Aktuální stránka:3 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:04
Zelva: 6700...:(
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:12
Ne ne p?vodní cena prodejní moje je 4700, te? to šlo o 2200 nahoru
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:14
JInak sch?dky ke kleci Ferret Nation jsou objednaný....plavou z ?íny sem, zadrhlo se to prý ?ínským novým rokem....cena jak sem tak slyšela by m?la být únosná....kolem 250-300 korun
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:24
ty jo, já si myslela že máš ješt? starý ceny, tak to jsem to p?kn? prokau?ovala:-( jsem si na ní potajmu myslela. no tak holt budu muset do prasátka ješt? p?isypávat.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:30
No ono je Vás víc....a já jsem tohle bohužel v?bec netušila...kdybych to v?d?la, tak jich vezmu pár na sklad za starý ceny...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-03-09, 12:34
juch????????!!!! sch?dky!!!!!!!!!!!

Já mám takový p?íšerný provizorní a na tyhle se d?sn? t?ším. Už mám vymyšlený, jak je místo p?í?n? p?id?lat podéln?, aby nezabraly tak strašn? místa :-))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 16:43
Ty bér?o, tak to je o dost.. ta cena.. Na druhou stranu, kdyby stála tehdy, když jsem ji kupovala tolik, brala bych ji i tak. Je úžasná a zatím jsem na ní neshledala žádná negativa. Každá klece se mi vedle ní zdá malá:) Ale t?eba Tower taky stojí okolo t?ch 7-8tis.. a zdá se mi o dost mén? kvalitní než Nation..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:09
Je pravdou, že ta klec je bezkonkuren?ní....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:12
jo majdi, tak to fakt je, já bych už jinou necht?la.. vejde se do ní plno pelíšk? a suprov? se ?istí.. hlavn? se mi líbí, že si otev?u celé "k?ídlo" a m?žu vy?istit wc bez toho, abych kolem sebe ud?lala nepo?ádek:)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:18
JJ ta údržba je na ní paráda... jen mi ob?as do t?ch dírek na zavírání zapadávají zbytky granulí a ko?kolitu, takže mi v kleci rachtá :-)) Majdi i ty nástavce šli nahoru o hodn??

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:34
jj to máš pravdu, do t?ch dírek padá nepo?ádek:)) ale to jsou celkem malé v?ci bych ?ekla.. o tom nástavci po?ád uvažuju.. ale zas já jsem malá a nahoru neuvidim, natož abych tam dosáhla:(
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:40
No já taky.. spíš teda do budoucna, ale jestli to budou takhle zdražovat :-( holt bych p?istavovala židli no :-) ?asem bych cht?la frete?ky 3, tak a? maj každá svoje patro :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:41
No te? jsou p?es t?i tisíce...na úklid je ta klec fakt suprová...vyndám plato, odnesu ho do vany, osprchuju, ot?u a je uklizeno....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:43
PxNxDx - taky se chceme ?asem rozší?it, takže taky jsem uvažovala spíš tak do budoucna.. a tady se mi do bytu ani nevejde, v chodb? kde klec mám je nízký strop:( pro m? je hlavn? super, že ty plata jsou tak lehké a umeju je i v té mini koupeln?.. s metrovkou co mám pro Dorušku a mim?a se tam už neoto?ím..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-09, 17:45
hanul- já ty plastová patra vym?nila za gumu, takže sroluju a omeju kdekoliv :-) i v umyvadle :-)) a aspo? mají prostor opravdu od st?ny ke st?n?.
Majda- no tak to nemusím sp?chat a m?žu za?ít šet?it :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 13:37
Teda holky, koukám, že už se to tady probírá.. práv? jsem koukla k majd? do obch?dku, co tam má za novinky a jestli náhodou už nejsou ty vn?jší sch?dky a koukám na cenu celý klece jak blázen.. To je fakt mazec!! Jinak mám odzkoušeno, že v tý kleci samotný základní se vyspí 8 fretek :) M?la jsem jich tu p?es víkend trochu víc, tak vím, že sta?í.. jen jsem tam p?idala víc záv?sných pelíšk? a stejn? spali všichni u sebe.
te? zrovna jsou všichni ?ty?i moji nah?ácaný v rozlezlém dome?ku, budu ho muset olepit izolepou...

Majdi - prosím t?, nemohla bys mi vyfotit tuhle tašku s n?jakou fre?ulí? nedokážu si p?estavit, jak je to velký.. :(
[www.obchudekumajdy.cz]í-taška-s-nášivkou.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-10, 13:41
Jo jo, já do toho n?koho narvu :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-03-10, 13:54
Majdo: nezapome?, že máš do toho narvat fretky, ne aby jsi tam rvala Petra:-))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 14:04
Majdi d?kujuuuuuu! nemusíš je dávat do toho, sta?í vedle... abych m?la jen p?edstavu, kolik tcho?? bych do toho narvala, ale podle rozm?r? tak jednu fretku, vi?? ve v?tším provedení nebude? ta taška je prost? božská, úpln? jsem se do ní zamilovala...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-10, 14:07
V?tší jsou snad taky...po?kej mrknu
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-10, 14:10
Tak jo, je i v?tší...velikost M, nicmén? velkoobchod nemá u ní rozm?ry....a je víc jak dvakrát tak dražší :-) Zkusím zítra ty rozm?ry zjistit
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-10, 14:16
Oki, d?kuju moc!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Pavito (IP)
Datum: 2009-03-12, 16:07
Majdi, mám dotaz na Zverlit - máš ho skladem? Už delší dobu je sice v nabídce, ale není tam hláška skladem. Díky
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-12, 18:33
Zverlit momentáln? není, je Ambipet, ale po?ítám, že p?íští týden by mohl dorazit....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-13, 21:53
ahoj majdi, mám jeden dotaz. bio kats fresh, máš skladem?
a pochvalu - ty v?ci od muscat jsou skv?lé.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-14, 19:59
Jo jo želvi, je tu jak p?ti tak deseti kilovka. V?ci od Muscat jsou opravdu moc hezké,když jsem je objednávala tak jsem z toho m?la trochu obavy, protože je to fakt za hubi?ku, nicmén? holky, které už mají pelíšky tašky a proléza?ky doma mi ur?o dají za pravdu, je jsou super...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-14, 21:13
majdo, já furt zvažuju ty schúde?ky od Muscat, jak by šlo vykoumat uchycení na klecovinu? já mám ty m?íže podélné a husté (klec Fredy 2) Co myslíš? Tu klec ty znáš.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:07
Johanko, zítra zkusím vrazit ty sch?dky do ruky Petrovi, jestli ho n?co napadne...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:09
Já myslím, že moji tcho?i by na sch?dky kašlali:( Ale ty ostatní v?ci Muscat jsou super, no musím ješt? n?jaký ?ásek po?kat, až se finan?n? vzchopím po prccích a pak budu mít ceeeelou klec Muscatovou:)))

[wildhoney.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-14, 22:11
Majdo, díky moc a Petrovi taky!
Avatar

Aktuální stránka:3 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist