Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7
Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 09:06
Píšu to i sem, protože vlákno Duchá?k? každý ne?te. Nevšimli jste si n?kdo u svého fre?áka oranžové sv?divé vyrážky?
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 10:33
U nás nic takového neni.
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:44
Ne, ale n?jak moc se drbe... blechy nemá, k?že je ?istá, ouška mu ?istim pravideln? a parazity tam taky nemá (kontroloval vet), je normální, když se hodn? drbe? I se n?kdy kouše a tak? Já jenom, abych n?co nezanedbala, ale vet ho prohlížel, já se ho na to ptala už t?ikrát... nikdy nic nenašel... koupala jsem ho šamponem jenom jednou a to speciálním pro fretky... :-/ tak už nevim...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:46
naši se taky drbou... N?kdo tu ?ikal, že je to normální...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:07
Náš Pin?our se drbe taky, ob?as. Ale daleko víc se za?al drbat, když dostal pelech vypranej v aviváži, takže od tý doby pouze v prášku..
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:11
Petra p.: Aviváž mu nedáváme... Tak fakt nevim, ?im to je... On má takový drbací záchvaty n?kolikrát denn?- všeho nechá a za?ne se d?sn? škrábat... t?eba p?l minuty... pak si zase hraje a všechno OK... tohle má t?eba 15x za den, n?kdy v noci... pelíšky mu m?nim ?asto, v aviváži to neperem, tak fakt nevim, ?im to je. Jestli je to normální, tak OK...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:25
Já myslim, že je. Ten m?j taky když se vyspal, tak první co bylo, že se protáh a podrbal... Já v aviváži taky neperu jeho pelíšky, ale já prala už asi t?etí pra?ku za sebou a automaticky jsem tam tu aviváž dala...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:26
Fakt nevim :( ješt? m? napdalo, jestli nemá svilušky, nebo jak se ty hajzlové jmenujou (jsme všichni poštípaný), ale on nemá na k?ži nic, ani ?ervenej flí?ek... tak fakt nevim :(
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:29
Tak s tim už ti, bohužel, neporadim...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:32
No, asi zkusim i jinýho veta.... ale ?ikám, na k?ži nic nemá, nelíná... nic... tak snad je to normální.
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:37
Já taky prohledávala jeho srst, jestli tam nemá ?áký brou?ky.. Tak m? napadlo, t?eba si zm?nila zna?ku steliva, novej koberec v pokoji, nová kytka??? N?co novýho, na co by moh mít reakci? Ob?as u lidí t?eba sta?í i samotnej prací prášek, ale to zase nevim, jak u fretek...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:39
Hele všechno máme stejný... jako pelíšky má moje starý tri?ka, akorát možná dám zase vyprat hamaku... jestli to nemá z ní... :-/ zkusim to... jinak nic novýho tu nemáme, takže nevim...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:42
Tak to netušim, a venku si s nim asi taky ješt? nebyla, vi?? Je ješt? dost mladej... Fakt nevim, nem?žu ti poradit, je mi líto..
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:43
U tý naší oranžový vyrážky taky nikdo neví, d?lali jim st?ry (Pitrísovi a Ba?ovi) a cizopasníci to nejsou. Na Kryštofa to nevlezlo, takže to fakt vypadá na n?jakou alergii...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:50
Venku jsem s nim byla jenom p?ed barákem a na chat? na zahrad?....
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:03
Kdyby m?l svilušky, tak má po sob? takový ?ervený te?ky...a svilušky jsou hlavn? v srpnu a lezou i na lidi, uhnízd?j se ti t?eba tam, kde máš gumu od spo?ár?....a sv?d?j a sv?d?j....
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:14
Jojo, máme je celá rodinka... a on nic... a hlavn?, drbe se už od za?átku... tak snad je v pohod?... já se taky furt drbu bez d?vodu :)
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:27
No tak je to jasný, on to od tebe okoukal!!!! Se opi?í!!!! :-)
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:49
majda: :))) to je fakt... v?era se mnou žehlil a tak, tak asi chce d?lat všechno se mnou :D milášek... :)
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:08
Rynn, máte n?jakýho malýho? To je myslím normální, pokud tam není n?jaký pelíchání. Filda to d?lal taky, t?eba vprost?ed hry se za?al urputn? drbat a za chvíli zase blbnul...
Spíš ob?as koukni, jestli nelíná, jinak bych to asi nechala, když vám nic nenašli.

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 21:12
Jojo, je mu asi 12 tejdn?... a nelíná v?bec, sem tam z n?j vypadne jeden chloupek, ale nic, ?eho by si ?lov?k všimnul... ale t?eba k?ži mu kontroluju...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:20
Tak to asi nic nebude. Filís se taky po?ád drbal a nic z toho nebylo, až te?.
Ale pozor! První flíšek cca 1 cm pr?m?r na k?ži za?íná zar?stat!Tak jsme zv?davý, jak to bude postupovat.
Zlobí o stošest, dneska už jsem ho fakt m?la dost, musela jsem ho se?vat a proplesknout...d?lal ublížený o?i, že je nemocnej, ale já mu to nezbaštila:-)

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-02, 21:23
Tak se hlásím po delší dob? s dalším problémem.
Až do minulýho týdne jsme m?li jenom jeden ten malý flí?ek - viz poslední zpráva, to je dva m?síce.
Prášky dobíráme, tak jsem ?íkali, že p?jdem k vetovi.
Najednou za?al srstit - hurá! Asi si myslel, že unikne tomu vetovi, když bude mít tu srst:-)
Pomalu celý zádí?ka a b?íško má potažený mini ?ernejma chloupe?kama. Vypadá to teda skoro až voškliv? (tcho? promine), bílej skinhead a krátký ?erný chloupky...(no asi jako když roste na nohou a není ?as to oholit,no:-). Ale hlavn? že to srstí.

Jenže - se za?al zase drbata zase se mu d?lají stroupky. Dneska jsem na n?m našla n?jakýho "brou?ka" - cca 3 mm, takovej hn?dej vále?ek... nešel v?bec sebrat prstama. Hodili jsme ho do vany a vydrbali, já pak našla ješt? dva.
Možná ho to žere a tak se drbe.
Jenže z ?eho ty brou?ci m?žou být? Ven nechodíme a doma máme tak n?jak ?isto.... Tak mi napadlo, jestli nem?že mít n?co v hovínkách? Teda omlouvám se za možná blbý dotaz, ale že by tam byy n?jaký zárodky a n?jak to na n?j p?esko?ilo...????

Co myslíte? Odkud ty malý svin? m?žou bejt?

K vetovi jdeme až ve st?edu, má úpln? plno:-(

srst+par+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 20:25.

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-03, 09:17
Paw, mne sa moc nezdá, že by parazity z trusu hniezdili na koži/chlpoch...malý hnedý 3-mm vále?ek by mohla by? zvieracia blcha alebo voš, tá neská?e, ale chodí...Ak nájdeš ešte ten vále?ek, tak ho skús nejako zobra? ukáza? vetovi...držím palce.
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-03, 09:34
Johanko, zví?ecí blecha že neská?e??????? (to jsou blechy psí, ty na ?lov?ka nejdou :-))))
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-03, 11:33
majdo, tie blchy ?o som videla fakt neskákali, len chodili...a na ?loveka ide, len ke? už chcípa hlady a nemá na dosah žiadne zviera :-)))
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-03, 11:36
Johanko, možná na Slovensku, tady blechy zví?ecí lezou i na ?lov?ka...xkrát když jsme m?li psa, jsem deratizovala celej obyvák a ložnici..jak po nás huperdily..mrchy...
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-11-03, 11:53
majdo, možno to bude tým, že na m?a takáto háve? v podstate nejde žiadna...ja už asi nechutím ani parazitom :-))))
Avatar

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-11-03, 13:41
Tak mi PetraP diagnostikovala tu malou svini jako blechu...Grrrrrr:-((((
Tak co s tím. Máme koupit n?jakej šampon proti parazit?m sami nebo po?kat, co nám doporu?í vet?
Hlavn? nevím, kde se na n?m mohly vzít? Nikde jsme s ním nebyly, nikdo nebyl u nás, žádný zví?e...
Co je nejhorší že jsem se dneska vzbudila pokousaná na nohou, vím že nám tam lítá komár, ale aby to nebylo od tý svin? blechy...
Zítra vyva?ím všechny tcho?ovo hadry a hadry ve kterým se válel, ale nevím p?esn?, kde hledat p?vod t?ch blech? co bych mohla ud?lat jako prevenci?

Re: drbe se a pelíchá
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-03, 13:44
Má kápnutej Stronghol? To mi p?ijde jako nejlepší ?ešení, doktorka nám ho taky minule dala pro Pitríse, kterej se neustále drbe...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist