Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-13, 16:37
SEM NE? ale DO GALERIE a z té potom linky sem. :o)

Je to vlastn? jednoduché:
Fotka se pošle do galerie fretky cz. Potom si ji ?lov?k najde, vyhledá a vloží sem bu? link, nebo náhled z galerie.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-13, 18:13
Nápady na Vánoce, nebo i jiné v?ci, m?žete najít i tady:
DOMEK.CZ
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-13, 18:17
tAK SEM TAKY HODÍM N?JAKEJ ODKAZ,KTERÝ BY vÁM MOHL BÝT PRO INSPIRACI P?I VÁNO?NÍ VÝZDOB?.
WWW.BRYDOVA.CZ
WWW.DILNAINSPIRACE.CZ

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-10-14, 10:51
Aronko, strome?ek s živými kvítky se d?lá tak: obstaráš si zkumavky a náležité množství stužek v barv? vhodné ke kvítku - nap?. bílé k bílému ?i r?žovému brambo?íku, bílá ke žluté chryzantém?,...Na strome?ek umístíš sví?ky a navážeš zkumavky. Doleješ vodu, vložíš kv?tinu. Vydrží podle typu kv?tiny - chryzantéma ?i brambo?ík v chladn?jším prost?edí od vánoc do nového roku. M?žeš do vody p?idat i p?ípravek Floran. Užívej kv?tiny, které ?ezané vydrží dlouho a mohou mít vyšší hladinu vody ve váze. Nelze užít nap?. gerbery - t?m se dává jen mali?ko vody a to ve zkumavce neohlídáš. Kvítky rad?ji drobn?jší a stejné - strome?ek vypadá velice elegantn? a slavnostn?. Nápad není tak úpln? m?j, vid?la jsem ho asi p?ed dvaceti lety na floristické p?ehlídce v Holandsku a "upravila" jsem si ho pro svou pot?ebu.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-10-14, 10:56
Fretky jsou jak tak koukám vynalézavé a i s váno?ním strome?kem si poradí.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-10-14, 11:58
Já mám zas úpln? jiný problém. Loni poprvé jsem nevzala Vendelka k našim, kde pravideln? trávím vánoce a nechala ho s ostatní zv??í doma samotného. Pravda, jen necelých 24h, ale bylo mi to líto.
U našich se sice kv?li ps?m taky nesmí motat u slavnostní ve?e?e a dárk?, ale pak dostane nahoru do pokoje všechny obalové papíry, které okamžit? rozloží na prvo?initele, a navíc ho m?žu vid?t, kdy m? napadne.
P?edstava, že tam bud? na Št?drý den úpln? sám, mi vhání slzy do o?í.
Jsem prašt?ná? Není mu to jedno, resp. není naštvanej úpln? stejn? jako každej jinej den, kdy musí být o samot??
Leguán bude taky sám, toho st?hovat nelze v?bec a ko?ky a králíci jsou po t?ech, ti na vánoce sami nebudou...:o(((
Zas na druhou stranu, Vendelek špatn? snáší p?evážení a nechce se mi ho stresovat 2 dny po sob? jízdou autem...chjo! Co mám d?lat?
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-10-14, 13:43
Nejsem si jista, ale mám pocit, že když mu neukážeš kalendá?, tak nepozná, že je Št?drý den. Papíry je možné mu dovézt aby o n? nep?išel. A ty se s ním p?ed odjezdem hezky po?uch?ej, aby ti p?kn? smrd?l svetr abys nem?la pachový abs?ák
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-10-14, 14:32
já bych na to moc nespolíhala. vona markéta - ú?a ho možná nau?ila ?íst a on se to do?te v denním tisku.
markéto, napadá m? jediná rada:
schovávej p?ed ním všechny noviny, nenech ho koukat na televizi a ten kalendá? nato? pro jistotu na ?erven! pak ti ta podlost možná projde.... ;o))

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-10-14, 15:03
u?úrávám smíchy :-)))))))))

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-14, 15:42
No,prost? mu zkus dát vybrat. Nazna? mu, že ty odjíždíš a on pokud chce tak se k tob? p?idá. Takhle to d?laly ko?ky a Mates tayky p?inesu p?epravku,pokud se do ni nakvartýruje a hlídá si nás,tak jede s náma,pokud mu to je šum a fuk-jako že moc ?asto ne. - je doma.
Takhle budeš mít alespon pocit, že je to taky jeho volba:-)

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-10-14, 16:20
No pravdou je, že u nás váno?ní stromek stojí v rohu, ze zdí tr?í skoby jako blázen, na který se stromek p?ivazuje za špi?ku, protože ko?i?áci si chodili hrát s kouli?kama, p?ípadn? pes se snažil ožrat ?okolády. Vzhledem k tomu, že z Kryštofa se stal David Coperfield a s bravurou se dostává se zav?ený klece, tak letos mi to místo ko?i?ák? (jejichž sme?ka se letos smrskla z po?tu ?ty? na jednoho) vynahradí tcho?. V?era zdrhnul a trajdal po byt? celej den, Kluk se ho snažil narvat zpátky do klece a Kryštof ho d?sn? pokousal. To sem si zas vyslechla...:-))

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-14, 16:33
jj,taky mi za?al Mates zdrhat. Jsem si nejd?ív myslela, že blbnu. Po?ád jsem si ?íkala"copak jsem tak tupá že jsem nezav?ela dví?ka,když jsem ho dávala do klece?" No, pohlídala jsem si to. Nejsem tupá,jen Mates je vy??ranej:-)

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-10-15, 14:33
Holky, díky za pot?chu, nasmála jsem se taky dost.
Koneckonc? nemám tucha, co od ?eštiná?ky m?že Vendelek pochytit, takže z jeho blízkosti odstraním vše, co by mu mohlo nazna?it "svatve?er" a v klidu si užiju št?drý ve?er :o))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-10-27, 11:13
Pokud nau?íte fretky ?íst, tak pak samy zjistí kdy jsou Vánoce.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-12-13, 10:47
Tak jsem vcera postavila stromecek. Dolu jsem dala pro fretule rolnicky, masle a plysovy ozdoby.
Sammy je z nej nadsena, valy se uz hodinu pod nim a lovi rolnicky. Vubec ji nenapadlo splhat po nem nahoru. Maxe nezajima vubec, tak snad mame vyhrano. Pockam jeste dva dny a pak rozvesim koulicky.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-12-13, 11:20
Marketa, a ?o takto ?alší dvaja fret?í kamaráti pre Vendelka? Však si hovorila, že ma?ky nebudú sami, pretože sú po tri.
To by Vendelkovi ur?ite nebolo na Vianoce smutno :-))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-12-14, 09:39
Prajeme všetkým chovate?om a ich fre?acím milá?ikom krásne viano?né sviatky a v novom roku hlavne zdravie pre všetkých, ve?a radosti, zábavy a vzájomnej lásky.
Johana a fre?ák Vl?ák

[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-12-14, 10:35
taky se p?idáváme...
Avatar

Přílohy: Kopie - Veselé vánoce 2.jpg (67kB)  
Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-14, 19:04
Lenka - ko?ky mám už 3 týdny 4, takže pokud bych se m?la držet Tvé rady, musela bych si opat?it ješt? 3 tcho?e, 1 králíka a 3 leguány. Up?ímn? - už te? mám veškeré zv??e po krk a uvažuju o vycpání :o))))
Navíc nemíním porušit rodinnou zásadu - každé zví?e se k nám dostalo osudem, nikoli, že jsme si ho opat?ili dobrovoln? a i tak jich máme ažaž. Sta?í nic ned?lat, ono zas n?jaké p?ijde :o))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-12-15, 11:32
markéto,
NEBLBNI!!!
na vycpání máš dost ?asu, seš ješt? mladá....

spíš než o nové zv??i bych uvažovala o dalším drahouškovi, aby na to ten tv?j chudák nebyl tak sám...

p.s. ani na konci v?t ned?lám :o))))), protože jsem líná a p?edpokládám, že:
1) už m? znáš
2) TY to pochopíš



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 15.12. v 11:54.

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-12-15, 13:15
Martino, to je skv?lý nápad! Ten m?j taky má problém vydýchat t?i fretky, natož povolit ?tvrtou, a m? v????bec nedošlo, že je to proto, že je na to TAK SÁM! Tak to abych mu honem našla kamaráda :oP Dobrovolníci, hlašte se!

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2005-12-15, 14:00
Musim se pridat, ze poridit fretce kamarada je ta nejlepsi vec, kterou muzete pro sveho milacka udelat...kdyz uz musi zustat doma, tak se zabavi mezi sebou a my nemame vycitky svedomi, ze je nechavama samotne - to plati i pres vsedni dny, kdy jsme v praci.
A co se Vanoc tyce - my mame fretky teprve prvni rok, takze to budou nase prvni Vanoce. Uvidime, co nam prinesou. Do obyvaku, kde bude stromecek sice "nemuzou", ale diky tomu, ze staci vterina nepozornosti u dveri, tak jsou tam kazdou chvili...:o) Nastesti se vetsinou zarazi hned u prvniho lakadla - v podobe bananovniku, ktery je hned u dveri, kde zacnou cmuchat k hline (nez dojde k hrabani...:o) tak snad ke stromecku nedobehnou drive nez my...:o)) Jinak jsou to skveli pomocnici - uz predvedli sve schopnosti s balenim darku, Hugo mi ochotne natrhal papiry a Popelka predpripravila maslicky (tedy spise uzle) na stuzkach...:o))















Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-15, 14:35
Martina - p?idávám se k údivu matky fretky nad Tvým ostrovtipem. To m? fakt nenapadlo, že bych m?la mít opravdu od každého druhu víc kus?!
Problém je, jestli by se ti dva až ?ty?i samci bez kastrce snesli!!! (Ale ten m?j si na to ZOO taky p?ipadá tak sám....)
Máš pravdu, na vycpání mám ?asu dost :o)))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-12-15, 14:47
máte chalupu, ne? tak je budeš držet odd?len? - jeden na p?d?, jeden v koupeln?, jeden v síni....
koukni - petra už taky p?emejšlí, jak to ud?lat, aby se jí vešli do paneláku!
a vypoušt?t samostatn? (t?eba do ložnice), aby si neublížili (kastraci nedoporu?uju, to by byla skoro i škoda).

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-15, 14:58
Fajn - a jeden se bude starat o ko?ky, druhej o tcho?e a leguána, t?etí o králíky a ježky a ?tvrtého budu mít pro radost...to v?bec není špatný!
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-12-15, 14:59
Martino, ja by som k?udne 3 kastrovala...potom by sa skladovali aj vypúš?ali jednoduchšie...šak každý by mohol ma? iné použitie...na rúbanie dreva...na hrubý úklid...na pletí zahrady...a ten nekastrovaný by plnil tiež nejakú funkciu... :-))))


Hele, koukám, že sme to s Markétou písali naraz...?o do ?asu aj obsahu :-))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.12. v 15:08.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-15, 15:13
Johana - zrovna jsem uvažovala, že p?ipíšu, že tak by vlastn? 3 mohli být kastráti, ale telefonoval mi práv? p?ítel - s naším plánem jsem ho samosebou seznámila a dokonce mu velkoryse dala na vybranou, k ?emu bude, a že si m?že 2 kamarády vybrat sám - ?íkl n?co o zví?atech sbalených do tlumo?ku a st?hování mé osoby k mým rodi??m :o)))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-12-15, 15:45
CHválím Martinu, to je ale fakt dobrej nápad :-))))) jé, to by kastráti kmitali :-)

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-12-15, 15:49
Ja mam pocit, ze by stejne nedelali nic. Akorat mi bychom mely 3x tolik prace s nima.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-12-15, 17:03
holky, nekastrovat, NEKASTROVAT!!!!
nechávat si jen jednoho vcelku je strrrrrrašn? riskantní! p?íde ešt? ?as, že budete rády, že jste to neud?laly....

markéto,
CHYBA!!! tys mu to nem?la VYKECAT, tys mu tu geniální myšlenku m?la VNUKNOUT!! pak by t? ješt? p?emlouval, jaký by to bylo ž?žo mít doma kámoše-pomocníky....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 15.12. v 18:05.

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist