Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-07, 20:58
To Katka: to nie je zly napad! Super!

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-11-07, 21:11
Lee: Posílala jsem ti údaje o Bubákovi i p?vodem ze zverimexu, došlo ti to?

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-11-26, 17:23
Lee: posílala jsem asi p?ed 3 týdny údaje o Šupim (Šuperka), chovatel Ji?í Antušek.

Jen se chci ujistit, zda-li v po?ádku dorazilo tam, kam má :o))
díky

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-27, 00:07
Superka dosel (teda,jeho data:-)), Bubak taky.

To novi majitele: Viz vlakno nahore - tvorime freti plemennou knihu a evidenci. Prosim, stahnete si formular, ktery je v tomto vlaknu (autor Webmastec, posledni klikaci odkaz), vyplnete vsechny udaje (ktere znate) a poslete mi ho na mail ( plemenna_kniha@centrum.cz nebo edwina@centrum.cz). Dekuji za spolupraci!!


To dlouholeti chovatele: Prosim, abyste mi poslali sve udaje - urcite je tady nekdo, s kym se aspon "virtualne" znam, ale data jeho fretky mi chybi. Nejak to nestiham sledovat:-) A prosim o hlaseni zmeny udaju (nove vykastrovano, ocipovano a tak - i nemoci (zavazne), ktere se objevily, at je moznost posleze porovnat vrhny a najit jedince prenasejici vrozene vady (ale to je beh na dlouhou trat!).
To ostatni: Diky pracovnimu a studijnimu vytizeni mi nejak chybi cas. Takze prosim o strpeni, pokusim se doplnit to, co doslo a pak vas poprosim, aby jste se ozvali ti, kteri se nenajdete (psala jsem to jinde - odpalila jsem si disk a x GB dat je...no, v pytli - mezijinym i posledni aktualizace - takze hledam zalohy a obnovuju).

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-11, 13:45
Lee: posílám update (jde ti i mailem) Kuba - kastrát, Míša - kastrát. Operace byla 11.12. tedy dnes. Bylo to ze zdravotních d?vod?, jejich kožichy nejsou dimenzovaný na n?kolikahodinový okusování a ožužlávání. Takže je to za náma a lé?íme doma dva marody. Dva proto aby jim to nebylo n?komu líto a jak se ?íká "z jedný vody na?isto". Možná by bylo dobrý každý fretce ve tvý evidenci p?id?lit ?íslo, pak bychom se nemuseli dohadovat kterej Míša je myšlen, poslal bych že se jedná o update fretky ?íslo a pár informací pro zp?tnou kontrolu. I ty bys to rychlejc našla.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-11, 21:58
No to je fakt, Pavel má pravdu. To s t?mi ?ísly. :o) Alespo? já to tak mám u sebe.
Avatar

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-11, 21:59
Já mám ješt? krom ?. fretky, také ?íslo chovatele.
Avatar

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-12-11, 22:08
Cislo zatim poradove je - podle abecedy, jak jsem to nechala ocislovat sve PC. Navic existuje kolonka JMENO FRETKY, do ktere uvadim jmeno (napr. Cvokie) + prijmeni majitele - ne chovatele (tedy Viteznikova). Takze mame Misu Merze (aspon doufam,ez jsem Ivete nezmrzila jmeno), Misu (Pabistu) atd.
Avatar

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-12, 00:19
Jsem po váno?ní trachtaci (firemní) pletou se mi písena (hust?). Dostal jsem kytku, v metru jsem vypdal jak ... s kytkou. Míša vstal z mrtvých, už vyvádí jak dycky.... Kuba taky dobrej, já ne (lavor k posteli), od 7 do 11 v rychlym tempu, už nejsem nejmladší ... sorry za p?eklepy...

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist