Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-15, 23:28
Martina - já Ti nevím. Tu kastraci bych tak jednozna?n? neodsuzovala - on jim ten testosteron pak velí d?lat d?sný kraviny a ješt? mívaj pocit, že by jako m?li t?eba vládnout :o)))
Ale jinak - já mám chlap? dost - p?ítel na víkendy, na správku a údržbu auta jinej, na domácí práce (stylu elektrika, instalatér...) další, na hospodu a kule?ník taky jeden :o)))) A všichni vcelku.
Maj jednu vadu - krom mého p?ítele mohou být klidn? všichni kastráti - to totiž radši do postýlky leguána :o)))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-12-16, 09:55
Markéta to z?ejm? myslí s tím vycpáním tak : Dám jim mrchám nažrat, a? se vyspou podle chuti. A kamarád pro Vendelka musí P?IJÍT sám. My ho m?žeme jen nasm?rovat.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-12-16, 10:04
takže ty to máš, markéto, za?ízený vlastn? úpln? nejlíp. t?i-?ty?i drahouškovo pomocníci podle popisu p?esn? odpovídající p?edstavám v?tšiny dam, které se tu k tomu vyjad?ovaly a JEŠT? K TOMU JIM NEMUSÍŠ NIC DÁT BA ANI VE?E?I A PRÁT FUSEKLE!!!
hoooolka, jak ty to d?láš.... :o))))

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-12-16, 10:35
Erin, presne tak. Však on kamarát pre Vendelka príde chudá?ik zatúlaný k dverám Markéty a bude ma? na ?u smutný kuku? :-))) A my všetci fretkári sa budeme ?udova?, že aké mooooc inteligentné to musí by? fre?átko, ke? trafilo presne k tvojim dverám. Hm, ako keby vedelo, že sa o? postaráš :-)))
Xixixi, len tak mimochodom, nebýva niekto blízko Markéty? :-))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-16, 10:45
Všem fretkám a jejich chovatel?m p?eji veselé Vánoce
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-12-16, 10:45
Toz ona Marketa obcas jezdi do Prahy...A kdyby ji nejake chudatko vlezlo do tasky - to je taky osud, ne? (tasku muze postavit pred dvere (zvnitrku) - aby tomu verila spis:-)))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-12-16, 22:43
já tu chalupu nemám zas tak daleko, moc bych si nezajela :o), i kdyz s tou taskou to taky není spatný nápad
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-12-17, 04:52
Holky, holky - to mám k vánoc?m, tohle?!?!?! :o)))
Sta?í, že už mi n?kolik lidí ze sousedství (v?dí o mé zásad? o osudu) mermomocí cht?jí vyhazovat ko?ky p?ed barákem :o)))
Už vidím, jak fret?í klub vybere útulek a hází jeho obsah p?ed naše vrata ve snaze nazna?it ten osud :o)))
Balím už 4h dárky :o)
Ale dosáhla jsem dnes ur?itého úsp?chu:
a) odeslala jsem 3 velké balíky do ko?i?ích útulk?
b) vyrazila jsem z kamaráda, který "nemá rád zví?ata" - úplnou náhodou - 200K? na opušt?né fretky. (Patren? jsem toho docílila vydíráním - nedáš - dostaneš :o)))))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-12-20, 02:19
Vesele Venoce :o)
[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2005-12-20, 02:53
P?ání do Nového roku [forum.fretka.sk]

307-515-842
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-12-20, 08:13
D?v?ata, jsou to nádherná blahop?ání a vehnaly mi do o?í slzy.

P?ipojuji se taky ke p?ání krásných váno?ních svátk? a fre?ulkám hodn? dáre?k? pod strome?kem.Hlavn? p?eji hodn? zdraví?ka fretka??m a fre?ulím z celého srdce.Olga

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-22, 16:38
Tak i já se kone?n? p?idávám s p?áním. není sice nic extra, ale na rychlo snad pot?ší ;o) Všem tcho?ík?m a páne?k?m, i p?íbuzným a kamarád?m, p?ejem hodn? zdráví, hodn? št?stí, kupu radosti, co nejmén? starostí. A v tom dalším roce, spousty spln?ných p?ání, a mnoho nových dobrých nápad?, aby ten náš sv?t byl stále krásný. A nezdá-li se n?komu krásný, tak aby se pro n?j krásným stal.

Jordi - Frodo - Medulka - Elfinora a spol. zví?átek ;o)

[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-12-23, 08:16
Prajeme krásne prežitie viano?ných sviatkov, ve?a pohody a dar?ekov. Všetkým fretulkám a samozrejme aj páni?kom prajeme ve?a zdraví?ka, š?astí?ka a lásky.
[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-23, 10:50
Tak ješt? jednou v?em jen to nejlepší.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-12-23, 14:44
Taky Vám všem p?eju nááádherné Vánoce a spoooustu zábavy s tcho?íky :o)
[fretka.chytrak.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petus.MiCi dne 23.12. v 14:44.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-01-03, 11:49
Ahojda, tak jak u Vás prob?hly vánoce? Já neproz?eteln? na Št?drý den dopoledne vypustila Kryštofa a pojala jsem myšlenku, za?ít balit dárky. Nevím, jestli jste to n?kdo zažil...to byl takovej cirkus :-) Kryštof se st?ídav? rval do t?ch malinkejch rolí s papírem, do dárku, který jsem zrovna balila, do tašek, kam jsem cht?la dárky ukládat....p?lka papíru padla za ob?? Kryštofovi, on ho dokonce žral a žvejkal. Tak jsem chvílema je?ela, plácala ho po zadku, rvala mu papír z kušny...fakt dobrý. Pak jsem mu šla ukázat strome?ek...ve chvíli se mi vyrval a za?al se sápat po v?tvích nahoru, ješt?, že máme stabilní stojan.....

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-01-03, 13:51
Majdo, len sa priznaj, že si tak ?inila naschvál a výhradne pre zábavu tchora :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 03.01. v 14:09.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-01-03, 14:07
Jo, Johanko, po t?ech minutách balení dárku mi to došlo taky..že já p?ijdu o nervy a on se náááádhern? pobaví :-)

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Arnie (IP)
Datum: 2006-01-03, 17:35
Tak u nás tak veselo nebylo.Nenapadlo m? "bavit" tcho?e balením dárk?.Nezajímaly ho ani bá?ky na strome?ku,ani po n?m nezkoušel lézt.Jen z n?ho ob?as stáhl n?jaký ten alobalový "cancour" a já si ?íkala,že to z toho po?ád n?jak padá.Na Št?drý den jen roztrhl obal dárku pro babi?ku.Ochutnal i cukroví....za celé svátky asi 3 kousky.Tvá?il se velice spokojen?.Takže jsme vlastn? nem?li o Vánocích ani žádné vzr?šo.Na Silvestra jsme o n?m taky nev?d?li.Vždycky n?kam zalezl a chrn?l.Ani petardy ho nevrušovaly.

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-01-04, 16:00
U nás byl Silvestr veselý - k mým šesti ješt? 3 + 1 "na hlídání" - když jsem je o p?lnoci pustila všechny po své no?e - lidi, to byl takový smrad - všichni pušili o 106, ani do v?erejšího ve?era jsem to ješt? náležit? nep?esmrd?la a to mám ze zoo "moje v?n?" skunky po celém byt? a ne že bychom nev?trali.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-01-04, 20:58
Naše Miky prospala jak vánoce, tak i silvestra. Zato dneska stihla než jsem se vrátil z koupelny (asi 4 minuty) odnést do své syslírny pod stole?ekm hrst cukroví (víc na tácku nebylo). Ta musela pendlovat jak pendolino :o)))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-01-04, 21:11
nam max kradl vanocni koblihu. stal na zadnich, natazenej jak spagat s otevrenou tlamickou se natahoval po koblize, chybeli mu asi dva mm. My se mohli strhat smichy. Tak se jeste kousek popotahl, stal uz jenom na drapkach a to kobliha se mu do tlamy nevesla, kroutil hlavou ze strany na stranu a stejne na nej byla moc velka.
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Josef (IP)
Datum: 2006-01-04, 22:25
Koukám že n?kte?í mn?ly doma veselo. Unás to prob?hlo v pohod? váno?ního stromku si n?jak nevšímal. Ozdoby ho nezajímali akorád bombóny které jsem musel p?ev?šet, ale hrozn? rád podn?j chodí kadit jako kdyby ho cht?l pohnojit. Silvestr byl klidný do té doby nežvypuklo p?lno?ní veselý to se probudil a byl schoulenej dole v kleci ani se necht?l nechat pomazlit jak byl vyplašenej a strašn? se klepal. Kdýž se mi ho poda?ilo pochovat tak se dral doslova z náru?e a zalezl za gau? kde spokojen? usnul ani nepuchnul.

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-01-04, 22:34
Josef: Skus fre?áka nau?it aby chodil kadit do kv?tiná??. Aspo?n by bylo zdarma hnojivo :o)))
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-01-05, 10:05
vladimir: verim ze fretacek by se to naucil. Ti moji to vlastne uz i umi, jen nemam nervy na to cekat jak si do kazdeho kvetinace na tu potrebu vyhrabou diru :-)
Avatar

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: Josef (IP)
Datum: 2006-01-05, 22:36
on totiž je nau?enej tam chodit protože tam má v?tšinou danej záchod a ob?as hodí bobek vedle ale už ho má na míst? i pod stromkem takže máme vánoce a št?drej den po?ád už jenom do zít?ka to uklídíme stromek.

Re: Vanoce
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-01-06, 11:11
Majda: To fakt nemá chybu.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist