Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:13
ale víš, co to dalo práce?! Kv?li každému p?ísp?vku (t?eba dv? slova) kliknout na fórum, na vlákno, najít p?ísp?vek, p?e?íst, ov??it návaznost po smazání, kliknout na smazat, potvrdit smazání, kliknout pro návrat na seznam p?ísp?vk?... a to podesáté, popadesáté.... já bych vás holky fakt zaškrtila, za tu vaši ukafranost...
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:22
MF: Tohle radši ned?lej, aby ti z toho nez?stal n?jakej tik :)) to nech radši na jinejch, tebe pot?ebujeme pro poradnu a tak :))
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:44
Ha, ale ve vlákn? Alergie já nejedu:-) a pak kdo je tu ukrafanýýýý:-))
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:33
Teda MF,máš m?j obdiv,já bych tu trp?lovost asi nem?la:)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:34
kuš, vobludo!

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:36
Kdo?Já?
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:36
né ty, kure, to bylo na vobludu podvodní! ;o)))

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:40
Kure nadsko? si;-)
To není na tebe, ale na m?, copak jsi vobluda? Nejsi. Ta jsem tu jen JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:43
No,každej to vydí jinak,mi si takhle ?íkáme doma b?žn?,tak jsem se cht?la jen ujistit:)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:46
Doma si rikejte, jak chcete;-)
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-24, 23:13
teda!!tady už se vy?ítá i ukafranost!!!nic by nám nedop?ály,sprdnout už nikoho nem?žu a ešt? mi zakážou kláfat?to teda ne,to si vzít nedáme,žejo babyzny,vobludy,jezinky a ?arod?jnice...

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 23:14
bóža: Jen si rejpni a sprdni, pokud to nebudu já, je to v pohod? :D
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-26, 11:05
Ad novacci - napad, bylo by potreba probrat s webmasterem, ktery by se musel podilet.

Neni schudne, aby se napsaly clanky - napr. jako zacatek diskuze, ve ktere by se pokracovalo - na temata (vim, ze to na strankach je, ale blbe se to hleda, nedaji se psat komentare atd.) "Smrdi fretka vic nez fretak?, smrdi vubec?" "Co to zere, kolik to asi tak stoji, mit fretku?" "Kde si koupit fretku a proc neposilat vlakem?" atd. ktere by na uzivatele vyskocily hned pri prvni registraci do fora. Pokud by mel rovnou blikaci barevne odkazy, treba by si je precetl driv, nez zakladal vlakno "Samicky vs. samci" po tisici. IMHO cim barevnejsi, tim lepsi. Idealne, aby na tom ty fretky skakaly:)

Sepsat nejaka "elementarni pravidla slusnosti" a vyvesit je. Muzu-li se na neco odkazat, je to lepsi, nez apelovat na zdravy rozum.

Pokud mate nekdo "sve vlakno" - zalozili jste si ho z nejakeho duvodu - zkuste se o nej starat, vracet smer diskuze k tematu atd. Zejmena, pokud jste castejsim ucastnikem.

Nelikvidovala bych pausalne stara fora. Ona nektera jsou prinosna, ale malokdo se k nim proklikne. Tech par let zpet jsme byli nadseni a psali obsahlejsi prispevky, aspon se mi to zda. Takze i tam se daji najit zajimava infa.

Hlavni stranka je IMHO neprehledna. Nechala bych zvyraznit odkazy na nejdulezitejsi clanky, sice mame mapu stranek, ale zacatecnik asi hledat nebude... Mozna by se ulevilo diskuzi i poradne.

Dotaz zejmena pro notoricke "vykecavace" - nechcete jen obcas, treba zavitat na chat? Ubude prispevku, ktere spoustu lidi matou...

A jestli jsem se nekoho dotkla, tak to nebyl umysl. Tohle je naprosto neadresne, jen takove postrehy, inspirace z jinych DF a toho, jak bych ji ja treba predstavovala traffic a pristup k uzivatelum na svym budoucich strankach:))
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-10-26, 11:08
Lee, jako obvykle Tv?j nápad je velmi trefný a užite?ný. Moc sem toho nepíšeš, ale když už, tak to stojí za to. Tichý obdiv :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 11:36
to, aby po ur?ité dob? (rok? dva? t?i?) ne?innosti vlákno automaticky zaniklo, byl jen nápad, možná by bylo ješt? lepší, mít tady n?jaký archiv, sklep, skládku (?i jak to nazvat) a tohle by padalo tam (aby to nebylo totáln? ztraceno, jen "uklizeno").
a pokud mazat, tak stará vlákna bych taky nemazala automaticky, ale když se podíváš zpátky na první stránky, je tam spousta takových, kterých opravdu škoda není - pár p?ísp?vk?, v?tšinou jednoduchý dotaz, odpov?? a pak už plky nebo konec vlákna.
když m?lo vlákno víc jak 10 stran, tak to už bylo n?co! a podívejte se dneska.... :o)

s tím krafáním na vláknech mimo téma - taky nejsem nadšená, i když mi to n?kdy ujede nebo mi nedá se nep?idat. proto zapla? pánbu za vlákna "kafrací", "o blbosti" a podobn?, protože lidi mi prost? na ten chat nepudou a nepudou! ;o)
nejvíc to vadí (alespo? mn?) na vláknech tzv. "užite?ných", že po ur?ité dob? sklouznou do pr..y?... za taková d?ležitá, která je škoda "ni?it" (zanášet) považuju t?eba steliva, o?kování, adopce, veterinu, kdo jsme kdo apod.
na to bysme si fakt mohli dávat v?tší pozor. já už to teda d?lám delší dobu a slibuju, že budu ješt? opatrn?jší! :o)

jo a skákací fretky já teda nechci, ?ím mí? se stránka hýbe, tím líp a nejlépe v?bec! ono sta?í už to, že je oranžová, na oranžový monitor jsou doma i v práci alergi?tí.... ;o))

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-26, 11:47
Skakaci fretky byl navrh - nadneseny. Treba by to skakalo jen pri nove registraci. Vychazim z toho, ze kdyz clovek nevi, tak hleda. Logicky by tedy mel pouzit vyhledavani. Kolik lidi ho pouziva? Proto si myslim, ze pokud je nekdo liny/slepy/jednodussi, tak mu skakaci fretky (opet primer) reknou "Hele, tady se asi neco deje, jdi se tam podivat".

Osobne mam taky radsi starsi staticke verze, ale co clovek nadela - urcita cast populace (nechci ukazovat, ale ma to neco spolecneho s vekem (tim nizsim:)))) zastava nazor "Cim barevnejsi, tim lepsi, cim hybaci, tim min pozadovanych faktu..." Vsak se podivej na chat - dorazi bandicka pubertaku a bavi se posilanim si navzajem barevnych skakacich smailu. Obcas to prolozi jednim, dvema pismeny. Treba "a". Taky toho nejsem pritelem.

Spis mi jde o to "NEJAK" (mate napady?) vyjit maximalne vstric novackum, aby to tu nedopadalo tak, ze budou zbesile zakladat nova a nova vlakna o tom a tom stejnem, na ktere uz nikdo neodpovi, protoze proste nema cas a silu (osobne nemam ani jedno a i ted pisu na ukor studia glomerulonefritid). Protoze myslim, ze podstrcit informace hned na zacatku je pro tapajiciho dulezite.

Mozna to zkusim nejak probrat s Webmasterem, ale je priserne zaneprazdneny, takze nevim nevim. Ja osobne vim, jak to udelat, co by to mohlo delat, ale fyzicky to nedokazu napsat a pak poslat jen ke schvaleni, takze holt takhle plkam...
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:03
Lee napsal/a:
--------------------------------------------------

> Ja osobne vim, jak to udelat, co by to mohlo delat, ale fyzicky to nedokazu
> napsat a pak poslat jen ke schvaleni, takze holt takhle plkam...

já ani nevím, tak taky jen plkám, ale když mi n?kdo poradí a dá d?v?ru, ráda s tím pom?žu! (jak ?íkám, to je snad jediné, s ?ím jako ?len klubu m?žu pomoct, na "skute?nou" práci jsem levá a t?eba starat se o nalezený fretky zatím(?) nemám možnost)

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:07
Takze rekneme, ze budu/budeme sbirat KONSTRUKTIVNI NAVRHY (co komu chybi, prebyva a vadi - na foru, samozrejme, co by se s tim dalo delat a jak), pak anketu uzavreme, sepiseme vysledek a posleme Webmastrovi jako spravci stranek s prosbou, zda by se nevyjadril...
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:13
...a von chudák vomdlí a bymsne se do hlavy a ešt? o n?j p?ijdeme.Poslední jeho myšlenka bude,za...ý ženský :o)))))

teda já se o n?j bojím !

musíme to vymyslet tak aby to p?ežil,co nejjednodušší,jinak ho fakt klepne jozefka.

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:16
klidn?...
a to jako tady, nebo pomocí sz?
n?komu nemusí být milé se vyjád?it ve?ejn? o tom, co mu vadí.
klidn? vydržím "nápor" sz (kdo nechce psát mn?, m?že tob? a naopak), "zanonymním", p?et?ídím, dám formu a až "anketa" bude uzav?ena pošlu/em webmasterovi.
nebo m?žem na tohle téma založit nové vlákno, které bude poté beze stopy zni?eno... ;o)

"klidn?"...nebyla poznámka k tomu, že to s webmasterem m?že šlehnout, ale k tomu, že budu/eme shromaž?ovat... :o))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 26.10. v 12:17.

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:19
no asi to vlákno,at to máme transparentní a víme k ?emu se máme vlastne vyjad?ovati

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:24
A co tak udelat informativni vlakno pro za?ate?niky hned naho?e a na takova tema jako papani,o?kovani, kousani... hodit rovnou odkazy.
Avatar

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:24
tož lee, založíš ho?
jelikož máš lepší p?edstavu, co a jak ud?lat, budeš to asi i um?t líp formulovat.

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:25
jo, lee už zdrhla a nám se tu za?ínaj objevovat p?ipomínky... :o))

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:26
tak je to na tob?,ode mne se tu nic dobrýho ne?eká :o)))

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-26, 12:29
kušuj, babo, zas to tak nep?ehán?j! ;o)
ale jdu na to....

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-29, 22:32
Já vytahuju tohle vlákno a prosím všechny aby si p?e?etly jeho uvod od Lee


hlavn? ty,které píšou do vlákna o genetice.

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 22:27
myslím, že zase p?išel ?as na tohle vlákno.
a já sama si hned posypu popel na hlavu, protože jsem dneska šlápla vedle. napsala jsem sz, ve které jsem vyjád?ila nejen sv?j názor, ale i doporu?ení, jak by se doty?ná osoba m?la chovat LÉPE.

a to je práv? ten kámen úrazu. ne, že bych zm?nila názor - myslím si po?ád totéž. problém je v n??em jiném - nemám žádné právo nikomu nic "doporu?ovat" nebo ho za n?co odsuzovat, protože mi DO TOHO NIC NENÍ. nijak to mn? ani mým blízkým neubližuje (když pominu, že mi z toho te?ou nervy), neubližuje to ani nikomu dalšímu. takže jediné, co m?žu, je zatnout zuby a myslet si ML?KY dál svoje.

omlouvám se oné osob?, že jsem se zase neudržela a ud?lala to, co se mi nelíbí u jiných - RADILA, CO JE A CO NENÍ DOB?E NEBO ŠPATN?. protože pro každého je dob?e/špatn? n?kde jinde. a slibuju, zase n?jakou dobu budu aspo? vyvíjet snahu nikoho NEPOU?OVAT. nejmí? m?síc. nebo týden. prost? to zkusím vydržet co nejdýl, fakt!!

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-06-19, 22:37
Martina - pro? si sypeš popel na hlavu Ty? V dnešním sv?te docela dob?e platí - každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Jenže asi pat?íš k lidem, kte?í - nenazvala bych to pou?ovat - cht?jí dob?e mín?nou radou pomoci. Je li reakce na Tvou pomoc negativní, není to Tvá chyba. Já i p?es negativní reakce p?i pomáhání druhých tuto snahu nevzdávám, protože i jeden z 10 lidí, kte?í mou pomoc ocení m? naplní skv?lým pocitem, že sv?t má i vnímavé lidi a n?koho jsem m?la tu ?est ud?lat alespo? na chvilku š?astn?jším. Takže klidn? pou?uj a ra?, pro n?koho bude št?stím poslechnout a pochopit. Jsme jen lidé..........

Re: VOLBY?! Volte slova, klid a toleranci:-)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-19, 22:56
sypu si popel proto, že pou?ovat dosp?lé lidi (a ?asto i d?ti) je BLB?JŠÍ NEŽ BLBÉ... :o/
a šlo skute?n? o pou?ování, nikoli dob?e mín?nou radu (t?eba ?ím o?kovat nebo krmit - o tom nemluvím, to je n?co jiného) a rozhodn? bych to nenazvala pomocí... :o/

ud?lala jsem prost? p?esn? to, co tu vidím v každém druhém vlákn? a co mi hrozn? vadí. POU?ILA jsem onu osobu o tom, jak špatn? se chová a co špatn? d?lá a jaké chování a d?lání je to jediné správné (= správné z mého úhlu pohledu, samoz?ejm?).

jediné maline?ké plus, co by se mi mohlo po?ítat k dobru (až mi to jednou n?kdo se?te) je to, že jsem to neud?lala ve?ejn?, NA PRANÝ?I, ale "mezi ?ty?ma o?ima".

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist