Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-30, 15:40
No a ta medicina se nazyva mytochondrialni- tzn. leci se jednotlive bunky...

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-23, 23:38
Zdravím vás holky tuto debatu jsem si našla na základ? mé alergie.Je sice pravda,že jsem ješt? nebyla u kožního léka?e,protože si myslím že to mám momentálne z tech tropických veder!jsem jemn? osypaná na krku,v dekoltu,na b?ichu,stehnech a na rukou.Celkem m? to i sv?dí.Ni?ím si to nemažu.Nemám to ani zarudlé,jen minimáln? a to spíše až ve?er po celém dni.Myslíte že bych to mohla mít z fret?ího kožíšku??setkal se s n??ím podobným tady n?kdo?moc by m? naštvalo kdyby to bylo z frete?ky,protože naši malou máme 3 m?síce a objevilo se mi to te? asi 3 týdny.Malé se nevzdám!jako n?kdo ...jak jsem ?etla inzeráty "prodám-daruji fretku mám alergii"d?kuji ta brzskou odpov??.p?kný ve?er.
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:18
Jamajka, pokud sem ?etla, tak fretka je proti psu nebo ko?ce pomn?rn? slabý alergen. Asi bych se te? vyhybala sluní?ku, bazénúm s desinfekcí, skusila bych na mytí používat oby?ejné d?tské mýdlo, skusila bych dietní stravu (žádné dráždivé potraviny)... Až skon?í ty horka a ?lov?k nebude stále upocený, tak uvidíš...
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:33
Jamajka: a to se ti objevilo poprvé, nebo už pon?kolikáté?
Pokud máš fretku už 3 m?síce a objevilo se ti to až te?, tak bych d?vod hledala asi jinde. Zkus zapátrat, co se poslední dobou zm?nilo.
Já to mívám taky (na ky?lích), dlouho jsem nemohla p?ijít na to co mi to zp?sobuje a nakonec jsem p?išla na to, že se mi to objeví vždycky, když se zm?ní zna?ka aviváže nebo pracího prášku.
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-24, 15:26
Ahojky jsem ráda že jste mi odpov?d?ly,no je to asi takto:ano frete?ku už máme 3 m?síce a až te? se mi to objevilo ,a dále jsem koupila poprve v život? prací prášek LANZA i aviváž mám jinou,je možné že je to i z toho,ko?en?ná jídla jím minimáln?,no a to léto-horka k omu taky p?idají,no každopádn? koupím jiný prášek a uvidím,ješt? jednou dík.
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-24, 16:12
Jamajka: já myslím, že nejjednodušší a nejlepší je dojít k doktorovi, aby zjistil, co to je a nasadil p?íslušnou lé?bu
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 16:17
Nessie, já osobn? s koža?ama a alergologama moc dobrý skušenosti nemám. Mi p?ipadaj, jak kdyby v?štili z koule :-))) a jedin? co dokážou okamžit?: "Máte doma zví?e? - Pry? s nim!"
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-24, 16:23
Johana: tohle ale m?že být i alergie na sluní?ko, vid?la jsem to loni v Turecku, když jsme t?m manžel?m p?ekládala pro doktora
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-24, 17:41
alergii na sluní?ko mívám..jsou to takové mali?ké ?ervené pupínky, které praskaj a strašn? pak pálí

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 18:06
Nessie, ano, proto sem Jamajce psala: nechodit na slunko a nelézt do bazénú s dezinfekcí :-)))
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Jamajka (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:58
Jojo holky!to se ?ekne alergie na sluni?ko,no nám dnes po týdnu a p?l kone?n? pustili teplou vodu,n?co nám tady kopali p?ed panelákem...no a tak jsem si dala kone?n? teplou sprchu a umyla se sprchovým gelem DOVE tak uvidíme,jinak ?ervené to nemám jen to trochu v?dí:-(no a ten prací prášk vym?ním:-))
Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-10-21, 13:04
N?co pro alergiky!

[www.exo-eko.cz]

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-21, 16:01
Gazzo, to vypada moc zajimave, hlavne teda, aby to fretinam opravdu neublizilo. Asi to zkusim...ja nevim co mam a na co to mam, tak holt budu zkouset:(

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-07-09, 15:06
Mám prosbi?ku.
Ferencí?ka jsem p?edev?írem vykoupala.
BYl to šampon pro albíny, ale asi si na n?j vyp?stoval po ?ase alergii a te? se chudák drbe, drbe, drbe....Ani se kv?li tomu moc nevyspí a je protivnej. Nemá žádné léze, nic... jen se tak povšechn? vykousává...
Nemáte n?kdo zkušenosti s podávím antihistaminik?
Jaká ú?inná látka a v jaké dávce se užívá u fretek?
Neopovažuju se mu naslepo dávat nic lidskýho...
Moc díky

srst+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 21:32.

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-09, 15:15
pavlo, zkus napsat bože, m?la (má?) alergickýho tcho?e, ur?it? ti n?co poradí.

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-09, 15:31
po?ád má, Rudolf je nefalšovaný alergik, který stejn? jako moje d?ti užívá momentáln? Flonidan - p?lku denn?. Za?íná se ovšem ?tvrtkou a je možné se dostat až na celou na den,podle toho jestli zabírá a jak rychle. M?že to být ale i Zyrtec, nebo jiný dostupný antihistaminikum,dokonce snad existuje n?co i v kapkách. Já nezkoušela nic novýho, prost? mu dávám co mají d?ti. Ovšem p?esn? podle instrukcí vetky.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 07.06. v 00:54.

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-07-10, 11:41
AHojky,
tak Ferencí?ek dostal trošku mí? než ?tvrtku Flonidanu.
Byla jsem ho v noci zkontrolovat a spinkal jako miminko :-)
P?edtím se kousal a šílel... hrozný. Bylo mi ho tak líto.
Budu dneska zase sledovat jestli se drbe a ješt? mu dneska tu samou dávku dám.
Ale myslím, že to bude sta?it.
Ráno už to bylo o hodn? lepší.

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Andromeda (IP)
Datum: 2009-10-26, 17:28
Ahoj,
p?idávám tu odkaz na své stránky na ?lánek o alergii a ekzému a život? s fretkami - jsou to pouze moje osobní zkušenosti... Nechci nikoho pou?ovat ani navád?t, co má d?lat, jen jsem se rozhodla to napsat pro zv?davé lidi, kte?í bojují stejn? jako já s alergií na zví?ata a snaží se s tím poradit si....

Držím p?sti všem alergik?m, kte?í doma mají chlupá?e, a vydrží to s nimi a necht?jí se jich vzdát! :o) Kéž je takových lidí co nejvíce...

[www.urbanferrets.estranky.cz]

Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-10-26, 18:29
Andromedo tv?j ?lánek o alergii jsem si p?e?etla. Já bojuji s atopickým exémem už od 3 m?síc?, postupn? se mi do toho p?idala alergie (na strašn? moc v?cí i srst) v 10 letech astma, takže mám vše dohromady. Nejvíc m? však v poslední dob? trápí nejvíce atopický exém, který se mi hodn? rozší?il po pubert?. Mám ho po celém t?le a jsem fakt s toho už neštastná. Vyzkoušela jsem snad všechno, solné jeskyn?, koupele v soli z mrtvého mo?e, ovesné koupele, r?zné drahé krémy na atopický exém. Krémy od kožní mi ani nepomáhají. Mám extrémn? suchou k?ži, která mi praská a mám hodn? šupiny, které jsou všude, obzvlášt? na oble?ení v posteli, prost? všude. Chodím pravideln? jednou za dva týdny na kožní a jednou za ?tvrt roku na alergologii. V podstat? se furt škrabu, jak m? ta suchá k?že sv?dí a tím si to zhoršuji, když se namažu at je to ?ímkoliv tak m? to sv?dí stejn? tak i tak ba i naopak kolikrát je to horší. V noci se vzbouzím škrabáním, jak m? to sv?dí. Kolikrát nespím t?eba i 2 hodiny a nebo se furt vzbouzím. Mám skoro všude na t?le ?ervené fleky a velmi vysušená místa. Abych se neškrábala do krve d?lám si gelové nehty, které si schváln? ješt? víc stupým. U m? to šlo postupn? od noh až na vrch. Od mimina jsem nem?la exém na obli?eji a poslední rok s ním bojuji, mám napuchlá a ?ervená ví?ka a taky krk mám hodn? podrážd?ný. N?kdy se mi to na 2 dny zklidní a pak ej to zase zp?t.

V podstat? jediné co mi pomohlo bylo mo?e a to jsem byla na týden o prázdninách a po exému ani stopy, ale jakmile jsem p?ijela dom? tak za 2 dny byl zp?t. Jinak o alergiích a astamtu bych mohla vykládat taky,ale to by bylo už na dlouho.

V??ím tomu, že to zhoršují z jedné ?ásti zví?ata, které máme, ale i p?esto se jich nevzdám. Což už pochopila i moje alergološka.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-27, 13:54
Sarko zkousela jsi nekdy rybicky? Myslim, ze by ti to mohlo celkem pomoc :o)
Posilam odkaz na kamarada z Prahy [www.rybadoktor.cz]

Avatar

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-10-27, 16:15
Yasmin tak to jsem nezkousela :-) Ale jelikoz bych musela ležet ve van?, tak tomu moc nev??ím, protože m? nejvíc vadí na exém práv? i voda. Ale díky za tip, zkusím zjistit o tom více info, jestli je n?co u nás v Olomouci.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: ALERGIE!!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-10-27, 16:19
Myslim, ze i tu vodu by nejak mohli resit :) Teda jako ne rybicky na suchu, ale jako jestli ti vyhovuje urcita voda :o) Nekde rybky pronajimaji i domu :o)))

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist