Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-06-19, 23:07
Na jednu stranu T? chápu a to plus samoz?ejm? máš. Na druhou stranu - písmenka na netu nemají duši, chybí mimika, slova se skute?n? musí volit tak, aby dob?e mín?ná slova nevyzn?la naopak a pokud tady je n?kdo, kdo na "nic" ?i dob?e mín?né upozorn?ní reaguje p?ehnan?, nevidím d?vod, pro? se nepokusit tomu doty?nému alespo? trošku otev?ít o?i. Sto lidí, sto chutí aneb co ?lov?k to názor :-)

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-19, 23:08
Martino, pokud to, cos napsala je mín?no up?ímn?, tak p?ed tebou smekám!

Atevi to napsala moc hezky a výstižn?.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 19.06. v 23:09.
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-06-20, 04:27
no jo no, taky n?kdy žasnu, po?ítám do deseti, pak napíšu dlouhý vzkaz, p?e?tu si ho, uleví se mi, smažu ho a zav?u okno... :/ všichni jsou chyt?í jak rádio, p?ehadujou se o kraviny, ?eší hned všechno horliv? a s nadšením... m? už to p?ešlo, jsou horší v?ci na sv?t?, nevnucuji za každou cenu sv?j názor
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-20, 10:08
:O))))

tak p?esn? takhle to n?kdy d?lám... napíšu sáhodlouhý p?ísp?vek nebo p?ípadn? krátký - ale o to ost?ejší, p?e?tu, upravím, p?e?tu, upravím, p?e?tu, smažu.... :o)

myslím, žes fr?ane p?esn? pochopila, PRO? jsem vlastn? tohle vlákno vytáhla. teda krom toho, že jsem pot?ebovala "ulevit svému sv?domí"... :o)

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-06-24, 02:40
jj n?kdy mi sta?í jen vid?t, kdo dal poslední p?ísp?vek a rad?ji vlákno ani neotev?u ;)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-24, 16:55
hmmmm, tak to jsem pot?šena! ;o)))

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist