zavisly :-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-09-26, 19:40
Pavel - Souhlasím s Ene - jen pokra?uj!
Mimochodem - s tou návšt?vou, jak mamina ješt? nezvládá únavou - nás p?ed 3 lety p?ijela navštívit kamarádka s pom?rn? ?erstvým kojencem, ale ten, kdo ihned po p?íjezdu zahu?el za pravého poledne do postele a prospal celou dobu, než jsme se aktivn? vyžvanily z podoby, byl její manžel!!!! :o))))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mihla (IP)
Datum: 2005-09-26, 21:58

Tak jó, budeme vás o?ekávati, až se na to Šárka bude cítit. My bychom rádi p?ifr?eli, až budete p?ijímat návšt?vy, jednak okouknout Honzí?ka a druhak byt, ovšem moc poslední dobou nestíháme. Snad se ale zada?í. A dodejte další fotky. Tomášek nau?í Mango krkat jako starej námo?nik. To on umí, p?kn? nahlas, a má z toho srandu. Kojení vsed? nám jaxi nejde, ale od tý doby, co umíme prd?t, nás to ani netrápí :o).

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-26, 22:13
Tak máme kone?n? taky fotky z procházky a krásn? se tam Andula sm?je.




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: katka dne 06.10. v 21:47.
Avatar

Aktuální stránka:21 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist