Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6
Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-29, 10:35
hahaha já napsal Bubík místo Kubík .... :-)))) , Xichtíkovi je ,14.8. se narodil ,tak je mu kolik ??? .... 2 m?síce a trochu ....

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-29, 10:45
Tak to ješt? chvilku po?kej.. Pak se jednou ráno probudíš a jeminánku, copa to tu máme =o- že by bobek vedle ;o)

No a nebo taky ne =o.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-29, 12:48
To zkoušel ze za?átku, pak jsme koupili fret?í OO a je to v pohod?, tak uvidíme... :-§)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-29, 13:20
To Vendula R: :o) no jo, ruply nervy. Když to d?lal jako nov? p?inesený, tak jsem ho dávala na záchod, když to ud?lal tehdy když sem se dívala a schváln? se p?itom tlemil, tak se dotlemil. :o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-29, 13:58
Každýmu ob?as rupnou nervy.. ;o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-02, 15:56
Môj Vl?ák má 6 mesiacov a stále chodí na 100% na záchod a celkovo je vzorný. Kedy mám o?akáva? "úder" puberty?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-03, 09:05
Johana, t?eba bude takový zlato a bude hodnej i v pubert?, jen bude zna?kovat.. Ale jinak Fló je osm m?šíc? z toho už tak jeden m?síc má pubertu. Ale jen takovou skákací,provokovací a honící.. Krace propisky a blbne.. Zato tappi ta je horší a v pubert? není, v?era mi zase rozkousala nové kalhotky.. =ó(

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-03, 12:56
Yasmin, on Vl?ák chodí skoro každý de? von, aspo? na hodinu. Takže sa mu asi už doma blbnú? nechce. Len sa normálne hrá ako doteraz. Tak budem ?aka?, ?o si na m?a kedy vymyslí.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-03, 12:57
V ?íji samci hodn? rádi chodí ven - podle m? zna?kují teritórium a hledají samici - já si to tak alespo? vysv?tluju.. Je možný, že takto Vl?ákovi nic nechybí a tak na roupy nemyslí.. ;o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2007-08-25, 18:38
Poda?ilo se n?komu odnau?it kadit fretku z n?jakého jeho oblíbeného místa?

Moji tcho?i mají hrozný zvyk kadit v kuchyni pod s?l. Stydím se za to, ale je to tak a já s tím nem?žu nic ud?lat. Je jedno kde ten st?l postavím, vždycky šupajdí pod n?j! Mají tam hned vedle záchod, ale na ten jdou jenom když se dívám, nebo je tam dám. Jinak to berou jako samoz?ejmost. Už jsme koupila nový st?l - menší, p?emístila ho, dala pod n?j kobere?ek, protože jsou nau?ení, že pod kobere?ek prost? nee, ale ani to nepomohlo. N?kdy jsem z toho už na prášky. Jinak st?l je 75x75 a misky se žrádlem ani s vodou se tam jaksi nehodí ;-) Navíc Monty vodu furt rozlívá, takže by tam byla v??n? potopa
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-25, 18:45
Jooo, tak doufam, ze nekdo poradi...taky bych potrebovala. Moje potvory maji teda vice oblibenych mist:((((( Plati na ne jen prenaset a stat nad nimi a nebo taky delaji hrozny herecky pred navstevama:) To pak delaji, ze krome WC nic jinyho neznaji:)))

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2007-08-25, 19:00
Jjo, jsou to mršule ty fretky! U m? byla na 3dny na hlídání frete?ka p?edloni. První den uplné zlatí?ko, jsem ?u?ela, jak chodila jen na záchod. A druhý den už byly hovínka a louži?ky všude :-D s Montym se p?edhán?li jak o život!
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-25, 19:11
Jsou to potvory:) Mam je navolno, tak jsem zkousela zachudek do kazde mistnosti- jakoze jsem si rikala, ze proste chudinky nedobehnou- a prd!:) Nejlepe tesne vedle zachudku!:)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2007-08-25, 19:15
No já bych ?ekla, že se jim fakt nechce p?elízat. Ale Jackie, to je prasátko. Tu jsem poctiv? rozmazlila a te? mám co jsem si vychovala! Ta kadí i ve volié?e ob?as vedle záchodu - min. 2x týdn?! potvora
Avatar

Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-25, 21:35
Mám svou první fretku a n?jakym zázrakem se mi to povedlo?!Chodila p?ed dve?e do koupelny kde se taky nedalo umístit moc v?cí,tak jsme jí jenom hlídali kdy tam nacouvá.Pak jsme jí ?apli a p?enesli na WC a ?asem se to odnau?ila.Je nám teprve 6 m?síc?,takže ješt? uvidíme co z nás vyroste ;o)
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-10, 20:11
potv?rky zkoušejí naší trp?livost =o)
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 18:52
Ahoj, máme troj?helníkový záchodek a taky kadíme všude po kleci, nejlépe do p?esn? prot?jšího rohu. Když nás píní?ek vidí couvat, tak nás honem str?í do toho troj?helníku, tak se to povede, n?kdy, ale fakt jen n?kdy zajdeme do n?j sami, ale nejradši máme opa?ný roh. Pání?ek se n?kde tady do?etl, že tam má dát hadry a že to budeme považovat za pelíšek, ale na nás si nep?išel, ráno byly pokad?né práv? ty hadry, no aspo? nem?l velkou práci s úklidem a jen to sbalil :-) Tak prý dostaneme obdélníkový záchodek, prý na n?j budeme chodit, tak uvidíme :-)
Ahoj Šelmák a Bloodik :-)
[pejan.rajce.idnes.cz]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pejan dne 12.09. v 18:56.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:08
pejan: n?kdy pom?že i vým?na záchodku, ale odm?ny (m?amky) za bobek vykonaný na správném míst? d?lají p?ímo zázraky ;o) Pokud pokakal i hadr, zkuste tam dát místo hadru misku se žrádlem - do té si snad nenakaká.
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:11
možná jim vadí to stelivo co používáš

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:11
Jo jo m?amky dostáváme, za každý bobek v záchodku na prst? Calopetku, ?i slaninové plštá?ky Crock :-), pání?ek má vždy skoro uhryznutý prst :-)
Vym?níme, trojuhelník za obdélník a uvidíme :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:13
Stelivo máme Cats Best, podle n?kolika názor? zde a jinde na forech jsme se do?etli, že je dobré, voní a opravdu hrudkuje :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:16
m?že být dobré,ale t?eba jim prost? nevoní:-)) n?které fretky nesnesou stelivo v?bec, zkus t?eba zverlit...

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:50
pejan, odkud máš fretku? Jestli ze zverimexu, tak ta výchova bude možná trošku dýl trvat, ale p?i tvé pé?i se ur?it? nau?í vše pot?ebné. A jak píše Petronelka, možná fre?uli vadí ta vún?...že ji n?jak odpuzuje...osobn? stelivo Cats Best neznám, používám s velkým úsp?chem "zelený" Zverlit (bez vún?).
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 19:57
Ze zverimexu ne, jsou to syná?ci registrovaných rodi??, otec je Hamilton a matka Nela (Olomoucký kraj) v registru na fretka.com :-)
Jo jsou to milá?ci, nevadí, zkusíme jiný záchodek, jiné stelivo, d?ev?nou podlahu bydlíku jsem už vytunil omyvatelnou samolepící tapetou, takže se ut?e a je to.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:00
pejan: tak to asi d?laj jen z rozvernosti :-))) pevné nervi! :-)))
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:12
To je v pohod?, jinak jsou moc hodní a mazliví. Když jsem s nima, jak se vzbudí, tak si je pohlídám a jak za?nou couvat strkám je na záchod ru?n? a potom už se tam vykadí, n?kdy couvají a zastaví je práv? ten záchod, ale už se párkrát povedlo samotným a bez pomoci :-) Ale ráno je vždy generální úklid, jak mají ve druhém pat?e pelíšky, tak to vypadá, že se jim nechce v noci dojít až dol?, nebo co, to jsou bobky i na schodech a kolem záchodku :-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:18
asi je to pro n? moc daleko:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:22
kluk?m se do rohového zách?dku v?tšinou moc nechce,taky jsme s tím m?li u Filipa problém a když už se povedlo,tak louži?ky byly stejn? p?ed záchodkem-nevešel se.ted má obdélník pro ko?ky a v pohod?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:23
Hm no jo, ale p?ijde mi takové divné, dát pelíšek do stejného patra se záchodkem, co? Klidn? navrhn?te, bydlík jsem jim stav?l sám, z takové staré sk?í?ky. Takhle vypadala p?vodn? [sweb.cz]
A takto je dome?kem pro fre?áky
[sweb.cz]
Tak klidn? pov?zte jaké byste volili vy uspo?ádání, zm?nit, p?ed?lat se dá lecos...:-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-09-12, 20:25
ŽoFiRo jojo, obdélník ur?it? zkusíme, hned jak v pátek p?ijde výplata :-)

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist