Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:32
já mám u sami?ky (podobn? uspo?ádaná voliera :o) ) WC v každém pat?e.p?íjde mi to pro ní pohodln?jší,než jí nechat b?hat t?eba z druhýho patra až do p?ízemí...wc jí ?istím 3x za den,takže mi nep?íjde,že by n?jak "trp?la" tím,že má wc ve stejnym pat?e jako pelíšek...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:34
nejde o to jak se to líbí nám:-)) já bych zvolila stejn? jako ty, ale co dát záchod do prost?edního a papání až dolu. Pro jídlo si dojdou spíš dolu, ale kakání klidn? ošid?j:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 12.09. v 20:35.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:37
naše fre?ule kolikrát v noci vyletí jak st?ela, že nás oba probudí, jak se ?ítí na zách?dek. A kdyby m?la let?t 2 poschodí, tak se asi taky radši pokaká:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:38
Petronelka, to je sice pravda, ale zase záchodek je dole proto, že mají v podstat? celý den otev?ený a mají lítají po byt? a dol? zase spíš dojdou, než by museli do patra :-) Za?arovaný kruh, no uvidíme, zkusit se to m?že :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:40
tak to bych práv? vy?ešila 2 záchodkama. jeden venku a jeden v kleci. Má to tak spousta chovatel?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:42
No stejn? koupíme ten obdélník, tak budou mít dva a vyzkoušíme to prohodit no :-¨)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:43
zkoušej, zkoušej a každopádn? bych zkrátila délku trasy od pelíšku k záchudku:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:44
Pejan, já bych na tom nejvyšším pat?e, jestli v tom pelíšku spí, nechala ten pelíšek a p?idala tam záchod-obdélníkový...jestli se vleze. Pá? p?es 2 patra je to na n? asi zatím moc na WC daleko. To spodní WC bych nechala a tu houpa?ku dala na prost?ední poli?ku...p?ípadn? tu prost?ední poli?ku zvednout trochu výš. Jinak super voliera!!!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 12.09. v 20:49.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:57
Johana no oni jak kdy, n?kdy spí oba v pelíšku klasickém, jindy zase oba v záv?sném a už jsem i zaznamenal, že byl každý v jednom, asi se pohádali :-)
Jinak rozhodn? v pat?e s pelíšky nikdy bobek nebyl, nejblíže na úpatí schod? z prvního do druhého patra :-) V?era to byla Sodoma Gomora, záchod byl celý vyházený a p?ízemí bylo plné podestýlky a chodili do toho :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:29
Pejan a necháváš jim v záchodku "vzorek"? Já když byl Vl?ák malej, tak sem vybrala 2x denn? záchodky, ale dycky sem tam nechala kousek steliva po?úranýho....
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-09-12, 22:41
taky doporu?uji umístit bu? dva záhodky do každého patra jeden,aby byla cesta co nejkratší,když je Mates rozespalý,taky tam zahu?í jen tak tak a p?edev?írem se mu taky povedlo ud?lat pot?ebu kam to stihnul a p?itom má záchudek na jednom pat?e i s pelíškem a to asi t?icet cen?ák? od pelíšku. Už se mu párkrát povedlo netrefit se a to mu je rok...
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:14
Jasný, "vzorek" vždycky necháváme :)
Koupíme ješt? obdélník a budeme d?lat pokusy, jeden vevnit?, jeden venku, v noci oba vevnit? a tak a uvidíme :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-13, 12:40
Obdélník ur?it? zkuste, je to pro fretky pohodln?jší, mají více místa k zacouvání. A že ty naše n?kdy couvají p?kn? dlouho, štelují zade?k a málem vyzkoušejí všechny rohy, než se vykakají. :o)))

Jinak mi nedá, abych se nepochlubila. Máme voliéru se 4 patry a fretky v pohod? chodí do p?ízemí na wc. Dokonce i puber?ák Damián. Až na drobné nehody mají velmi dobrou "kakací" morálku, i když jsou na volno.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:04
Tak já se taky trochu pochlubím: my máme záchodek jen v kleci a jak píše Mirim, až na drobné nehody, které se jen ob?as stanou u vchodových dve?í, si Bobeš dojde na záchod p?es celý byt a to i když je n??ím zam?stnán. Když chce, tak je hooooodn? šikovnej, prdelka moje. :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:21
pinino, to se ale krásn? chlubí, že jo? :o)) Jsem na n? moc a moc pyšná. Uvidíme ovšem, co p?inese Damiánova první ?íje. :oP
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-13, 13:36
Mirim: jj, já se taky pý?ím :o)) My máme vykastrováno, takže já už velký výkyvy ne?ekám (?uk, ?uk). A to už ho mám nau?enýho i na povel: když vím, že už dlouho nebyl na záchodku a nebo už to na n?j p?ichází (už to poznám) tak mu zaklepu na klec a ?eknu "ud?lej hovínko". A Bobša hopne do klece, zacouvá na záchod a tak na první až druhej pokus splní, co je po n?m žádáno. :o))))). A to je šmudlík ze zverá?e!

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:23
pinina To je skv?lé, nám je teprv 7 týdn? zítra, doufáme, že se taky nau?íme :+)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:29
Jejda! Sedm týdn?? Tak to mají hoši nárok na n?jaká ta hovínka vedle. :o))) Ale je jasné, že s drez?rou je t?eba za?ít v raném mládí! :o)))
Držíme tlapky!
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:36
JJ, máte p?ed sebou hodn? dlouhou cestu, hlavn? p?i pubert?. :o) Bobša te? má 1 rok a skoro 2 m?síce, už je šikovný a rozumný fre?our. Tak pevné nervy p?i výchov?!

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:42
Hm, tak náš Kryštof odhopsá p?es celou ložnici a chodbu do koupelny na záchodek, pak zacoucá p?t centimetr? od n?j a hodí to vedle..a m?žu se stav?t na uši, prost? tam sám nep?jde...
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:43
Majda :o))))))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:45
Majdo, tak posu? o t?ch 5 cen?ákú ten záchod :-)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:47
Po?ád lepší, než kdyby ti to házel do pe?in! :o)))
Asi nemá cenu se ptát, jestli mu t?eba nevyhovuje záchodek, že? Je to prost? samorost. :o)
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:48
Je to zajímavý jak jsou oba rozdílní..Kryštof s Pitrušou..Kryštof když k nim p?ijdu do pokoje vyst?elí z pelechu a drásá se ven, šplhá po drát?nce jak šílenec. Pitruša otev?e jedno oko, pak ho zase zav?e, protáhne se, zívne, otev?e ob? ( v tu chvíli už Kryštof pimprdlí vedle v ložnici) , p?t minut mu trvá než vyleze z toho hamaku, opatrn? sleze do prvního patra, pokaždý!!!! zacouvá do záchodku a pak teprve rozvážným krokem s výrazem aristokrata opouští voliéru :-))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:49
To je p?esné, heheh, p?ijde p?ed záchod, za?ne couvat a zarazí se p?ed jeho p?ední st?nou a ud?lá to p?ed n?j a nebo do rožk? troj?helníku :) Když to pozoruji, honem je chytím a str?ím dovnit? a je vše v po?ádku. N?kdy p?ijdou sami, sko?í až do záchodku p?edem a zacouvají v n?m, do n?kterého z roh? :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 14:50
Johanko, to jsem zkoušela, jenže on pak jde do tý mezery, která se utvo?í na druhý stran? záchodku. Jediný ?ešení jsou sk?í?ky, který tam chci dát a bude po ptákách...:-)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-13, 16:18
majdi tvoji tchorouni maj svuj vlastni pokoooooooooooooj???? fotkuuuuuuu

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 16:25
Jo, to byl p?vodn? pokoj pro hosty, te? je to tcho?í smra?ošárna :-)
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-13, 16:46
no tak to je vazne luxus!!! koukej sem hodit nejaky foto, at vidime, jak luxusni ubikaci tchorici maj :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 18:40
ano! Majdo, foto! foto! :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist