Aktuální stránka:6 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:02
wolfi, já mám hesla furt stejný, vim, že je asi n?kdo ví, ale nikdy se mi nikdo nikam nenabourával :)
Já jsem v tomhle už asi rok neutrální, prost? je mi Marky fuk. nenadávám, nezastávám se, konec. Ale tohle mi fakt p?ijde už moc sci-fi na to, aby to byla pravda. Marky osobn? neznám, proto tohle n?jak hodnotit nem?žu. Ale v??it se mi tomu prost? nechce, i kdybych cht?la :)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:08
Johana, možná jsem moc idealistická, ale prost? dokud nemám jasnej d?kaz, v??im v nevinu. A konkrétn? u tohoto p?ípadu mi prost? nejde na rozum, že by tohle riskovala, už práv? proto, že se to už jednou stalo. Kdyby ch byla na jejím míst? a fakt to cht?la ud?lat, zadám tam jinej mail (i kdybych si ho m?la založit), nebudu se tam podepisovat a nebudu uvád?t jména rodi??, ale t?eba jen zbarvení. Prost? cokoliv, aby to tu na m? neprasklo a nikdo m? neoso?oval. Protože když už se to stalo jednou, muselo by jí být jasné, že se na to p?ijde i podruhé a to by si myslim nedala. Už t?eba proto, že mlá?ata prodává každý rok a hrozilo by, že je nikdo nekoupí, když bude mít blbou pov?st :)

A tim bych to asi uzav?ela. Beztak jsou to tu jen dohady, nikdo krom Marky doopravdy neví, jak se v?ci mají a m?že si jen domýšlet. Na to má každej právo, ale bez d?kaz? bych neobvi?ovala a nehan?la, protože pokud se stane a pravda to opravdu není, musí n?které v?ci co se tu píšou zra?ovat. A to by nebylo p?íjemný nikomu z nás (octnout se jednou na druhé stran? barikády).

Taže se m?jt? p?kn?, fre?ulím zdar i nazdar a zase n?kdy :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: wolfi dne 05.06. v 16:16.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:12
Tak muj pritel je hacker, dovede veci, kterym se neda verit. Jenze ono to neni jen tak...chce to vedet, jak se nekam dostat a mit k tomu urcity veci. Treba jen to zminovane heslo na icq...pokud heslo neni "primitivni" a nezjisti ho nekdo nahodou, je k tomu potreba ne zrovna lehce dotupne zarizeni-jakysi filtr, nevim, ktery pak i nekolik desitek hodin vyhledava kombinace, nez na heslo prijde.
az bude mit pritel chvili, koukne se na Markyn inzerat a rekne mi, jak moc je tezke se na nej dostat. Jde to, to je jasne, ale otazkou je, jak moc je to slozite a kdo by se tim zabyval.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:17
Lucifina: Pokud už si nezm?nila heslo :) Ale i tak nápad dobrej :)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:22
Já si mmyslím, že je to jasné jak facka.
Sta?í se vrátit zp?t o rok ( možná dva) a vzpomenout si kolik práce dalo holkám p?emluvit Marky, aby svou sami?ku dala kastrovat. M?la velké problémy s ?íjí....p?esn? už nevím, ale šichta to tenkrát pro d?v?ata byla velká!!

A jak už n?kdo psal, že po podání inzerátu se vrátí na email zpráva o jeho podání a celková doba uve?ejn?ní. Pokud by se to tohle stalo mn?, tak již neinzeruji a hned fretka?e varuji tady na fóru.

A myslím, že by se te? m?li všichni zabývat tímhle a né, jestli n?jaká frete?ka ve zverimexu zrovna kaká do kouta.
Tam je alespo? p?ivezou autem. Tady Marky posílá vlakem a štve to jen pár lidí.

V lo?ském roce to tady bylo taky, ale docela to prošlo. Hlavn?, že se Marky ohání diplomem, medailí a vším možným. To je nejlepší.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:23
wolfi napsal/a:

Kdybych byla na jejím
míst? a fakt to cht?la ud?lat, zadám tam jinej
mail ...

wolfi, já ti v??ím, že t?eba ty bys to ud?lala takhle, ale když chodíš na stránky pravideln?, tak z?ejm? viš, že se najde i hrstka takových, kte?í d?lají opakovan? stejné chyby, ba dokonce n?kte?í je i stup?ují. Ted? tady nejde o Marky, protože tohle je pro m? naprosto nepodložená v?c.
Mluvím jen o t?ch, kde jsem si jista na 100%.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:24
Hm...Tak mozna jsme Marky ukrivdily....zmenit ten inzerat je konkretne na tomto serveru velice primitivni zalezitost:((((
Nene, zadny heslo ani mail a jeho heslo k tomuto nepotrebujete...
Nerikam, ze k marky nemam vyhrady(mnozeni a to, co zminuje Zdena), ale tato zalezitost s prepisy inzeratu mluvi v jeji prospech.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Lucifina dne 05.06. v 16:28.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:31
Lucifina: mno já nevím, já si stojím za tím, že prost? je prodává a množí a klidn? si je vlakem pošle... však kdo ?íkal že má inzeráty jen na jednom serveru.. a taky není problém se zaregistrovat pod jiným jménem...že... :-( pro m? je to špatná a zlá osoba ... a? mi to vyvrátí ona sama, ale m? nep?esv?d?íte...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:37
Myslím, že v?tšina chovatel? tady je starších. Pr?m?r není asi nízký. Kdo by tohle každoro?ní psaní inzerát? za Marky d?lal....nejme p?ece na st?ední škole, aby jsme se takhle mstily jako za p?ebraného kluka. Co tady znám chovatelé, tak i když se t?eba nemusí, tak ale takovýhle klacek by si pod nohy nehodili. Rad?ji na sebe nemluví. V to doufám.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:39
Zdena:taky si myslím...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:59
Zdena: Tak hlavn?, že máš jasno

Lucifina: d?kuju, žes to prubla

kamculenka: Domnívám se, že naším nejv?tším bohatstvím je lidskost. Silní a moud?í jsme jedin? tehdy, když ?iníme dobro. V.M.Š

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-05, 17:16
wolfi: no neni zac, to pritul a stacilo mu na to ani ne minuta.
Ja tu nechci nikoho presvedcovat o Markety nevine. Jen jsem chtela ukazat, ze zmenit ten inzerat jde a snadno, nemusi byt clovek hacker. Mne samotny se dost veci nelibi a dokonce jsem s Marky nyni par mesicu odmitala cokoliv resit a nekomunikovala s ni. A i kdyz vi, ze nejsem zadna jeji potencionalni zakaznice, ci jak to rici, dnes rano mi hned psala, ze je ji z toho zle, ze ona drahou neposila atd. Proste nevim...nektere veci na ni overene mam, ale tuto proste ne. Takze ohledne tohoto, ja proste nevim.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-05, 17:45
Zdeno, n?kte?í z nás jsou i relativn? mla?ounký, mn? je t?eba 21 a takováhle v?c by m? ani nenapadla. A to ani v 16, natož te?...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-05, 17:47
Takže víme, že p?epsat inzerát n?komu neni problém. Víme taky, že ne všichni lidé jsou vychováni k slušnosti....tak já trochu zapátrám...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-05, 22:31
Tak holky, tak si jdu nasypat popel na hlavu. Pritel zjistil, ze pri zalozeni inzeratu se da vzit cislo jineho, prepsat adresu a tim se dostal k cizimu inzeratu a objevi se tam moznost smazat nebo zmenit. Jenze dal uz to nezkousel a ja az diky Zofiro prisla na to, ze po stisknuti jedne z tech moznosti se objevi zadost o heslo. Tudiz jednoduse to nejde, pritel nechtel zadny cizi inzerat mazat ci menit, tak to nemackal.
Jenze diky tomu, jsem zjistila, kde je pravda. Marky mi jeste odpoledne psala po icq..nejdrive tvrdila, ze inzerat ani ona sama nepsala, pak tvrdila, ze ji ten inzerat nekdo zmenil a pak nakonec z ni vypadlo, ze to tedy zmenila na ono: DRAHOU NEPOSILAM. Coz jsem ja a jini asi take mohla videt. A co z toho tedy plyne? Ze pokud Marky mohla text v inzeratu zmenit, je to inzerat jeji a ona ma k nemu heslo, ktere nejde ziskat za chvili, ale ziska ho jen hacker za x hodin. A kdo by se s tim matlal, ze?
Takze se omlouvam, snazila jsem se najit to dobre na cloveku, ktery ani trochu neni dobry!!!!!
Marketo, jsi lharka a clovek....no ani radsi nebudu rikat jaky.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-06, 08:52
Lucifina:Jj :-/ .... bohužel :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-09, 20:11
Nevím absolutn?, kam tohle napsat a vzásad? je to inzerát... bohužel jsme m?li sm?lu a od chovatelky, kde jsme m?li zamluvenou chmapagne sle?nu, takto zabarvená mlá?átka bohužel nevyšly. Nevíte n?kdo (nejlépe v okolí Brna a eventuáln? v Praze a blízkém okolí) o tom, že by byl vrh kde by se pro nás champagne miminko (sami?ka) našlo? Klidn? hned k odb?ru.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-06-10, 13:05
Ad. m?j v?erejší p?ísp?vek - cht?la bych tímto pod?kovat ve?ejn? Simonce (Fre?ánci z Tcho?í nory) :-)
Takže m?j post už není aktuální.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-13, 12:27
Já mu dám vlakem v p?epravce!!!

[zvirata.bazos.cz]

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-13, 16:28
klokan: napiš jeden a hromadn? to podepíšem..to bychom denn? psali každý asi 4 majly...ale nápad to neni špatnej!


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-13, 16:46
no ale kdyz mu napisem jeden a vsichni mu to podepisem tak mu to bude jedno,nez kdyz ho vyprudime ve vice lidech

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-13, 16:52
klokan: no tak to je taky pravda mno...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-15, 19:39
Co múže být asi toto???????????

Dne: 15.06.2008 v 18:02:18
Jméno: monika
P?edm?t: lek
Ahoj prodam lek na ukonceni falešne brezosti a tvoreni mleka ufretek.Posilejte jen sms ,ozvu se 605 883 267
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-15, 20:14
že by n?co, co dostala od veta a je jí líto to vyhodit?podle mailu, který uvedla má dv? fret?í sami?ky: [fretka.kom.cz] [fretka.kom.cz]
každopádn? mi to p?íjde jako celkem nebezpe?ná nabídka :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-15, 20:17
Žofiro, já jen že sem nikdy o žádném takovém léku nikde ani neslyšela....že by další experiment? Jako lék na ukon?ování ?ije samcú....?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-15, 20:24
tak to netušim, m? jen napadá, že by to mohli být zas "jen" n?jaký hormony,ale taky netuším o? jde...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-06-15, 21:22
Johana: ukonceni rije samcu neni experiment.. To, ze o tom ty nevis, neznamena, ze jini experimentuji, protoze vi.. ;o)

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-15, 21:32
Yasmin, t?ší mn? že si na tomto foru ve st?ehu a ochotna kdykoli zaúto?it :-) A nehodno? prosím mé v?domosti, když o nich nic nevíš. Jde o v?domosti v?tšiny chovatelú...ne o ty mé. :-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 15.06. v 21:52.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-06-16, 19:57
Ve strehu, to je vtipny :) ja neutocim, ja rikam pouhy fakt..
PokudJde o v?domosti v?tšiny chovatelú...ne o ty mé to nedela moc dobry dojem.. :) Jinak kazdy nemuze vedet vse a kazdy ma moznost si cokoli zjistit a zdokonalovat se a nikdo neni dokonaly, takze je jen na cloveku jak moc chce vedet vic. Kdybych mela jednu fretku jako mazlika, tak bych toho asi taky moc nezjistovala, jen zakladni fakta..
Ale tvrdit, ze pokud nekdo neco rekne, neni to pravda protoze to nevim, uz zavani utocnosti :)

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-16, 20:02
Ohledn? um?lého (hormonálního?) ukon?ování ?íje same?k? fretek se ve sv?t? skute?n? bádá, není to nic nemožného. Nejsem si jistá ale mám pocit, zda už dokonce není vybádáno. Už je to delší dobu, co jsem o tom ?etla, takže si nepamatuji podrobnosti. Ale než se tato možnost dostane k nám, asi si ješt? n?jakou dobu po?káme...
Avatar

Aktuální stránka:6 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist