Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Miki-Miska (IP)
Datum: 2004-10-15, 15:10
To Martina:

Nemozes mu tam dat kusok latky, aby to povazoval za "pelisek"?

Ja tuto taktiku pouzivam na Misku a celkom zatial zabera. Ked si objavi nejake nove nevhodne miestecko kam chodi na WC, dam jej tam latku na par dni. A este sa tam s nou i hravam, pripadne jej na tom mieste davam obcas nieco papkat. A casom tam prestane chodit a najde si nieco "lepsie"... :-(

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Adri (IP)
Datum: 2004-10-15, 15:12
Martina, bol by problém da? WC na balkóne tam, kde fretulo chodí rád. Ja to aspo? tak robím. Len v byte nedávam klasické WC pre fretky, ale kartónovú krabicu s troškou podstielky a každý de? to vyhodím a nemám našpinené priamo na podlahe. Zistila som, že Chilli ke? si postaví hlavu, že tam musí, tak si nepomôžem.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-15, 15:16
Hadry si, myslím, odtahá (ale zatím jsem nezkoušela), mazala jsem celou inkriminovanou oblast Calopetem p?íp. pokládala jednu granulku za druhou. Olízal, p?íp. sežral a nas..... Nejd?ív na koberec, pak m?. :o/

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2004-10-15, 16:11
Kari chodi 100% na zachod, ale rano je ochotna cakat len chvilu, kym jej otvorim klietku. Ak neotvorim do urciteho casu (bola som teraz chora a vstavala som neskor ako normalne), tak to urobi jedenkrat tesne vedla zachoda a urazene ide spat. To je to, ze vobec nerozprava, nedobija sa von, nerozhadzuje veci, to by som precitla a pustila ju. Ona len tichucko hodi bobok a spokojne zaspi.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-10-15, 16:45
no, tak presne tak to dela i albert, jak se nase..... tak se vyse.... hned vedle zachodku, asi budu muset taky pouzit hadrikovou metodu, i kdyz obavam se, ze by si hadrik odnesl do pelisku a stejne to udelal vedle.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-15, 16:46
M? se had?íková metoda v?bec nevyplatila.. P?ipadala sem si jako bych prala neustále pleny.. ;o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-10-15, 20:31
Tak Sara je teda riadny previt. Minule som ju sledovala - isla na zachod, postavila sa do misky a ked zbadala, ze na nu pozeram, vyskocila von a hodila bobok vedla. Ked som na nu zrevala, zacala sa metat a vyskakovat od rozkose "aha, panicka tak krasne za mnou uteka, zas mi da na zadok, juchuuuu" a mna isiel trafit slak. Fretka jedna nepodarena!

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-17, 14:01
M? se zase stává, že Medulka je 100% a po n?jakém tom ?ase, snad jako by pozapomn?la, to hodí n?kde jinde. Když ji p?istihnu a dám ji na záchodek, pokra?uje v konání už na n?m a dalších pár dní je zase 100%. :o/ Tak vám teda nevím, jestli si to nepot?ebuje p?ipomínat.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-10-18, 09:47
no tak hadrikova metoda se take nejak nesetkala s uspechem, proste hodil bobek na hadrik, potvora jedna ctyrnoha

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-18, 09:51
Já to mám v kleci te? tak, že tam mají holky ko?i?í záchod a vedle v rohu stelivo.. Ony chodí i do rohu i do záchoda..

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Miki-Miska (IP)
Datum: 2004-10-18, 13:11
Tak sa mi Miska vyspinila pred dvere. Tak som to upratal, vytrel octovou vodou a dal som jej presne na to miesto misku so zradlom. Tak to ste mali vidiet tie nedovercive pohlady. Co som si to dovolil, dat jej tam zradlo, obchadzala okolo a hoci tam mala oblubene zele Whiskas, tak na prvykrat si ani nezobrala. Ale na WC tam nebola uz 3 dni. :-)))

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-19, 21:34
Dneska byl "vzorný" ?a?a, co kadí výhradn? do záchoda (ha ha), vytažen z pelechu, protože jinak by chrn?l 26 h denn?. Protáh se, porozhlídnul po svým kvartýru (na balkon?) a vlez do záchoda. Tím ješt? víc ukolíbal mojí ostražitost, která se už dneska vlastn? ani nedá nazývat ostražitostí, protože ?a?a p?ece zásadn?.....bla bla....
Takže: TEN KRIPL VYSKO?IL ANIŽ BY COKOLI VYTVO?IL A S POHLEDEM UP?ENÝM DO MÝCH ZASN?NÝCH O?Í (já blbá myslela, že po m? touží) HODIL BOBEK P?ESN? V MÍSTECH, KDE OBVYKLE STÁVÁ MISKA S JÍDLEM! To bylo po t?ch týdnech p?esných zásah? tak, ale TAK ZÁKE?NÝ!!

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-20, 09:29
to d?lá Fló, taky ukáže, že jak krásn? umí stát na záchod?, ješt? se tak koukne stylem ?UM! pani?ko, pak vyleze a jde se vy.. vedle.. ;o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna (IP)
Datum: 2004-10-24, 16:03
Ahoj, prosím pora?te mi-koupila jsem svému 4m?sí?nímu fre?ákovi Kvidovi obdélníkový záchod, on ho však využil k jinému ú?elu-když je mu venku horko a svítí na n?j v horním pat?e voliéry, kde má pelíšek sluní?ko,tak se jde chladit do záchodku s granulemi v p?ízemí :o((( co mám d?lat??

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-10-24, 20:20
u NAS SA OBJAVIL NECAKANY PROBLEM.fIFKA CHODILA SKORO VZDY KADIT NA ZACHOD.mAME DOMA kOJOTA-KODA 2DNI ,JEHO SME NAUCILI NA ZACHOD/SICE IBA CURAT,KAKA ZASADNE NA PRAH PRI DVERACH/,ALE fIFKA ODVTEDY CHODI ZASADNE TESNE PRED ZACHODIK.CO S NOU MAM ROBIT.aKO JU NAUCIT,ZE TYM,ZE SA KODO VYCURA,ESTE TO NIE JE JEHO ZACHOD.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-25, 11:17
Možná to zní blb?, ale co zkusit 2 záchody? Fakt nevím, problém druhá fretka, záchod a miska jsem nemusela ?ešit. Ten m?j tu malou p?ijak okamžit? a dovolil ji vše.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna (IP)
Datum: 2004-10-26, 21:32
uz jsem vas jednou prosila o radu, no nic-asi se budu opakovat, ale prosim vas, co mam delat, aby muj fretak chodil do zachodku a ne do vsech moznych rohu?nepomaha ani "vzorocy bobecek", naopak si udelal ze zachodku druhy pelisek :o(

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-26, 22:06
Nevím, co na to ostatní, ale myslím si, že - bohužel - tvoje fretka pat?í k t?m, které se budou u?it na zách?dek velmi nerady, nebo taky v?bec. :o(
Zatím po?ád dokola zkoušej p?endavat na záchod, jakmile p?istihneš, že chce jít jinam. I v p?ípad?, že takto odchytíš (takže to není "dobrovoln?") a povede se na správné místo, ODM??UJ (já odm??uju dosud, a ta mrcha, když má chu? na n?co dobrého, vleze na záchod a tvá?í se "tvo?iv?").
Když si pro?teš fórum, zjistíš, že v tom zdaleka nejsi sama - mnozí to už vzdali a prost? utírají a uklízejí. Pr?švih je, když je v byt? koberec (v?tšinou).

Práv? mi oznámil syn, že chodb? pod zrcadlem je h......
Odcházím uklízet.....(pochopiteln? koberec) :o((

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-10-26, 22:25
Moja drahá polovi?ka rozpráva na po?kanie každému koho stretne, ako jeho žena každé poobedie behá s octovou flašou a ni?í stopy po fretkách. Samozrejme, že hlavne na koberci. Pritom majú doma rozmiesnených šes? záchodov. Niežeby tam nikdy nechodili. Ale pre?o do nich chodi? stále?
Kristýna: takže len striehni, prenášaj ho na záchod a pokús sa vy?isti? zašpinené miesta tak, aby si zni?ila pach mo?u.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna (IP)
Datum: 2004-10-26, 22:26
to je hruuza :o( ja bych i rada zachodek prestehovala, ale kvido nejradsi kaka na nejmene pristupnych mistech (napr.za rourou, kterou ma na lozeni a hrani, se vyskytuje maly prostor asi o 10 sm ctverecnich..tak tam vzdy udela hromadu a ja pak nevim, jak to dostat ven ;o(
jo a cim prosimte tchore odmenujes? ja to zkousela se vsim moznym, dokonce i s pravou cokoladickou a ta mrcha nechce zrat nic jinzho nez granule >:o(

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna (IP)
Datum: 2004-10-26, 22:30
jasne ;o) octove flasky znam taky moc dobre. Napadlo me ze to mozna kvido dela naschval, fretky prece tohle delaji ne?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-10-27, 00:16
To Kristyna: No to n?kdy d?lají naschvál, ale vždy, když to naschvál je, tak to d?lá tak, abys to ty, vid?la, nebo abys pochopila, že to naschvál míní. :o) Chápu tvé naštvání, v??i špinavému tcho?i. Já si prožívala to same a fakt m? p?kn? naštvalo, když jsem nemohla odhalit lokalitu p?íšerného smradu a když se mi jednou poda?ilo odtáhnout postel, jaké bylo mé p?ekvapení? Všude nasr... a nachc... Nebyla to klasická postel, ale taková ta rozkládácí válenda, kde se dalo vlézt dovnit? otvorem 10x5 cm. Nem?la spodní stranu a já jsem vd??ná alespo? za to, že pod ní nestál koberec, ale že tam bylo lino. Když už to schváln? ud?lal p?ede dve?e a abych to náležit? vid?la. Náležit? jsem v roz?ílení to svinstvo vyt?ela, ale s ním. (Ochránci zví?at, to není týrání, to jen ruply nervy oby?ejnému ?lov?ku s neoby?ejným tcho?em) Od té doby, ale nikde nenasr.. V?ele doporu?uji. Uklid je sice potom, no.... ale tcho? si to snad uv?domí, když si smrdí sám sob?. Musí být ale p?istižen a a musí si sám uv?domovat, že to má za to, že on to d?lal naschvál. Jsem potom musela ?istil podlahu, dve?e a koupat tcho?e, ale od té doby ani ?uk vedle. Teda do období ?íje což bylo 4 m?síce klidu a potom vymýšlel zna?kování. Tv?j p?ípad ale nemusí být nutn? zlomislnost. On si m?že jen myslet, že to m?že házet kdekoliv. Ten m?j m?l zpo?átku taky wc jako supr pelech. Musíš to zkrátka jen vydržet a být trp?livá. Trp?liv? vysv?tlovat a vysv?tlovat, dokud nepochopí, on to jednou snad pochopí.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Miki-Miska (IP)
Datum: 2004-10-27, 15:22
Mam podozrenie na ocot. Miska chodi v klietke 100% na WC. Ale ked jej vycistim klietku octovou vodou, vzapati najdem v klietke mimo WC nejaky "pozdrav". Nemate podobne skusenosti?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-27, 15:25
Miki, presne toto som už kdesi písala. Ke? som vymyla klec octovou vodou, bola mlá?ka okamžite mimo záchod. Odkedy som prestala používa? ocot, len ?istú vodu, chodí Vl?ák na 100% do záchoda. Mne to pripadá, že si chcel ten ocot "prezna?kova?".

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Miki-Miska (IP)
Datum: 2004-10-27, 15:30
To Johana:

Ono, niekedy nejaku dezinfekciu pouzit treba, otazne je co pouzit namiesto octu, aby to fretkam nevadilo a ani sa nesnazili chodit na take miesta?

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-27, 15:51
Miki, asi sim sa špatne vyjadrila. Predtým som vymyla klec octovou vodou a vytrela do sucha každý de?. Teraz vymývam klec ?istou vodou 3 x denne. Raz do týžd?a klec vymyjem dôkladne octovou vodou (dezinfekcia) a poriadne, nieko?kokrát, vypláchnem horúcou ?istou vodou, aby ten ocot nebol cíti?.

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2004-10-29, 04:19
Vidim, ze v tom nejsme zdaleka sami. Kraken nas posledni dobou take castuje bobecky vedle zachodku. Vetsinou se tak deje pres noc. Rano situace vypada nasledovne: 2-3-bobky v zachodku a 1-2 v rohu voliery. Ale uz si parkrat strihnul i ten scenar, ze se jde svedomite vycuret na pisecek, pak ale vyskoci ze zachodku a vykadi se tesne pred ten zachodek. V lepsim pripade se nam pri tom diva do oci! Pritom nema zadne objektivni duvody k trucovani- ma nabastene brisko, beha a hraje si vetsinou tak dlouho, nez se unavi a jde si dobrovolne lehnout a za kazde curani a bobek na spravne misto dostane mnamku. Je uplne jedno, zda volieru vymyjeme pouze octovou vodou nebo pak jeste premyjem vodou cistou. Vysledek je vzdy tentyz.

To Jordi: Tve reseni problemu je skutecne unikatni :o) At se tchori tresou ;-)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-29, 09:09
Tak to Kraken jasn? provokuje... ;o)

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-29, 09:29
Koukám, že je Bubík Xichtík zatím svatý ... kadí na OO bez problém? :-))) , tak ?ekám kdy za?nou provokace...

Re: Kad?ní mimo záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-10-29, 10:13
A kolik je xsichtovi?

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist