Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:4 z 11
Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:07
Ježiš Báro, ned?s nás!!!
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:10
No práv?....Kdyby to nebylo tak s tou ?íjí.Ale takhle když ?lov?k nechce miminka, je to asi nejlepší ?ešení. Ono pak prý stejn? starší sami?ky mívají nádory na vaje?nících...A zas operaci v?tšinou snáší líp mladší, než starší.....Alespo? myslím - u lidí to tak bývá...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:13
No jenomze my jsme letos miminka meli a stejne byly 4 rije. Meli jsme proste smulu:( Alespon, ze vsechny rije skoncily samy a Teri nemusela na injekci.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:15
Teda....Tak to jste teda m?li. My m?li miminka a pak už žádná ?íje nep?išla, ani p?ed tím ne. Prost? jedna ?íje- jedny fre?ata...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:20
U nas byla prvni rije v unoru, to jsme nechali nakryt, potom kdyz mela miminka 14 dnu, tak byla druha rije, ktera trvala asi jenom 5 dni a pomoci zatemnovani ustoupila. No a potom asi za 7 tydnu dalsi rije a potom po sesti tydnech dalsi, ktera se uz nestacila rozvinout, protoze jsme nechali kastrovat.
Bylo to cely na prd. A?e hlavne ze je Terinka zdrava. Bali jsme se vzhledem k poctu jiri nadoru na vajecnicich, ale bylo to vsechno v poradku. Tak alespon tak...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:27
Jo, hlavn?, že to dob?e dopadlo....
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-03, 00:30
Tak tak. uz je to za nama a snad uz bude klid:)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 07:42
Žofka se najedla napila a b?há,dokonce už vylejvá misku s vodou.jen jí trochu zlobí zadní noži?ky,ale to snad bude v po?ádku.párkrát si olízla ránu,ale steh?m zatím nic ned?lá.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 07:43
To je dob?e:-) Vypadá to, že to zvládá na jedni?ku:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 07:45
zatím jo.jen jí ty zadní nožky ob?as neunesou a spadnechvíli okusovala balonek a ted se snažila líst do postele,tak jsem ji sundala...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 07:59
No, ješt? je slabá....Ale máte to za sebou a te?ka už to bude jen lepší...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 08:03
doufám.práv? usnula pod stolem ve svim bat?žku,tak jí hodim do p?epravky aby se jí tu na volno nic nestalo a pádim na autobus...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:08
tak jsem doma.?istila jsem Žofce p?epravku a tím jsem jí vzbudila,došla si na wc v rohu místnosti,prošla,vlezla si do p?epravky a zase spí...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 16:55
Pot?ebuje asi nabrat síly. Ale když tak hezky chodí, tak to bude dobré:-) Ty moje chrn?j p?es zimu po?ád i tak:-) Zrovna jsem se hrozn? lekla. Jdu k po?íta?i a u okna se cosi pohlo.....Poppule chrní na vnit?ním parapetu a nah?ívá se nad topením....Nechápu jek se tam dostala....:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:01
Já ti to ne?ekla?Poppy je uplná vopice šikovná obratná,všude se dostane,kam se na ni hrabe naše Sv?tluška!A je strašn? rychlá,proletí pootev?enejma dve?ma,že si toho ani nevšimneš.No atomovej poh?nek,to je jasný.

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:13
asi cht?la mít p?ehled co se kolem d?je o omylem usnula :o)

Žofka je zvyklá b?hat ráno a ve?er,tak uvidím.ráno byla vz?ru asi 10minut,pak pod stolem našla "fret?í" bat?žek a v n?m usnula.Jinak ty zadní noži?ky jí chvilkama selhali i ted odpoledne,ale to spíš bude tou ránou na b?íšku.
p?ikládám ješt? 2 fote?ky ze ve?erejška a 1 focnou ráno kde žužlala mí?ek.[/img]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 03.11. v 17:34.
Avatar

Přílohy: Žofinka 054.jpg (40kB)   Žofinka 055.jpg (62kB)   Žofinka 057.jpg (43kB)  
Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 17:45
Bóža: Jo jo, je to opi?ka:-) Ale strašn? milá:-)

Fretulinka: No asi se dívala z okna, jako kde te? bydlí....a když vid?la tolik sn?hu, tak se natolik roz?ílila, že ji to zmohlo...a usnula..:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 19:50
no to asi jo :o) ješt? to tplou?ko z topení kdo by tam neusnul :o)

Žofka už se pokoušela o hru už i poskakovala,ale jeli jsme pry? tak jsem jí musela zav?ít a ani se tomu nebránila.hned se zavrtala do osušky a usnula.ted se tam krásn? rozvaluje kouká jí jen hlavi?ka a tlapi?ka :o)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-03, 20:58
fre?ulinko, to je dob?e, že to takhle zvládáte. Bára se snžila nás vyd?sit, ale ty nás zase uklid?uješ, když vám to "poopera?ní marod?ní" jde takhle dob?e... :-)))
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:00
Jo jo, tyhle dobrý zprávy jsou jak balzám na mý nervy:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:05
zítra ráno jdeme na kontrolu a injekci antibiotik.Žofka po?ád spí v p?epravce jen si odb?hne na wc,které je pod psacím stolem podívá se co d?lám a zase jde chrn?t.
jak se má Robinek?
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:09
Robinek je už úpln? dobrej:-) U kluk? je to fakt jednoduchý:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:13
šili mu to?n?kdy se to prý ani nešije,nebo co...
práv? jsem se se Žofkou p?esunula k topení je celá n?jaká studená...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 21:53
tak se probudila,šla na wc,pak si lehla do p?epravky,ale zase vstala a šla si lehnout na osušku k topení kde se po?ádn? olízala a ted jí granule s konzervou.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-03, 22:10
Nešili. Má tam jen mini jizvi?ky:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-03, 22:32
tak to má dobrý :o) ono se to tak freták?m prý i líp hojí,že jim to nemokvá nebo co.Žofka stále zatím b?há :o)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-04, 08:23
No, asi. Doktorka ?íkala, že šít to nemá cenu, že fretky si to stejn? vytrhají..... A taková malá ranka, že to nepot?ebuje.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 09:20
n?kde jsem o tom ?etla.Žofka je už asi p?l hodky vzh?ru.steh? si zatím nevšímá ikdyž tu ponožku u nemá.jen si to ob?as olíže,ale nelíže se p?ímo na rán?-spíš okolo.jinak nerovnosti na podlaze (doule ne koberci,osušku...)zdolává jako zna?kující samec,nevíte pro? to tak je?
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-11-04, 09:25
T?eba ti jí nevykastrovali, ale ud?lali ti z ní kluka :-)))
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-04, 09:27
jo a rovnou v ?íji :o) jdu se jí podívat na b?íško jestli tam nemá n?co navíc :o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:4 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist