Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4
inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-03, 18:18
tak sem si tak prosla inzerci a celkem sem se zasmala (nebo spis poplakala =o- )
Nabizi se ted spoustu fretek - ze by pubertaci?? A shani se taky spoustu mladat - ze by k Vanocum? Tohle me malinko zere...
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-03, 18:36
Taky jsem se tam dívala (protože jsme hledali sami?ku). Díky tomu, že jednomu klukovi rodi?e fretku zakázali, protože jim smrdí, tak máme doma Bublinu :o)
Ale vím, jak to myslíš...

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-03, 18:43
to je ta za 1000,- ?

To mi taky prijde jako prehnana suma.. =o-
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-03, 19:05
To máš pravdu a kdybys vid?la, jak byla hladová, žíznivá, vymrzlá...ten kluk mi ji p?ivezl v krabici od bot ?i ?eho (!), do které sice propíchal n?kolik dírek, ale p?esto...:o(((
Doma jsme ji hned dali napít a najíst, takhle hladové zví?e už jsem dlouho nevid?la...
I za tu cenu jsem ráda, že ji máme, mám pocit, jako bychom ji tak trochu zachránili

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-03, 19:48
jo presne stejne na tom byl Lump kdyz sem ho dotahla domu - pet minut pil.. =o(
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-03, 22:12
Iveta - málokdy m? n?co tak pot?ší, jako když slyším o zachrán?ném zví?átku. I za cenu tisícovky. Je to báje?ný!!!!:o)))

Mám vztak na kretény, kterým je úpln? jedno, co si dom? po?ídí, a jak to prospívá. Už by se m?lo národu n?jak podsunout, že zví?e není v?c!!!:o((
[/img]
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-12-04, 00:52
M?lo, ale oni nad tím jen mávnou rukou a ješt? t? obviní, že si fanatik, a poštvou na tebe b?h ví koho, že nejsi psichycky vyrovnaný jedinec, když považuješ zví?e za stejn? inteligentní jako ?lov?ka. No však to znáte. N?kte?í nezví?omilové se um?jí báje?n? šklebit a klepat si na ?elo a nebudou chtít dopustit, aby se zví?e vyzvedlo blíž k lidské úrovni. :o/ Taky se mi ale nelíbí, že je to jen v?c. V?c je kus nábytku, zví?e by m?lo mít svou skupinu.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-12-04, 18:45
Markéta: ten tvoj Vendelín je fantastický.

Malo by sa rozlišova?, že zvieratá a rastliny nemôžu by? vec. Vec sa dá odloži? na týžde?, na rok...
a vôbec ni? sa jej nestane. Žiadne živé stvorenie sa takto odloži? nedá. Okrem toho žiadne zviera z vypo?ítavosti ?loveka nesklame, na to sú odborníci ?udia.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-04, 21:36
Me dost pobavil inzerat:"Som zo Slovenska,a chcela by som kupit malu fretku,lebo zdochol moj mily." Ve skutecnosti je to vazne, ale napsane je to fakt drsne..
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-04, 21:45
tak to je opravdu husty - ten sem nevidela..
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-04, 21:52
No on je totiz ke vsemu zarazeny v rubrice "Ruzne"!
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-05, 17:24
tak to bude ono ;o)
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-05, 17:59
Zdochol moj milý - nevíte o kom se mluví??? By to nemusela nutn? být fretka, ?erným humorem si v tom de p?edstavit leccos...

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-05, 19:58
Taky me to uz napadlo..
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-05, 20:13
Taky jsme o tom p?emýšleli, že to v?bec nemusí být fretka :o)

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-05, 20:23
To by bylo hnusný - se takhle pošklebovat ... Ale ta formulace k tomu p?ímo svádí.

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-05, 20:31
mno jo, ale proc to pise tak blbe, vzdyt to je jasny..
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-05, 22:50
:o)

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-06, 08:51
Žia?, obdobné inzeráty (predám ...) sa teraz vyrojili aj na slovenskej stránke.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-12-06, 18:01
Já bych zví?e p?irovnala k dít?ti...po?izujete si ho a pak se o n?j musíte starat....?eknu to jinak...kdyby ho?el náš d?m...první co bych vynášela by byli moji tcho?i,ikdyby mi tam m?lo scho?et b?hvíco dalšího!Prost? jsou pro m? doslova vším. Beru je skoro jako svoje d?ti...prost? se o n? MUSÍm postarat cht? necht?. taky už jsem oznámila p?íteli že do Anglie nejedu, pokud moje prdelky nepojedou semnou letadlem u mý seda?ky!Do zavazadlovýho prostoru nepat?ej!jak píšete nejsou to v?ci, abych je sv??ila t?m hulvát?m na letišti!
Ale to odkládání fretek je fakt hrozný....už jsem se pokoušela na mamku n?co ve styli, co kdybych ,,,nááááhodou" našla fretku...mohla bych jí hlídat do doby než by se našel nový majitel? Odpov?? byla více než negativní:-( možná týden by se to dalo p?ežít, ale asi bych bydlela na balkon?, nebo rovnou p?ed panelákem:-/Mirek potrvdí.

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-06, 19:08
mno bud rada, zes ted presvedcila ze mas kluka, ne? Mame se nedivim.. Povolila ti druhyho a chces zas dalsi ;o)

Jinak kvuli tomu chci jet do anglie jinak - pokud je nebudu moci mit u sebe - a navic pokud bude i pes - tak neletim..
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-12-06, 20:10
Zdechnutí milého je opravdu úžasn? formulovaný inzerát. Považuju to za recesi:o)

Radka - to p?irovnání k d?tem není úpln? od v?ci. Moje maminka vždycky ?íkala, že když si chci po?ídit n?jaké zví?e, musím se smí?it s tím, že ho budu mít ur?itou dobu na krku a budu se muset starat jako o postižené dít?. Postižené proto, že se p?ece jenom zví?e psychicky nevyvíjí tak rychle a dokonale a "rozum nebere" stejným stylem jako b?žný prcek.:o)))))
Ovšem podobn? jako u dít?te - jakéhokoli - jak si zví?e vychováš, takový ho máš...
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-06, 20:21
Samce fretky do 700 K?. Na stá?í nezáleží, nejlépe albína. Musí být vyžláskovaný ale nevykastrovaný. Je pro naši fre?uli. P?edem d?kuji.

Email: nelare@seznam.cz


Tak na tohle vymyslela kamoska dobrou odpoved.. "Vas kontakt sem predala na policii, jelikoz zlazkovani je zakonem zakazane, cekejte brzkuo navstevu.." jdu psat.. ;o)
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-12-06, 20:34
Je dobré že to žlázkování je zákonem zakázaný...vždy? by se pak nem?li ?ím bránit;-)

Markéta: Fretka je podobná dít?ti asi mezi 1,5rokem a dv?ma lety!Vid?la jsem to na svý nete?i a na Freyuli! Ta podoba v chování byla neuv??itelní! Freya byla ospalá, tak byla prudná, kousala. Dala se spát,,, vyspala a byla zase fajn. To samí nete?...dokud byla ?ilá tak s ní byla sranda, ale b?da jakmile byla ospalá, v?ískala a urážela se. Musela se s ?evem uspávat...tady to bylo trochu težší...nete? sme nemohli jen tak dát do klece a nechat jí tam:-D
Nebo t?eba když sme n?co zakázali, tak ob? na 1000% procent šly a ud?laly to!Naprosto neomyln?!
Ale byla to sranda to pozorovat:-)

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-12-07, 09:36
Je dobré, že je žlázkování zakázané. Náš Teide je chudinka úln? bezbranný a tím i bázlivý. Dra?ice jsou sebev?domé a je docela legra?ní pozorovat Iris s jejími 45 dkg (což je velikost potkanky) která se postaví drzému vlkodavovi. Majitel vlkodava to filmoval, aby dokázal, že vlkodav není zlé, ale bojácné zví?e.

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-12-07, 10:09
Vždy, ke? ?ítam inzeráty typu, aké sa teraz objavujú, spomeniem si na "Malého princa": Si zodpovedný za toho, koho si k sebe pripútaš... Žia?, ignorantom a necitlivcom by nepomohlo, ani keby sa túto pravdu museli u?i? na spamä? povinne zo zákona.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-12-07, 12:25
Kdyz jsme u toho, ja to okamzite interpretovala, ze ona pisatelka prisla o pritele, coz chce nahradit fretkou:-))) Vubec me nenapadlo, ze mohlo jit primarne o fretku...

A jeste se zeptam - psala mi kamaradka, zda nevim o nekom, kdo by se ujal 2 vodnich zelv. Uvazovala jsem, ze bychom si je mohly nechat v ordinaci, mozna se jich ujmu domu - kdyz zjistim, jak se o takovou vodni zelvu starat... Pokud by nic neproslo, nenasel by se nekdo, kdo o nich neco vi a aspon prechodne by je u sebe ubytoval?
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-12-07, 12:42
Známá má vodní želvy doma, p?es zimu jsou v akvárku, jsou veliké asi 25 cm v pr?m?ru, hodn? špiní vodu a po týdnu jsou velmi cítit (kam se na to hrabe fretka). Žerou mražené filé a hov?zí srdce. P?es léto je má venku v zahradním jezírku, tam vypadají velmi atraktivn?, nikomu tam nesmrdí a uloví si ob?as n?jaký ten spadlý hmyz.
Moje nete? ode m? dostala p?ed 2 roky malé vodní želvátko veliké jako p?tika?ka, (rodi?e antizví?áci, tak aspo? teta musela t?m chudá?k?m d?tem n?jakého mazlíka po?ídit), kupodivu se malému Silvajsovi da?í, už je veliký jako dosp?lá dla?, krmí ho sušenými rá?ky a granulemi pro želvy.
Jinak vím, že želvy pot?ebují dostávat vitamíny, jinak se jim ni?í kruný? a jsou náchylné na zán?ty o?í.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-12-07, 12:47
To JanaG. - koukam, ze cokoliv mam tendence si poridit, nejdriv narazim na tebe:-))) Cimz dekuji za informace, s gekonem to tak bylo taky. Ten se doted boji, hodne zere a sahnout se na nej neda, natoz s nim chodit na porady jako s vasim Genou. Tak mozna investice do filtru, akvarka a mrazenych ryb..No, uvidime.
Avatar

Re: inzerce
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-12-07, 12:52
(Lee: nechceš si po?ídit t?eba vodního raka? Toho jsme kdysi m?li taky, nebo t?eba mor?e? k?e?ky? arabskou myš bodlinatou? bílou myšku? druhá kámoška má krásné pískomily..... jen ?ekni! :-))))
Avatar

Jít na stránku:  1234Další
Aktuální stránka:1 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist