Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-13, 19:20
diky za podporu Johanko... :-) to vis, jaj mam sice velkou klec a dycky jsem si rikala, jakej jsem borec, ze jsem do y nasi potvurky investovala ty prachy a ze ma vilu :-) s tunelama a nekolikapatrovou... a ted uz vim, ze borec nakonec je tady majda :-) a ja jsem jen takovy mejdlo :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-13, 19:29
klokánku nejsíííííííííííí..ho?te holkýýýý fota a my pak posoudíme :-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 19:52
Klokánku, tak to já se múžu jít rovnou zahrabat! V mém 1+KK by múj ubohej tcho? mohl mít vlastní pokoj jedin? kdybych si zakoupila v?tší stan a šoupla si ho p?ed panelák...celoro?n? :-)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-13, 19:56
JOHANKO, TAK N?JAK:-))JÁ SEM NA TOM STEJN?.Ale za 2 roky budem už doufám mít postaveno a Kiminka dostane sv?j pokoj a možná i brášku:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:02
Petronelka, tak to ti p?eju! Já za dva roky budu porád kde sem....snad až na dúchodu...jestli se s našima zákonama dožijem :-))))))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:02
johanko a petronelko, vy si snad myslite, ze ja bydlim v nejake vile? ano ano, taky 1kk :-) ale 53 metru, takze velkej, ale i tak... tchorice max. do stanu na balkon :-)

petuli kde stavite?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:21
my plánujem d?lat nástavbu nad dome?kem rodi?? na Praze západ.Hned vedle Zvole u Prahy a Vraným nad Vltavou. Vychází to asi 5-6+1 a tím, že to bude nástavba to nebude tak drahý. Jinak tam jsou v?bec jedny z nejdražších pozemk?. Fakt hr?za!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:25
no my se stehovat budem, tak max. pod stan, protoze jako normalni smrtelnici 5 mega na domeki ani byt nemame a mit nikdy nebuádem

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:28
u nás by to nem?lo p?ekro?it 1.5 mega. To je asi 8000 m?sí?n?. To ted platíme taky za 1kk, vedle azylovýho domu rom?!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:30
a šup do kafracího vlákna:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 20:30
já bych za ten svúj krcálek dneska dostala 2 - 2,5 mega. Tam kam bych cht?la jít by mi to vyšlo na 3-pokojovej byt i s garáží. Co ale z toho, když tam neseženu práci....
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-14, 21:05
zpet k trematu :-) sjem si na freka.pl koupila REPELEX sprej na pocutrany mista. devcata to je puch, ze by jeden pad... ale je fakt, ze tam pak Nela celej den nejde... ona totiz do zachodku umi, ael kdyz je pustena, tak se prece nebude obtezovat couvat do nejakyho hajzliku, dkyz to muze placnout ke dverim a jeste tim privabit nejakyho mil?ence, ze jo :-) repelex se to jmenuje, je to vodovy sprej a smrdi jak desinfekce....

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2007-09-19, 22:42
Tak to ti gratuluju klokane,u nas to absolutne nefunguje,my by jsme se i v tom klidne vykoupali.A s tim sradem mas pravdu sileny:D
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:01
Tak nám dorazil obdélník a zásoby papání. Obdélník jsem nasypal podestýlkou a dal vedle troj?helníku, do rohu, který si tak oblíbili na kakání. Není možná, najednou šli oba zp?sobn? do troj?helníku, mršky, tak jsem p?endal jeden bobek do nového záchodku a uvidíme, jestli necháme oba, ?i jeden ?asem vezmeme, ?i dáme do jinýho patra... :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pejan dne 20.09. v 14:04.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:03
Koukám, že se toho velkého obdélníku asi lekli, co? ;oD
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:05
Ne, nikoliv, v tom leželi a hráli si a norovali :-D
Ale te? jsem jim ho zašpinil po??raným stelivem, tak jsem zv?dav, ?ekáme na další bobek kam p?jde :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:29
Pejan - máš na raj?eti nádherný fote?ky, jsou to krásní tcho?í?ci. :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:41
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:05
Vždy? jsou úpln? stejní, jak je poznáš??
Ale fot?ky jsou moc hezké, tady má n?kdo fotografického ducha :-D

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:11
Poznám, podle výrazu, jeden má taková smutn?jší o?ka i podle chování, jeden je raubí? takový, co si i kousne a druhý zase milá?ek co se jen mazlí,a jen všechno olizuje i m? i svýho bráchu v pelí?ku.
T?eba na fotce 001 je jejich výraz dob?e vid?t, je to první den, když jsem si je dovezl dom?. Ten s vyplazeným jazý?kem je Šelmák, takový má i živo?išný výraz a Bloodik je nad ním, má taková smutn?jší o?ka :-) Jinak jo, to já fotím fo?ák po?ád u sebe a cvakám všechno a všechny, to je taky koní?ek..:-)


[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:14
Jo to je pravda s t?ma o?kama, jsou fakt nádherní.
Je to super mít tolik fote?ek, budu muset taky za?ít fotit...
A to jsou tvoji první fre?áci?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:21
Ano, první. P?išla s tím dcera, že jsou to moc fajn zví?ata, já o tom neved?l v?bec nic, každej ?íkal, že "to jen kouše a smrdí strašn?", tak jsem se podivoval, že n?co takového dcera chce, ale našt?stí je internet a tady a na fretka.com jsem našel hodn? informací a fotek a prost? jsme se zamilovali a te? 2. zá?í jsem si dom? dovezl tyhle hochy

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:24
aha, takže ?erstv?:-))
Já jsem taky ?erstvá máma, ale už od léta:-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:30
No my v ?ervenci ješt? byli s dcerou na dovolené a hned jak jsme p?ijeli, tak jsem za?al shán?t výbavu a mlá?ata :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:35
A co dcera, stará se taky?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-20, 15:45
Dáda jasn?, stará, to je zv??ofil :-) Ale pravda má toho hodn?, nastoupila letos na st?ední školu a tak, ale ráno, než jde do školy jim sta?í poklidit klec, dát granulky, vym?nit vodu, to já ješt? spím a ve?er si s nima hrajeme oba, to je lepší než televize :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-21, 10:04
Pejan-jo tak to v??ím, že je to lepší jak televize. A dcera je šikovná..

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-21, 16:56
Dnešní Sodoma Gomora v kleci po ránu :-))


A klípek z ranního samokoupání v misce s vodou :-))
[www.uloz.cz]

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pejan dne 21.09. v 17:13.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Sirah (IP)
Datum: 2007-10-15, 14:16
Mam problém op?t se záchodem ... Když už sem Boníkovi kone?n? koupila ob?í rohový záchod, protože ten malej mu asi nevyhovoval a proto chodil vedle ... Oblíbil si ten novej záchod prozm?nu natolik, že si do n?j natahá všechny svoje pelechy a v pokad?nym záchod? spí a já musim pelechy prá a prát a prát ... :( D?lá vám to vaše fretka n?komu taky? Co s tim?

[www.fretarna.sweb.cz]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-15, 14:25
Sirah, ten záchodek a pelechy máš v kleci? Tak jedin? p?ivázat záchod i všechny pelechy, aby byli "nep?enosné".
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist