Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:46
já mám to Nora 3 otev?ené a celkem se mi líbí to Nora 3 kryté [www.fretky.cz]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-27, 16:08
jake kosmicke????????????
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-27, 16:09
Tak my nejsme z vesmíru, máme jeden flappy, a dva obdélníkové oby?ejné ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-27, 16:43
fr?an: ?ást diskuse je jinde,proto ten divnej termín :-))


Re: STELIVO a KRMIVO 2, taky pamlsky a vitamíny (pokra?ování vlákna Stelivo & Papání)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:40
Kdo by toužil po "kosmické" toalet? pro fretky, tak zde je ve slev?:
[www.exo-eko.cz]

:o)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-02-27, 19:59
tak mi máme nora 2 kryté a max spokojenost:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-28, 04:36
jo taaak! toz to je fakt z jineho sveta...ja videla jednou ve zveraku akorat klasicky zachodek, ale vevnitr bylo jeste sitko, takze kdyz tam byly bobky, sito se nejak zvedlo a stelivo propadlo dolu a to co zustalo v situ se vyhodilo...pak se asi zase zavrtalo sito pod stelivo, jinak si nedovedu predstavit fungovani tohoto wecka...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:08
Petronelka: A máš sami?ku nebo i same?ka? Já o tom krytým p?emýšlím, ale ?íkám si, aby se mi tam same?ek vešel...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:15
Hanysek - my máme nora 2 kryté, ale pro same?ka je to docela malé a navíc ten kryt je transparentní (pr?hledný), což na fotce v tom e-shopu nejde poznat.
U nás na trojúhelníkové wc um?la chodit jen Meggie. Kluk?m to brzy bylo malé a Vanilka (ta nejmenší) se tam nikdy neum?la naštelovat, vždycky se oto?ila n?jak blb? a hovínko skon?ilo vedle. :oP
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:29
hanýsku mám velkou holku.-)) 1200 momentáln?. kupovala jsem ho v petcentru a m?ly tam ješt? jednou tak velikej:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:40
trojúhelník pro kluky (a velké holky) to chce opravdu velký, p?ední strana toho našeho je cca 55 - 60 cm (? odhad). tahle velikost už rozhodn? sta?í i kluk?m, pokud nejsou ?u?ata a neodmítaj záchod prost? z principu jako zbyte?nost... :o))
m?la jsem trojúhelník i menší, ale do toho mi (i ti ?istotní) kluci nechodili, resp. sice vlezli p?edníma, ale zadní nohy (spolu s koncovým produktem) nechali venku.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:42
Tak to je p?knej kousek :-) M? te? Mo?ta zhubl na 1600, on je práv? na rohovej nau?enej, v tom by problém být nem?l, spíš se obávám, aby se vešel dovnit?... a je to lepší v tom, že t?eba ten smrádek z?stává víc uvnit?? :-) Nebo jaký vidíte výhody?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-28, 16:54
No, já jsem cht?la "p?ikrýt" bobky, ale ten pr?hledný kryt mi p?ekazil plány. :oP
Te? zvažuji koupit klasický krytý záchod pro ko?ky, myslím, že by to ten smrádek m?lo ?áste?n? tlumit.
Záchodek ve volié?e vybírám 2x denn? (ráno a ve?er), venkovní záchod nejmén? 1x denn?. Normáln? mi to nesmrdí, jen když n?kdo z tcho?? p?i kakání upustí trošku i z pachových žlázek. To je pak lepší hovínko bu? rychle zahrabat nebo rovnou zlikvidovat.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Mirim dne 28.02. v 16:55.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-29, 00:03
mi se do rohoveho pidi zachodku trefili oba, jak Frtanrk, mel kolem 1200g, tak Zofka, cca 1000g. taky jsem si myslela, ze to bude problem, se tam nacpat, ale asi zalezi na fretce...ktera chce, vleze se aj do pidi zachodku, ktera nechce, dela krky...
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 09:53
Pot?ebovali bychom poradit.
Máme již všechny ?ty?i fretky pohromad?, ale náš Míša prost? ne a ne chodit v kleci do WC. V karantenní kleci (svrab) chodil do WC poctiv?, když byl pušt?ný samostatn?, taky chodil do venkovního WC, když je te? pušt?ný s ostatními, taky jde do venkovního wc, když jsou v kleci, ani za boha. Samoz?ejm? jsme zkoušeli staré známé triky. Bobek ve WC, ne zas tak d?kladn? vymyté wc, obst?íkat octem, dokonce hadry pos*al.... potém jsme dali pod WC velkou deku s tím, že je dost velká, tudíž se do ní všichni zahrabali, spali, p?ijdu z práce, deka pos**ná i na míst? kam prost? míša do koutku chodí. Hned vedle wc... a po?uraná samoz?ejm? taky. Už vážn? nevíme jak na n?j, když jde venku na wc, odm??ujeme, když jsme doma, tak ho p?endavame na WC, zajde si... ale jinak?
Ano, jde to ut?ít, ale není moc p?íjemné, když p?ijdete z práce, v pokoji smrdí rozmazané ho*na a v tom vymáchaní tcho?i a roznesené po celé kleci a pelíšcích...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-21, 11:34
kamcu a má te? v té spole?né kleci stejný záchodek jako mn?l v té karanténní? Možná mu nevyhovuje typ záchodku....t?eba je lýný p?elézat okraj. A nebo mu vadí, když je v záchodku "cizí" bobek. Múj nejde na venkovní záchod ani když tam má bobek vlastní, musím to hned uklízet, jinak jde jinam....
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 11:39
Johana: ne je to ten samý záchod co m?l v té karantenni, zelenej flaffy ?i flappy. A venku taky kadí ostatní fretky, jde do n?j v pohod? i když tam jsou bobíky, s tím fóry ned?lá...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-21, 11:58
Kamcu, tohle d?lal Tobiáš taky, prost? jsme mu denn? myli klec, za dva m?síce už vedle nešel skoro nikdy a te? mu to ujede jenom ob?as. Akorát on nechodí ani mimo klec.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-21, 12:01
Rynn: mno to je to on práv? mimo klec chodí jen do WC, a te? prost? ne a ne a ne...ono umejt jenom klec to ješt?, al ten smrad v pokoji z rozšlapaných hov** a v tom vyválení tcho?i a zamatlané pelíšky od toho... b?hví kde vude to m?li a kdo z koho co olíznul :(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: marinadka (IP)
Datum: 2008-08-06, 18:07
Pot?ebovala bych poradit - majitelka našeho fre?átka má problém - prcek jí nechce chodit na jeden záchod. Tedy spíš trvá na tom vykadit se do rohu. Když mu tam dá záchod, misku, pelech, ...odsune ho a vykadí se do rohu. Nepomáhá ani ocet, ani "vzorové" bobky, ani vým?na steliva nebo jiný záchod. Nemáte n?kdo n?jaký tip?
Jsou mu 3 m?síce a na ostatní záchody prý chodí...
D?kuju za každou radu, já už fakt nevím...

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-06, 18:13
Marinádko, možná jiný typ záchodu? Je to stejný, jako ty ostatní? Taky ho sledovat, jak tam couvá, p?enášet, odmn??ovat....no ale tohle asi všechno víš.....možná si tim jen freté vynucuje pozornost...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: marinadka (IP)
Datum: 2008-08-06, 18:36
Johana: Je to rohový záchod a to mu prý na jiných místech problémy ned?lá...A p?enášení a odm??ování zkoušeli.
Tak asi jedin? ten trucbobek....no ale co s tím? To už zavání fret?ím terorem :) Myslíte že z toho vyroste? Už to trvá m?síc...
Doufám že se neptám jako blbec, ale my nikdy takhle velký problémy s chozením na záchod nem?li...teda naše fretky :)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-06, 18:38
marinadka, jestli je to samec a zách?dek je to takovej ten co se prodává jako králi?í/fret?í, tak tam samci ob?as mají problém chodit, nevejdou se..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-08-06, 19:34
Ješt? bych tam vhodný záchod zkusila p?ipevnit. My dali proti odstrkávání do podlahy n?jaké kovové širší h?eby( kolíky-zarážky t?sn? u záchodu) a záchod se do toho dá na t?sno díky tomu se nehne. Pak ho neodstr?í.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-08-07, 09:05
Já mám takový malinký rohový záchodek a mám ho tu vlastn? jen proto že malá do n?j chodí ráda, Damián je veliký a na záchodek se nevejde, ?asto tam dá p?ední packy a zadek je venku, takže louže je stejn? venku, ale za to mu vynadat p?ece nem?žu, on v záchodku p?ece byl:))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-08-07, 09:58
Já teda nevím. my máme prcky t?ím?sí?ní dva a chodí tak nap?l, jak se jim zachce. Hlídáme, odm??ujeme, ale já si teda myslím a doufám, že se to ješt? mají ?as nau?it. Za to jejich mamina, která byla vzorná to za?ala házet taky mimo:( Nejd?ív jsem to p?ipisovala ?íji, ale ta skon?ila a milá fre?ule si chodí kam se jí zachce. Ve volié?e i když je pušt?ná. Asi si t?žko zvyká, že už není sama...

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-07, 10:05
Žofiro, ty myslíš tu Noru??? Ten velkej mi p?ijde naprosto v pohod?, tam se kluk musí vejít...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-07, 10:09
Majdo, Nora3 je OK....ale ty "Nory" sou i menší, tam se dosp?lý samec nevleze...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-07, 10:20
No do tý malinký to je jasný, to je fakt jenom pro malý mlá?átko nebo malinkou sami?ku :-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-07, 11:11
majdo, noru nevím, tu nemám, mám takový ty klasický trojúhelníky co se prodávají pro fretky/králíky, Žofka ho má odmalinka a chodí na n?j bez problém?, Filip mi na n?j nechodí - nevejde se...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-07, 11:45
No jo, to jsou ty za t?ch 105 co mám v obch?dku, ty jsou malý :-)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist