Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12
Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-16, 18:25
PxNxDx, jestli máš odskoušenou FN a vyhovuje ti, tak já bych asi s tou "neznámou" klecí neexperimentovala....pokud bych nemn?la možnost ji vid?t v reálu.
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-03-16, 22:22
Tak odzkoušenou mám, ale p?ecejen je dražší a v?tší.. což se do studijního podnájmu viditeln? odráží :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-08-17, 12:40
Mám takovou prosbi?ku, cht?la bych ze staré sk?ín? ud?lat bydlení pro fret?í kluky, ale nevím jak na to. Asi nejv?tší starosti mi d?lá jak p?id?lat lino na patra v kleci, která budou ze d?eva. Bojím se ho lepit, aby se mi neotrávili a zase jen ho p?ibít h?ebí?kama mi p?ijde málo, protože se mi pod to lino bude dostávat voda p?i mytí. Lepidlo teré by bylo pro zví?ata neškodné asi neexistje, co?

A další v?c co mi d?lá starosti je pletivo. Jaké zvolit aby ho kluci nedokázali roztrhat?

P?dem díky za radu

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-08-17, 12:54
já mám lino ve volie?e p?ilepený + nalepenou PVC pásku kolem, co se dává na lino, aby to neproteklo pod n?j, pokud je tam nedáš d?ív, než lepidlo zaschne, nem?lo by se stát nic, mám to tak ?ešený už cca 6 let a ješt? se mi nikdo neotrávil a že to Tondu lákalo a ty pásky okolo lina mi orval :o) pletivo pevnou sva?ovanou sít.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 17.08. v 12:56.
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-08-17, 16:49
pletivo bu? sva?ované, (to vypadá takhle [veveraci.bloudil.cz]) nebo je ješt? jeden typ pleteného, které je ale pevné a m? se osv?d?ilo (http://www.e-pletivo.cz/inshop/lesni-pletiva-ovci-pletiva/pictures/store/bazantnicevel.JPG), jednu venkovní voliéru mám z jednoho, druhou ze druhého a ani jedno fretky neprokoušou.

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: honza_door (IP)
Datum: 2010-08-17, 19:06
Já mám dotaz z podobného soudku. Ve vlákn? se v
souvislosti s venkovní voliérou mluví o zateplené
boud?. M?žete být n?kdo konkrétn?jší v tom, co vše
taková bouda obsahuje, v ?em se liší od normálního
pelechu a jak nap?íklad fretku, která je zvyklá na
hamaku p?eu?it na zateplenou bouhu? Díky
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Andrea.S (IP)
Datum: 2010-08-18, 11:44
S tou spravnou boudou ti neporadim, Mam dve jednu z repraku ta je nic moc a druhou vyrobenou na zakazku, pry zateplenou. V zime se mi tam ale tvorila plisen, jak fretky dychali a vlhko. Ted pouzivam uz druhym rokem specialne vyrobene spacaky a jeste jsem si usila se zimnich perin cislo 6 z Ikey dalsi spacaky, ktere v zime davam jako vlozku do letnich velikosti asi 50 na 50 Fretkam i me to vyhovuje, maji tam krasne teploucko, jsou produsne a mohu je prat.

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-11-18, 21:10
Mám dotaz na všechny co mají klece od ferplastu. Shán?l jste n?kdo nové dno k Furret plus? Kamarádka chová potkany a dno téhle klece je již nepoužitelné, takže shání nové. P?ípadn?, kdybyste n?kdo m?l zni?ený vršek a spodek navíc a cht?l prodat? (nejlépe Praha - osobní p?evzetí)... ur?it? dejte v?d?t :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Jít na stránku:  PředchozíPrvní...23456789101112
Aktuální stránka:12 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist