Aktuální stránka:4 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-05-19, 15:38
Hihi, kot? od ko?ky mi p?ipomn?lo, jak p?ed 7mi lety jsme po cest? do Belgie vid?li h?íb?. Tedy všiml si ho ta?ka a cht?l nás na n?j upozornit a protože si nemohl vzpom?nout, tak ?ekl, že tam je št?n? od kon?. Záchvat smíchu jsme m?li ješt? tak hodinu. Ehm :-D
I když teda, když už ?lov?k píše inzerát, m?l by si dávát pozor na takové chyby :o)
Ale musím uznat, že jsem se dost zamyslela a jak se správn? jedním slovem ?ekne mlád?ti fretky? (tak a te? abych m?la strach, že n?kdo napíše Yasmin a? mi pak mimi nedává :-D). Fre?átko?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-05-19, 15:39
Tyrandé: Jo, ?ekla byc že fre?átko, ješt? fret? a m?j vet ?íká fret?e :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-19, 15:57
asi vás zklamu, ale v knížce od Martina Ullruicha je samice fretky ko?ka, samec fretky kocour, tak pro? by ti dva nemohli mít spolu kotata?! ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-19, 16:03
jo tu knizku mam doma, hrozna knizka!!!

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-19, 16:04
...ale hezký obrázky :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-19, 16:13
T?eba Markéta všem mlá?at?m ?iká "št??átko od...". Chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, že "št??átko od poštolky" je malý poštol?e :)))
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-19, 16:49
ullrich užívá výrazy "kocour" a "ko?ka" (což mi nep?ijde nijak hrozné, jsou horší v?ci), ale hlavn? d?razn? nabádá chovatele k prodeji (socializovaných!!) mlá?at NEJD?ÍVE v osmi týdnech v?ku. a tím si m? osobn? získal. kéž by se tím nechali inspirovat naše ú?ady a hlavn? chovatelé... :o/
v knize jsem nenašla žádné vyložené nesmysly, naopak ji považuju za mimo?ádn? dobrý zdroj informací pro za?ínající chovatele, a to i p?esto, že je zam??ená spíš na venkovní než vnit?ní chov.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-05-19, 17:02
Vzhledem k tomu, že Ullrichova kniha je u nás v p?ekladu a nemáme k dispozici originál, vid?la bych to na nep?esnost p?ekladatele, stejn? jako i jiné podivnosti. Navíc je zam??ena na zp?sob chovu v mate?ské zemi.A jiný kraj - jiný mrav.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2008-05-19, 19:25
ze vam do toho zasahnu - mam ji taky doma a kdyz jsem se na to divala (protoze kdyz jsem to cetla neprislo mi to neak divne), tak tam jsou sice kocka a kocour, ale jen v malem clanku "Odborne nazvy", kde hovori o pojmech myslivcu.. ovsem nerozumim "myslivcine" a tudiz nevim jestli je to spravne :o) jestli je to jeste jinde v knizce, to nevim, protoze jsem si toho nevsimla :o)

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-05-20, 10:08
Hanys, o myslivecké mluv? je knih velice mnoho, jak ?ist? jazykov?dných, tak v souvislosti s d?jinami myslivosti a s mysliveckými zvyky a tradicemi.Ty "nové" má ?MJ, ty starší knihovna Akademie v?d a Národního muzea, ty ješt? starší se najdou v zámeckých knihovnách. A je to krásné ?tení (když to umíš ?íst).
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-05-20, 17:52
Tyrandé-št?n? od kon?, no to jsem se málem po??rala smíchy, to je fakt hezké :-DDDDDDDDDDD

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lien (IP)
Datum: 2008-05-21, 21:20
tak už jenom ?ekám kdy nám n?kdo nabídne poslat fretku letadlem a ze seskokem.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-05-21, 21:28
nebo samotnou pesky s mapou v ruce...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-05-21, 21:38
klokanku nebo když budou lépe vybaveni tak fretce zap?j?í i navigaci a? nebloudí:/
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lien (IP)
Datum: 2008-05-21, 22:03
JE TO SÍLA,A RAD?I NECHCI ANI POMYSLET CO SE STANE S FRETKOU KDYŽ JÍ NIKDO NAVYZVEDNE.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-25, 13:57
Dne: 25.05.2008 v 12:17:56
Jméno: ivusa123
P?edm?t: Mimina
U nás se narodila mimina v?era, jsem od M?lníka. barva bude tcho?ovitá a albín. Cena 500, pro studenty, d?ti a zdravotn? postižené sleva 100.

chjo, tak nejd?ív se zbavuje neplodný sami?ky a ted si zavádí i studentské slevy ;o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.05. v 14:00.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-03, 15:33
Prodám fretku?íslo inzerátu: 469234, 03.06.2008
Poslední dva krásní fre?áci (barva sv?tlá a tcho?ovitá) možno odebrat ihned. SDtá?í fretky je 5 týdn?, už koukají a krásn? baští :o). Bližší informace pouze na ?íslech 777230079, nebo 736745710. Cena dohodou, pouze vážní zájemci


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-06-04, 12:54
Mlá?ata fretek k odb?ru koncem ?ervna, budou v barvách tcho?ovitá, šampa? a možná i albín a panda Cena je 600,- pouze u pandy 800,- Mlá?ata budou vymazlená, zvyklá na d?ti Pokud je dobré vlakové spojení, mohu zaslat fre?átko i vlakem v nevratné p?epravce tel. 728 70 8484

Je to z Ifauny

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-04, 12:57
Jááááááj, další na facku! :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Baruška (IP)
Datum: 2008-06-04, 20:03
Momentáln? scháním fret?í miminko,když nám náš vrh nevyšel,ale nevím,jestli jsem moc vybíravá a nebo co,ale žádný z nich se mi moc nezdá.Tady taky p?ikládám jeden:

Fret?í kulíšci k zamlouvání
Nabízím k zamluvení krásné miminka.Maminka je Amálka(?ernotcho?ovitá)a tatínek Oskar(tcho?í?ek). Narodili se 28.5.08. Volní už jen 2kluci:-) Miminka budou vymazlená, o?kovaná,od?ervená, registrovaná v plemenné knize.K odb?ru ke konci ?ervence v 8týdnech. Jsem z Teplic v ?R zašlu drahou

cena dohodou

Lokalita: Ústecký
Jméno: Marky
Email:
Telefon: 728627498
Skype: nezadáno
ICQ: 393895550

[www.dbazar-zvirata.cz]

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-04, 20:08
No to uz je snad pokus o vtip, Marketo, ne???? Pane boze.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-04, 20:26
Marky:

Op?t budeš tvrdit, že ti nékdo zmn?nil text inzerátu a že ty drahou fre?ata neposíláš? Tak tady je link tvého inzerátu: [www.dbazar-zvirata.cz]

A toto je jeho plné zn?ní (než si ho zas stihneš opravit, když sme si toho všimli):

Fret?í kulíšci k zamlouvání
Nabízím k zamluvení krásné miminka.Maminka je Amálka(?ernotcho?ovitá)a tatínek Oskar(tcho?í?ek). Narodili se 28.5.08. Volní už jen 2kluci:-) Miminka budou vymazlená, o?kovaná,od?ervená, registrovaná v plemenné knize.K odb?ru ke konci ?ervence v 8týdnech. Jsem z Teplic v ?R zašlu drahou

cena dohodou

Lokalita: Ústecký
Jméno: Marky
Email:
Telefon: 728627498
Skype: nezadáno
ICQ: 393895550

Marky, velice si mne sklamala. A je mi líto téch mr?ouskú, které zav?eš do krabice a v téch vedrech je bez vody pošleš drahou. A jestli chceš, ješt? ti vylí?ím, jak na dráze do p?epravek kopou, házejí je a jak sou v désných teplotách.....
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-06-04, 20:37
ja bych teda frete do rukou lidi ktery sem v zivote nevidela neposlala a ani nedala...muze vam povypravet Lucifina jak sem ji hnala z Varu do Prahy :D
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-04, 21:01
graciijka: Joo,2x! :) A poprve me mucila, neb sem odjizdela bez Leilinkyyyy a musela cekat 100 let! az mi prdolka vyroste :)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-04, 21:40
Tak to bych od takového zkušeného chovatele ne?ekala, fuj!

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-04, 21:46
hmm, a ur?it? zasíla ve VRATNÉ p?epravce, když se jí nelíbí inzeráty se zasíláním v nevratné p?epravce :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-06-04, 21:55
Lucifina.... ale rekni..neni dobry poznat se navzajem...vidis v jakem prostredi ta fretka vyrusta a ja zas vidim ke komu se dostane =o) neni to tak? =o)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lusinda (IP)
Datum: 2008-06-04, 22:04
Pokrytectví zde evidentn? kvete...viz MarkyBall

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lusinda (IP)
Datum: 2008-06-04, 22:07
Pro frete?ku jsme si jeli p?es p?l republiky a nelitujeme,chovatelka si nás proklepla a jsme neustále ve styku.Marky posílá linky na inzeráty a pak totéž sama provozuje.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-04, 22:17
Tak na MarkyBall jsem toho prilis pekneho neslysela...i se tu uz o tom psalo...
...ale konkretne s ni zkusenost nemam...takze tezko rict...ale zrejme na tom neco bude...
...kdyz vezmu v potaz ze nekolik jejich samic je u nechvalne znamych chovatelu Vlasakovych co prodavaji miminka snad mesicni...a jeji kluci nektere z nich taky kryli...takze je s nima asi "jedna ruka"...
Avatar

Aktuální stránka:4 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist