Aktuální stránka:16 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:39
Víš Petro p.,my se tu máme veskrze rádi všichni,a na dotazy odpovídíme všem ,ale když nám n?kdo tvrdošíjn? n?co cpe a nenechá si to vysv?tlit,tak je zle.A bude dycky!!!!At už to Elíík jednou pochopí nebo ne,prost? zájmy zví?ete se tu hájit budou,at se ji to líbí nebo ne.A v zájmu zví?ete je pou?ený chovatel,n?kdo se pou?it nechá,pá? je inteligentní,a chápe,že nežral moudrost sv?ta ,no a blbec se pou?it nenechá,a jak je napsáno úpln? na za?átku tohoto vlákna,zví?e s blbcem trpí.A fretka zvlášt,pá? je to nadmíru chytré zvi?átko,každej trochu chytrej s blbcem trpí.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:44
No, byla jsem si pro pizzu, vrátim se, a jsem p?ekvapená. Pro n?koho je asi hooooodn? t?žký uznat chybu. Já taky dostala "vynadáno" od bóži a Iv?i (pamatuju :)), ale nerejpala jsem dál, omluvila se a v pohod?, ne? Byla jsem holt za debila, ale snažim se, aby už m? za debila nepovažovaly.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Eliiik (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:45
Tady se lidi poznávají, chodí sem noví a noví a mají fakt "krásné uvítání", rádi "poradíte", dokonce (a? ?lov?k necht?l), dostane "hezkou" p?ezdívku. Má i ?est dostat se do sekce fackovacího panáka. Up?ímn? sem si myslela, že se tu dá poznat pár super lidi?ek, s kterýma se pak budu scházet, hlavn? k?li montymu, aby m?l kamarády, pohrál si, apod. Že mi tu vždy n?kdo poradí, ?ekne sv?j názor. Ale nesta?ím se divit. Nemá cenu dál se tu na n?co ptát, zjištovat...Koukám, že tuhle diskusi máte rádi ze všech nejvíc a hezky se u ní bavíte. Tak se bavte dál. Je mi fakt líto, že tohle forum nefunguje jak má. Prosím tímto webmastera (jestli to jde), a? m? tu zruší p?ezdívku. A nakonec d?kuju všem co nebyli protivní a rádi poradili, slušn? - Diky moc!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:50
Majdo: ty mušíš být teda mamka:-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:52
Up?ímn? sem si myslela, že se tu dá poznat pár super lidi?ek, s kterýma se pak budu scházet, hlavn? k?li montymu, aby m?l kamarády, pohrál si, apod. Že mi tu vždy n?kdo poradí, ?ekne sv?j názor vždy? jo, ne? Všichni ?eknou sv?j názor, jsou tu milí lidi, ale asi jenom na toho, pro koho je fretka d?ležitá a zajiš?uje jí hezkej domov... Rada do budoucna, i když o ní nestojíš: Nau? se uznat svou chybu a ?íct "promi?te". Je to fakt kouzelný sloví?ko a m?že ti hodn? pomoct.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:54
Rynn, já jsem ti n?kdy nadávala? Já taková milá, hodná a úslužná dív?ina??? Nepo?ítám se mezi jezinky (Boža, majda a spol.) :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:57
?essie, to bylo myšleno jak????? Já jestli se náhodou nemám urazit nebo tak n?co :-))))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:57
Jo, byla jsi na m? ošklivá :,( že si to mám najít ve vyhledáva?i :D tak jsem to ud?lala, takže jsem hodná holka, a hlavn? poslušná :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:58
Eliiik: Pro? chceš slyšet náš názor, když ho stejn? neposloucháš? Máš svoji p?edstavu a nehodláš za nic na sv?t? ustoupit, a?koli Ti všichni ?íkáme, že je špatná. Ne?íkáme to proto, abychom T? naštvali a zkazili Ti radost z nového zví?átka, ale proto, abys v?d?la, co je a co není pro fretku dobré, ?ím jí prosp?ješ a ?ím naopak ublížíš.

Víš, docela nedávno tady psala sle?na, která poušt?la fretku venku na volno a ješt? se tím tady šla pochlubit. Pak se divila, že jsme se všichni zhrozili, a zlobila se, že jí nedop?ejeme žádnou radost. Nedala si vymluvit sv?j názor. Máš pon?tí, jak to m?že v takovém p?ípad? dopadnout?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 15:59
tak to jo... P?iznávám chybu, ale ur?it? jsem nebyla zas táááák moc zlá :o) Ale pomohlo to...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:00
P?esn?, "máme úžasnou fre?ulku" nebo jak se to jmenovalo... já nevim, každej se n?kdy ztrapní, zachová špatn? a ud?lá ze sebe debila, ale n?dko to dokáže uznat!!!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:00
CHa, pak že Iv?a není jezinka!!! :-)))) Seš! Vidíš to! :-))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:01
Iv?a: Pomohlo.... a Bóža byla zlejší :))) (ježiš, to je výraz...). Ale je to fakt, zastyd?la jsem se, ?ekla si, že jsem kretén a že mám nejd?ív zjistit, jak to tu funguje a konec.... :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:02
jáááá??? Jezinka? Nééé jáááá jelen se zlatýma paroham (sem ti to majdo už ?ikala)...


Jinak úžasnou fre?ulku máme taky... Kór když visí na broskvi a odmítá se pustit...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:03
JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,ZLEJŠÍÍÍÍÍÍ?????
No fuj,zast?elte m?,jezinu zlou!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:04
Jo, svoji p?edstavu o tom, že jsi jelen se zlatýma parohama rychle opus?. Holt už jsi mezi námi jezinama :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:04
néééééé, já necííííí :oD
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:07
Rynn: "P?iznání, že jsem se mýlil, je doznání toho, že dnes jsem chyt?ejší, než jsem byl v?era."

:o)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:07
CHci nechci..prost? to tak je! SMi? se s tím....ono ti stejn? nic jinýho nezbyde, ty jelene :-))))))) oprava..ty jezinko :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:08
ne a ne a ne a ne a ne - prost? jelen... Sama si to ?ekla (první slovo platí...) :oD
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:09
Mirim: To zní dob?e :)) to bych do sebe ani ne?ekla :)
Bóža: Jojo, ješt? jsi se k tomu p?iznala!!! :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:11
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> D?lej, Elíííku, slib, že se polepšíš!! ?-))))))))

Nooo, já ti nevím, ale n?jak to ve asociovalo takovou p?edstavu mámy, jak nade mnou stojí, když jsme na no?ní?ku a ne a ne kakat.... a ?íká: D?lej, Nessie, slib že se polepšíš!!?

Lépe to asi nevysv?tlím... pak druhá p?estava byla, jak tohle d?láš na tcho?e, když ud?lá bobek vedle:-)))))))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:11
Rynn: Tohle motto mi velmi uleh?uje p?iznat chybu. A ješt? si u toho polichotím :o)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:12
další shrnutí .ted tady na vlákn?.
Chudera hol?ina,fakt neštastná povaha,nic si nenechala vysv?tlit,urazila se,ostatn? kdo by se v této fázi neurazil,škoda že asi s ní moc není ?e? v?bec.A i ta trocha humoru chybí,jen je to na škodu,to je pravda,pa? ted toho kluka nechá vyžlázkovat a a buhvíco ešt?.chjo,jenže t?žko by se nám to asi poda?ilo po dobrým,já si vyhledala všechno co kdy sem od toho 13.8 napsala,a moc na radu nedá,at ji odpoví kdo chce.Na za?átku se jí dostavalo rad dost a na všechno,je mi toho fretáka fakt líto.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 16:16
To je práv? to... já nemám ráda lidi, který "cht?j v?d?t názor druhejch" ale pak ho neberou, melou svoje a myslej jenom na sebe... Já miluju zví?átka všechna (až na pavouky, stonožky, mnohonožky a škvory) a t?eba to, že jsem málem nalet?la t?m Klade?ák?m m? mrzí, hlavn? je mi líto t?ch freti?ek... a ona má doma p?knýho fre?áka a neváží si ani toho, že je zdravej a tak... :(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:14
Rynn,proboha jak to m?žeš v?d?t?Ur?it? ho má ráda jako každý tady z nás své milá?ky!Nezlobte se na m?,když si to všechno zp?tn? pro?tu,tak mi to p?ijde jako n?jakej zlej sen.Už nedyskutujete,ale snažíte se,pomlouvat víc a víc,jen aby se vás to taky netýkalo a aby jste nebyly ty špatný!
Já vim o fretkách ?plný hovno,oproti t?eba jordi a spol,ale vim,že jsme si tu všichni rovni,všechny nás spojuje jedna v?c,všichni milujeme naše tcho?íky a to nás má držet pohromad?.A né že se tady pošt?káme navzájem,je mi jedno co si o m? myslíte,ale to je m?j názor a nemám ráda,když už to zachází do takovejch krajností a pomluv.Nemám ráda pomluvy,tak už to prosím nechte být!!!!!!!!!!!!!
Každej má sv?j názor,neberu vám ho,ale co je moc to je moc.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:19
Nikdo ji nepomlouvá. Jo, ona ho miluje až za hrob, když by mu klidn? nechala odstranit žlázky jenom kv?li tomu, že její matce nevoní? prosim t?, je dosp?lá, vyd?lává, maj velkej byt- to, že se nelíbí n?co její matce je v?c, se kterou m?že n?co d?lat- vzep?ít se, mít ho jenom u sebe v pokoji anebo prost? se odst?hovat. Což by zase v jejím v?ku nebyla tragédie... já ji nepomlouvám, vycházela jsem s ní dob?e, ale timhle m? nadzvedávala celou dobu. M?la jít za chovatelem i s matkou, když tolik cht?la zrovna fretku a zjistit si, jak je cejtit. Jít naslepo do n??eho takovýho když víš, jaký máš rodi?e, je trochu d?tinský...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:23
Nojo,ale mi stim stejnak nic neud?láme.Každej neni tak pr?bojnej jako já:)Toto si musí vbojovat sama a mi jí s tim máme trochu pomoct,t?eba je a neni trochu natvrdlá(kdo neni)ale ur?it? to neni špatná holka,nikdo tu neni špatnej.Zapomenem na to,nebudem se roz?ilovat a dál budem ?ešit naše neposedný milá?ky:)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:25
Kure, jde o to, že ji ?eknem sv?j názor, kterej cht?la slyšet- ona se drží svýho, my ?eknem, že je to blbost- ona že jí ubližujem... chápeš, kdyby uznala, že je to fakt, neni to tak t?žký, tak se to tak nebere....
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-31, 17:36
Jak jsem tak ?etla to o tom žlázkování...když už, tak bych Elikovi poradila teda tu kastraci v ur?itém v?ku tcho?íka. Když jsem nechala Maxe vykastrovat, tak se hodn? zklidnil (byl ze zverimesu a agresivní), p?estal být tém?? cítit svými pachy (mám na mysli mo?, kterou si ozna?kovával byt) a do n?kolika m?síc? už byl mazel. Možná to zní krkolomn?, ale tohle se ve v?tšin? p?ípad? stane po kastraci. Oproti tomu trestné odn?tí žlázek nemá za výsledek nic, ani odstran?ní tcho?ecích aroma. Tudíž podle m?, pokud jde o minimalizaci pachu apod., tak je ?ešením kastarce. Ne odžlázkování.
To je m?j názor. Zkušenost s ?íjnými kocoury a psy.
Avatar

Aktuální stránka:16 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist