Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6
Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-15, 14:29
Sirah, naše Meggie, když jsme ji p?inesli ze zverimexu, si do prvního záchodku (obdélníkového) lehla na ko?kolit a rozhodla se tam spát. Tak jsme ko?kolit vysypali a dali jí tam hadry na pelíšek a ze záchodku m?la následujícího 3/4 roku postýlku. :o)
Na kakání jsme jí koupili druhý, rohový.
Popravd? - nevím, co zaru?eného ti poradit. My jsme prost? akceptovali výb?r Meggie - v jednom záchodku spala, do druhého chodila kakat.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Sirah (IP)
Datum: 2007-10-15, 15:28
Jo. Záchod mam p?ivázanej a te? ?ekam až mi kone?n? asi po m?síci a n?co p?íde z Happy animals hamak a pak už snad všechno bude ok. Pak že sou fretky ?istotný. Ten náš je asi n?jaká vyjímka bohužel ... :)

[www.fretarna.sweb.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-15, 16:22
Sirah, ony sou ?istotný :-))) možná to d?lá z dúvodu, který neznáme :-))) Když sme mn?li auto bez klímy, tak mi v lét? v aut? chodil fre?ák spávat v p?epravní kleci do záchodku. Chvíli sem myslela, že je mu špatn?...a pak mi došlo, že ten zverlit ho asi chladí... :-)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Sirah (IP)
Datum: 2007-10-15, 16:31
:D No nevim. Stejn? si myslim že ten m?j bude asi výjimka .... Uvidim až p?íde kone?n? ten hamak. Snad už bude pak chodit do záchodu jenom kadit ... :) Jinak díky za rady. :)

[www.fretarna.sweb.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-10-16, 10:37
No já nevím, s tím tvrzením o ?istotnosti fretek p?icházím o iluze. Není to pravidlo, ale taky už spali v záchod?, na srsti m?li uschlý h... :-) a v?era sem kupoval novej odpadkovej koš, s víkem otvírajícím se zvedáním nahoru, protože do toho s víkem propadávajícím skákali a p?ehrabovali se v odpadcích. B?hem dne jsem je z koše vyndával n?kolikrát :-))
Pravda ráno se pravideln? vykoupou v misce s ?erstvou vodou, kterou jim dám, když jim umývám klec, ská?ou mi do kýble s teplou vodou, klidn? po hlav? (nevím co by se stalo, kdyby se jim to poda?ilo, zatím m?li jen mokré p?ední tlapky a ?umák) a neodradí je od toho, ani p?na saponátu :-)
Jinak taky si hlavn? v noci kadili za pelech, protože se jim prost? necht?lo lézt dol? a pokud n?kdo z nich nakadil na sch?dky, potom už po nich nelezli v?bec :-)
Dával jsem na ten pelech hadry a pomohlo to, už tam nechodili, dnes už je po ránu všechno v dolním pat?e (lepší se :-), v?tšina v záchodku, ale je i kolem n?j, ale všechno blízko :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-16, 10:42
Sirah, pejan, proboha, co byste ?ekali? :o))) Vždy? to jsou ješt? prckové!
Když se tady píše o ?istotných fretkách, jsou to v?tšinou dosp?lá zví?átka!
Naše 2,5 letá Meggie je na 99 % ?istotná (to 1 % nechávám pro nenadálé a nevysv?tlitelné p?ípady), ale první rok svého života nám taky dávala zabrat. Nejprve byla miminko, potom puber?ák, pak v ?íji - vždycky se našel d?vod a omluva, pro? hodit bobek vedle. :o)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-10-16, 10:46
Já vím, prckové tedy slušn? vyrostli, ale jsou fajn kamarádi, i když vyvád?j n?kdy slušný lumpárny, nedám na n? dopustit. :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-21, 17:41
No, mám op?t dotázek. Jde o to, že Kira z ni?eho nic za?ala vyhrabávat WC. Už jsem zkoušela snad všechno. Po umytí jsem tam dala hroudi?ku starýho ko?kolitu, vym?nila jen steklivo ale st?ny od WC nechala pos... dokonce jsem ji i na prdel dala(potom mi to bylo zas líto), ale je to po?ád marný. V?era jsem perfektn? uklidila klec. Když byklo hotovo dala jsem tam fretky k plný misce a šla po?ádn? vydesinfikovat koupelnu, když jsem se vrátila všude bylo op?t stelivo. Už fakt nevím co s ní. na pubertu je stará nechápu, pro? za?ala takhle vyvád?t? nemáte n?kdo nápad jak to vy?ešit? Už m? fakt unavuje v tý kleci uklízet když vím, že je to k prdu.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:21
Tohle mi d?lá Romeo taky, odmalinka. Tcho?i to ned?laj od tý doby, co vyšli z puberty, ale díky Romeovi je nutnost klec denn? luxovat a vytírat. On envyhrabe jenom stelivo, ale i hov*a, který pak rozmazává po kleci. Takže já jenom trp?liv? (i netrp?liv?) uklízim. Jinak stelivo ve WC nikdy tém?? nem?nim- umeju st?ny WC, vyberu hroudy, dosypu další a to promíchám s tim starym, ale nem?nim celý, protože to je pak pro n? mísa s píse?kem na norování. pro všechny...
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:30
To taky d?lám. Kompletn? WC myju jednou týdn?. Ale ono je to jedno. Matýsek to taky ze za?átku d?lal, toho jsem to odnau?ila tím, že jsem stelivo v kleci vyluxovala a on se luxu bojí, takže jsem to ud?lala dvakrát a od tý doby zách?dek k jiným ú?el?m nepoužije. Ale Kir?a je hluchá a lux je bezva sranda. Prost? m? s tím to?í.už uvažuju o boudi?ce tam by to hrabání nemuselo tolik vadit,ale zas jak to narvat do klece,ach jo.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:42
Já komplet stelivo m?nim tak jednou za 2 m?síce :) n?kdy ani to ne. Mám hrudkovací, stelivo nesmrdí, když vykydám hrudky.
Já jim to neluxuju, když jsou u toho- hluchej neni ani jeden, ale vysava? bu? napadaj, nebo se schovávaj, podle nálady. Já ?ekám, až Romeo vyjde z puberty a nechá toho...
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-21, 20:16
jo,pokud je to puber?ák, tak máš alespo? nad?ji, že ho to p?ejde.Ale Kir?e je rok a p?l na pubertu stará.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 20:17
Možná zastydlá puberta...?
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-21, 20:32
Já to d?lám stejn? jak Rynn. Celé stelivo (hrudkující zelený Zverlit) mn?ním cca jednou za 3 mn?síce, možná i dýl. Každý týden omyji st?ny všech WC octovou vodou a pak ?istou voudou (stelivo prost? p?ed dosypáváním zhrabu doprost?ed) a pak dosypu nové stelivo a promíchám.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 18:01.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist