Aktuální stránka:11 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:05
novatje,
já reaguju na bóžin poslední p?ísp?vek, víš. tob? už jsem p?ece ?ekla, žes to (podle m?) p?ehnala... ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:05
martino,anebo to ne?ti,když cítíš jen ten osten a ne to ostatní!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:11
Jediny co jsem prehnala, ze jsem to rekla na foru, mela jsem to resit pres SZ, tak by se tu aspon nevytvorili zase dva tabory.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:13
ach jo, to je fakt zbyte?ný... :o(

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:30
Martino, dnes to cítím úpln? stejn? jako ty :o( ...e to zbyte?ný... :o/
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:39
Tady se dvá tábory tvo?it nem?žou, podle m? už tu stejn? jsou... Marná snaha, za?ínám chápat lidi, co sem radši nepíšou už v?bec nic.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:47
Možná taky jednu schytnu, ale nedá mi to...
Vzpomn?la jsem si na svou švagrovou a na dobu, kdy jsme spolu ješt? komunikovaly. Cokoli, co jsem jí ?ekla a mohlo mít víc výklad?, VŽDY si vybrala ten horší. Tím pádem to pokaždé vypadalo, že na ni já (nebo n?kdo jiný) úto?ím, že ji ubližuji. Musela jsem pak pro klid v rodin? vysv?tlovat a omlouvat se, že jsem to myslela jinak, než si to ona vyložila, ale že je to má vina, protože jsem to m?la ?íct jinak a lépe. Byla jsem hloupá holka sotva vylouplá ze školy. Nev?d?la jsem, jak to v život? chodí. Už dávno vím, že to, co švagrová d?lala, NENÍ normální, a nebavíme se spolu. Je to škoda, ale pro m? není možné se bavit s ?lov?kem, který ze všeho nejd?íve lidi (dokonce i ty blízké) podez?ívá ze špatných v?cí.
Chci tím ?íct, že ona by ruku k pomoci nep?iložila, dokonce by ani nenavrhla žádný zp?sob, protože ta paní je p?ece naprosto cizí a kdoví co je za?!
Na rozdíl od n?kterých z Vás si myslím, že je úžasné, že si tady lidi pomáhají, a?koli se ?astokrát v život? ani nevid?li. Možná jste na to zapomn?li, ale ne každý by byl ochoten t?eba jen p?emýšlet jak n?komu pomoci, protože to by p?ece znamenalo na chvíli se odpoutat od svých vlastních problém?.
To, co Yasmin napsala, bylo možná formulováno trošku "nešikovn?" a m?lo to snad více výklad?, ale pro? si hned vybírat ten horší??? Zvláš? když mnoho z Vás Yasmin zná dlouho a dokonce osobn??
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:53
Boza:Jo minule jsi volala,to je pravda.Jenže jediné,co jsme se pak od tebe dozv?deli,bylo to,že paní vlastn? žádnou pomoc nepot?ebuje.Našt?stí ji bylo pomoženo i bez tebe.
Ano nemam na to abych od nekoho vykoupila x mladat a matku - tohle podle me neni nutna potreba pomoci. Kdyby potrebovala mladata nutne azyl, tak uz jsou davno (ten den co sem volala) pryc..

MF: ano opravdu sem myslela, ze by si to ta pani mohla obvolat, bylo mi jasny, ze nema sem pristup, ale nejak se to sem dostalo. Nedostane se to snad zase tim stejnym zpusobem k ni? Myslim: "tady jsou cisla na lidi co maji mladata - zkuste to.."(ten kdo s ni mluvil ji muze pomoci - ma vice informaci, primo od te dane pani, pripadne videl osobne i situaci. To jde snad taky.. Pokud navic nemam pristup na net, tak zajdu do nejblizsi trafiky a koupim casaky s inzerci a najdu lidi s fretaty (dalsi moznost)
Navic osobne nemuzu volat nekam, kdyz nemam tolik informaci, abych to mohla podat tomu cloveku, ktereho zadam o pomoc (kteremu volam).

Dal uz k tomu nemam co dodat..



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Yasmin dne 07.08. v 12:58.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:35
Bohužel, bylo by dost nepraktické, aby mi zde nabídnuté kontakty Majda psala SMS a já je p?eposílala SMS pí Vlachové, vzhledem k momentálním problém?m s internetovým spojením mi p?išlo efektivn?jší sem dát info s telefonem ?lov?ka, který pot?ebuje pomoc, aby ti, co mohou pomoc poskytnout, mohli zavolat p?ímo jí. Dnes jsem se oproti o?ekávání dostala na DF alespo? na chvilku, ale zítra a pozít?í jsem celý den na školení a nem?žu tuhle pomoc kou?ovat, bohužel. Takže stejnou cestou na druhou stranu to opravdu jít nem?že...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-07, 13:36
Mirim,naprosto,ale naprosto mi mluvíš z duše!!!!
I když se všichni,co nehodlají chápat ,asi neskonale diví.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-07, 14:02
To Yasmin: mam takovy dojem, ze kazdy dobry skutek je tu po zasluze potrestan... :-(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:35
hele novatje off fuck off a je to osobni >:-( ty si tam ani zadny zpusob jak resit miminka bez matky nenapsala

boza: vsak vis ze vas mam rad :-D a nebylo to ani tak primo tobe jako spis pro ostatni

MF: z cele tve odpovedi mi vyslo defakto nebude-li prset nezmoknem.
pokud ta puvodni info byla od tebe a ty vis ze nejlepsi by bylo sehnat ted kojici fretecku tak proc si nenapsala kdo z vas ma ted cca 4tydny stare mladata a byl by ochoten pomoci te a te pani? ja nemam cas a ani kojnou

Martino: ozerem se spolu a pokud zjstime ze se se.eme tak si tu flasku budeme podavat mlcky, popripade si jen napiseme: mas pred sebou flasku tak pij tupce :oP

yasmin: kurva a di do prdele se nerika :-) i tady bych souhlasil s martinou napocitat do 50ti a nechat novatje at se ztrapni sama :D

uz i jara cimrmann v jedne hre napsal: vzal jsem si z toho ponauceni, ze pokud me nekdo z vas o neco nekdy pozada tak se na to vyseru

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:46
Mario, mam taky honem zavolat pritele, ze mi tu nekdo ublizuje, aby to resil za me?

Krom toho ten, kdo me zna, pr. Boza vi, ze kdybych mela sanci, tak pomuzu. Takze si dej pohov.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-07, 16:49
tak pravil Muž

protože chlapy by se navzájem nikdy tak neuráželi a neztrap?ovali.
opravdu to tady za?íná být jak v kurníku.asi proto si rozumim s tak málo ženskýma ,asi proto že sou k sob? všechny jako fretky v ?íji.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-08-07, 17:10
novatje: 1,2,3,....50 ale jiste :)

dyt ho zavolej bude si urcite myslet ze jste vsechny zviratka co delaji kvo kvo a fretka to neni...

nikdo te neobvinuje ze nemuzes pomoct, je super, ze ti neni lhostejny osud malych tchoru, spouste lidi by byl, tak proc se navazet do tech co to citi stejne, ze?


carodejka100: za prvy tomu nerozumim a za druhy me to asi uráží :-P

boza: vsimni si, ze kazdym, hlavne dlouhym prispevkem zvysuju rating tvyho vlakna, udrzuju ho nahore a ma hodne stranek >:-D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-07, 17:16
mario: rozumím :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-07, 18:02
mario Ty jsi fakt hv?zda, p?ed Tebou smekám :) A jinak skv?lej avatar, Royo je m?j favorit :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-07, 18:29
hehe, že by se blýskalo na lepší ?asy? ;o)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-07, 18:41
cinderella: [www.luisroyo.com] doporucuju obra
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-07, 18:56
Jj, tam už jsem taky byla, fakt je na co koukat...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-07, 21:19
Mario, je mi líto, že si nep?e?teš, co vysv?tluju a zbyte?n? se do m? "obouváš". Nemohla jsem sem napsat: "kdo z vas ma ted cca 4tydny stare mladata a byl by ochoten pomoci te a te pani" jednoduše proto, že (jak píšu výše) jsem byla u Karlových Var? v aut?, kde jsem nem?la internet, a vypadalo to, že se na n?j nejmén? t?i dny NEDOSTANU. dom? jsem p?ijela po probd?lém víkendu ve ?ty?i ráno a v sedm jsem musela b?žet do práce, kde ovšem máme školení mimo moje PC, mezitím jsem bohužel seškrabovala bahno atd, o spánku ani nemluvím, takže jsem OPRAVDU nemohla tohle ?ešit osobn?...) A práv? proto jsem požádala SMSkou Majdu, aby sem napsala informaci o 4týdenních miminkách, která p?išla o maminku a p?idala kontakt na majitelku s nad?jí, že kdo má fretku s mlá?aty kolem odstavu, m?že paní zavolat a nabídnout jí ji jako kojnou. Proto píšu, že jsem tu NEMOHLA prolézt a obvolat inzerci (a paní taky ne, protože nemá PC) a p?edat jí kontakty, aby si tam zavolala. Prost? to nešlo. Takže jak píšu, Yasmin to myslela dob?e, jen si nevšimla, že to co navrhuje nebylo technicky možné, prost? to nedomyslela, což se samoz?ejm? stane každému a taky si nemyslím, že si tentokrát to set?ení zasloužila. Nicmén? je nefér, abys se te? na její obranu navážel zbyte?n? do všech kolem, osobn? z toho mám taky pocit, že za snahu pomoct m? akorát hloup? kritizuješ, že jsem to (podle tebe) mohla ud?lat ješt? líp, a ty samoz?ejm? víš jak (ale p?i tom si ani nepro?teš reálie, abys v?d?l, jestli tebou navrhované ?ešení bylo reálné - a hlavn?, po bitv? je každý generál ;o). Prost? jsem ud?lala maximum, co v tu chvíli bylo v mých silách. (Stejn? tak Majda, kterou tu p?ece nebudem peskovat, že 4t v SMSce místo 4týdenní mlá?ata pochopila 4 mlá?ata - to je už opravdu žabomyší problém, d?ležité je, že v ned?li sedla k PC, aby pomohla naprosto cizím fre?at?m, ne?)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-07, 21:24
Jo a s tím cimrmannovským ponau?ením už delší dobu koketuju (práv? díky podobným rozbor?m co jsem jak podle koho a pro koho m?la ud?lat lépe a radostn?ji a jestli vlastn? mám nárok taky n?kdy nebýt fretkám k dispozici a v?novat se práci, která mne živí nebo nedej bože svému soukromí, dovolené,...), ale když mi pak n?kdo v deset ve?er zavolá, že jede na pohotovost s fretkou, stejn? mi to nedá a jsem s ním do p?lnoci v kontaktu - ale to víš z vlastní zkušenosti, ne?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-08-08, 01:31
jj vim a prave proto rikam, ze je zbytecny a trapny se obuvat do nekoho kdo se snazi pomoct at je to kdokoliv. TO CLOVEKA JENOM NASERE> kazdej pomaha tak jak se citi nekdo poradi i v nedeli nebo prave v tech 12 v noci ( a mohla by si se na to vykvajznout) nekdo jede do uplny riti pro zbidacenou fretku, jini maji ze svyh domu utociste pro jakoukoliv fretku v nesnazich vid boza a nekdo napise svoji radu na foru tak proc do sebe nechat rejt?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-08, 07:58
No jo, sypu si popel na hlavu, te´d jsem do té smsky koukala a je tam 4tfre?ata...to, že zhruba tak jednou týdn? vlezu do blbý tramvaje a u And?la se d?sn? divím, pro? ta tramvaj zatá?í na most, protože nep?e?tu na dálku jestli je to 12 nebo 14, na to už jsem si zvykla, ale že už nep?e?tu ani smsku...chjo....to sem ale pydlovok :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-08, 09:53
ale majdo,
co blbneš??
tady ty dohady p?ece v?bec, ale v?bec nevznikly proto, že ty seš slepá jak patrona!! ty seš ta poslední, kdo by se m?l vomlouvat, neblázni!
i když, no vlastn?, když se nad tím tak zamyslím.... MAZEJ PRO BREJLE!!!!
;o))))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-08-08, 13:42
spravne ty Majdo!!! jeste jednou a ty bryle ti zapatlame!! :P
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 22:23
dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, vi? Majdo???
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 18:43
Ahoj, tak jsem dneska vid?la zdárný p?íklad toho, že když se dostane zví?e k "blbým" rodi??m a následn? k d?tem, tak se blbost projeví zcela ur?it?.

Vydali jsme se po dlouhé dob? do kina (zaujal nás Prokletý hrad 3D, co hrajou v ájmaxu v Pze).
Co nás však p?ekvapilo krom ceny a davu?
N?jaké asi dvanácti leté ( a to jim ješt? fandím) d?cka se tam prohán?ly s fretkou. Když jsme se jich zeptali, jak ji mají starou, tak odpov?d?li, že má 10 týdn?.
Což se vlastn? naskýtá otázka - jestli byla nao?kovaná, a jestli by nebyla radši n?kde mimo areál nákupního centra, nebo co by d?cka d?lala, kdyby fretka utekla - sice m?la postrojek a vodítko, ale stejn? je tu to kdyby..... (nevím, možná si to myslím jen já, ale p?ipadlo mi to opravdu jako lidská blbost - ne t?ch d?tí, ale rodi??...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-12, 20:56
rodi?e po?íd?j živou hra?ku d?tem,aby od nich m?ly klid.Taky se stim setkávám na ulici.Ptaj se m? co to papá,kde se daj sehnat,a že by se to líbilo jejich d?tem.Natož se ohrazuju,že fretka nemá moc v lásce d?ti a že se tomu musíš v?novat n?kolik hodin den?.a jak hned je to p?ejde

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-16, 14:11
mám dotaz a nechci zakládat vlákno.. cht?la bych ušít hamaku a ur?it? vím že tady n?kde musí být návod..
když sem dala vyhledat hamaka návod...nic
hamaka ušít ..nic
a na hamaku to vyhodí jen témata kde se bav?j o tom že v tom ráda leží.. nevíte n?kdo kde bych ten návod sehnala?
Avatar

Aktuální stránka:11 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist