Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-02, 08:47
Martinko, moje fre?ule jsou sice ?istotné, ale v každém pat?e klece i v každém pokoji mají wc, protože když si hrajou tak pak mají pot?ebu "hned te? a tady", jinak pokud se vzbudí tak mají wc hned vedle pelíšku a jeden pod hamakou. Napadá m?, že je v pubert? (na každé fretce se puberta neprojeví tak jako se píše, že zlobí, kouše, nedá si ?íct) a tak si ?ekla, pro? by chodila tak daleko.. Je to možná srandovní ale moje p?edpubertální hol?ina sem tam fakt jen vystr?í zadek z pelechu p?ímo do wc.. Zkus to wc hned vedle pelechu a uvidíš.. Pak m? taky napadlo, jestli jsi nezm?nila podestýlku? Nebo nemáš i jiné zví?e?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:16
Podestylku jsem nezmenila...ma tu samou co odmalinka...jeste jine zvire mame..psa,ale na toho je taky zvykla uz od mala...jinak jak jsem vcera psala ze napisu vysledky,tak wc sem ji teda dala hned vedle pelechu,dalo by se rict ze skoro naproti pelechu,pac to ma resene do vecka a vysledek byl rano ten,ze nakakano teda tentokrat nebylo v pelisku ale hned pred nim a ne v zachudku :-(...odpoledne dyz sem prisla ze skoly tak hned vstala a ja ji v zapeti dala do wc,pricemz porad vybihala tak sme si udelaly takej zavod a jenom sem se na vterinu otocila tak se vykadila na podlahu :-( ona proste absolutne odmita zachudky...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:37
a martino, nem?že být teda v pubert?? Psala jsi, že jí je 9m?síc?? nás to teda teprv ?eká, ale takhle n?jak si to p?edstavuju. Když má Barnie pocit že je to pot?eba, tak se vykadí kdekoli v místnosti a ješt? mi p?i tom kouká do o?í, hajzlík. Takže p?edpokládám, že v pubert? ješt? "p?itvrdí". Jinak je mi to moc líto a doufám, že vám nic není a je to jenom rozmar;-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:45
ne urcite neni Kessule je zdrava jak rybicka...ja jen ze nedelam nic jinyho nez vymenuju pelech a peru :-/ tak je to trochu vo nervy..
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-02, 21:55
tak to bude puberta, když je to vo nervy;-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-02, 22:39
Mno i v tomto pripade v to doufam :-/ ...pac ma i poslednich par dni tendence vstavat kolem pul pate rano a zacit rachtat vsim moznym...zrovna dneska me probudilo stipani prouteneho pelechu,ktery ma pod posteli,dyz ma naladu si jit lehnout do otevreneho pelechu...takze tu moji holcicku musim dat na ksiry a ukonejsit ji zradlem...Vedela jsem ze puberta jednou prijde, ale necekala jsem ze v tehle forme :-/...mno a co ja vim tak puberta trva nekolik mesicu,takze jestli z toho uz ted lezu po zdi,tak to nevim co budu za par tydnu delat :-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina L. dne 02.10. v 22:40.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-02, 22:44
ach ju, se taky d?sim. držíme p?sti a tlapky.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-02, 22:56
mno doufam ze jsem vas nejak nevidesila :-(...doufam ze ji to prejde co nejvic...a nahrala jsem novy obrazek,aby jste to moje ?u?e taky poradne videli :-/

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-02, 23:04
šup sem s ním
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 10:01
Holky, chtela bych si koupit tuhle toaletu, mam pocit, ze se tu naka podobna uz probirala, jen jsem to nenasla. Myslite, ze na ni tchori budou chodit?
[www.exo-eko.cz]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:39
Luci já sem skoro p?esv?d?ená, že múj línej tcho? by na ni nechodil....necht?lo by se mu obcházet ten p?ední kryt a p?elízat tak vysoký okraj :-)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:45
Johanko vid, ja si taky rikam, ze je to naprd.
Achjo...no co, stejne mi ted zase chodi furt mimo cunata, tak se na ne asi vyprdnu.
Oni ho maji ted totiz na aukru, zanovni, supr stav a zacina na 500,- .
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:46
Hohoho Luco, takové vymoženosti, to vypadá hot?božov? :-)
Taky si nejsu jistá, jestli by nám do toho dámy chdily, i když ty se vykad?j všude :D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:48
no já jsem si luci jistá, že barniemu by to p?išlo d?sn? zábavné jako prolejza?ka a na kukandu.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:48
No ted byl chvili klid, byli hodni, ale ted uz treti den mi delaji hotovy peklo doma...WC jako krava a oni mi kolem nej pekne dokolecka vysazi bobiky...maximalni vzdalenost od kraje WC- 3 cm!!!!! :o))) Je zabim :)

Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 11:51
Oj, teda krome Tomicka, tomu bych krivdila cumackovi...Tomicek nalezenecek je zazrak na nebi...ten by se NIKDY nevykak vedle :)) Alespon ten jeden, no...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:05
Luci, nic si z toho ned?lej, múj rozmazlený zmetek taky za?al chodit poctiv? na WC, bo bonbónky od Majdy dostává jenom jako odmn?nu za produkt v záchodku....jenže: te? vleze do záchodku i 3x po sob?, pokaždé o?ekává (a dostane) odmn?mu, i když si tam jen cvrkne...no a za 5 minut potom hodí bobek na koberec :-)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:22
Johanko, chicht, moc hezky. To my jsme taky minule mysleli, ze nas klepne. Leilunka kadi vestoje...a minule jde, stoupne pred WC, polozi paciny na kraj a kadi...no ale samozrejme zadkem ven ! :o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-09, 12:24
Luci, moje Dorinka taky má takové zvláštní postoje:)) A pak se diví, že ona je v záchodku, ale produkt ne:)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-10-09, 13:29
to se nám stávalo, když jsme m?li malej záchodek. Tonda vevnit? byl, ale zbytek šel ven:o) Ale to se pak na n? ?lov?k nem?že ani zlobit. Vždy? úmysl byl správnej:o))

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-10-09, 13:33
Jak to tak ?tu, tak mám asi doma úplného andílka:-D vždy správn? do zách?dku...teda krom? návšt?v a dneška...na návšt?vách to nezná a neví, kam jít a dneska je naštvaná, takže hodila bobek do kuchyn?...se jí nedivím, brácha spal skoro do 10 a až pak ji pustil z klece...a jí si jí nevšímám, resp jsem zav?ená v ložnici a mám karanténu:-D
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-09, 21:42
Krasny dobry vecer..tak mam nove zpravy,Kessulka zacala byt trochu kousaci.Samozdrejme ze ne do krve ale ma porad tendenci nekomu ohlodavat nozky,hlavne s ponozkama,ale co asi vyvracim je to,ze s Kessinkou hazi puberta,ale nejspis mi zacala rijit...dost se cisti a ted sem si i vsimla ze ma nateklou julinu...Tak bych poprosila,kdo mate holcicku,jestli jsou jevy ktere popisuji shodujici s riji...dekuji :-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-10-10, 11:16
V?tší aktivita, nateklá vulva, slabý výtok (ne tmavý nebo krvavý!) jsou p?íznaky ?íje. Sleduj jí tak 4 týdny od po?átku ?íje, pokud otok vulvy neza?ne do té doby ustupovat, musíte šupajdit k vetovi a nechat ?íji ukon?it hormonální injekcí. Nejlepší na to je Receptal, dává se v množství 0,2 ml, obden, v?tšinou 3-5x po sob?, až za?n? otok vulvy ustupovat - vulva nejd?ív zm?kne, jakoby zhadrovatí, a pak se za?ne pomalu stahovat.
Co t? potom nesmí p?ekvapit, je falešná b?ezost. Frete?ka si bude myslet, že je t?hotná a po 6 týdnech že porodila mlá?ata. K tomuto ú?elu si m?že adoptovat od majitele, p?es ?leny rodiny až po n?kterou z hra?ek. V tom p?ípad? ji zbyte?n? nestresujte, nechte se ope?ovávat, neberte jí její hra?ky-mimminka.
Pokud se za?ne k n?komu v domácnosti chovat agresívn? (brání p?ed ním mlá?ata), a? se jí radši do?asn? vyhýbá. Ono to do 2 m?síc? p?ejde samo. :o)
Jinak - jestli zvažujete kastraci, nejlepší je na to období falešné b?ezosti- fretka už nesmí jevit žádné p?íznaky ?íje. Je lepší tohle vy?ešit bez zbyte?ného otálení, aby fretka nestihla p?ijít hned vzáp?tí do další ?íje.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-10, 16:43
Supr...dekuji mnohokrat za tak jasne a strucne informace i instrukce :-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2008-11-01, 23:55
Ahoj, máme zamluvenýho fret?ího klu?íka a te? dáváme dohromady výbavu, tak jsem se vás cht?la zeptat, jestli je tenhle záchod vhodnej
[shop.kynolog.cz]

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:07
mizzi, podle t?ch rozmn?rú myslím ano. Pro dosp?lýho je ur?it? výborný, mám podobný. Akorát nevim, jak je vysoký okraj, jestli ho p?eleze i fret?í mimi. Když tak si pro miminko pro za?átek ješt? kup toto
[www.obchudekumajdy.cz]
?asem mu dáš ten velký a ten malý múžeš prodat t?eba tady v bazárku.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:33
mizzi,
nemusíš kupovat nic menšího, fretka po odstavu (min.!! 6 týdn?, rad?ji více) v pohod? okraj zách?dku p?eleze... a nejen ten! :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-02, 00:36
Martino souhlasím. Pokud nebude líná :-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: MaPaCZ (IP)
Datum: 2008-11-03, 15:44
Tak nám Agáta za?ala vesele hrabat. Do toaletky se usadí, ud?lá bobíka, a pak se pustí do šíleného vymetání a rozhází obsah v?etn? bobík? po dalekém okolí.
Používáme tohle stelivo:
N?jaká dobrá rada by se tady od Vás nenašla?

[www.google.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 16:53
MaPaCZ: obávám se, že nenašla :-))) Toto v ?ase puberty d?laj snad všichni tcho?i, délal to i múj, ?asem ho to p?ešlo.
Jediné skusit ?íhat u záchodku a hned jak dílo dokoná, skusit odlákat její pozornost od obsahu WC....velkou chválou a t?eba pamlskem, nebo pastou....ty ji podat tak, aby musela ze záchodku vylézt. Dost pracné, uznávám :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist