Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:29
ne, vobludo, tebe!

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:29
Maringotku? My n?kam jedem maringotkou? S klecí bych pochopila..ale maringotka :-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:30
brzd?te, nebo tu nakafráte zase p?t stránek OT!

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:30
Nessie, vidíš, jak d?lám blbou a mlžím, aby nikdo nev?d?l, jaký ptáky jdem chytat? Sleduješ to?? :-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:39
MF: tak to teda nevím, o ?em mluvíš:-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:41
ach jo, ?lov?k si tu už v klidu ani nem?že pokafrat.. a to se tu káže o toleranci:-)))

majda: no koukám, že mlžíš, až je z toho mlha na blatech:-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-23, 15:52
yasmin,
ne vždy je p?ísp?vek - nebo jeho ?ást - pochopen správn? (viz. nap?. zrovna tady výše ten m?j a bóžina reakce).
bohužel k takovému "nepochopení" dochází ?ast?ji zejména mezi lidmi, kte?í si z n?jakého d?vodu (a v?tšinou dlouhodob?) "nesednou". a práv? pro ty je pak nejt?žší se domluvit, protože jedna špatn? ?e?ená nebo nesprávn? pochopená v?ta okamžit? rozto?í spirálu dalších "špatn? ?e?ených" nebo "nesprávn? pochopených" v?t, protože protistrana za vším hledá vždy a výhradn? to horší, nikdy to lepší. n?kdy právem, n?kdy ne.
proto si myslím, že k "p?ekrucování" nedochází úmysln?, ale práv? proto, že nám zloba nebo lítost nebo obojí v tu chvíli zatemní mozek, ten si to po?ádn? "nep?eloží" a kdo má trochu ost?ejší jazyk, tak vypálí. slabší povahy prchají...

doufám spolu s tebou, že taková "nedorozum?ní" se budou konat co nejmén?. musíme se o to snažit všichni. a psát až tehdy, kdy napo?ítáme do .... sta? :o)

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-23, 19:02
For MFR:jasan,že se m?žeš po?ítat mezi lidi,co mají s nová?ky tak VELKOU trp?livost:)
Já vim,že to s n?kterýma není jednoduchý,ale skym je:)Je teda pravda,že n?který nová?ci co odtud odešly mi píší na email a není to zrovna jednoduchý z?stat v klidu,ale já vždycky po?ítám do deseti,a pak jim to znova vysv?tluji,že piškoty prost? fretky nesmí(ani jako pamlsek)

Nebylo by v?bec nejlepší,kdyby se všechny témata vymazaly(myslím ty co nejsou moc d?ležitý)?

Za?ít od znova,bude to tu p?ehledn?jší.Já nevim,t?eba to je blbej nápad,ale nechala bych t?eba alergie,papání,?íje,kastrace,n?jakej ten pokec,t?eba postroje a nezbytné pom?cky pro život fretky:)adopce a co já vim co dál.
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-23, 19:08
kure,
blbej nápad to nem?že bejt, když jsem totéž dnes navrhovala mf já v sz!!
tak to nem?že bejt tak blbý! ;o)

(ješt? jestli to je realizovatelný - aby vynaložený úsilí bylo úm?rný výsledku)

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-23, 19:11
bylo by to moc fajn,kdyby to vyšlo a hlavn? aby to šlo,jsem ráda,že aspon n?kdo semnou souhlasí
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-23, 20:54
No, já bych hlavn? smazala témata, který nikdo už t?eba p?l roku nevytáhl, nebo jsou duplicitní... Nebo to vzít jednorázov? t?eba od desáté stránky to smazat celé... Nevím, navrhuji, ale co jsem koukala (už n?kdy na ja?e), tak na t?ch posledních stránkách jsou opravdu témata, která mají pár p?ísp?vk?, p?ípadn? je n?kdo založil znovu a o daném problému se diskutuje jinde... Nevím, zda se to dá (alespo? ?áste?n?) realizovat, ale špatný nápad to není...
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-23, 21:55
Mf dnes napsala mimo jiné :A vás prosím, abyste v sob? našli sílu na urážky nereagovat a podobných p?ísp?vk? si prost? nevšímat. Snad se nám to tady poda?í zlepšit.

Ti povim je to fuška,?tu o sob? takový spros?árny v jinejch vláknech,ale sleduješ jo,držím tlamu...

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-23, 21:59
Bóža, oce?uju ;o)
O tom návrhu Martiny (nejen) uvažuju, ale když jsem ob?as promazávala blbosti, narazila jsem na problém, že je hrozn? t?žké promazat jen to o ni?em, protože a) v každém vlákn? je n?co užite?ného b) když smažeš pár p?ísp?vk?, najednou zjistíš, že ti ty další, t?eba s d?ležitými informacemi, prost? nenavazují. Chjo, asi by to cht?lo probrat i s webmastrem, co si o tom myslí a jestli by to kapacit? DF n?jak pomohlo.
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-23, 22:44
bóžo,
oce?uju rovn?ž!
a p?iznávám, že jsem m?la už napsanou odpov?? a v duchu hesla MÍR NA V??NÉ ?ASY jsem to smázla... :o)

mf,
kapacit? možná ne, p?ehlednosti ur?it?.
a n?která vlákna by se dala ur?it? smáznout bez ztráty cenných informací celá...

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-23, 23:16
Jsem téhož názoru jako Martina,musim vám ?íct velké tajemství,kterého jste si už asi všimli,ale nová?ci necht?jí ?íst celé p?ísp?vky od za?átku,když mají už více stran.A lituji MF,že se musela prokousávat nesmyslami obsaženými na n?kterých tématech.Máš m?j obdiv.

Já bych sze nechala oprvadu jen to nejd?ležit?jší
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:11
Hmm, myslím si, že jako myšlenka to asi není špatné, ale obávám se, že její realizace v praxi bude t?žší.

Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:25
nessie a jako správná lochneska ur?it? máš zálusk se stát dobrovolníkem na odstran?ní p?ebyte?ných vláken, víííí??
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:33
Tak moment, já si to nevymyslela, takže myslím, že dobrovolníkem by se m?l stát ten, kdo je p?vodcem myšlenky;-)))
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 13:35
dyk taky jo, jsem v?era mf nabídla, že se toho ujmu.
to je totiž asi tak jediné, ?eho jsem schopná - nezorganizuju nic, na výrobu ?ehokoli jsem levá jak turecká šavle, ale mazat, likvidovat, NI?IT, to mi jde! ;o))

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:13
Pokud budete likvidovat p?ebyte?ná vlákna, zvažte prosím užite?nost vlákna "blbost lidská...". Osobn? si myslím, že pot?ebu komentovat chování lidí kolem sebe má ob?as asi každý z nás, ale nejsem p?esv?d?ená, že zrovna tuhle stránku lidského ega by m?l ?lov?k sám v sob? podporovat.
A podstatou tolerance (tedy jak tomu rozumím já) je snaha toho druhého pochopit,a když už ne pochopit, tak alespo? respektovat jeho jiný názor. Pokud budu v sob? živit pocit uk?ivd?ní a nepochopenosti a jenom budu potla?ovat pot?ebu situaci komentovat, myslím, že to stejn? ?asem vybublá...
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:17
A jsme u toho. Od mazání vláken starých postupn? dojdeme k mazání vláken "neoblíbených" ?i "nepohodlných" - ale kdo bude ten B?h, který rozhodne, které vlákno je vhodné a které ne? A kde ho potom schováme, aby ho místní sme?ka saní neroztrhala zaživa, že smazal n?co, co dle jejich názoru nem?l?

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:18
martina: To nebylo na tebe, ale pouze na "hloupé ?e?i" amonnky:-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:21
Místní sme?ka saní? Pokud jsem tam zahrnutá i já, tak já ml?ím, už ani neceknu....:-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:24
já bych to tak dramaticky s tím mazáním nevid?la. p?ekopíruju sem ?ást v?erejší mé nabídky mf, abyste si ud?laly/i obrázek, o co mi jde a p?ípadn? se k tomu vyjád?ily/i (i když hlavní slovo má stejn? mf a webmaster... ;o))

p?edstavuju si to asi tak, že bych prošla zejména všechna "d?ležitá" vlákna - jako je o?kování, alergie, steliva, veterina, ušní svrab, etc.... a vyházela z nich všechny plky, které nesouvisí s tématem. dále bych všechna vlákna s podobnou tematikou (myšleno op?t ta "d?ležitá") sdrcla do jednoho s nejvýstižn?jším názvem, aby bylo všechno (aspo? na chvíli) pod jednou st?echou.

taky si myslím, že by se mohla vyházet hodn? stará vlákna, která leží už víc jak t?i roky nepovšimnuta - z?ejm? nikdo nemá pot?ebu se k nim vracet a zbyte?n? zabírají místo. pokud je to možné, navrhuju, aby vlákna po ur?ité dob? ne?innosti "vypadávala" automaticky. hned bude i pro nová?ka snažší se zorientovat.

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:24
majdo, pouze se st?elilo do hejna, a nechce se mi v??it, že bys ty byla ta potrefená.... :-o

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-24, 14:38
nessie - i když pozd?, ale p?ece! já ti dám "hloupé ?e?i"...

aby ti nep?ístál gum?ók na hlav?!
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-24, 19:28
prosím ,prosím,vlákno o blbosti považuji jako katalizátor za nezbytnéééééé.i když ted teda selhalo po všech stránkách,no nejd?ív jsem myslela,že se bude vecn? diskutýrovat ale zasejc se to zvrtlo,tentokrát osobním sm?rem,chjo,a pak už bylo pozd? táhnout to jinam.
Ale jinak,když všechno smažete,tak to bude zase vznikat v tech debatách a zas to bude brzo zasvin?ný plkama.Teda doufám že nejste tak naivní,abyste si myslely,že tímto je snad konec,i když já ml?ím ,stejn? to tu v?e,tož bych se neoddávala planým nad?jím...

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-24, 19:55
Martino, p?esunovat se nedá. Dá se jen mazat nebo skrývat, a to PO JEDNOM. Tímto vám všem oznamuji, že úklidem ve vláknu Alergie jsem práv? strávila dv? hodiny, které jsem mohla (mnohem rozumn?ji) v?novat t?eba Poradn?. Takže jestli mi to tam zase zas...te n?jakým hádáním, osobn? vás všechny vezmu košt?tem po hlav?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 20:17
KDOOOO?! COOOO?! KDE?? MY?!??!
NIKDY!!!

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-24, 20:50
jo tady se p?eci už nikdo nehádá:)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist