Aktuální stránka:8 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-18, 15:30
[forum.fretka.cz] - šampa?
[forum.fretka.cz] - albín

celkem jasnej rozdíl...hlavn? teda v t?ch o?ích, šampan má tmavé a albín jasn? ?ervené.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Suadeus (IP)
Datum: 2008-06-18, 15:51
o?i mají ?ervené :-) takže to neboudou šampáni ... ale zbarvením jsou mezi ... takže asi albínci se sv?tlou kresbou :-)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 15:53
Suadeus: Albíni nemají kresbu, ti jsou prost? albíni...nevím jak na bílé srsti ud?lat kresbu...


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-06-18, 16:53
kam?u, pastelkou... :o))))
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 16:59
Mirim: Jo te? mi ten typek tvrdí že XtraVital je nejlepší a superprémiové krmivo... to je prost?.....! A ?ím krmí mlá?ata... však on jim ty ledviny zni?í... ale nedá si poradit a nedá a jsem jen namyšlená kráva podle n?j no...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-18, 17:16
Suadeus: Jako neco mezi to fakt byt nemuze...:)...oci maj cerveny...ale hoodne hodne tmave...neboli rubinove/karminove...ale jako klasickej albin...jasne cerveny (svetlejsi)...je mit nemuzou...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-18, 17:20
A hlavn? nabízet mlá?ata v 5 tejdnech je trošku nezodpov?dný, i kdyby byly r?žový se žlutejma puntíkama.
Pokud jsou sv?tlý ale tmavooký, m?žou to bejt i sv?tlý šampáni, pokud jsou tmavší s ?ervenejma, jsou to špinaví albínci.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-18, 17:22
Rynn: No vidis...a to mi v ty zaplave barev i uniklo...:(
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-18, 18:24
Mimochodem - pro ID Suadeus - sice nejsem žádný expert ohledn? frete?ek narozdíl od v?tšiny lidí co sem chodí, ale minimáln? vím to, že dávat fretky v 5ti týdnech pry? je protizákonné. Mlá?ata musí mít MINIMÁLN? 6 týdn?.
Samoz?ejm? že v 7mi - 8mi je to v?bec nejlepší.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:09
Tak, cht?la jsem držet hubu, ale nebudu. Dle tady pána "chovatele" jsem jen namyšlená kráva, když cht?l poradit. Cht?l? Cht?l. Mlá?at?m cpe krmivo s ohromnýma bílkovinama, který, jak víme jen dorve ledviny a v pozd?jším v?ku z toho budou mít tak akorát problémy. Je to Royal Canin. A dosp?láky (asi, ne-li fretky do jednoho roku) cpe XtraVitalem. Protože dle n?j je to holandská firma, která už o n??em sv?d?í. ... no vcomment, bílkoviny nahon?né sojou a podobnými sra*kami tak to už je fakt brutus a m?la bych si se svými komplexy jít k psychiatrovi, protože jsem mu nepotvrdila, že XtraVital je superprémiové krmivo a lepšího prost? není. Dále mi chce tvrdit že fre?at?m sta?í jen 20% tuku, že více nepot?ebují ... no asi konverzace jako tady, když cche tvrdit že má albíny s nohavicema. Takže asi tak. Arogantnost n?kterých lidí nezná z?ejm? mezí. A že když chci pro n? jen to nejlepší, tak to podle n?j taky není dobré. Takže jsem arogantní namyšlená kráva která nakonec o fretkcáh absolutn? nic neví...

Takže dámy, jdu sehnat tu nejlevn?jší sra*ku pro fretky, asi jim koupít whiskas nebo n?co takového, pá? to sta?í že, aby m?l pán radost... Jdete se n?kdo p?ipojit? Mám naobjednat whiskas? Ono to p?ece t?m fretkám sta?í ne?? To že je na obalu obrázek fretky neznamená že je dobré, ale to je jedno, je tam p?ece obrázek :o)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:19
kamcu, kliiiiid!
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:22
Johana: Jako to je na facku co si o sob? myslí... nejd?ív ž eho napadám a pak mi bude nadávat a ješt? sprost?? Chování ?eznického psa na pár facek, fakt!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:23
kamcu, asi by tím pádem bylo lepší ignorovat....
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:23
Johana: no asi jo no ale víš jak je mi líto když vím že n?ko zkracuje fretkám život a ješt? v?dom? ...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:26
kamcu, ale když si lidi necht?jí nechat poradit, tak s tim nic nenad?láš :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-18, 19:27
Johana: Já vím a všem fretkám pomoct nem?žu... f?uk..

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-06-18, 20:00
Suadeus: Jo holky maji vazne pravdu - Albin nemuze mit zadnou jinou barvu - protoze je BEZ pigmentu ;) pokud je nazloutly je to mazem ;) a taky proto ma cervene oci, nema pigment ;)
Sampane muzou byt svetle i tmavsi, takze to co je na fotce je sampan.
To cos posilal ty na fotce je jasnej albin :o)
Tohle mi pripomina albiny s sedym jezevcim pruhem ktery dedili po tatovi, to bylo taky vtipny..

A k tomu veku tise doufam, ze je Suadeus dava starsi, jen ted jim je 5 tydnu :o(





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 18.06. v 20:03.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-18, 22:00
kamculenka,

a? pro?ítám, jak pro?ítám, nem?žu nikde najít žádný p?ísp?vek, kterým by na tebe n?kdo úto?il, žes arogantní namyšlená kráva. takže jsou jen dv? možnosti:

- úto?ník jej upravil do slušné podoby a v tom p?ípad? bych velmi ráda v?d?la, o koho jde, na koho si dávat pozor a o koho tu já osobn? v žádném p?ípad? nestojím (nevím jak ostatní). jestli je to tak, bu? to napiš "nahlas" nebo mi, prosím, písni sz

- n?kdo t? nazval arogantní namyšlenou krávou v soukromé zpráv?
pokud platí za bé, je celkem zbyte?né tu ventilovat své subjektivní pocity a dojmy. vzhledem k tomu, že vaše vzájemná komunikace, resp. její zp?sob nám z?stal ukryt, stejn? nedokážem správn? "docenit", jestli t? urazil hodn?, st?edn? nebo v?bec, protože to t?eba byla jen reakce zase na n?jakou tvojí invektivu, která urazila jeho/ji.
a hlavn? v tom p?ípad? je ur?it? lepší, pokud si i nadále budete s neznámým vym??ovat svoje názory soukrom?.
ostatn? - slušný ?lov?k ve?ejn? nevytahuje informace, které byly ur?eny jen jeho uším (o?ím)... ;o)


Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-06-18, 22:36
Kam?u v klid????, takovejch lidí mezi náma je :o)))

Pokud má "nohavi?ky", tak mu asi ?ape v kleci v bobkách, jinej d?vod u albína k nohavi?kám nevidím :o)))

Nicmén? jsem si taky myslela, že XtraVital je dobrý krmivo, ale když mi po n?m za?li s*át jak šakali a Oghí dokonce dostával smectu, hills dietu a antibiotika, tak to asi o ni?em superprémiovém nesv?d?í.. Nicmén?, poradit si nenechá, na to kašlu a ignoruju to, jinak by se mi asi cht?lo zvracet z takovejch lidí.. Však se sta?í podívat do tabulek, co je pro fretky nejlepší, pak na obal granulí do složení (NÉ na nápis superpremium, ale opravdu do složení!!!) a ud?lat si o granulích vlastní obrázek...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-18, 23:53
Nevím, jestli to pat?í do inzerát?, ale volala mi sle?na ze západních ?ech, že má zájem o jednoho z kluk?. M?la jsem všechny zamluvené, ale pokud by n?kdo odmítl, tak bych si ji zapsala.... Ptala se, jestli není z p?íbuzenského krytí...a je vhodné mlád? do chovu. Tak jsem ji ?ekla, že ano, ale m?la by v?d?t jeho p?vod - rodokmen, když ho chce krýt se svoji sami?kou. Odpov?d?la mi, že sami?ku ješt? nemá a žádnou fretku, ale chce si založit chovatelskou stanici. Tak jsem koukala jak puk, jestli dob?e slyším............myslela to ale vážn? a nebyl to vtip.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-19, 00:16
Ale chovatelska stanice neni preci nic spatneho...nevim co ma sice ona konkretni slecna v umyslu...ale chovatelska stanice dava svym mimcum jmena...resp.maji proste sva prijmeni...a vi se...odkud jsou...atp.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 00:53
no jo, to je sice pravda, ale....
zakládat chovatelskou stanici, když kupuju svoje PRVNÍ zví?e, mi p?ipadá pon?kud... ?

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 00:55
už jsem na to p?išla!
pon?kud ZVLÁŠTNÍ...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-19, 09:27
Já na tom nic zvláštního nevidim :-))) Taky mám jen 1 zví?e a ješt? k tomu samce a mám registrovanou chovatelskou stanici :-))) Dúvod: v p?ípad? krytí sami?ky u které její majitel chovatelskou stanici registrovanou nemá, se použije pro mlá?ata chovatelská stanice samce a to se všemi povinnostmi majitele ChS (zabezpe?it, aby se mladé zapsali do PK, aby se vystavili záznamy o púvodu....)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-19, 09:35
Martino výborn? - pochopila jsi co jsem tím myslela.....
Chovatelská stanice klidn?, ale nejd?ív musím n?co o zví?eti v?d?t ( tím nemyslím z knih ) a je dobré za?ínat s mazlíkem a pak teprve uvažovat o n??em takovém. Je to stejné jako bych te? já cht?la sehnat št?nata ps? od n?jakého plemene a hned si cht?la založit chovatelskou stanici. Nic o psech nevím i když jsem psa m?la.....asi tak. Nejd?ív musím zví?e poznat a mít ho ráda a pak p?ibrat t?eba další do party a uvažovat o n?jaké registraci.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 10:05
johano,

p?ipadá trošku jiné - mít chovatelskou stanici SAMC?. p?eci jen takový majitel nenese až takovou odpov?dnost za narozená mlá?ata (a p?ípadné "zmetky"). hlavní rizika jsou (dle mého soudu) na stran? majitel? sami?ek (a ta doty?ná chce oboje - kluka i holku). a to ani nemluvím o tom, žes ur?it? takhle nep?emýšlela (o CHS) v dob?, kdy sis teprve vl?áka po?izovala (nebo se pletu?).

mám stejný pocit jako zdena - NEJD?ÍV musím o zví?eti v?d?t co nejvíc, a to UR?TIT? NEVY?TU V KNIHÁCH, musím ho n?jakou dobu "usilovn? studovat naživo" a pr?b?žn? a neustále si znalosti (nejen o zví?eti, ale i o chovu jako takovém) dopl?ovat. teprve poté m?žu ZA?ÍT UVAŽOVAT o chovatelské stanici. opa?ný postup mn? osobn? p?ijde hodný jen ?lov?ka... no jak to ?íct... s podstatn? nižší úrovní inteligence než je pr?m?r a prakticky nulovou mírou zodpov?dnosti... :o/

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 10:07
tedy n?co jiného by to bylo v p?ípad? "chs" akvarijních rybek, tam bych asi nebyla tak p?ísná. ale tohle... nevím, no.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-19, 10:20
Martino, když sem si Vl?áka po?izovala, tak žádná registrace ChS ani neexistovala :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-06-26, 13:05
[www.mimibazar.cz] Tohle jsem ašla na mimibazaru.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-04, 14:50
Dne: 04.07.2008 v 12:36:34
Jméno: vil?a
P?edm?t: fre'tátka
Nabízím tcho?ovitá miminka ru?n? odchované od 3 týdn? kapátkem. k odb?ru tak za týden jeden kluk a 2 holky mazlivé chodí na wc :-) tel. 737446261

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:8 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist