Aktuální stránka:10 z 12
Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-11-09, 15:07
mám ji asi rok, za tu dobu nikdy, ani žádný pokus... a mám i dojem, že kdyby cht?li, tak to bude problém, že jde dost blb? nasadit i vyndat.

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-09, 15:38
U nás se to taky nestalo ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-11-09, 17:05
tak co my to zase máme za montéry :o( já se bojim, aby to na n? jednou nespadlo.. snad to budu muset p?id?lat napevno nebo jak...

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-09, 17:11
Tak u nás to mezipatro taky nikdy nespadlo, ale poda?ilo se jim vyháknout ty sch?dky..v?bec teda nechápu jak...
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-11-09, 20:30
a pro? my musíme mít dycky n?co extra :o(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-01-14, 13:14
Tip ro uživatele FerretNation:
[www.lovingferrets.com]
To není úpln? blbý nápad, potáhnout jedním kusem látky sch?dky i mezipatro. A upevn?ní záchodku se mi taky líbí...
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:20
pot?ebuju koupit novou klec, nemá n?kdo tip na n?jakou extra odolnou? m?la jsem freddy 2, ale b?hem 14 dn? mi tam Filip vyrval m?ížky, takže je už tak trochu nepoužitelná, v?era se vztekal ve furet plus a už je taky nepužitelná :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:30
Žofiro, ty klece sou stavéný na fretky, ne na tank :-))) Já mám Fredy 2 (starý typ) už 5 let a je bez poskvrny :-)))
Co tak tu Ferret Nation [www.obchudekumajdy.cz]?í-bydlení ?
Ale jestli rozmlátil Fredy 2 a Furet Plus (to je myslím Ferplast) tak pak asi jen betonovej kryt, bo tyto klece sou fakt kvalitní :-)
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:36
no já tu freddy 2 kupovala už použitou, taky starej typ, tak jsem si ?íkala, že už prost? m?la n?co za sebou, ale tu plusku jsem kupovala v prosinci a novou.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:44
tak pak jen klec d?ev?nou a místo pletiva dát m?íž sva?enou z roxorú :-)
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:51
na d?ev?nou volieru už mám v?ci nakoupený a p?ipravený, jen do tvorby se mi ted n?jak nechce :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-04-06, 21:56
žofi, to není nic nenormálního.. Já m?la freddy2 novou a Damián mi v pubert? vyrval dva dráty ani jsem nemrkla okem. Jediná pevná klec je opravdu Ferret Nation. Ony sice kvalitní jsou (no, u té freddy2 jsem trošku zapochybovala), ale Damián se dokáže dostat z ?ehokoliv co nemá opravdu pevné m?íže. Bu? je roztáhne nebo prost? vyrve, p?ípadn? zohne n?jaký drát a roztáhne je od sebe. V kleci pobývá ochotn? svévoln? do té doby než zav?u dví?ka.. Nesnáší být zav?ený, takže rve ty m?íže tak dlouho, dokud nep?ijdu a klec zase neotev?u. Interval cca 30min. je zcela normální:/
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:03
...panebože, co já to mám ze nenormálního fre?áka? :-) Klec Fredy 2 má bez poskvrny už 5 let, sám si do ni chodí, chrápe tam, žere, pije, má ji rád. Nikdy nemnél tendenci ji ni?it, je to jeho bejvák, kvúli kterýmu zmlátil i ?ijnou samici, když mu tam vlezla. :-)
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:05
no m? zatím vydržel jen v tý venkovní - sk?ín p?ed?laná na volieru, jenže tam je ted Semy a i když jsem jim ty patra o víkendu rozd?lila, tak tam Filipa dávám jen když jsem v práci, potom ho vezmu domu na prob?hnutí a pak akorát když jdu pustit Semyho, tak Filipa tam zase zav?u, na noc ho beru domu - byl p?es zimu doma a tak ho ted ješt? nechci nechávat venku i p?es noc, p?eci jen je ješt? chladno... zlikvidoval mi freddy 2, plusku a z králi?í mi zdrhá taky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:07
Tak Damián je odmali?ka zvyklý že má p?ístup všude, je to rozmazlenec a ješt? p?ed p?lrokem mi byl schopný vyrvat m?ížku z p?epravky, nemohl tam být, ale postupn? jsem ho zvykala. A za poslední rok jsem klec zav?ela tak dvakrát, protože na to nemám nervy jak lomcuje tou padesátikilovu klecí:)) On je divný, venku si m? hlídá a ?uchá k vodítku jestli to pat?í k n?mu:))Te? už to tak ?asto ned?lá, ale jednu dobu ned?lal nic jiného:))
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:22
žofiro a ned?lá to Filip te? že cítí Sema - nekastrovaného samce? No a prosté se chce na néj dostat....

Hanulko, já zavírala fre?áka do klece na noc, na spaní i p?es den a když nikdo neni doma od mali?ka, od prvního dne jak sem si ho p?inesla....prosté si tak zvyknul, že spát, jíst a pít se má v kleci. Je to jeho rituál, jako to že ráno musí dostat 5 kouskú papriky :-) Jinak když sme doma, je pušténej, pelechy má po celym byt?, jídlo a vodu v kuchyni...ale i tak mi p?ijde, že jak chce soukromí, jde si sám do klece, dví?ka má p?es den otev?ená..no a zas si sám z ní vyleze....
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:29
Johanko, oni mají taky pelíšky po byt?, jídlo i vodu mimo klec, ale v kleci mají taky granulky, vodu a plno pelíšk?, Damián spí v noci nej?ast?ji v posteli a nebo v kleci, ale nemá rád když dví?ka zav?u.. Protože pak nemá možnost kdykoliv vylézt a lehnout si jinam.. V noci m?ní místo kde si lehne t?ikrát i ?ty?ikrát, ale pro? to netuším..
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-06, 22:36
Hanulko já ho spíš prosím, aby ke mn? šel do postele, nebo na seda?ku a když jde, tak jen na chvíli :-)
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-06, 23:29
?ekla bych, že ferretnation je opravdu fretkuvzdorná.
podivovala jsem se tu kdysi nad tím, jak v téhle kleci m?že fretka vyháknout patro. kluk?m už se to taky povedlo, což neznamená, že se nepodivuju dál - absolutn? m? nenapadá, jak to provedli. pod patrem je volný prostor, nemohli ho tedy nadzvednout zespoda, záhada.
ale m?ížoví je fakt pevný, vylu?uju tém?? na sto procent, že by fretka mohla ohnout nebo vylomit drát. taky je hustý, takže nem?že prolézt skrz a i zavírání dví?ek je naprosto bezpe?ný. klec je prost? opravdu d?laná pro fretky :o)
navíc - cena je velmi p?íznivá.
jediný její nedostatek, který m? napadá, je výška "p?ízemí" - cca 35 cm je pro starou nebo nemocnou fretku bez pomoci majitele (nebo bez po domácku vyrobených sch?dk?) nep?ekonatelných.

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-07, 06:15
Johanko, ne, d?lal to ješt? než p?išel Sem... prost? chce pustit a tak se pustí sám, potom je spokojenej :oD ferret nation už není kam dát.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-07, 09:00
...když vyhodíš ty zni?ený klece, snad by se vlezla.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 16:34.
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-07, 09:12
Z Fredyho se mi Kryštof taky dostal...z Ferret Nation ty m?ížky fakt nevylomí, je to bytelný, nicmén? naši chlapci pravideln? sundavají sch?dky...
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-04-07, 16:01
práv? že nevlezla, na jednu stranu je malá a na druhou zas velká :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

klec
Zaslán uživatelem/kou: Domice (IP)
Datum: 2010-01-03, 14:08
Ahoj, chci si po?ídit fretku a pot?ebovala bych poradit. Mam velikou klec, ale nevim jestli by se mi neprotáhla tim pletivem. Mezera mezi dv?ma špruclema je cca 3 cm velká. Díky za odpov?d

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-03, 14:17
Tak to je fakt velká rozte? šprušlí, tudy ti proleze nejen mlád? ale i dosp?lá sami?ka. Jedin? tu klec celou obalit pletivem s malými oky. Ale ne tim králi?ím, to fretka p?ekouše.
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-01-03, 14:30
3 cm jsou hodn?, pro mlád? ur?it? a i pro sami?ku bych to neriskla.

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-03, 20:59
3 cm samice proleze ani fousy neohne. Já jsem velkou rozte? ?ešila p?etažením klecovinou.
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2010-01-03, 23:11
Drobné armovací pletivo v každém slušném železá?ství, cena cca 50-70/m
(na rozdíl od králi?ího je ?ty?hrané a tvrdší)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 04.01. v 18:04.
Avatar

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: Domice (IP)
Datum: 2010-01-04, 17:59
Ahoj, díky za radu. Pletivo si koupím. Ješt? se chci zeptat jestli n?kdo nevíte o n?kom kdo by mohl mít mladé. Nejlépe z Táborska a okolí. Koukala jsem v inzercích i na internetu a nikde nic nemužuý najít. Ve zverimexu je sice mají, ale tam si ji kupovat nechci. Díky

Re: Klec - voliera
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-01-04, 18:59
Domice, ted je na mládata ješt? hodn? brzo, rodí se v?tšinou až tak okolo dubna/kv?tna. mládata, která se ob?as dají najít v inzerci i ted budou bud už odrostlá a nebo z velkochov?, kde má samice mládata n?kolikrát do roka, b?žn? se takhle pozd?/brzo nerodí. na ja?e/v lét? budou inzerce op?t p?epln?né nabídkou mládat, takže musíš vydržet.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:10 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist