Aktuální stránka:8 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:23
Jo dneska už jsem byla v práci ale vzhledem k vytopený hospod? v baráku jsem nestíhala do doto mrknout..zítra se podívám....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:34
OK, Majdi, tak já pošlu objednávku a beru na zkoušku i jedny kožený kšírky pro hol?i?ky, Megina se nám furt snaží vyvlíknout z nylonek a jednou se jí to poda?ilo, našt?stí sem byla pohotová a sko?ila jsem hnedka po ní...Pokud máš žluté, byli by sme rádi :-) A na barv? pelíšku se teda domluvíme :-) Pokud teda bude n?jaká jiná, která by byla hez?í :o) :o)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 11.05. v 21:40.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-05-12, 09:11
Majdi, zapomn?la jsem pod?kovat za pelíšky. Jsou op?t naprosto úžasné... :o) Te? už jen to miminko... :o)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-12, 09:39
majdo, mám si k té fontánce vzít rovnou i n?jaký ty molitany, nebo to budeme pot?ebovat až za dýl?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:00
molitan ti tam vydrží tak m?síc, dva..podle toho jakou máte doma vodu...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:05
oki, tak to pak vezmu najednou zase s dalsi objednavkou, tu budu delat tak za mesic dva:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-12, 10:07
Želvi, zítra ti to dovezu do Prahy....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-12, 16:59
Majdo, díky moc za hra?ky. Stickynka si zas za?íná hrát a chrastící kuli?ka spolu s tou opletenou naprosto vedou. Dá nám mimíšky do postele na hlídání (dneska ráno hlídal t?eba Radek :o)) a už rejdí za kuli?kou. Tak díky moc!!!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-12, 19:59
Zuzko není za? :-)
Johanko jaký ty jsi cht?la v?d?t ty pelíšky?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 20:06
Majdi, taky d?kujeme za balí?ek, dorazil v po?ádku :o) Taška je jiná, než jsem o?ekávala (ve skute?nosti jsem jí nikdy nevid?la), ale o?ekávání dokonce p?ed?ila a Pí?uch si jí d?sn? zamiloval a celý odpoledne v ní v kleci prospal :) No a kosti?ku si hned zabavil Oghí, jakoby ?íkal Pí?ovi "tak a te? si tu starou m?žeš nechat sám pro sebe" :) Prost? super, brzy o?ekávej další objednávku, budu pot?ebovat výbavi?ky pro miminka :) Díky moc!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-12, 20:18
Pe?o není za?...dneska jsme do nabídky za?adili stany s plyšem, nové cedulky na klec nebo na dve?e a p?išla zásilky hamak? s plyšem od Tommi..ve velmi p?kných vzorech a rohové WC Trixie za dobrou cenu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 12.05. v 20:21.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-12, 20:25
Jdu hned koukat, já budu pot?ebovat pro mim?a hlavn? kšírky, n?jaký hra?ky a mlsky.. a pak ješt? uvidíme :)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2009-05-14, 16:42
zdravím Majdi, mám problém z odesláním objednávky zboží, nevím, co se v mém po?íta?i d?je.Všechny závazné iniciály, které jsou pot?eba vyplnit k objednávce, jsem vyplnila, v?etn? e-mailové schránky. Jenže se mi stejn? nepoda?ilo objednávku odeslat.Neustále se mi objevuje upozorn?ní, abych vyplnila email. Jmenuji se Lenka Kodejšová a jsem z Ji?ína.Nevíš v ?em to je?Díky Leny

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-14, 17:42
Jdu ?utnout do admina..vydrž :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2009-05-14, 18:39
Díky Majdi. Už jsem myslela, že Ti zákazníci ztrhli obchod. Mám totiž dojem, že mnoho fretulí, at již mladších, starších ?i mlá?átek, má v tomto období narozeniny, to víš jaro je jaro. To víš my fretka?i /pokud se m?žu tak nazývat/ bychom pro naše "d?ti" koupili všechno nejen p?i jejich narozeninách.Ahojda, pozdravujeme všechny ?leny tvé rodiny:Leny+ fre?ulka J?linka

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-14, 18:43
Tak u nás to funguje..máš prý dávat pozor na to jestli p?ed mailem nedáváš mezerník...jinak prý vyzkoušet jiný prohlíže?...ale kdyby byl problém, napiš mi objednávku do mailu, po?ešíme to :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2009-05-14, 19:19
Moc díky, fakt to bylo v tom mezerníku, který jsem dala p?ed e-mail. Už je to v po?ádku. Ješt? jsem ti cht?la napsat, že to krmivo Sluis ur?it? objednám, ale ne nyní, jelikož mi ješt? zbývá z p?edešlého balení.Ale ur?it? se Ti ozvu.Pozdravuj tcho?e a celou tvou rodinu, ahojda Leny+ tcho?ice J?linka z východních ?ech

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2009-05-14, 19:44
Ahoj Majdo.Ktery odstranova? zapachu je lepši:Deltapet nebo Beaphar?A vubec Funguje to?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-14, 20:18
Tak z vlastní zkušenosti musím ?íct, že Beaphar....funguje, používám ho v kombinaci s fret?ím Zverlitem už asi rok. Zách?dek vyberu a lehce posypu Beapharem......fakt to funguje :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-16, 19:39
majdo pot?ebuju n?jakou zvukovou hra?ku a váhám mezi beruškou a žábou. ale ješt? lepší by bylo n?co na gum?, co p?i pohybu vydává zvuky. i když žábu i berušku si koneckonc? m?žu na gumu p?ivázat taky... poradíš mi kterou teda? co vydává lepší zvuky, resp. co se kluk?m víc líbí?

a už máš to mim?o nebo ješt? ?ekáš? :o)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-16, 19:50
Já koupila Vl?ákovi k narozkám u nás ve zverá?i takovou chlupatou myš na prut? (jako je ten ježek) myš taky chrastí. Kone?n? jedna hra?ka, s kterou si vyhraje i púl hodiny, moc se mu líbí.

Martino, mám žábu kvákalku, kváká state?n? a taky ji uvážu na gumu :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-16, 20:49
Berušku? Myslíš to hrací centrum Beruška? Jo to kluci mají, Kryšt?fek to te? ke konci docela dost využíval, chodil tam spát....jinak nejvíc se vyblbnou s tím ježkem...já te? zjiš?ovala ve velkoobchodu jak je to se sch?dkama ke klecím, tak paní mi slíbila, že do 14 dn? jsou tady, prý to trvalo protoze museli zaplnit celý kontejner. Tak si d?lám nad?je, že kontejner bude zapln?nej i ježkama a strašidýlkama na prut?, protože se to vozí taky z ?íny.
Jinak kvákalka je taky dobrá, má v sob? chrastící kuli?ku, která vydeává ty kvákavý zvuky...ale tu už ty naše bestie nem?li, protože už takhle se tu p?erážím o rouru, chobotnici, berušku, asi dvacet mí?k? a pískací prasátko...to mám úpln? nejradši když jdu v noci na malou a šlápnu na n?j, o m? se pokouší infarkt a o Pytrušu v kleci taky, protože má dojem, že JÁ si v noci bez n?j hraju s JEHO pískacím ?uníkem :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-16, 20:59
Tak zp?t, všechno je jinak, te? jsem zjistila, že ježci už jsou tady...takže od úterý jsou už i v obch?dku skladem...jenom velkoobchod podražil....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-16, 21:13
ale prdlajs berušku... ?MELÁKA !! nem?žeš v??it všemu, co ?íkám nebo píšu :o))))
[www.obchudekumajdy.cz]šový-?melák-se-zvukem-7cm
nebo tohle
[www.obchudekumajdy.cz]Žabka-kvákalka


Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-16, 21:14
a ten ježek je taky se zvukem?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-16, 21:15
Jo, te? už jsou i bzíkající pavouci :-) tak kdybych se m?la rozhodovat mezi ?melákem a kvákalkou tak jdu do kvákalky....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-16, 21:16
No jo, ježek tak jako kvílí :-))) Ale vem si jich rovnou víc, oni nemaj dlouhou životnost :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-16, 21:19
:o)
jo, domluvím se se silvou, až bude n?co brát, p?ifa?ím se k ní. asi vezmu i víc t?ch zvukových hra?ek, to maj kluci nejradši.´
tak dík za info :o)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-18, 10:46
Majdi práv? dorazil balí?ek. Krabice nap?l rozd?laná :-( ale našt?stí je vevnit? všechno a v po?ádku! Moc d?kuju...plyšovou pyramidu zabavil pes, tak možná budu p?íšt? muset objednat další :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-18, 10:47
A to jsem to oblepila jak to šlo....no aspo? že je tam všechno....
Avatar

Aktuální stránka:8 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist