Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-07, 11:47
to je možný :o) já je koupila p?ed víc jak 4rokama ve zveráku, ale Žofce vyhovujou :o) pro samce to je malinký, no :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: marinadka (IP)
Datum: 2008-08-08, 13:32
Tak vám všem d?kuju za rady, všechno vy?ídím a zkonzultuju :)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Bootsi (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:18
Jak p?ibližn? velký záchod pot?ebuje fretí kluk? Budu kupovat mímo, ale aby mu sta?il i když bude velkej.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:28
Ahoj, z vlastní zkušenosti - fre?á?ek 3 m?síce - ten nejv?tší!!!!!!!!
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:31
My máme rohový se zvýšenými boky a st?íškou a ten je super. Taky jsem po?ídila ze za?átku pár rohových normálních s normáln? zvýšenými zády (te? ho máme v p?epravce), jenže malej si vybírá vždycky ty nižší rohy a všechno jde p?e:-(
Zkusím n?kde najít ten náš pro ukázku.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:34
máme tenhle, ale béžovej a dražší, majda je levná [www.obchudekumajdy.cz]

a ty malý do p?epravky a tak máme tyhle [www.obchudekumajdy.cz] a ty nesta?ej:-(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Bootsi (IP)
Datum: 2008-08-28, 20:16
Dekuju za radu. A ten zav?enej jak píšeš že máš, tak ten máš normáln? v kleci? Cht?la jsem mu tenhle koupit do bytu jako ven a dovnit? n?co menšího, ale asi to chce taky velký no. :)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-28, 20:25
Bootsi, ten zav?enej bych dala do bytu (nebude ti lítat ko?kolit kolem záchodku) a do klece bych dala otev?ený Nora3. Mám ho a je super.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-01, 10:27
bootsi: my ten velkej máme v kleci, ale máme taky docela velkou kleco-volieru, s patrem, i tak dole ten zachod zabírá normáln? tak ?tvrtinu prostoru, když náš malej st?hová?ek za?ne s reorganizací klece a šoupne si ho doprost?ed tak i p?lku, ale je to jedinej záchod, kterej mu vyhovuje na 100%. A když si to všechno i s budkou nast?huje doprost?edka, tak pak kolem dokola honí šišky a d?lá u toho báje?nej rámus a je spokojenej:-)
Tahle fotka [picasaweb.google.cz] není úpln? ideální ale myslím, že je na ní vid?t ten záchod. Jo a prcek je tam ješt? malinkej, te? máme dle slov našeho veta t?ím?sí?ní jeden a ?tvrt kilovou mega kunu:-D
A taky ho pouštíme jenom v obýváku s kuchyní (máme 2+kk, takže v tom 1kk:-) ) a záchody venku v byt? ho moc neberou a už si chodí na tenhle do otev?ené klece.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Bootsi (IP)
Datum: 2008-09-01, 12:54
Chystám se taky stav?t voliéru, ze starý sk?ín?. P?eci jen mé um?ní je omezené. Byla by rozm?rov? podobná jako ta tvoje, takže se tam bude záchodek v poho vejít. Te? teda p?emýšlím nad tím krytým, ale asi zkusím ze za?átku otev?ený, ale rozm?rov? skoro stejný. Kdyby se nau?il chodit na záchod do klece tak by to bylo úžasný. Taky ho budu poušt?t jen n?k de, vymýšlím kde p?jdou nejlíp zad?lat díry :-) Doufám, že z toho mýho teda nevyroste mega kuna :-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Angie (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:13
mám takový zajímavý dotaz, stalo se vám n?komu, že si fre?ák ustlal v záchodku? v pátek jsme si p?ivezli fre?á?ka, p?es internet - p?vodn? m?l mít 9 týdn? nakonec mu je 11týdn?. S naší frete?kou se docela skamarádil, na nás si asi bude zvykat dýl. v?era spolu spinkali v pelíšku, najednou se zvedl a šel si lehnout do rohového záchodku. našt?stí v n?m nic nebylo, jen vo?avé stelivo:)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:23
No nám bylo jasný od za?átku, že bude trošku v?tší a to jsme si zdaleka nebrali toho nejv?tšího z vrhu! P?ed t?emi týdny m?l kilo (12.týdn?), dneska jdeme na st?íhání drápk?, tak ho tam zvážim znovu a fakt se d?sim. A p?itom mám po?ád strach abych ho v tom papání nešidila:-)
Zách?dky jsme postupn? kupovali v?tší a tenhle byl nejv?tší, kdyby tenkrát m?li otev?ený tak bych asi koupila ten. Hlavn? aby m?l vysoký kraje:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:32
zelvi alfi mn?l ve t?ech m?sících 1100 o t?i týdny pozd?ji 1400 takže p?ibírá 100g za týden. Taky se d?sím toho kdy se jako zastaví. Spot?eba granulí - 2kg pro dv? fretky na m?síc :-)) Plus zhruba 30 konzervi?ek na m?síc.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:35
Angie: Nase fretky kdyz meli v kleci dva zachudky...tak do jednoho chodili na toaletu a v druhym spali...:)...
...ted to udela jen obcas Ares...ze si do nej vleze a chrni v tom...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-01, 13:56
adelaida: d?kuju za povzbuzení:-) za dva a p?l m?síce sežral skoro 3kg granulí, 15 kapsi?ek, jednu okurku, ?ty?i papriky, 2 jablka, ochutnal meloun, hrozno, banán, asi tak 1 jogurtu a 3 vají?ka. Když se to takhle vypíše tak to vypadá fakt blb?.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucky (IP)
Datum: 2008-09-07, 23:57
Ahoj, my máme takovej problém, koupila sem fre?ákoj rohovou kálecí misku, dala ji do rohu, kam chodí..dala do ní ko?kolit a za 5min byl ko?kolit všude, kálecí miska odstr?ená( div ne vzh?ru nohama) a nas..v rohu..je to takhle už asi týden, každej den minimáln? 2x meju klec a už opravdu nevím, co d?lat..chválím ho, když se ob?as trefí,ale vždy, když ho dám do ?istýho, za 5min je to to samý...

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-08, 09:23
Lucky, náš Barnie má velkej zách?dek, b?žn? v n?m hrabe, tahá si tam hra?ky, ob?as spí a hlavn? ho po?ád st?huje. To je u nás normální. Zkus mu tam nechat hovínko, aby v?d?l kam má jít. Když to hodí vedle, tak to p?et?i octem, aby tam už nešel. My jsme m?li tenhle problém v p?epravce a pak jsme zjistili, že se mu nelíbí ten záchod, protože se do n?j nevejde.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucky (IP)
Datum: 2008-09-08, 19:43
D?kuju za radu, zkusím ten ocet.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-09-30, 22:57
Dobry vecer...omlouvam se ze pisu bez hacek a carek...po skole a po praci toho mam uz nad hlavu...mno takze k veci..Moje Kessulka nevim proc zacala delat takovou dost neprijemnou vec.Zacala si kakat do pelechu a to jakoze radne.Dyz se ji chce v noci,pres den atd...tak proste nema tu slusnost ujit tech par kroku a dojit si na zachod.Nekolik dni nedelam nic jinyho nez ze peru jeji po***** polstare a rucniky.Podotykam ze Kessinka je zdrava tzn.prujem nema.Je ji 9 mesicu,zachudek ma cisty a ted momentalne tam ma ukazkovy bobecek odebrany z pelisku abych ji pripomela kam driv celou dobu chodila.Kockolit do zachudku ma porad ten samy co ma od mala a prostorny je take dost...co se urazenosti tyce tak si nejsem vedoma ze by sme se my dve nak nepohodly...zacalo to z niceho nic a ja uz z toho zacinam pomalu ale jiste silet...

Dekuji za vsechny rady Martina
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-30, 23:04
?íje? puberta? oboje?

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-01, 16:43
rije urcite ne...mno a ze by byla nak extra pubertalni mi neprijde...chova se uplne stejne jako pred tim az na to kakani si do pelechu...a ze by si z toho delala srandu se mi taky nezda,pac pokazdy jak du menit jeji pokakanej pelech tak se na me ani radsi nediva...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-01, 16:53
tak n?jaká jiná zm?na v denním režimu? st?hování? st?hování klece? nový p?ír?stek do rodiny (jakýkoli)?
n?jaký d?vod to má a jestli je fretka zdravá, tak... ?

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-01, 17:19
denni rezim zadna zmena...bydlime furt stejne,klec nema...a prirustek taky zadny...ze dne na den zacala takhle vyvadet...teda ona nevyvadi jako ze by behala jak silena a do vseho, kolem ceho by probehla,kousla....proste absolutne ignoruje svuj zachudek,ktery je i velky dost...kaka pred pelech a do pelechu a nejak ji to netankuje...tak nak nevim co mam delat aby zas chodila na zachod :-(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-01, 18:40
...hmmm, 9 m?sícú...nemúže jít do ?íje, že se ji tak mn?ní povaha? Co vy na to, co máte sami?ky?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-10-01, 18:53
Já bych tipla pubertu, na druhou stranu m?la jsem za to, že fretka si do pelíšku nenakálí.. Damián v pubert? chodil kdekoliv po kleci dokud jsem všude nenatáhla hadry a dno neobalila ru?níkama tak aby to nemohl odstr?it bokem. S Dorinkou nás puberta teprve ?eká, nebo spíš jsme na za?átku, ale ona záchodek používá na 100% i mimo klec, ona spíš jen na m? zkouší co si m?že dovolit, d?lá mi naschvály a po?ád sy?í.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-01, 19:04
No nektere fretky si fakt klidne kadi do pelechu - protoze na zachod je to prece "strasne daleko"..
Zkusila bych ji pripadne posunout pelech hned vedle zachodu, aby tu prdel vystrcila primo do zachoda..?

Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-01, 19:26
hmm...mno tohle urcite zkusim...ale nezda se mi ze by mela pelisek od zachodku nak extra daleko..nakej metr a pul to je...ja nereknu dyby byla nemocna,mela prujem a na zachod to vylozene nestihala...ale ona ma boudicku v ni polstar nebo rucnik a ona se proste naferovku vykadi jak se ji to v tom pelechu zrovna hodi a jenom se posoupne a spi dal...dyby treba z ty boudy alespon vylezla a vykadila se ven...v hamacku se snad musela podelat i v leze,pac mela podelanej celej zadek a zadelany chlupy jak v tom lezela..a tohle uz mi vazne prislo divny...Nikdo ji nevynadal,nic ji nezakazal,pac ona ani nejak extra nezlobi...tak je mi to proste divne,ze takhle z niceho nic :-/
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-01, 20:04
Nebo je tu jeste moznost, ze by mela nejaky problem se sveracema? Jako ze potrebuje ale nestihne to uz?
Jinak metr a pul je teda pekna streka :oD to je jako dve pratra :o)

Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-01, 20:20
Já si taky jak hanilka myslím, že fretka si za normálních okolností do pelíšku nenašpiní. Asi bych zašla k vetovi, jestli neni ?áký zdravotní problém.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-10-01, 22:10
mno u veta uz jsme prave byly :-/ stolici ji odebral,zmeril teplotu atd atd...zadni parazite,zadna teplota a ja nevim kdesi cosi...a s tema sveracema taky vylujucu,pac jsem se uz v poslednim zoufalstvi zeptala i na tohle a i to mi vyloucil...zaver je ze fretina je naprosto zdrava...jinak dnes hned vedle pelechu nainstaluju zachudek a zitra pujdu pro wc pro kotata aby byl dostatecne siroky a s nizkym prahem...uvidim jak to bude vypadat rano po nainstalovani zachudku vedle pelisku a zitra vam dam vedet jak to dopadlo :-/...jinak jeste naokraj...Kessuli po celou dobu nedelalo problem si ten ,,kus" k tomu zachudku v noci dojit...proto na to tak zoufale koukam...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist