Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6
Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:48
Arlett, pokud si "nastartovala" fretku na ANF pro fretky a máš k nim b?žn? p?ístup, tak tyto granule doporu?uju. Pokud bys musela granule ANF z jakéhokoli dúvodu mn?nit, napíš, poradíme jiné. Ale na e-shopu [www.obchudekumajdy.cz]
ANF bude vždy :-)

Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:55
zzelvicka: NeLa mi už napsala do SZ dneska odpoledne, napsala bych vám to d?ív jenže v té dob? jsem ješt? nev?d?la kde SZ jsou :-D

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:56
Johanka: Zatím je mohu používat prodávaj je tady u nás ješt? po?ád..:-D Ale kdyby p?estaly tak se vám samoz?ejm? ozvu :-)

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:58
skv?le:-)
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-14, 23:21
zzelvicka: Taky si myslím :-D N?jak se s ní dohodnu že až mi od Tebe p?ijde ten postrojek, vytáhnu Frederiku do Klášterce do parku a Nela zase vezme svojí fretku jestli má.. a trochu se jí poptám na chov fretek :-D

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-14, 23:25
Arlet, ANF myslíš kot?cí, ko?i?í nebo fret?í?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-14, 23:33
Žofiro: Kot?cí... fret?í jsem tady nesehnala

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-15, 10:40
...aha, já n?jak automaticky myslela na fret?í ANF, bo s tim krmim.

To kot?cí ANF má skoro stejné složení jako to fret?í, takže taky dobrý :-)

ANF Feline Kitten:
Suroviny :
Kuracia mú?ka, sladovnícka ryža, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov a ascorbylpalmitátu ), kukuri?ná škrobová mú?ka, dužina cukrovej repy, celá mletá pšenica, sušené celé vajce, rybia mú?ka, pivovarské kvasnice, prírodná kuracia aróma, lecitín, rybí olej, so?, vý?ažky z rastliny Yucca Schidigera.

Deklarované akostné znaky v 1 kg krmiva:
Bielkoviny 34%, Tuky 22%, Popol 7%, Vláknina 3%, Vlhkos? 10%,
Vápnik(Ca) 1,20%, Fosfor(P) 0,85%, Me? 8,5mg,
Metabolizovate?ná energia 4.411 kcal/kg
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-15, 11:11
fret?í ANF jsem v obchod? ješt? ani nevid?la, natož aby ho m?li pravideln? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-15, 11:13
Tady je fret?í ANF k dostání béžné. Ale má o 2% tukú mén? jako to ANF Kitten, takže to kotécí pro mladší fretku bych dávala klidn?.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-15, 12:30
Takže kot?cí mužu klidn? dávat?

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-15, 14:36
Arlett, kot?cí ANF klidn? múžeš.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-15, 19:29
To jsem ráda :)

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-03-15, 19:40
Pokaždé, když vypereš a vym?níš pelíšek - tak je nadšená a hryvá - a zkus i záv?sný pelíšek. Na jaro - podzim u venkovního chovu.

307-515-842
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-15, 21:25
Dodi: Mužu to zkusit.. n?jaký ji seženu :-D

A taky vyzkouším ten pytel se senem a bazalkou :-D

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-15, 21:29
jestli se m?žu kapku vnutit,tady : [www.pudicka.estranky.cz]
píšu vše o krmení a na dalších stránkách cokoli dalšího k chovu fretulí. Všechno aktualizuju ,jen co se dozvím další a další informace,?lov?k se u?í celej život....

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-15, 21:33
boža: Ur?it? mi to m?, amattérovi alespon trochu pomuže :)

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-15, 21:36
Arlett, Božinu stránku v?ele doporu?uju, já ji používám jak databázi na informace.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-16, 12:24
Ok, já se na to podívám :) Jak jste se to všechno o fretkách dozv?d?li?..

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-16, 12:45
Arlett, v?tšina z nás tu chová fretky déle a tak i déle "loví" všudemožn? informace :-) ?asem do toho p?ijdeš i ty :-)
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-16, 13:10
já jsem v??ný pídil, protože nelovím, anóbrž se pídím (panebože kolik let? je to možný! už šest let)
a pídím se prosím soustavn? a neunavn? :D, tudíž je ze m? bába pídilka :D
jen kdybych to stíhala všechno sepisovat, to by m? nesm?lo zam?stnání zdržovat od práce.no.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-16, 19:42
Johanka: To doufám :-D Až budu mít Frederiku díle chci ji nechat p?ipustit.. ale nevím, a to se chci zeptat jestli jsou mládata fretky žádaná..
Boža: Aha.. tak když se o fretky zajímáš tak dlouho..:-D Já vlastn? fretku vubec neplánovala, jako že bych p?edem zjištvala informace a tak.. já se spíš zajímám o kon?, vim o nich tém?? vše... taky na nich jezdím to je jasný a budu mít vlastního ale d?lám si ?as i na všechny svý ostatní zví?ata

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-16, 19:57
Arlett rozhodn? bych nedoporu?ovala mlá?ata Frederiky. Nevíš nic o jejím p?vodu, stá?í, nemocech a tak nem?žeš zabránit tomu, aby mim?a nebyla z p?íbuzenského vztahu :-( Krom toho v dnešní dob? je mlá?at hodn? a udat je do dobrých rukou není snadné. Nemluv? o tom, že "vyd?lat" se na fre?atech nedá... uvidíš ?asem

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-16, 21:14
PxNxDx : práv? proto chci zajít k veteriná?i na kontrolu, o?kování a i zjišt?ní v?ku, alespon p?ibližného. Já na nich nechci vyd?lávat, to ne..

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-16, 22:33
Veteriná? ti puvod fretky ne?ekne,a jestli má v genech chovu genetické vady taky ne. A je velmi pravd?podobné,že ji nakryješ p?íbuzným samcem. Republika je malinká a fretky jsou tu p?íbuzné,až hr?za.
Každým rokem se objevuje ?ím dál víc vyhozených a necht?ných fretek. Tak pro? množit takovou sami?ku ?

Sta?í,že je tu taková darda tzv. papírových chovatel?, co sypou do sv?ta desítky mladých. A ob generaci už netuší,kam se ti jejich prapotomci vlastn? dostanou.A o farmách ani nemluvím.

prosím,zvaž to....

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-17, 09:14
Arlett, taky bych byla radši za to Frederiku nep?ipoušt?t. Když nevíme jak je stará, tak po?kat až dostane ?iji (pro jistotu, jestli to náhodou neni její první ?ije) a až jí ?ije skon?í (resp. až jí bude ukon?ena (hormonáln?, bo moc samic má se spontánním ukon?ením ?ije problém) nechat Frederiku kastrovat.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-17, 10:56
Arlett: ur?it? bych nerozmnožovala nalezené zví?e.Já mám p?t kluk? nalezenc? a všechny jsem kastrovala a nerozmnožovala.
Koukni se do vlákna adopce, jak zoufalá je situace každý rok listopad-leden. Všichni se zbavují fretek (nej?ast?jší d?vody alergie, nedostatek ?asu, st?hování - v?tšinou jde o smyšlené d?vodu, lidé prost? neodhadnou co fretka obnáší.)
Nehled? na to, že pé?e o mlá?ata je hodn?, ale hodn? náro?ná. Musela by jsi je mít doma, rodí se jich t?eba víc než deset a vyžadují "mate?skou" dovolenou i od pání?ka...

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-17, 20:41
Ok tak ne.. proto jsem se ptala :-) Ale ješt? chci v?d?t, kolik by stála kastrace sami?ky. A jestli k ní pak mužu po?ídit druhou kastrovanou sami?ku nebo same?ka..

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-17, 20:45
Kone?n? mám fotky naší Frederiky.. šoupla jsem je z mobilu do PC d?lám ted stránky kde budou pak vám je ukážu :)

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-17, 20:48
Arlett, kolik stojí kastrace, to taky záleží kde kastruješ, každý vet má jiné ceny. Je t?eba vybrat takového co fretkám rozumí a používá inhala?ní narkozu (tedy múj názor).
Ke kastrované sami?ce si múžeš pak po?ídit sami?ku i samce....ale to, že je ta první kastrovaná neni záruka, že se hned na první pohled snesou....
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist