Aktuální stránka:5 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-04, 22:22
Hmm, taky mi to p?išlo divné, že mají tolik fretek od Marky, ach jo, ?lov?k míní, jiný m?ní...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-04, 22:59
Dne: 04.06.2008 v 20:27:36
Jméno: ivusa123
P?edm?t: Kluci
Tak se nám narodili samí kluci, jak se jich jen zbavím?K odb?ru by byli za m?síc, cena nízká kvalita vysoká, d?ti si s nima hrajou každý den.Barva albín a tcho?ík.okr M?lník
a tahle by taky pot?ebovala nakopnout do ur?itých partii :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 04.06. v 23:09.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-05, 00:01
Žofiro, ale Ivusa nenapsala jak jsou sta?í, ale jen, že se jim narodili....?t?te prosím po?ádn?, než n?koho budete n?kam kopat....a v?ta jak se jich zbavím je ur?it? myšlená jinak s nadsázkou.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-05, 00:47
Zdena: Ono jde spise o to...ze osoba pod touto prezdivkou...jestli se tedy nemylim...ma "prapodivne" inzeraty velmi casto!
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-05, 06:58
Zdena, jak píše Mikejla, inzerát? od ivusa123 je spousta, od kousavé neplodné samice p?es mládata se slevou pro d?ti, d?chodce a postižené, takže bych se už nedivila ni?emu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-05, 08:15
Máte pravdu...já jsem pak taky koukala, že nabízela t?eba zase sami?ku, protože je nevhodná k d?tem........a spoustu jiných podobných inzerát?. Paní asi neví co chce, když po t?ch inzerátech má ješt? mladé...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-06-05, 10:01
graciijka: No jasne, ze jo, taky jsem te vsude vyzdvihovala, ze tak to ma byt. Mimco pripravene, novy majitel po vyslechu u lampicky:o))) a pekne propracovana smlouva. Tak to ma byt.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2008-06-05, 11:39
Lucifina: jj vychova od Katky =o)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:38
Kdo m? zná, ví že bych to neud?lala, a to že my vy nev??í je smutné, ale bohužel s tim nic nenad?lám.




Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:39
marky to uz si snad delas srandu

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:44
Marky, tak pro? máš v inzerátu, že je pošleš drahou? To by snad zkušený a sv?domitý chovatel, neud?lal, ne?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:47
Už to v tom inzerátu opravila......

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:48
Marky, já spíš nedokáži vé?it tomu, že specieln? tob? n?kdo p?episuje inzeráty na rúzných inzertních stránkách...to je vskutku za vlasy p?itažené. Takže n?kdo tam ten inzerát vložit musel...a kdo by to asi tak ud?lal, když ne ty? Se všemi tvými kontakty a informaceni o mlá?atech....
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:49
Nechci tu do toho n?jak rejpat a zasahovat, není to moje v?c, Marky neznám, ale jen tak z ?ist? logického hlediska. Marky je mezi chovateli relativn? známá, o tom snad neni pochyb. Opravdu si myslíte, že by psala takovej inzerát, když by jí muselo být víc než jasný, že se to sem dostane? Dy? by musela být úpln? hloupá. Chodí sem n?jakej ten pátek, aby v?d?la, že každej blbej inzerát se sem dostane. A pochybuju že by si lajskla dávat stejnej inzerát na takovou v?c, když už minule se to tu ?ešilo. Nevim no, podle m? by se sta?ilo nad tim logicky pozastavit a zamyslet se. Logicky totiž kdyby fakt cht?la mladé posílat drahou, ur?it? by si nedávala inzerát, ve kterém ji hnedka každej pozná... To? m?j názor.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:53
Wolfi, ale taky logicky: když te? je už ten inzerát opravený na text "nezasílám drahou"....to ho asi opravil ten nep?ejícný záškodník? :-)))
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Lien (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:56
AHOJKY VŠICHNI,LIDÉ JSOU R?ZNÍ,ALE I JÁ MÁM SVÉ SKUŠENOSTI.SNAD UŽ P?ED 2 M?SÍCAMA JSEM PSALO HOL?IN? O FRETULKU ŠAMPAN.MOC JSME SE NA NÍ T?ŠILI.HOL?INA M? JEDNOU ODEPSALA O JAKOU JSEM TO VLASTN? M?LA ZÁJEM,PRVN? ŽE SE NARODILA A PAK ZASE ŽE NÉ.DO TED NEVÍM ZDALI PROM? KULÍŠKA MÁ A NEBO NÉ.ALE BJEDA KDYŽ SI SEŽENU PRDOLKU JINDE A PAK SE M? OZVE BUDE UR?IT? NAŠTVANÁ,ALE MÁM DOMA FRETÁ?KA A D?TI KTARÉ SE MOC NA NÍ T?ŠÍ.TAK MY PORADTE MÁM ?EKAT A DOUFAT NEBO SE DÍVAT JINDE??

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 13:56
Johana, nevim, ale pokud má n?kdo primitivní heslo kdekoliv (inzerát, mail, icq), není tak t?žké ho uhodnout a pak si s doty?ným "d?lat co chci" a stejn? jako do mailu, se podle m? i do inzerátu m?že nabourat a tedy ho i p?episovat kdokoliv, kdo to heslo má. M? se to t?eba stalo práv? s icq, kdy jsem m?la blbé heslo a n?jakej dobrák se pak vydával za m? a psal si s mejma známejma :) te? už se tomu usmívám, ale když se to stalo, p?íjemné to nebylo. A pak n?komu vysv?tluj, žes to fakt nebyla ty :)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-05, 14:01
wolfi, já informatice nerozumím, ale pro? by to n?kdo délal? A pro? by pak ten inzerát zas opravoval na p?ijatelné zn?ní.....Já vím že lidé se baví rúznými "divnými" spúsoby...ale toto pro mne moc logiku nemá....Já už to dál ?ešit nebudu :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 14:08
Johana, dob?e, já taky ne, jen poslední v?c. Pro? by to n?kdo d?lal? protože jsou lidé r?zní, t?eba i škodolibí. Pro? se mi n?kdo hacknul na icq a vydával se za m?? Netušim, ani nevim kdo to byl a co z toho m?l. ALe já bych to vid?la asi takhle: Marky si dala inzerát, ten jí n?kdo hacknul, dodal v?tu s drahou. Pak se to dostalo sem, když to tu vid?la ona, inzerát opravila. Ale uznávám, že to je jen moje vize. Nevim, jestli si ona v?bec n?jakej inzerát dala nebo jestli to celkov? psal n?kdo za ní. To už by to bylo fakt až moc divný a neuv??itelný. Ale to by musela vysv?tlit ona sama. Hezký den :)

PS: infomatice taky nerozumim, ješt? p?ed 2 rokama jsem neum?la ani natvrdo vyrestartovat PC :) jsem v podstat? analfabet :)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-06-05, 14:21
Wolfi,
ale Marky je mladá hol?ina, která je závislá na rodi?ích. Myslím, že nemá snad ani 18 let. Má fretky, které chová...vzájemn? p?ipouští a tím pádem musí prodat.......zkouší asi všechno, aby mlá?ata šla do sv?ta a žádné jim doma nez?stalo. Myslím, že nikdo z chovatel? není tak záke?ný, aby každý rok si dal práci s inzerátem za Marky. Chovatelé se ji v za?átcích snažili i dost vysv?tlit a pomoci.....


Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-05, 14:41
shrnula bych to asi takto, bu? Marky n?kdo tak nenávidí a chce jí p?ed námi zatratit a nebo je to z Markyný strany byznys se vším všudy:-((
A? tak ?i tak, je mi z toho zle!!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 05.06. v 14:41.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-05, 14:57
wolfi napsal/a:
.... Nevim, jestli si ona v?bec
> n?jakej inzerát dala nebo jestli to celkov? psal
> n?kdo za ní. ....

pokud by n?kdo zadal inzerát místo ní a s jejím mailem, tak jí automaticky p?íjdou na zadaný mail informace o podaném inzerátu a p?esný text inzerátu, alespon tak to chodí na v?tšin? inzertních servrech, takže to asi t?žko, no...a pokud by tedy dal n?kdo inzerát za ní, tak pro? by ho jen upravila a nesmazala?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 05.06. v 15:00.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:19
žofi, to zní více než logicky, takže se bohužel asi p?ikláním k tomu byznysu.-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:30
já osobn? kdyby se mi to stalo že by byl n?kdo schopnej mi zm?nit inz.tak ho rad?ji smažu,nebo odstraním.Nevim ale takovýho ?lov?ka kterej d?lá n?co takovýho bych ani nepoblila s prominutím.Neumím si p?ectavit že bych ty užasný moje mimíska poslala n?kam vlakem!!!FUJ!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zdenina dne 05.06. v 15:30.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:42
No, možná by stálo za to zjistit, jestli už v?bec n?kdy n?komu Marky mlád? drahou poslala, to za prvé a za druhé, koukám, že v?bec nekalkulujete s tou druhou teorií, že inzerát zadala sama (aby prodala mladé) a jen se jí do n?j n?kdo naboural. Pro?pak? Nechce se vám? Nebo je to prost? snažší? Jestli se ptáte pro? ho nesmazala celej, neni to t?eba proto, že pot?ebuje mladé prodat a podávání inzerát? je jedna z nejb?žn?jších forem prodeje? Jen se zamýšlím... A abych pravdu ?ekla, ješt? jsem tu nikde nevid?la žádnej argument, kterej by tuhle teorii vyvrátil. Ale jak ?íkám, nejvíc by k tomu mohla ?íct sama Marky.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:51
wolfi, ty do toho asi moc nevidíš... Já chodim na forum pouhý dva roky, zato denn? a vim, jaký tu byly s Marky problémy. Do tohodle se nepletu, ale sama za sebe v??im tomu, že to psala sama, protože to, že by se jí n?kdo nabourával do inzerát? je pon?kud sci-fi. Zrovna jí.... a druhej rok za sebou...
A nevim, pro? bych m?la se svym názorem ?ekat na to, až to mlád? drahou pošle. A ne už tehdy, kdy to nabízí.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:52
wolfi napsal/a:
-------------------------------------------------------
, koukám, že v?bec nekalkulujete s
> tou druhou teorií, že inzerát zadala sama (aby
> prodala mladé) a jen se jí do n?j n?kdo naboural.
> Pro?pak? Nechce se vám? Nebo je to prost? snažší?


Wolfi, tuto možnost sem zvažovala taky...hlavn? proto, že toto je p?esn? stejný p?ípad jak v lo?ském roce: na jiné inzertní stránce byl inzerát se všemi kontakty Marky na prodej mladých, s tím že zašle drahou. Údajn? Marky n?kdo její púvodní inzerát p?epsal...no budiž, tenkrát sem to brala...ale toto je identická situace, jen na jiné inzertní stránce. Pro?, proboha, by toto n?kdo délal práv? jí? Jak to že se toto nestává jiným chovatelúm, kte?í inzerují....že jim n?kdo p?episuje inzeráty. Pro mne je to prost? moc náhod najednou a taky p?íliš p?ekombinované....
Ale správn? ?íkáš, a? se vyjád?í Marky....
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:53
Stejn? by m? zajímalo, jak se jako takové zví?e poslané drahou vyzvedává. To si jako ten majitel na n?j ?eká, nebo to chu?átko je n?kde ve skladu v p?epravce? Radši nemyslet!!!

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2008-06-05, 15:58
Rynn,názor ani tob?, ani nikomu jinýmu neberu, to nemám zapot?ebí, stejn? jako lidi neberou názor m? a tak to má být.
S tou dobou co sem kdo chodí jsme na tom asi tak stejn?, jen se tu tak ?asto a moc neprojevuju, není d?vod.
A co se tý?e toho sci-fi.. vzhledem k vlastním špatným zkušenostem s helsama bych to až tak neuv??iteln? nevid?la :)
A ur?it? to znáš, kdo chce psa bít, h?l si vždycky najde, a te? to nemyslim na Marky, ale spíš tak, že když n?kdo n?komu bude chtít škodit, tak škodit bude. Když n?kdo n?koho bude chtít pomlouvat, tak bude. Bude-li n?kdo chtít n?koho týrat, tak bude. Takhle to prost? je. A netýká se to jen fora nebo fretek, ale všeho.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-05, 16:01
a hlavn? tak dlouho samo samotinký. Odtrhnou ho od maminky...a ješt? nechaj stresovat hrkánim ve vlaku upln? samotný.Bez vody. Po??raný, pokakaný:-(( Nezlobte se na m?, ale to je trápení zví?at!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Aktuální stránka:5 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist