Aktuální stránka:5 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:06
Myslim, ze zakladat vlakno kvuli napadani nekoho pro neco co neudelal neni nic skveleho..
Vetsina nadavani je zde absolutne zbytecna.. Jestli nekdo zbytecne nadava, tak mu vynadame na jinem vlakne? Prijde mi to tu hodne agresivni :o/ a zbytecne - od ceho jsou ss?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Navy (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:06
Hodn? dlouhá, ale vykro?ili jsme správným sm?rem :o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:11
Yasmin - Bohužel, n?komu se sz nedaj poslat... A když se to napíše sem do toho vlákna tak se vlákno týkající se n?jaké v?ci zbyte?n? nezahlcuje dohadama... Vem si, že by tam bylo o (t?eba) deset zbyte?ných p?ísp?vk? víc... A všichni ne?tou všechna vlákna a ta co se jim nelíbí nebo je nezajímaj prost? vynechaj... Jde to tak ud?lat i s timhle. Kdo na to nemá žaludek ho prost? vynechá.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:13
jojo,
a nikdo netvrdí,že s tím všichni musí souhlasit,už n?kolikrát je tu napsáno,že to nikomu nevnucuju.
Ale já pozitivní vliv tohoto vlákna zaznamenávám.Inu kdo chce vid?t,vidí,kdo nechce,je slepý!




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: bóža dne 27.07. v 16:21.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Navy (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:21
Ur?it? to pozitivní vliv má, Yasmin, nevšimla sis, že se pro?istila vlákna kolem?
Tohle vlákno tu ale myslím není pro to, abychom si tu vzájemn? nadávali, ale aby si tu kdokoliv mohl pok?ochtat, že ho n?kdo jiný nechápal atd atd atd...

A opravdu pevn? v??ím, že je tu pouze do?asn?...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:36
Mimo diskuzi - Ivo Dolhy (nyní božo) - pro? jsi si zm?nila nick? Tamto bylo o lepší.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:46
Psala jsem abyste se neptaly,no ale budiž,mám k tomu pouze soukromý d?vod.
Prost? ten p?vodní jsem zadala bez rozmyslu,o psaní na pc v?bec jsem nem?la ani pon?tí.Jsem po?íta?ovej debil,kterej se zau?uje hooodn? pomalu,protože sám.
No a poslední dobou jsem m?la malinkatej problém s tím že to bylo moje jmeno celý vlastn?.Proto zm?na na neutrál,a nick mám od jezinek,co mi takhle ?íkaj už delší dobu,tak aby v tom nem?ly hokej:o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-27, 16:54
Ivo, ja ted na forum moc nechodim, tak nevim, ze se nesmi nikdo na to ptat.
Vladne tu neustale dusna atmosfera a bohuzel se to projevuje na hodne vlaknech, coz cloveka zamrzi, kdyz by se rad dozvedel neco noveho. Ale to neres. :o)
Tak se uz lidi vzpamatujte a nehadejte se, nenadavejte si, nikomu se to nelibi.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-07-27, 19:51
jj



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: mario dne 28.07. v 10:51.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-27, 20:34
hergot tady je zas husto! nemyslím jen tohle vlákno, ale fórum v?bec....
tak bych jen cht?la upozornit všechny (zejména n?které :o)), kte?í m? považují za toho "zlýho policajta", aby si laskav? povšimmuli/y, že JÁ JSEM V TOM NEVINN?!!
;o))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-27, 21:41
martinooo, ty jsi náš vzor ;o)
co nesprdneš ty, tak se opi?íme, jako jostomilé opi?ty!! ;o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2006-07-27, 21:58
:-))) náhodou d?sná sranda je tady, chodím se sem odreagovat :-))) a ?lov?k se aspo? dozví, kdo se jak chová a n?kdo že nemá v?bec kredit slušného chovatele...jen tak dál !!! :-)))

307-515-842
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-28, 08:56
No, Mario, když už jsme u toho, považovala bych za slušnost pokud mi n?kdo píše mail nebo sz, tak mu odpov?d?t....chápu, že jsi ?asov? vytížen, nicmén? na takový jednání nejsem zvyklá zase já ..:-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-07-28, 10:49
to beru :-)a omlouvam se a odpovidam Jiz provedeno pane eee teda pani :oP
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-28, 10:54
Omluva se p?ijímá, pane :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:08
?lov?k není chvíli doma,a už se to tu zase maže,jak když Burian ?ekl:"t?i"
prosím,prosím ,tady máte vlákno k tomu ú?elu vhodné!!!!!!Na kdákaní stvo?ené.....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: bóža dne 30.07. v 13:08.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:09
Abych nebyla obvin?na z mazání p?ísp?vk?, utajování pravdy, velezrady a epidemie cholery, p?ekopíruji p?ísp?vky smazané na vlákn? Albín???, které ovšem jednozna?n? pat?í sem. Doufám, že se návšt?vníci fóra nau?í postupn? dodržovat jistou kulturu p?ísp?vk? a p?estanou se za omyly napadat v jednotlivých vláknech a d?lat z nich dusnou pavla?.

Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (195.47.46.59.adsl.nextra.cz)
Datum: 2006-07-30, 09:06
M? ani tak nevadí slovo "?erno"oká, to je v pohod?, pokud víš, že není ?erná, ale karmínová. M? spíš pobavilo spojení "tmavooký albín" to je, se domnívám, nemožné. Bu? je albín, nebo není albín, ale "tmavooký albín", no nevím nevím... ;o)

Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (r4s63.chello.upc.cz)
Datum: 2006-07-30, 10:29
Jasn?, že albín je úpln? bez pigmentu, ale upsat se m?že každý, ne? Myslím, že asi všichni chápou, co m?la Véva na mysli, prost? že je ta fretka celá bílá, ale má tmavé o?i. Tedy DEW. Kdyby se nikomu nestalo v život? nic horšího, než že se upíše, že?

Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (195.47.46.59.adsl.nextra.cz)
Datum: 2006-07-30, 10:58
MF: n?jak nabroušená ;o) Nechápu absolutn? pro?, protože já nic ve vzteku nepsala ;o) Mimo to, zopakování téhož spojení m? skute?n? pobavilo a pokud to n?koho uráží, pak asi v tom jedin? on vidí n?jaký problém :o) Jo a dokonce v mých slovech nejde ani o výsm?ch, to jen aby zas n?kdo srdceryvn? neza?al napdat lidi za to, že n?co napíšou a ani to nemyslí jako katastrofu. :o)

To Vendula R: Doufám, že si nemyslíš, že na tebe úto?ím, protože to tak není ;o) Jen m? to prost? pobavilo a na tom není nic špatného, nebo i to je h?ích? Myslím, že úpln? stejn? m? upozor?ovala d?ív MF, tak nechápu její reakci, na to, že te? upozorním n?koho já. No asi na to nemám právo :o( Tak promi?, pokud to pro tebe byl výsm?ch, ?i cokoliv, co to ve skute?nosti nebylo :o/

Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (r4s63.chello.upc.cz)
Datum: 2006-07-30, 11:12
Jsem ráda, že si vzpomínáš, že upsat ?i zmýlit se m?že každý, necht?la jsem ti to tak natvrdo p?ipomínat :o) Ješt? se p?esta? litovat a být vztahova?ná a bude tu zase super atmosféra ;o*
Hlavn? když p?estaneš smí?livý tón zam??ovat za nabroušenost... takhle totiž vzniká to dusno, které tu poslední dobou máme: první se splete, druhý napíše lehce jedovatou ?i výsm?šnou reakci, t?etí se prvního zastane a druhého se to dotkne,... A UŽ SE PEROU!!!!!!!!!!
Proto prosím VŠECHNY o v?tší toleranci - zmýlit se totiž m?že opravdu každý a sta?í ho upozornit, vysv?tlit, není pot?eba hned (se) urážet, vysmívat se, atd. (Jordi, samoz?ejm? netvrdím, žes to tak cht?la napsat, no, ale p?e?ti si to nezaujatým okem)

Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (r2ab52.chello.upc.cz)
Datum: 2006-07-30, 11:25
Kdyz to clovek cte tim nezaujatym okem, tak proc se tady na foru napadaji lidi co se upisou v pravopise??
Navic Vendulka to opravdu napsala 2x za sebou.. Osobne se nesmeju ani jedne strane..

Taky mi to prijde jako DEW - moje Xavy ma na fotkach uplne stejne oci :o)

Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (195.47.46.59.adsl.nextra.cz)
Datum: 2006-07-30, 11:42
"Jsem ráda, že si vzpomínáš, že upsat ?i zmýlit se m?že každý, necht?la jsem ti to tak natvrdo p?ipomínat :o)"

Ano vzpomínám, a nestydím se za to! Nikoho za to nenapdám, tak to vidíš TY. ;o)

"Ješt? se p?esta? litovat a být vztahova?ná a bude tu zase super atmosféra ;o*"

A co je na tom vztahova?ného? je to nad slunce jasné, že to byl útok na m?, protože nikdo na toto nepoukázal, krom? m?, tak JAKÁ vztahova?nost?

"Hlavn? když p?estaneš smí?livý tón zam??ovat za nabroušenost... takhle totiž vzniká to dusno, které tu poslední dobou máme: první se splete, druhý napíše lehce jedovatou ?i výsm?šnou reakci, t?etí se prvního zastane a druhého se to dotkne,... A UŽ SE PEROU!!!!!!!!!!"

znovu píšu, že tu ""lehce jedovatou ?i výsm?šnou reakci"" sis vymyslela, protože tam není.

"Proto prosím VŠECHNY o v?tší toleranci - zmýlit se totiž m?že opravdu každý a sta?í ho upozornit, vysv?tlit, není pot?eba hned (se) urážet, vysmívat se, atd."

P?esn? to jsem ud?lala, upozornila jsem a nevysmívala se :oP

"(Jordi, samoz?ejm? netvrdím, žes to tak cht?la napsat, no, ale p?e?ti si to nezaujatým okem)"

?tu, ale skute?n? v tom výsm?ch nevidím :o/


Re: Albín???
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (r4s63.chello.upc.cz)
Datum: 2006-07-30, 12:02
Vidím, že jste ztracené p?ípady :o) Jordi, vzpamatuj se, prosím! Jen jsem se pokusila zklidnit bou?ku d?ív než vypukne a ?íct, že se snad nic tak hrozného nestalo, když se Vendula spletla, a že se jí nemusíš vysmívat (":oD albinotická ?ernooká NEEXISTUJE ;o) ale to byl asi jen vtip, že? ;o)"). Pominu, žes mne bezd?vodn? obvinila z nabroušenosti, ale pokud odpovíš "Jen m? to prost? pobavilo a na tom není nic špatného, nebo i to je h?ích? Myslím, že úpln? stejn? m? upozor?ovala d?ív MF, tak nechápu její reakci, na to, že te? upozorním n?koho já. No asi na to nemám právo :o(" tak sorry, ale to se dost lituješ. Obzvláš? když na v?tu "Jasn?, že albín je úpln? bez pigmentu, ale upsat se m?že každý, ne? Myslím, že asi všichni chápou, co m?la Véva na mysli, prost? že je ta fretka celá bílá, ale má tmavé o?i. Tedy DEW. Kdyby se nikomu nestalo v život? nic horšího, než že se upíše, že?" reaguješ" "je to nad slunce jasné, že to byl útok na m?" p?sobí to skoro jako paranoia. Nechápu, co se ti p?ihodilo, tohle p?ece nemáš zapot?ebí ne? Že si Yasmin hned p?isadí asi nikoho nep?ekvapí a nemá cenu vysv?tlovat, že za pravopis nikdo nikoho nenapadal, napadání vypadá trošku jinak. Je vážn? smutné, že tady máme usídlený takový roj vos. Pokud bez hádek nem?žete žít, p?esu?te se, prosím, na vyhrazená vlákna (drbárna, panák na facky atp), v tomto budou agresivní offtopicy b?hem dneška smazány, aby neobt?žovaly ?tená?e, kte?í se zajímají o barvy fretek a ne o tohle kdákání.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: matka fretka dne 30.07. v 13:15.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:24
:oD MF: Ješt? jednou: Nic takového, jako jedovatost ani výsm?ch v tom nikdy nebylo a není :o( Ale je vid?t, že tady n?kdo chce zase fackovat, že?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:24
Nechapu proc, kdyz Jordi jen opravila Vendulku..
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:31
Jordi, ješt? jednou: nic takového jako nabroušenost v tom nikdy nebylo a není, jen smí?livost. A jestli se chcete ty, Yasmin nebo n?kdo další hádat, tady máte prostoru habak?k. Jestli to nechápete, co s tím kdo nad?lá? Leda, že bychom vám to nakreslili?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:52
No my sme to sem neprendaly... ;o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-30, 13:53
Yasmin, nadsko? si, prosíííím!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:32
To MF: Nevim, proc by si tu mel nekdo nadskocit. Bohuzel i me se zda, ze jsi posledni dobou dost a zbytecne na kazdeho nabrousena. Moje valka to neni, ale mela by sis obcas i ty cist po sobe sve prispevky a reakce. Jsou nekdy dost jedovate. Vazim si te za tve zkusenosti s fretkami, ale opravdu delas z komara velblouda a utvrdilo me v tom to, co jsi sem nakopirovala.

PEACE ALL!!! :o)

P.S. Obvinovat nekoho z paranoi.....no taky pekne.... Je fakt, ze tohle vlakno se neminulo ucinkem, ale zbytecne NICI CELE FORUM.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:38
Leylo - neni?í tohle fórum, jenom ?istí ostatní vlákna... Myslim, že je dob?e když se spory vy?eší tady než ve vlákn?, kde n?kdo ?eká na radu nebo pomoc a hádky ho nezajímaj. Nemyslíš?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:41
Leylo, tak ho ne?ti ;o)
Dobrá, tak pro ty, co jim ani nadsko?ení nepom?že trošku názorn?:
P?ekopírovala jsem to sem proto, že se Yasmin a Jordi m?ly chu? hádat a ZBYTE?N? tím zahlcovaly jiné vlákno, než toto, které je k tomu ur?ené. Proto jsem jejich p?ísp?vky p?esunula, kam pat?í, aby se alespo? na jiných místech fóra dalo vegetovat.
A opravdu nevím nic o tom, že bych byla na n?koho nabroušená, dokonce jsem ani nikoho neobvinila z paranoi - jen jsem napsala, že když n?kdo za smí?livou v?tou na téma "snad se tak moc nestalo, když se n?kdo spletl" vidí "útok na svou osobu", p?sobí to skoro jako paranoia. Paranoia je totiž stihomam, tedy onemocn?ní, p?i kterém za zcela nevinnými v?cmi n?kdo spat?uje spiknutí proti sob?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: matka fretka redakce dne 31.07. v 10:42.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:53
Kdo se nad tím tímto vláknem pohoršuje,at to proboha ne?te!
Práv? proto,že se jiná vlákna od t?chto p?íznak? v??né lidské blbosti celkem vy?istila,bude onen doty?ný š?astný a spokojený!!!!!!!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:16
TO Iv?a - mas pravdu v tom, ze je lepsi resit spory v tomto vlakne, vsak od toho tu je, no ne :o) ? Ale neni lepsi si to vyrikat a nezatezovat to jinde?

TO MF: ctu to prave proto, abych zjistovala,kdo jak reaguje a jak bere jiz dane napsane veci od ostatnich lidi. Jeslti se chteli dve slecny/damy/pani hadat...ono by si to vyrikaly a byl by klid a treba by si to i napsali jako sz. :-) a "pusobi to skoro jako paranoia"...no comment - pochopila jsem to jako obvinovani a to zamrzi, protoze jsem mela dojem, ze s urcitymi lidmi vychazis dobre :-(

TO boža: ja tento pocit zrovna nemam a bohuzel nejsem sama :o(

Vseobecne jde to, ze kdyz si clovek s nekym pise, nevidi ho a neslysi ton, jakym byly veci receny, tudiz usuzuje a reaguje jak sam mysli. A bohuzel reakce nekterych jsou zbytecne vyostrene.
Avsak se rada zapojim, od toho tu ty diskuze jsou.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:20
Bóžo, asi jsi to vymyslela dob?e, ale nefunguje to. Ono jim to prost? nedá. Up?ímn?, zpo?átku jsem taky dost váhala, jestli je tohle vlákno dobrý nápad, protože už jsem si p?edstavovala ty pohoršené reakce... Ale na druhou stranu, uvážím-li, že osobn? vyznávám zásadu "když m? to s...e tak to ne?tu" (a v d?sledku toho a aktivity n?kterých osob jsem poslední dobou ne?etla diskusní fórum v?bec, snad s výjimkou Markétiných p?ísp?vk? o Vendelínovi), naivn? jsem si myslela, že se spory p?esunou sem a na ostatních vláknech nebudou, takže se zase budou dát ?íst a tohle vlákno prost? nebude ?íst ten, kdo na to nemá náladu nebo žaludek... Jenže problém je asi v tom, že zatímco ty si sv?j vztek vyleješ tady a je ti jedno, kdo si to p?e?te nebo nep?e?te, ur?itý typ lidí má naopak pot?ebu zaúto?it tak, aby to ?etli pokud možno všichni, a tak svou zlostí spamuje do ostatních vláken. Tak nevím nevím, moc ti to nefunguje, musíš p?íšt? vymyslet n?co lepšího... ;op
Osobn? jsem si už n?jak zvykla, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán, ale vidíš, stejn? mi to nedá, zastanu se n?koho a to mám za to a dob?e mi tak, nem?la jsem to d?lat... Ale na tu aféru, když jsem si dovolila Pavle pomáhat najít nev?stu pro Froda, protože nem?la p?ístup k netu, na tu to fakt nemá, n?jak holky m?knou ;op Asi bych m?la radši plout s davem a za?ít se litovat, že m? tu nikdo nemá rád, že m? cht?jí vyštípat z vlastních stránek, že když n?kdo napíše "prší" je to zjevný útok na mojí osobu a nesmím už v?bec nic ?íct, aby v tom naši mist?i šifer nevid?li agresi... BÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:24
to Leyla:Ja mam ten dojem a taky nejsem sama,bohudík :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: bóža dne 31.07. v 11:25.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:33
Nojo,ale já se nevzdám:o))) ešt? nee
Jo a všimla sis že ty co tu svou blbost nakažlivou spamují furt i jinam,jsou stály ty samé??Kv?li kterým ?lov?k tady "bojuje"aby se uklidnily a daly pokoj?Ale ony ne,prost? po?ád plijí tu svou zášt na všechny strany:Jo zaznamemnala jsem nový p?ístup,to máš pravdu,poslední dobou se strááášn? litují,že nikomu nic ned?lají a že jááá je furt napadám a jaká sem strašnááá ?arod?jnice a jak jsem se zm?nila a podobný kecy!A p?itom se jen bráním,ty se bráníš,a nám podobné se brání..A ostatní , co nechápou,je litují a nám spílají a my?my se tlemíme,protože jak vidno,fakt je ta blbost nakažlivá.Kdepak,já se nevzdám ,lítost u m? ne?ekejte a bulet tu nehodlám toho si užiju dost a dost jinde!

Aktuální stránka:5 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist