Aktuální stránka:10 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-04, 11:58
To ano, ale m?j problém (z?ejm? jsem se blb? vyjád?ila) spo?ívá v tom, že zatímco ostatní mají o?ko na hrudníku, Tadeášek ho má za krkem.
Oops a je to venku:-) (podotýkám, že jsem ho zatím nikdy nevytahovala za vodítko nahoru, takže mi to nep?islo divné, ale poté co jsme byli venku se set?i?kou Safinkou, tak jsem pochopila, že m?j zp?sob zapínání možná není upln? ideální a kroužek s vodítkem na druhé p?ezce od hlavi?ky má evidentn? své opodstatn?ní:-))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-04, 12:39
ty ze me delas vola Nessie, ale totalniho, ja to furt nechapu!!!!!!!!
mas ksirky od MF, ty ja mam taky, ale jak se ti dari dostat ocko na zapinani na krk proste nechapu. Nikdo nema ocko na hrudniku, kdyz tu spojku das mezi predni pacicky, pasek bez ocka zapnes kolem krku a pasek s ockem zapnes kolem telicka za prednima nozickama, tak mas prece ocko na zadech.
I kdyz mozna teda prece jen do tohohle vlakna patrim ja a ne ty.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-04, 12:44
tak fajn, uz mlcim, patri mi to. Boze ja jsem blb. Ty uz to delas spravne a sem jsi to cpala jen pro pobaveni a ja se te to snazim naucit delat spravne.
Me to vubec nedoslo :o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-04, 12:51
:-) promin, myslela jsem pochopitelne na zadech, ale jako že je to ten pásek kolem hrudníku:-)
Evidentn? sem skute?n? pat?ím... ani to nebolelo si to p?iznat:-)

A nic si z toho ned?lej, já si taky ob?as musím nadsko?it n?kdy i víckrát, než se dostaví požadovaný efekt:-)

A navíc už ani neumím psát:-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Nessie dne 04.08. v 13:22.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-04, 13:01
jenze to ja bych uz musela litat :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-04, 13:16
Tak to vy?eš jako Bóža, Martina, Majda, já a další - po?i? si košt?, aby to lítání šlo snáz ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-04, 15:50
MF prodavate klubovy kostata, nebo mate specialniho dodavatele?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-04, 16:46
pche, co už byste ?arodejnice po tom klubu necht?ly, ješt? koš?ata vám budem shán?t! Leda by m?ly zvláštní sajtkáru pro fretky, to pak joo...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-08-05, 19:50
Opravdový chovatel, který to se scho?mama umí, dokáže nau?it létat scho?e na vlastním scho?ecím koš?átku! :o))))
Proto bych pro klub koš?ata navrhovala, ale neprodávat samostatn?, pouze ve složení - pro dosp?lého a pro fretku. A samosebou jako bonus GPS na ty Petrovy kameny :o))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-06, 20:02
jo podala.. ale napsala sem jen Registration a anglicky ty 3 v?ci co cht?li..jmeno,fretky jmeno a kategorii takže nadpis a 3 ?ádky.. nevim jestli mi to projde když sem vid?la registraci jordi.. samoz?ejm? pozde,takže sem už to nemohla opravit,
..tak ta tam m?la toho mnohem víc, i barvu a v?k a tak..
tak snad m? taky zaregistovali.a? vim jak moc je moje El?a p?kná :o) protože si samoz?ejm? mylsim že je to ta nejp?kn?jší fretka pod sluncem jako každej o té své :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-06, 20:08
No nevim jakou registraci ma Jordi, ale uvedla si vse co chteli ;o) Zbytek uvedes na te vystave :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:08
Taky myslím, že ty podrobn?jší v?ci se budou uvád?t až na míst?.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:21
A zase z jiného soudku:

psala Yasmin:
Novajte reknu ti neco - JDI NEKAM!
Navrhla sem moznost co jde - co takhle kdyby si volala ta mila pani co shani tu kojnou?!?

A co když ta paní nemá po?íta?,natož net,t?eba.Sakra tak se n?kdo obrátil s prosbou o pomoc a má se dozv?d?t,tam a tam si zavolejte!ono je to asi fakt dobrý,když ti pes zakousne fretku,která má mladý.Není nad tu dobrotu v srdci,a pomáhat,žejo!Když tak ml?,to je to nejlepší,co ty m?žeš d?lat!!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:36
Po?kej po?kej, není pot?eba se hned roz?ilovat. M? by taky napadla tahle možnost, tak bych to sem napsala, kdyby m? Yasmin nep?edb?hla a taky byste m? takhle ut?eli? P?ece by sta?ilo napsat "Hele Yasmin, ona nemá po?íta?, já todle a ona todle, prosím zavolej tam a ozvi se na to ?íslo, co je naho?e, jak si dopadla..."
Nemyslíte, že takhle by to bylo lepší???"
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:37
Napisu to sem, at Majde nekazim zbytecne vlakno,

Ano, vadi mi, kdyz nekdo jen radi a pritom nehne ani prstem aby nekomu pomohl.

pokud to bere nekdo jako napadani, budiz tak jsem Yasmin napadla, ale za tim co jsem napsala si stojim! Reci totiz nikomu nepomuzou.

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:40
to :Petra p.Já si myslím ,že ty bys to napsala asi trochu jinak.Protože ty píšeš jinak.A tudíž byses do?kala i jiné reakce.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: bóža dne 06.08. v 21:41.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:43
Mno napadání, já nevim, jestli to bylo napadání, spíš m? tohle slovo napadlo jako první, takže se za to omlouvám. A mohu být n?jak prosp?šná, mám je obvolat?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:45
ježiš tak už nasebe navzájem ne?to?te! jediný co je totiž horší než lidská blbost je lidská nenávist..ta u m? vede. nesnášim pomluvy ,ponižování a napadání!!!!
radši se podívejte na tohle..vrátí vám to ?sm?v nma tvá?. ?pln? dole (ta náušnice )

[www.goreny.hu]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-06, 21:46
No ja se dovolala zatim k Yngon.Ti mají taky m?sí?ní mladý.
Ted mám zas vybitej telef,tak zkus t?eba na ten inz,Michal,ti mají k odb?ru kolem 20.8,ti by možná taky mohli.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-06, 22:09
Napisu taky sem at to taky nezahlcuju..
Za svym vypadem si stojim - a to jen kvuli tomu, ze jakmile JA neco napisu hned to musi mit nejaky komentar. Napsala sem pouze co je mozne delat, tak at si opravdu Novajte svou "plnou hubu" neka strci!
Minule kdyz tu tusim Majda zverejnila vlakno kde se hledalo utociste pro fretku s mladaty, byla sem ja ta prvni kdo volal.. Takze svou hubu plnou kecu rozhodne nemam. Bohuzel ted vim pouze o kojne co ma mladatka cca 5ti denni, takze tu nabizet nebudu. Vic nic sem nemela, takze sem rekla, co by mozna bylo vhodne. Proc mam obvolavat neco, kdyz nemam plne info - Majda je na netu taky, tak muze pripadne pani preposlat sms cisla na obvolani?!?
Vazne sem nenapsala nic pocem by mela Novajte pravo po me vyjet.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-06, 22:19
Vzhledem k tomu,že novatje momentáln? nemá signál,napíšu ti já,i když ne za ni.
Jo minule jsi volala,to je pravda.Jenže jediné,co jsme se pak od tebe dozv?deli,bylo to,že paní vlastn? žádnou pomoc nepot?ebuje.Našt?stí ji bylo pomoženo i bez tebe.
M? taky ráno napadlo,zavolat na n?jaký ten inzerát,kde nabízejí takto staré fretky.Ale já to zkouším tam volat,prosím aby se sem koukli a zvážili možnost pomoci.Nic víc.
Novatje prost? myslí že konat je lepší než tlachat.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-06, 22:28
novatje,
taky mi nep?ipadá, že by si yasmin zasloužila takový výpad. prost? jí napadlo, co by se dalo d?lat, tak poradila.
a že hned nezvedla telefon a nešla n?kam volat?

no prop?íšt? si snad už dá fakt pozor, komu co ?íká.
n?kdy je dobrej i ten nápad, protože ?lov?ka v presu nic nenapadá. ale takhle se m?že stát, že p?íšt? z?stane žádost o pomoc bez jakékoli odezvy, protože když se nechci aktivn? ú?astnit, co bych se v?bec namáhala...


ach jo, holky, co kdybysme vyhlásily p?ím??í? tohle je fakt hnus, co se tu poslední dobou d?je, nev??ím tomu, že tu je jedinej ?lov?k, kterýho by tohle t?šilo. takovej úchyl sem nechodí žádnej.
a ur?it? všechny potrefený v?dí (není to ani zdaleka ur?eno novatje, ta m? dneska docela p?ekvapila), komu je moje žádost o p?ím??í a vzájemnou - bu? toleranci nebo ignoraci ur?ena. jinak fakt tohle (zpo?átku) bezvadný a super fórum p?jde do kytek...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-06, 22:38
A co když je to tak,že práv? ti,co doted drželi pec,vybouchli,pá? jim n?jaký p?ístup leze na nervy?Ignorovali doposud a už to nevydrželi?Což se m?že dít i do budoucna,že...i když zrovna já budu držet hubu.A ty,p?edpokládám, taky.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-08-07, 00:50
vrrr, tady uz me to vazne sere, rikal sem si ze uz sem nepujdu, sel sem a opet vidim, ze je to chyba. Boza: sklidni - vsichni vime ze starostlivosti o fretky se ti malokdo vyrovna, ale zkusim se ti to vysvetlit jinak:

kdyz uvidis cloveka kterymu nekdo odsrouboval vsechny matky z jednoho kola poradis mu at veme ze zbyvajicich kol po jedne matce a takto provizorne bude mit aspon tri na kazdem kole, nebo mu to snad pujdes presroubovat? a nebo jen reknes "hazbendovi" podivej se ten idiot tam zustane s tim autem do rana?

PS: namitky typu lidi sou me fuk a Petr neni jen tak nejakej "hazbend" samozrejme prijmam :-P

shodnu se s Martinou, ze proste obe strany a vsichni vime ktery jsou nazhaveni kdo tu druhou lip a vtipneji setre. hrozne zabavny, ale jelikoz primeri nikdy nefungovalo
nechteli by to spis resit jako zapasy v bahne? ja budu vypisovat kurzy na sazky a spousta lidi si muze prijit zabekat a fandit. no a na foru sevycisti vzduch

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-07, 00:55
Je hnus, když malá pomoc je odsouzena jako nehorázna drzost, že v?bec bylo navrženo n?jaké ?ešení :o( Pokud n?kdo pohrdá malou pomocí, pak z?ejm? nepot?ebuje v?bec žádnou pomoc :o/
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-07, 08:38
Yasmin Za svym vypadem si stojim - a to jen kvuli tomu, ze jakmile JA neco napisu hned to musi mit nejaky komentar. Pokud vim, je to poprve, co jsem si dovolila ti neco napsat.
A k ty Majde, Majda ma internet v praci, kde urcite neni v nedeli, tak ze to pro ni asi taky nebylo snadny.

Martino, nekdy ma clovek opravdu vseho dost a bouchne.

Jordi mas pravdu, jenze ja v tom zadnou pomoc bohuzel nevidela.

Nabidku pomoci vidim spis v tomhle:
A mohu být n?jak prosp?šná, mám je obvolat?
nez ve vyroku: co takhle kdyby si volala ta mila pani co shani tu kojnou?!?


A jeste k tomu duvodu vybouchnuti, reci na tomhle vlakne nebyly zacatek, jde to o hodny kus dozadu. A osobniho v tom urcite taky nic neni, protoze ja vas ostatni z fora neznam osobne, ale pouze z tech prispevku, ktere sem pisete.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-07, 10:13
Jádro pudla je asi v tom, že Y. myslela, aby si ta paní (ne my tady) obvolala nabídky na netu a nedošlo jí, že když paní nepíše do fóra sama, ale já z Var? píšu Majd?, jestli to sem nedá, tak asi paní nemá p?ístup na internet ;o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-07, 11:43
Mario-m? nemusíš nic vysv?tlovat,já nejsem debil,aspon zatím.Spíš bys m?l vysv?tlit nekomu jinýmu,že nejd?ív je lepší se ptát jak mám pomoct,než zavolejte si támhle!!!Ale to jsou zkušenosti.Možná,že to tak nebylo myšleno špatn?,ale v?ta:"a co kdyby si ta milá paní zavolala sama"zní strašn?.M? klidnou nenechává,at to napíše kdokoli.Jen bych ?ekla že je rozdíl v p?ístupu k životu jako takovýmu.A já ho rozhodn? m?nit nehodlám.
A mimochodem,já ke tvým p?ísp?vk?m ml?ím,i když taky nesouhlasím se spoustou v?cí(?ekli sme si to osobn?),všiml sis?Tak pro? my dva tady??Ani jeden z nás to nemá zapot?ebí,tak kuš:o))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:01
božo,
a všimla sis taky, že tuhletu evidentní jedovatost yasmin vypustila AŽ POTÉ, co byla spucována? a ne?íkej mi, že t?eba ty by sis nechala líbit, aby ti n?kdo pucoval mísu. tak pro? by si to m?l nechat líbit n?kdo jinej?

já netvrdím, že se mi líbí to, co yasmin d?lá nebo ?íká. jen si myslím, že zrovna te? (a nejen v tomhle posledním p?ípad?) se do ní pouštíte jen proto, že jste nažhavený za h?íchy minulé. a to se mi nelíbí.

ješt? jednou opakuju - zkusme se vzájemn? s lidma, který nás se.ou, ignorovat. nebo aspo? zrovna tomu ?lov?ku, kterej m? to?í do nep?í?etna, napsat teprv až napo?ítám do padesáti. jinak tady bude nedejchatelno po?ád.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-07, 12:03
Halo, to ja jsem zacala, ne Boza. Takze pokud ma nekdo vinu na dalsim sporu,tak jsem to ja!
Avatar

Aktuální stránka:10 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist