Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-07-26, 08:46
To Lee: Chápem, ani som ne?akala rodokme? ako u psov. Aj tak je to fajn, že sa tá plemenná kniha robí! Môj vet tým bol úplne nadšený.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2004-07-28, 20:45
Lee,Rudi je ?izmadia,Fifa ?izmadiová.V yahoo sa nedaju pisat makcene.Dakujem za opravu

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-07-29, 16:16
Už jsem to psala lidem, co mají u m? frete?ky na stránkách, ale bylo by dobré i tady. Když už se za?íná s plemennou knihou, a nejsou ješt? chovatelské stanice, které by daly p?íjmení našim fretkám, abychom m?li lepší p?edstavu o každé samostatné fretce se stejným jménem, nebo stejným p?íjmením majitele, což si myslím m?že mást, jak se tady již zjistilo. Navrhovala bych, aby frete?ky m?li namísto p?íjmení: místo p?vodu a místo kde bydlí + t?eba i p?íjmení majitele fretky.
Takže by to vypadalo asi takto:

namísto: Spok (Bradá?)

by bylo: Spok Ku?imský z Ob?íství (Bradá?)
nebo: Spok Bradá? Ku?imský z Ob?íství

nebo tak n?jak. Jak je to s chovatelskými stanicemi u ps? nevím, žádnou nemám, v žádné jsem nebyla a náš pes u mých rodi?? nemá papíry. Ale myslím si, že to není tak špatný nápad. Alespo? na za?átek. Je to další kr??ek k vývoji chovu fretek u nás. Chovu fretek chovateli, nikoliv chovu fretek na farmách.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-07-29, 16:24
To Jordi: Mne sa to pá?i, nahrádza to názov chovnej stanice u psov. Takže môj fre?ák by bol: Vl?ák Sedlá? Kubínsky z Bratislavy.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-07-29, 17:14
Kuko je Kuko Zamecnik z Bratislavy a Sara je Sara Zamecnikova Kurimska z Bratislavy...
Super...to by v tom bol cert, aby sme do nedali dohromady.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-07-30, 08:44
Hoší je t?eba, kdyby to bylo tak, že by byla fretka chov Praha majitel Praha.. T?ch je dost.. Když už by to m?lo být, tak t?eba tak, že každej, kdy má n?jaký vrh, tak by se pojmenoval bu? ten vrh + majitel, nebo tak n?jak.. ;o)

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-07-30, 11:55
No pokud by tam bylo i p?íjmení majitele, nebo n?jaké klí?ové slovo, t?eba "Yasmin" místo p?íjmení majitele, tak by to asi šlo.
T?eba:
Fló Yasmin Pražská z Prahy

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-07-30, 12:01
Tak to už asi jo ;o) Pane jo moje fretka je prto budou mít p?átelé radost ;o)

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-07-30, 12:04
Prto ehmm m?lo být pražák.. Nechápu jak sem to dokázala zkrátit na "pr" a spojit s "to" takhle najednou =o-

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-08-01, 13:33
Ach ach, a? žijí zmatky - k tomu se to zakonite jednou dostane. To, co jsem vam poslala, byl jen jeden sloupec asi z 15 udaju schromazdovanych. Pokusim se to nejak vymyslet, treba pri vypisu databaze, aby se spolecne se jmenem fretky zobrazilo jeji bydliste. Navic 80% evidovanych fretek jsou nalezenci a ze zverimexu, takze je beru jako zaklad pro dalsi praci. Co se tyce psu, nevim, pripada mi to strasne tezkopadne a nikdy jsem do toho poradne nepronikla, vim, jak je to u koni, kde se to da bez problemu dohledat...

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-19, 12:44
Tak - vzhledem k tomu, že je spousta nových majitel? fretek, kte?í nic neví o naší zatím jen snaze:

Fret?í klub za?al psát Plemennou a eviden?ní knihu fretek. Ú?elem je získání informací o tom, jaké fre?ule kde b?hají (tudíž možnost spole?ných lumpáren), plemenná kniha má za ú?el evidovat fretky schopné rozmnožování a poskytovat p?ehled o chovaných formách, rázech atd. Plánuji p?idání fote?ek, takže si majitel m?že v p?edstihu vybrat ženicha pro svou krásku a kontaktovat jeho páne?ka.

Co je pot?eba? Mít fretku, fre?áka (ale za?azujeme i kastráty obou pohlaví), n?kde na tomto vlákn? najít odkaz na dotazník, ten vyplnit a poslat - bud na edwina@cenrum.cz nebo na plemenna_kniha@centrum.cz, pop?. až budou dotazníky v dostate?ném množství nakopírovány, plánuju je dát do ob?hu p?es organizátory pravidelných sraz?.

Další dotazy ráda zodpovím - zde nebo na mailu.

A trošku OT: Ve?ejn? chválím Lenku ze Slovenska za dlouhý mail o tom, kam se pod?li její "d?ti". Taky Erin. A apeluju na "novope?ené rodi?e, aby mi poslali seznam ratolestí (barva, pohlaví, jméno, nový majitel a jeho adresa, ci kontakt na nej).

Díky.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Martin (IP)
Datum: 2004-09-19, 18:36
Lee: Máte to SUPER

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: milada (IP)
Datum: 2004-10-03, 23:03
Marn? se pokouším stahnout dotazník, pora´dte ! Díky. Milada

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2004-10-03, 23:22
Stahnuti formulare: pravym mysitkem a v menu vybrat Save link as (Ulozit cil jako). Excel (obecne Office) nekdy zlobi kdyz maji otevrit uvnitr Exploreru svuj soubor, takze lepsi stahnout a pak otevrit.
Forumular

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-10-04, 20:38
To Lee: robim zbierku fretiek u bratislavskych chovatelov. Udaje potom poslem hadam naraz, tipujem, ze toho bude vcelku dost...dufam...;-)

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-10-06, 21:56
To Maja Z: Dekuji!!!

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2004-10-07, 01:36
Formular nyni v aktualni verzi :-)

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-10-07, 10:45
Lee, ja som Ti Vl?ákove data posielala už dos? dávno - dostala si ich?

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-10-09, 22:10
To Johana: Dostala! Urcite tam Vlnaka mam. A pokud mi neco chybelo, obetave doplnila Lenka - dostala jsem od ni naprosto bajecny seznam.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Helena (IP)
Datum: 2004-10-14, 23:36
jak se dostanu k dotazníku do plemenné knihy? Nem?žu ho najít. Prosím o informaci

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-10-14, 23:41
o pár p?ísp?vk? výš

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:27
hmm to to toho naše milá?ka tam asi neuvidíme, když jsme jej sehnali náhodou na tržišti, je to blbý, ale je to tak ....

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-22, 14:39
Lee: na kterej mail to vlastn? nejlíp pat?í? Ten plemenna_kniha@centrum.cz je doufám aktuální, vím že prob?hla p?est?elka asi dvaceti všemožných mail? a updaty kdy/dokdy/odkdy že to pat?í na kterej z nich. Že by h?íšník Kuba nechal za sebe jednu ?árku v registru ... Vypl?uju a odesílám na plemenna_kniha@centrum.cz, co nevím nebude (a asi lze i doplnit odjinud, to pochopíš).

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-10-23, 18:42
To Ogoki: No, minimalne muzete napsat jmeno, barvu, pohlavi atd. A kdyby po nem byly miminka...Ale neni nutne. Zarazuju i kastraty i fretule s neuplnym puvodem.

To Pavel: Doslo to. Omlouvam se za prestrelku, bylo to vyvolane problemy s hostingem a prubeznym rusenim mych mailovych uctu bez predchozich upozorneni:-(

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-10-24, 21:24
Takže Kuba už je taky ?árka .... Hurá !! Kolik toho je?

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: ogoki (IP)
Datum: 2004-10-25, 08:39
Lee .... nám ten pán ?íkal, že je to sko?icový, ale na n?jakých n?meckých stránkách nebo kde ...., že je snad krémový ... takže budu muset kontaktoval, n?jakého zkušeného chovatele ... t?eba matku fretku až jí budu p?edávat originál foto fousatýho smajlíka.... :-§)))

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-11-04, 15:36
Lee, posielala som ti mail na: plemenna_kniha@centrum.cz. Prosím len o info, ?i to prišlo. Dík.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-04, 19:48
To Lee: prosim o potvrdenie prijatia mailu vacsieho mnozstva udajov o bratislavskych fretkach do PK. Dik.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-04, 21:53
To Lenka: Doslo.

To MajaZ: Je mi lito, nedorazilo.

To ostatni: Zanedlouho vyhodim dalsi seznam, kdo se mi prihlasil a kdo ne. Pokud se nenajde, prosim poslete to znovu a nekamenujte me - prisla jsem o disk - 40 GB dat - ne vlastni vinou, takze davam dohromady zalohy. Vsem postizenym se omlouvam.

Re: ÚDAJE DO PLEMENNÉ KNIHY - prosím o spolupráci
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-11-05, 19:16
Napadlo m?, že u freti?ek ze zverimexu by se mohly udávat jména a adresy obchod?. T?eba n?kdy naše Bub?a najde brášku, který tam z?stal.
Tyto údaje jsem p?ipsala do dotazníku.

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist