Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-23, 17:09
:-( to m? napadlo jenom že vím, že to hrozn? dob?e voní a vybíravej Barnie je zbož?uje. Doufám, že ti n?kdo poradí, držím p?sti, abyste n?co vymysleli.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-26, 17:52
Tak se mi nepovedlo Frederiku vyfotit po?ád kopala a nedokázala se uklidnit a vzniklo z toho n?kolik rozmazaných fotek.. zato jsem ale vyfotila Frederiku v postrojku od zzzelvicky :-D Tak se podívejte
(jinak je to focené n?kdy minulý týden kdy bylo docela teplo a my byly spolu venku)


Přílohy: P18-03-09_14.59.jpg (18kB)   P18-03-09_15.02[1].jpg (9kB)   P18-03-09_15.11.jpg (18kB)  
Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-26, 18:01
...hotová "sn?hová královna" krásná a bílou?ká :-)
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-27, 21:41
Johanka: Jo to jo :-D Jenže se mi zatím nepoda?ilo vyfotit ji tak abyste poznaly že je to sami?ka :D Ale n?jak se mi to musí povést

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-27, 21:48
Arlett, teším se na fotky :-) utahat fretku, pak na marko nafotit 50 zábérú detailu, dalších 50 na režim sport...no a on jeden vyjde, já to taky jinak nezvládám :-) Fotit fretku ja jak fotit kometu :-)
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-03-29, 04:43
Johanka: Takže to vidim zak, že budu muset po?kat na lepší po?así, p?íští týden už má být kolem 17 stupn? a slune?no utahat j venku a pak vyfotit..:D

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 10:31
Ach jo mám hroznou náladu ..:-((( Frederika utekla!!! :-(((

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 10:40
Arlett, ježiš, to je mi líto! Kdy utekla?
Vyvés všude v okolí letáky, kontaktuj m?stskou policii, státní policii, útulky, veteriná?e, všude tam jim dej letáky.
Jestli ti to finance dovolí, vypiš za nalezení fretky odmn?nu (díky odmn?n? se už našli stracené fretky i psi).
Pokud múžeš, požádej n?koho s fretkou, aby ji šel hledat spolu s tebou. Prohledej barák (púdu, sklepy, ty nejnemožnéjší kouty), okolí domu....i v širšim okruhu, fretka je rychlá, ub?hne i pár kilometrú.
Rozlož kolem domu její jídlo.
Držim moc palce, aby se Frederika našla!
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:19
Ztratila se na vesnici, plné ps? Ach jo.. dnes jsem nebyla ve škole proto mi to babi?ka volala n?co stvo?ím a bude to, letáky inzeráty do inzercí na internetu všechno možné jen aby se našla

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:23
Arlett, tady na tom linku upln? dole je univerzální leták ke stažení, myslím, že ho sta?í jen vyplnit...a? nemusíš strácet ?as tvorbou letáku:
[www.fretka.cz]
Akorát dej pozor, bo to je leták že se fretka našla, musíš si to p?epsat.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 02.04. v 11:24.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:32
Dob?e vrhnu se na to, jen co mi p?estane svítit sluní?ko do okna a já n?co uvidim na monitoru. Nejsou tu totiž záv?sy. N jo.. jenže já nemám tiskárnu

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:43
...nejdou ty letáky vytisknout jinde? T?eba u n?koho v práci? Nebo neni tam firma co tiskne? Ráda bych pomohla, ale p?es 2 státy je to k ni?emu :-(
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:49
Kdyby o to šlo, já to klidn? vytisknu, ale je to skoro stejn? na prd, jako když to ud?lá Johanka. M?žu Ti to pak poslat poštou, ale po?ítej další 2.3dny zdržení :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:55
Arlett, jestli si te? na té vesnici, nemohli by ti to vytisknout na Obecnim ú?ad?, policii, nebo ve škole? Kdybys jim to zaplatila nebo donesla papír...
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 11:59
Johanka: T?žko, není tu ani pošta, ani policie, ani u?ad.. pat?í pod jinou obec která tam má u?ad.. ale PxNxDx: Možná by to takhle šlo. mezitím jich n?jkolik ud?lám ru?n?.. aby alespon n?co bylo..

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:01
Arlett a co sjet do nejbližšího mn?sta a tam to vytisknout? Bylo by to možná rychlejší jako posílání poštou....
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:03
Ale to nejde. Mrzí m? to. Já jsem totiž sama doma nebyla jsem ve škole, nikdo tu neni a auto pokud vím ?ídit nem?žu... Ach joo já vubec nevím jak na to

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:06
...tak nic, ud?lej pár letákú ru?n?, plácni to t?eba na obchod, zastávku busu, poštovou schránku. Ob?hni sousedy (co nejvíc a nejdál), ?ekni jim co se stalo, popros a? si uvážou psi a pomúžou hledat. No a pak jdi hledat po okolí domu.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:14
Jdu na to.. letáky ud?lám a roznese je muj brácha nebo mamka já se ven nedostanu jsem nemocná.. takže jdu n?co ud?lat po vzoru toho, co jsem si m?la stáhnout a vytisknout a pak se to roznese.. myslíš že je nad?je že se vrátí když ji nechám otev?enoa dám tam krmení a vodu?.. musela utéct p?es noc.. protože ráno když mamka krmenila Frederika tam nebyla

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:20
Arlett a mám Ti dalších pár vytisknout a poslat?

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:21
Arlett, sama se fretka téžko vrátí. No ale otev?eno ji nech, vodu a krmení taky...pro jistotu.
Popros bratra, maminku...kohokoliv, a? jdou hledat a taky a? skontaktují sousedy kvúli t?m psúm. A prohledat zahradu, jestli je tam ?áké haranpádí tak to všechno, múže tam být zalezlá



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 02.04. v 12:32.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:31
PxNxDx: Bya bych ráda.. kolk jich vytiskneš?
Johanka:Jen co všichni p?ijdou ?eknu jim to.. Aby mi pomohly

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:38
Kolik jich pot?ebuješ? Nedokážu posoudit, jak velká je vesnice a da jich pár vyv?síš i v nejbližším m?st?... 50ks sta?í?

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 12:52
PxNxDx: Bohat? to bude sta?it :D D?kuju moc, asi bys cht?la adresu vi?? Pošlu ti ji do souromých zpráv

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-02, 13:05
Takže 50ks?? Nebo mí?, víc?? aby jich zas nebylo zbyte?n? mnoho... si ?ekni

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 13:18
PxNxDx: Je to akorát :) Aspon si toho každý všimne.. já se jenom bojím totho že Frederika utekla do lesa, náš dum stojí hned pod lesem a kolem jsou louky

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-02, 14:52
letáky jsou vytišt?ny, pokud to stihnu, ješt? dneska s tím sko?ím na poštu, a? to tam máš co nejd?ív!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-02, 21:05
D?kuju moc za pomoc, jsi strašn? moc hodná že mi pomáháš

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-03, 22:07
Arlett napiš, jak je to s Frederikou...

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-05, 09:33
PxNxDx: Nic nového.. letáky jsem vyv?sila poprosila sousedy o zav?ení ps?.. což v?tšina stejnak neud?lala protože prý nebudou mít kvuli jedné p?erostlé kryse zav?eného psa, ale což.. myslím si o nich své. Podle m? Frederika utekla do lesa má to kousek...

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist