Aktuální stránka:3 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-07-12, 14:40
jasn?, že chápu... jenže bych ?ekla, že to nebude tak jednoduchý (lidi, kte?í tyhle stránky d?laj, chod?j taky do práce a už takhle maj co d?lat aby to zvládali), ale jinak je to dobrý nápad...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-12, 14:55
PetraP,
vždycky se snažím nová?ka navigovat slušn?, pravda je, že n?kdy mi to dá hodn? práce a n?kdy mi už ujedou nervy - to zejména tehdy, když nová?ek je slušn? "znavigován" a je to prd platný.
a druhá moje pravda je, že NEŽ jsem si po?ídila svojí první fretku, m?la jsem N?KOLIKRÁT p?e?tenou knížku Fretka jako domácí zví?e (n?kolikrát proto, abych si opravdu zapamatovala co nejvíc) a navšt?vovala jsem asi rok nejen tohle ale i jiné www stránky, kde se o fretkách mluvilo, abych se o tomhle zví?átku dozv?d?la co nejvíc. bohužel, takový p?ístup má hrozn? málo lidí (teda soud? práv? podle n?kterých dotaz?) a to m? osobn? hrozn? štve.
samo jsem i p?esto m?la n?jaké nejasnosti a dotazy - ostatn? ty mám dosud, ale VŽDYCKY NEJD?ÍV použiju vyhledávání, a VŽDYCKY se snažím aspo? najít vlákno s podobnou tématikou.
a myslím si, že my, tzv. "skalní" (já nap?íklad pamatuju úplné za?átky t?chto stránek, mluvila jsem webmasterovi i do toho, co si tu p?ejem mít - teda on se nás ptal, ne že bych ho "buzerovala"), jsme nejvíc naštvaní hlavn? na ty chovatele, kte?í jsou schopní cpát fretku piškotama nebo zbytkama od ob?da, nebo jí chovat v akvárku, ale hlavn?, jak píše mirim - CELÉ FÓRUM NEUSTÁLÝM ZAKLÁDÁNÍM "NENOVÝCH" VLÁKEN (rozum?j - vláken o tomtéž) NAPROSTO ZTRÁCÍ P?EHLEDNOST, a tím i smysl. protože pak už fakt nikdo po?ádn? nic nenajde. a to je ur?it? škoda.

ješt? mali?kost - kdysi jsem hledala n?co o problému kolem oušek.... zadala jsem do vyhledáva?e "ouška" a vyjelo mi asi milion p?ísp?vk?, ve kterých nebyla o ouškách ani zmínka. zato tam byli r?zní drah ouškové, pap ouškové, mil ouškové, zk oušky a podobné bludy..... teda "ouška" jsem našla taky, ale byla to fuška! :o))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-12, 15:21
Na facku jsou jedini - ty co jsou vedle, jak ta jedle a ti co maji iq tykve a je jich tu vazne dost..

Myslela sem ze tohle forum je o fretkach a pro rady o nich..
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-12, 15:24
no to mi povídej! t?ch tu je upln? nejvíc, tykvo??.... a p?ibejvaj jak breberky.... :o)

tohle forum je o fretkách a jejich chovatelích, bych ?ekla zas já. ale možná se pletu. taky nevím všechno.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-12, 15:38
Skromný názor z?izovatele:
tohle fórum je tu k pokecání. Aby bylo možné pokecat o vážných problémech fretek i o soukromých bolístkách nebo t?eba o ptákovinách, k tomu slouží možnost vytvá?et r?zná témata, tedy vlákna. HOWGH

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-12, 18:05
:o)

HAHA vlákno o barvách namí?eno proti MF ? :o) zase se zapojila do hry fantazie...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: pavlavod (IP)
Datum: 2006-07-12, 18:25
hmmmmmm, chvíli jsem nad tím musela zauvažovat..ale jo asi máš pravdu, jestliže se ostatní vlákna tím, že si uleví ?lov?k tady vy?istí - pro? ne.

Nereagovala jsem na svou obranu; útok jsem nikdy nepoci?ovala - spíš podporu. V tomhle jste skv?lí.


Vím, že to myslíte dob?e, ale s t?mito - jak jim ?íkáš? "blby" mám zkušenost takovou, že po zlém je nep?ed?láš. Pot?ebují pé?i, ne m??it IQ. Ikdyž ne nejbyst?ejší, p?ece jsou laskaví.

Minulý týden jsem potkala p?kn? vypasenou fre?uli krmenou ?okoládkou nebo t?eba chlebí?ky:-( Pán sice vypadal jako ignorant, ale tyto stránky znal. Utekl z nich po prvním konfliktu. Fretka tím nedostala šanci aby se pání?ek "po dobrém" mohl p?evychovat a pou?it.

Tento týden jsem m?la doma už t?etího "hosta", ti se bojí na forum napsat aby nedostali pár facek. A mívají dost divný otázky - pochopiteln?... taky jsem je mívala...
nejsou p?ecitliv?lí, ale mají z vás strach - pak se staví do opozice a "zlobí". Nakonec na to doplatí práv? jen to zví?átko.
to je na tom to smutné........

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-12, 18:44
Pavlo, pána se nezastávej. Kdyby byl co k ?emu, tak si aspo? p?e?te knížku, kde by se do?etl ?ím se fretka krmí.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-12, 20:04
Ježišikriste já bych se tak cht?la dozv?d?t o tý sami?ce s tím zán?tem mlé?ných žlázek ,ale copak se to dá ?íst ,krucinál!!!!!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Z. (IP)
Datum: 2006-07-12, 22:38
Souhlas s Pavlavod. ?tu to tady už asi 7 m?síc? a zapojovat se taky nechci. Nejd?ív jsem si myslela, že fretka?i táhnou za jeden provaz, te? už vím, že tady panuje závist a pomlouvání. Možná, že mám asi jiný pohled na v?c, protože mi už není dvacet jako v?tšin?. Taky m? mrzí založení nového vlákna o pravopisných chybách. N?co jiného je vid?t to t?eba v restauraci, to bych asi taky padla pod st?l, ale napadat lidi tady, protože neumí napsat hnis, tak to mi p?ipadá krutý. Upsat se m?že každý a být ten co napsal h?ys, tak víckrát na web nejdu, jak by mi to bylo líto. Každý nem?že být chytrý a znát pravopis. M?j názor je takový, že je to asi poslední d?ležitá v?c pro život. A jestli chcete v?d?t n?co o mé osob?, tak mám 3 d?ti. Jsem v domácnosti. Nepracuji. Manžel je ?editel jedné velké firmy u Prahy a ze? je léka?.
Ješt?: pokud jde o MF, tak té si velice vážím, protože tolik ?asu co dá do fretek a všeho kolem.....taky mám ráda její styl humoru, ale ten hnis jsem tedy nezkousla, ale to nevadí.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-12, 23:20
Hm, jsem s t?mi co cítí jedovatost ?íšící z toho vlákna. Taky ji cítím a ta jedovatost bohužel živí mylné p?edstavy o tom jak všechno, co d?lá jeden ?lov?k musí z n?jaké neznámé p?í?iny být proti n?komu i p?es to, že to tak ve skute?nosti není. No bohužel už asi tak 3/4 roku tady za?íná panovat jakási rivalita, která tu d?íve nebyla, nyní však za?íná p?evládat. Zloba a jakási ostrost útok? se stup?uje. Jakmile n?kdo nazna?í n?jakou odchylku od standardu, okamžit? je napaden. N?kdo je skute?n? set?en hned na za?átku. No a opovaž se mít jen trochu jiný postoj, sta?í any t? n?ko slep? ozna?il za n?koho a hned se na tebe vrhnou jak love?tí psi. Zaslepeni jen touhou po kousání a št?kání. :o) Jojo i takový obrázek má fórum. Kde jsou ty ?asy, kde na otázku bylo hned mnoho odpov?dí, kde p?átelsky t? uvítali zástupy lidí cht?jíc debatovati o radostech a starostech, které jim malí uli?níci p?ipravují? :o) Asi jsou ty tam...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-12, 23:38
Z, nikdo nikoho nenapadal, jen tiše úp?l nad przn?ním našeho krásného jazyka ;o) Taky už mi není dvacet, na to tu máme jiné experty, kte?í se do každého hned obují, nejlépe za to, že se ve svém (nemnohém) volném ?ase snaží pomoct ostatním. To pak vnáší na stránky dusno a atmosféru, od které si každý uleví jinak - n?kdo tím, že p?estane chodit, n?kdo si zanadává a n?kdo si ?íká, že kv?li pár ichtyl?m nenechá padnout dílo, do kterého tolik investoval...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-13, 00:28
Martino, to je takový malý IQ test, víš? Jako jestli t? napadne zadat mezeru a pak teprve "ouška"... ;op
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-13, 09:49
Z,Jordi a spol,zasejc jste ale m?ly kam napsat ted,co jste pot?ebovaly nám sd?lit,takže zas tak špatn? to nevidím.
No dvacet už mi není hoodn? dávno,troufám si ?íct že starší je tu snad pouze Erin,nevim.A nemám chut se nechat stále napadat od tech dvacetiletých,co v?dí všechno nejlíp,proto sem si tak trochu i pro pobavení založila toto.Ostatn? již jsem to po?ádn? vysv?tlila,nebudu znovu,sta?í ?íst od za?átku.
Jsem tu už taky dost dlouho ,ne od za?átku,ale už dlouho.A nelenila jsem,a p?e?etla si úpln? celé forum,a moc prostoru na dotazy už mi nezbylo,snad všechno je tu popsané mockrát.Takže jestli máte dojem,že sem n?kdo nechce jít,protože se bojí,tak at jen ?te.Ale za celé ty roky jsem nezaznamenala žádný útok na n?koho,kdo p?išel a m?l problém.Útoky jsou tu mezi skalními,to má Jordi pravdu,a tak at se to odehraje všechno tady a útlocitní,at to ne?tou,není to o fretkách.Je to o lidech a debata o lidech je vždycky konfliktní.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-13, 10:31
Kdyz jsem se poprve podivala na toto vlakno, tak jsem se ptala sama sebe "copak z toho asi tak vznikne?". Vypadalo to spis jako neskodne povidani. Nejsem prebornik v cestine, je mi neco kolem 22 a nestydim se za to. Neznamena to, ze kdo je mladej je blbej, ale ani opak. Me teda taky trochu zamrzelo vlakno o novodobe podobe cestiny zde na foru, je to pro nekoho mozna sranda, ale pro nekoho to muze byt ponizujici a fakt se tu uz nemusi vickrat ukazat. Docela souhlasim se Z., Jordi, Pavlou. V tomto vlakne je nesmirne ted znat, ze si jdou zenske po krku, jak Blažena Škopková a Miluna z hospody z jednoho ces.filmu o fackach. :o) - a tu mame vlastne ten ucel vlakna o blbosti, jen je smutne, ze si to dotycne neumi primo vyrikat. "Velebnosti, uz se perou!!!" Bohuzel tusim o koho presne jde. A tak doufam, ze Vase nevrazivost neohrozi fretecky, ktere milujete.
PEACE ALL
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-07-13, 10:58
Nedá mi to taky n?co nep?ipsat. Na tyto stránky chodím také pravideln?, ale moc se nevyjad?uju, protože mám z diskuzí pocit, že když napíšu n?co špatn?, tak dostanu vyhubováno a snese se na m? roj v?el. ?asto nová?ky bez kouska trp?livost s p?ehledem sjedete a ten se pak už neodváží nic napsat. No a k tomu przn?ní jazyka: ano, je to hrozné, že n?kte?í lidé neví kde se píše y nebo i apod., ale je to realita, s tím se holt nedá nic d?lat. Rozhodn? souhlasím s názorem Leyly, že to založené vlákno m?že být pro n?koho ponižující, pro m? by teda rozhodn? bylo a než bych se na cokoli odvážila p?íšt? zeptat, psala bych to se slovníkem v ruce... No a t?eba i pak vlákno "Nekamenujte m?..." mluví za všechno. Ale dávám vám všem také za pravdu, že vlákna typu kousání, sami?ka versus samec, wc apod. jsou dost ohrané a taky m? napadn? n?co ve smyslu: "Jé, už je to tu zase!!!"

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-13, 11:09
A já jsem jen ráda,že je tu prostor pro všechny názory a m?žem si to tu ?íct,jojo,co všechno se nám tu nelíbí....jen tak dál,stále mi d?láte radost.Možná práv? ubyde tech "sjezd?" neopodstatn?ných v tech dobrých vláknech.:o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-13, 11:41
Tak jsem vám do vlákna o ?eštin? p?ipsala varování pro slabší povahy, aby to náhodou s n?kým nešvihlo ;o) Spokojené?
A když už jsme u t?ch facek:
Osobn? m? docela štve, že od jisté doby a vlivem jistých osob ztrácím pomalu chu? psát cokoliv na vlastní webové stránky. Protože když Markéta zakvílí, že n?kdo píše hrubky za jaký by propadl ve ?tvrté t?íd?, je to v po?ádku. Když to napíšu já (dokonce možná jemn?ji), je to pohoršující. Když n?kdo založí vlákno, aby sehnal nev?stu pro fre?áka, je to v po?ádku. Když se snažím pomoct Pavle Vod sehnat nev?stu pro jejího fre?áka t?sn? p?ed kastrací, jsem napadána, že kv?li m? budou všechny fre?ata mít stejného tatínka (nakonec díky tomu málem žádná fre?ata nem?l, "ob?tovala" jsem pro zachování genofondu vlastní sami?ku). Když kv?li n?komu, kdo chce krýt st?íbrné fretky mezi sebou, strávím ve?er nad u?ebnicemi veteriny fretek v angli?tin? a vypisuji mu rešerše o tom, jaká závažná rizika takové krytí nese, jsem "utlu?ena" argumenty typu: "ale pan Vomá?ka z Horní Dolní mi ?ekl, že to nevadí, tak v tom není problém. Za?ínám toho mít vážn? dost, protože odvádím zadarmo pro ostatní fretka?e dost práce na to, aby mi na/za ní nechali to jediné, co od nich chci - klid. ?íkám si, že vím o lepší zábav?, než tady ?íst to kdákání a rozebírání "Co zase MF napsala a jak to myslela a koho tím cht?la poškodit" V??te, že nikoho. V?tšina doty?ných se sta?í poškodit sama.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-07-13, 11:56
Tleskam vam vsem za vyjadreni nazoru.. Se spoustou z nich naprosto souhlasim..

Jsem tu neco malo pres rok ( pro Ty,kdo by si snad stezovali, ze me neznaji: jsem z Prahy, chodim na vejsku, doma mam cerstve jednu fretci slecnu. Snad staci;o)). Posledni dobou procitam hodne stara vlakna a musim rict, ze jsou uuuuplne o necem jinem nez ta soucasna.. Pri cteni jsou jaksi optimisticka a mila.. Samozrejme kritika je dulezita, jinak by si clovek neuvedomil chyby, ale casto se tu opakuje napadani.. Nekdo zkuseny a sectely opravi nekoho, kdo toho asi nevi tolik, nasleduje napadnuti od "nezkuseneho" atd.

Hlavne v zapadlych vlaknech je hlavnim predmetem diskuze FRETKA a "jeji" problemy...

PS: pisu bez diakritiky naprosto schvalne. Myslim, ze kazdy lip precte text bez hacku a carek nez pismenko par nevysvetlitelnych znaku, pismenko..
PSS: muj pravopis neni dokonaly a tak se obcas najde nejaka chIba :o))).. Snad neni treba hned kricet ( uznavam, ze text od jiste osoby je opravdu jen s tezi pochopitelny)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:01
Ano, ja take pisu bez diakritiky schvalne, resp. zvykla jsem si na to v dobe, kdy byly problemy s kodovanim, pisu tak rychleji. Pokud se budu snazit, muzu psat i s hacky, ale nevim nevim.-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:12
Ono mi snad ani nešlo o há?ky a ?árky,ted si to uv?domuju,když to ?tu,že spíš o znaménka mezi v?tami.Prost? tu máme dv? hol?iny,které píšou nejen bez há?k?,ale ani neodd?lují v?ty a já to n?jak neumím ?íst asi,prost? mám velkej problém pochopit smysl napsaného.Nemá to hlavu patu.Lee,ty píšeš krásn? i bez há?kování,a vím že t?eba novatje ani jinak nem?že.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:22
Nojo, n?komu to holt nekóduje, WTZ... to bych celkem snesla bez obtíží...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:32
Jo, tak s holcinama bez tecek a carek mam problem taky, to uznavam:-) A nejen tady.-(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:34
miel,
naprostý souhlas!
ano, starší vlákna jsou celkov? "normáln?jší" než ta nová...
a asi to byl i jeden z hlavních d?vod? (si myslím), pro? iva zakládala vlákno tohle.
protože ani nás, št?kny (p?edpokládám, že jsem i já za?azená do téhle kategorie, a?koli se mnohdy leckoho zastanu), TAKOVÉHLE fórum nebaví.
nevím už kdo to tu napsal a taky s tím souhlasím - trvá to zhruba p?l roku - rok, co to jde z kopce. d?ív jsem opravdu poctiv? pro?ítala všechny nové p?ísp?vky, m?la dokonalý p?ehled kdo ke komu pat?í a jaký má p?ípadn? problém (a mohla tak reagovat t?eba i v jiném vlákn?, protože jsem "v?d?la"), dneska by m? to zabilo, kdybych ty plky m?la ?íst všechny... :o(

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:35
Iva Dolhy: Upozornil na to n?kdo ty dv? "hol?iny"? Pokud ne, t?eba jim to ani nep?ijde. Možná proto jejich p?ísp?vky ?te mén? lidí a mén? lidí na n? odpovídá, protože tomu zkrátka nerozumí :o/ A to je škoda, ne?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:37
A ješt? k MF.jsem rááááda,že jsi kone?n? vybublala,pá? bys nám mohla puknout a to by nás mrzelo.Protože blbc?m je t?eba se bránit,jinak nás dostanou a zni?í,ale neboj my(v?tšinou jen ženský žejo) t? nedáme.
To je totiž jádro pudla tady,aspon mi to tak p?ipadá.Je tu Mf a její práce,my jako její fan club,což není náš výmysl,ale názor protistrany,a v?bec to nebylo myšleno dob?e tou "anonymkou" tenkrát.Prost? soudný ?lov?k si musí vážit všeho co MF pro fretky a jejich chovatele ud?lala za ty roky.A v??te mi,že mám daleko k n?jakému uctívání kohokoli.
No a protistrana,to je pár mladých,u kterých v???bec nechápu o co jim vlastn? jde,asi n?jaké vlastní neukojené ambice nebo co.Našt?stí je jich opravdu jen hrstka,ale i 100x nic umo?ilo vola.Napadají Mf p?i každé sebemenší p?íležitosti,a b?da n?které z nás,která jsme snad vyjád?ila názor stejný jako Mf nebo ji hájila:To sme to chytli taky a po?ádn?. Jenže to nikdo dlouho nevydrží,bud odsud odejde,a to je chyba asi,a nebo se prost? brání,d?íve nebo pozd?ji.A jiné nechápou o co vlastn? jde.Jenže to nevadí,sta?í si jen p?e?íst celé forum od za?átku a každý trochu schopný p?emýšlení dojde k podobnému vid?ní sv?ta.Doufám...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:38
Mirim upozornil a n?kolikrát ,dokonce i dost nevybírav? a nic,tupo!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: pavlavod (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:38
Všechno co jste ud?laly pro záchranu fretek je nádhera.
Tím co jsem napsala jsem necht?la tvo?it opozici, nikoho "fackovat" nebo snižovat jeho zásluhy.
Nejsem v opozici, nesmírn? si Vás všech vážím a ur?it? jsem na Vaší stran?....

Taky m? roz?ilovalo p?i hledání podobných p?iznak? jako má Ferda vyhledávání - kde jsme u tématu našli pár p?ísp?vk? a najednou šup....vlákno se zvrátí v n?co jiného...další vlákno....zase se p?vodní téma kamsi vytratilo.

Chápu i náboj skalních - unavenost a vy?erpání.
Jestli teda m?žu p?ijít s n?jakým konstruktivním nápadem jak nenapadat. Protože i já chápu, že každý má svý limity a mn? se to kecá, když jsem ješt? "?erstvá" aktivní - Aktivn? jsem vstoupila až kv?li Fer?ákovi/dosud pasivní a jen p?ijímající rady..

Ho?te t?eba nahoru pokyny pro za?ínající - blikající okénko s návodem. Aby nešlo p?ehlédnout.

Nemyslím si, že mám nízké IQ, ale v po?áte?ní fret?í euforii si sama dokážu p?edstavit, že jsem nedo?kavá a napíšu naprostou blbost - založím si svou d?ležitostí, zaslepeností a s nadšením své nové vlákno. Nesm?jte se prosím, taky mi zpo?átku "cukala ruka".
Dokonce ikdyž pracuju v logistice, vymýšlím nové systémy a databáze jsou pro m? hra?ka - okénka vyhledávání jsem si všimla až po n?kolika m?sících:-(





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pavlavod dne 13.07. v 12:55.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:41
taky už m? napadlo, že by nebylo od v?ci, aby VYHLEDÁVÁNÍ bylo výraznou, k?iklavou barvou, nebo aby blikalo.... ale to by musel náš milovaný webmaster! a ten to všechno taky d?lá ve volném ?ase, tak ho nem?žem strhnout.
dobrý by bylo, kdyby podobné vyhledávání fungovalo i v poradn?, aby se alespo? ?áste?n? omezily opakující se dotazy na mf.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-13, 12:42
Hm, Ivo, tos tomu dala. Pominu-li, že ce cítím divn?, když ?tu o sob? oslavné ódy, ur?it? se n?kdo vtipn? chytne toho fanklubu a rozmázne to na t?i stránky plk? o kultu osobnosti. A n?co mi musíš vysv?tlit. Ten umo?ený v?l jsem jako já?! ;op
S t?mi nám?ty písn?te webmastrovi. Sice má taky jen omezené množství ?asu, ale je to dobrý duch t?chto stránek, t?eba ho napadne, co s tím d?lat.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: matka fretka redakce dne 13.07. v 12:44.

Aktuální stránka:3 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist