Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11
Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:28
jasn?... to jo, jenže tady ?ekla doktorka, že hormonální injekce fretkám nebudou dávat, když neni jistota, že to zabere a že pokud nebude chtít chovatel mladý, že jí rovnou vykastrujou... a taky mi ?ekla, že samci ne?íjej...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:32
Rynn-já znám i chovatele a ?íkají že jejich fretáci jsou schopní pá?it se celý rok a ?íji taky nemají :o)

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:49
selly: To jo, ale p?ece celej rok nezna?kujou :)) nebo jo??? :) jo, asi jsou samci v tomhle n?co jako psi, ne? Ty taky m?žou furt :)) já nevim, no... ale prost? zase budu radši m?nit veta a pojedu s timhle na Šejdr... nevim, no... :-/
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 15:01
myslím,že furt taky nem?žou :o) jakmile se našemu za?nou zmenšovat kulky,tak bys ho k pá?ení nedonutila nevím jak oni to d?lají :o)

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 15:07
:))) já fakt nevim, Rockymu jsou teprv 4 m?síce, takže zatim ješt? nevíme... ale chudák na kastraci p?jde :( Meggie, pokud nebude mít problémy, tak asi ne, kdybysme si do budoucna troufli na prcky... ale fakt nevim, nevim... :(
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 15:17
myslím,že by bylo dobrý dát kastrovat i sami?ku,teda nemusí to být v brzké dob?,ale u starších sami?ek je to prý vhodné.sama s tím teda nemám zkušenosti,m?la jsem jen kluky,ale doporu?ili mi to u mojí p?l ro?ní holky...našemu by se mohla sami?ka nabízet sebevíc,ale jak on není v ?íji,tak ho zajímá jen to jak se po?ádn? nažrat :o)

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 15:41
Prost? chlap, ne? :))) jo, to jo... pokud by m?la sebemenší problém s ?íjí, p?jde na kastraci, nebo pokud budu v?d?t, že mlá?átka ani v t?ch budoucích dvou letech nebudou... ale b?hví, no :)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 15:53
no to je :o) jestli bude takový i Ferda nebudu stíhat na podzim kupovat granule :o) jak jsem psala s holka je moje první a mám jí 3m?síce,ale na kastraci p?jdem ur?it?.uvidíš jak vám to dopadne...jinak na p?ipušt?ní jsme m?li v?tšinou dvouletý...

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 16:39
Práv?... :) jojo, uvidíme, po?kám až p?ijde Meggie do ?íje a uvidim, jak jí bude probíhat...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 18:07
já se rozhodnu jestli jí nechám p?ipustit,nebo po ?íji rovnou vykastrovat.kolik je Meggi

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-15, 19:34
My p?jdem taky na kastraci asi všichni... Teda myslím fretky:-) První p?jde Robinek, pak Sašenka a nakonec asi necháme vykastrovat i Keiu. U nás je to vlastn? nutnost, alespo? co se Robina a Kei tý?e, protože jsou p?íbuzný.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 20:37
selly: To nevim p?esn?, cca 4-5 m?síc?, možná ale i t?eba 7,8 m?síc?... fakt nevim :( teoreticky mi ji prodala ve 3 m?sících, ale ani ona nev?d?la p?esný datum narození :( takže prost? uvidíme...
U nás je to nutnost spíš v tom, že Rocky by asi smrd?l a rodi?e by to nemuseli nadšen? p?ekousávat... :-/ já bych to zvládla v klidu, ale p?ece jenom, bydlim s nima, no...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 21:49
to potom jo.já uvažuju o kastraci toho malýho,ale to až na podzim p?íštího roku.s Fredem to v jeho 5letech je už asi zbyte?ný zat?žování s narkozou a tak,navíc nám doma nikdy nezna?koval a po každé procházce mu stejn? vždycky osprchuju tlapky a b?íško,tak se ta ?íje dala i p?ežít.

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-15, 21:59
tak p?íští pátek se jdeme podívat na veterinu a domluvit se co a jak...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-16, 09:15
Selly: On vám doma nezna?koval? To já m?la ozna?kovaný i všechny svoje plyšáky:-(
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-16, 15:26
zna?koval na za?átku první ?íje potom to omezoval až doma p?estal.asi mu to nebylo moc p?íjemn,žít v takovim svin?íku.

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-16, 21:54
To nikomu:-) Ale, co nad?láme:-)
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-19, 22:41
tak dneska jsem si všimla,že starej za?al doma zna?kovat a vylejzat mu kulky:o(
P.S.starej myšleno freták,ne že by mi po byt? lítal p?ítel a zna?koval :o)

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 22:49
Hihihi, to by bylo zajímavý, kdyby tvuj p?ítel chodil a o všechno si otíral b?icho.. A z?stávala by za ním ?ára...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-19, 22:59
ješt? to tak :o) to už bych z nich za?la chodit na ko?kolit :o)

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:01
Ale p?edstava je to dobrá :-D
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:24
Hehe:-) Selly, jak jsi to napsala, že za?al doma zna?kovat a vylejzaj mu kulky, tak jsem se málem udusila smíchy:-)))))
P?edstavila jsem si totiž ihned dvounožce:-)))
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:29
Há?o, tak si p?e?ti i ty p?ísp?vky za tim...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:32
Petra P: Jo, já vím, že šlo o tcho?e..., ale stejn? jsem se té p?edstav? nemohla ubránit. D?sn? m? to pobavilo:-))))
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:43
Vždy? my jsme si se selly p?edstavovaly, jak se její p?ítel otírá b?ichem o všechno a nechává za sebou ?áru...
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:50
No, jo:-) Ale já to ?etla až te?. Prost? fakt dobrý:-))))
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-21, 22:00
27.10. se jdem objednat na kastraci.m?la bych jí nechat ud?lat n?jaké "p?edopera?ní" vyšet?ení??
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-10-21, 22:03
Kolik ji je? V jake je kondici? Kdy naposledy rijela (odchovala fretata atd...)? Je zdrava - na pohled?

Pro Tvou jistotu hematologii+biochemii, ale neni to nezbytne nutne - zalezi na stavu samicky.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-21, 22:22
2,5roku.?íji m?la letos jednou a z ní svoje 1.mládata 14.5.2006.všechno je v normálu,za?la p?ibírat na váze,tak bych ?ekla že zdravá je,ale pro jistotu o to vyšet?ení požádám,nerada bych o ní p?išla.




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fretulinka dne 21.10. v 22:59.
Avatar

Re: kastrace sami?ky?
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-10-23, 18:04
ješt? n?co:mám Žofku na volno v byt? a tak by asi bylo lepší jí po kastraci dát na noc a když nejsem doma do klece ne?uvažuju nad koupí téhle. [www.zivesklo.cz] byla by po kastraci dobrá,nebo jí m?žu mít stále na volno?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist