Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP)
Datum: 2005-10-26, 16:23
Dobry den,
chtela bych se s vami podelit se zpravou, ktera mi dela velke starosti. Pred nekolika dny mi volala kamaradka, protoze vi, ze doma chovame fretaka. Ve zverimexu na ulici Voronezska, P2, prodavaji dospeleho fretciho samce. Je vystaven ve vyloze v nizke male kleci, ktera by byla nedostacujici i pro krecka. V kleci neni napajecka a fretak, spi zahraban v pilinach. Cim ho krmi nevime, protoze misticka byla prazdna a take plna pilin. Fretak ma prerostla drapy a podle popsane velikosti mu bude nejmene rok. Bohuzel nejsem v CR a nemohu se na nej jit podivat. Udel by si nekdo z Vas prosim cas a zjistil, jak na tom chudacek fretak je? Diky moc. Lucie

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-10-27, 11:20
Tak to je fakt hnusnýýýýýýýýýýýýý.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2005-10-27, 11:51
kdyby Ferda nebyl takový bojásek, tak bych si ho vzala dom?...Honza by proti neby. Ale on je holt strašpytel... jsem vid?la s Bertíkem...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-10-27, 14:25
Jedu tam
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP)
Datum: 2005-10-27, 16:22
TO Mario: Dekuji moc.

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2005-10-27, 17:54
Mario, napiš co a jak, prosím.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-29, 23:23
No, toto co napíšu se sice netýká fretek,ale je to d?sn? nechutný a musím p?iznat, že mi to zkazilo volno.
Byla jsem se mrknout ve zverimexu v Chrudimi.
Fretky a vlasn? nic pro n? tam nemají,ale....
Lidi podržte se vid?la jsem tam v akvárku tak 90 délka a 50 ší?ka asi 6 ko?at no nebyly zrovna moc malé,ale bylo na nich vid?t, že to jsou mlá?ata. Po?ádn? se tam nemohly hnout. Na n? tam svítila lampa jak na k?e?ky. Byl to fakt strašnej pohled. Mylsím, že zavolám na p?íslušnáí místa. Tohle byl fakt hnus.

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-10-30, 01:04
Ježíšmarjááá! Zavolej!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-10-30, 01:12
tak sem tam byl a fretak ve fakt maly kleci. Tak sem se ptal pana jak muze byt v tak maly kleci atd on zacal byt neprijemny proto sem rikal ze bych o chtel koupit aby se se mnou bavil. Koupil sem tam klesticky na drapy a rovnou sem mu je ostrihal koupil fretakovi hracku a dal na nej zalohu.

Na druhou stranu musim nechat ze az na tu klec fretak ockovany proti psince, fretci granule zrovna dostaval cistou vodu a chlapek mezi reci rikal ze je hrozne zivej protoze kdyz mu meni podestylku tak ze ho necha behat po kanclu atd...
takze sou na tom fretky i hur ocividen nekdo nezvladl pubertu a odlozil ho tak ho tam nechali naockovat a proste ho zkousi prodat.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-30, 09:28
Jinak zase odbo?uju od tématu.
V Pardubicích v pet centru jsem vid?la malé tch??e.
Byl v dost malém akvárku,ale jinak granule podle pohledu vypadali dob?e,vody m?l dost a m?l tam i malej zách?dek a nikde nasr..kolem.(a m?l i hra?ky)
Nevím jestli to byl same?ek nebo sami?ka,ale typuju, že to bylo starý tak zhruba 3 m?síce.
Byl tcho?ovitý s bílou podsadou,moc rozkošnej.
Stál 700K?.
Takže kdyby jste n?kdo m?l zájem,takse tam m?žete zajít mrknout.

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-10-31, 17:48
Tak fretak uz je u me v obchode... ma velkou klec je hravej ale kdyz kouse tak nestiskne, takze ho umazlim a bude k dispozici :-)ocividne ma radost, ze ma konecne svou boudecku a nekdo si s nim hraje
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-10-31, 19:30
To je dob?e, že je v dobrých rukách.

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Lucie (IP)
Datum: 2005-11-03, 18:06
To Mario: To je vyborna zprava!

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-03, 20:40
snad jen ze uz asi neni k dispozici :-P
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-11-04, 11:29
To Mario: To je moc fajn.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2005-11-05, 11:48
Jestli chce nekdo udelat dobry skutek, tak v Pet Center na Cernem Moste v Zabavnim centru CCM maji tri fretky - jednu tchorovitou a dve bile. Docela se tam asi nudi, maji uplne prazdny vybeh, nemaji ani zadny pelisek, jen slamu na zemi. Nemaji si s cim hrat. Chteji za ne nesmyslnych Kc 1990,- za jednu, coz znamena ze tam asi budou bohuzel hodne dlouho. Leda ze by se naslo 1-3 bohatych dobrodincu touzicich po fretce...

Jeste bych k tomu dodal, ze bohuzel i kdyby se nasel nekdo kdo by si je koupil, tak mam obavu, ze za par dni tam budou dalsi. Je to proste jak housky na krame, jen nemaji minimalni datum spotreby. V tomhle se mi ten Pet Center vubec nelibi. Maji tam i kotata (opustenych kocek jsou plne utulky, proc by si nekdo kupoval kote za 2500 (to maji na cenovce)??), nejake opicky a veverky (opicka stoji snad 40 000 a veverka 10). Reknete mi kdo pujde do hypermarketu a koupi si tam za 40 tisic opici. Pochybuju ze nejaky zkuseny chovatel, spis nekdo pri penezich, koho premluvi decko ze chce opicku. No a jak ta opice pak dopadne, to ani nechci vedet.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: webmaster dne 05.11. v 11:58.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-05, 14:36
Tak jak jsem nedávno psala o t?ch ko?atech v Chrudimi.
Napsala jsem mail na vet.inspekci. V?era mi ospov?d?li, že to tam byly zkontrolovat.
Takže. Ko?ata leží na hoblynách a pod tím maj jakejsi ko?kolit-to je prej v poho. Granule pro ko?ky.
To že jsou v akvárku nevadí. prtože je majitel nechá dvakrát denn? vylítat,nekde v n?jaký v?tší ohrádce. jo a akvárko je prý odv?trávaný-to bych cht?la vid?t. To by tam ur?it? neležely jak lemry spocený a udejchaný pod lampou:-(((
Ale hlavn? jsou o?kovaný a od?ervený,takže jsou podle vet.inspekce naprosto v po?ádku.

To teda nechápu.

Jo,skoro jsem dostala vynadáno, že jsem je obt?žovala. Ko?ata jsou prý zachrán?ný a takže to je vše vlastn? dobrej skutek.
No, to asi jo, jenže podle mého názoru by pot?ebovaly zachránit podruhý z toho zveráku,nebo tam pomalu pochcípou:-((((((

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:00
Tak sem dneska vzkoupal Archibalda, za coz me po pravu pokousal a je to vonavoucky fretak ted uz i s mirnym briskem ale hlavne jemnouckou srsti :-)) fereton + zloutky + denne cesani + vitakraft delaji zazraky :-) no a samozrejme denne muchlat az do placata aby umel delat predlozku pred krb :-P
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-11-11, 11:32
Uju: Já to taky nechápu.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2005-11-28, 20:48
O tomhle chudá?kovi sem se tu zmi?ovala už v zá?í.Bohužel sem m?la fretku zakázanou a Žéfku si po?ídíla tajn?...takže druhou už bych si dovolit nemohla....to tam teda vydržel dlouho chudák =o/
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-02, 10:57
GRACIIJKA: Škoda, že sis ho nemohla vzít.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-12-02, 20:11
Jirka: tak tohle beru osobne :-) prijd se podivat do AVD v dlouhy v praze jak ten chudak ted "trpi" sice tam byl dlouho ale ted si to vynahrazuje :-))
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-12-05, 11:06
Mario, kde p?esn? v Dlouhý sídlíš? Máš tam oba fre?áky?

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-12-05, 19:45
Dlouha 37, Antik v dlouhe a mam tady jen Archibalda ostatni 3 jsou doma :-)) jedno zlobidlo tchorovite a 2 krysky na jeden anttik staci :-)
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-12-06, 09:14
Aha, nevadí, stavím se podívat aspo? na Archibalda, krysky moc nemusím..:-)

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2005-12-06, 12:36
to webmaster: kdyby tam ty fre?ata, ko?ata a opice nebyly, p?išli byste o svoji dobrou zábavu-po?ád n?koho kritizovat! Nech se tam zam?stnat a podívej se na to z druhé stránky a pak sem napiš svoje dojmy! A ty ceny, to je prost? zákon nabídky a poptávky, dokud to lidi budou za tu cenu kupovat, tak to tak prost? bude a v?? mi, že kupujou! A neud?láš s tím nic ani ty, ani nikdo jiný!
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-06, 13:08
danniss: :o/ pro m? to t?eba moc zábavný není. Nekritizuji pro zábavu. ;o)

Jo zákon poptávky a nabídky po?ád platí. A roli v tom také hraje lidská nedo?kavost. To znám dob?e od osmák?. Kolikrát mi odmítli mlá?ata jen proto, že ONI je cht?jí IHNED! Prý týden ?ekat NEBUDOU. Tady platí já CHCI! ;o) A v tom je celý fór poptávky. (Já CHCI a za KAŽDOU cenu!!! A CHCI HNED!!! Jo a taky NEJLÉPE be námahy!)

Takže tomuhle rozumím a máš pravdu, že s tím já nic nenad?lám, však od toho dostal ?lov?k svobodnou v?li. A já nejsem B?h, abych n?koho p?evychovávala, ale svobodná v?le má mi káže, že poradit je také svobodná volba. A ten druhý, m?že svobodn? naslouchat nebo svobodn? odmítnout. Potom já se mohu svobodn? rozhodnout, zda mu sv??ím pé?i t?eba mého fre?átka nebo ne.

Nemám nic proti zverimex?m, kde o zví?ata pe?ují a starají se o n? tak, jak to daný druh vyžaduje.

:o) Frodíka mám sice ze zverimexu, ale i na n?j jsem si musela po?kat. O to rad?ji jsem ale ?ekala na Medulku, která je od chovatele.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2005-12-06, 14:14
jordi: jasn?, svobodná v?le, to beru, dát najevo sv?j názor, ale ob?as mi p?ipadá, že tady na tom fóru všichni zverimexy odsuzujou, ale nevidí dovnit? a nem?žou v?d?t jak to tam chodí...
M? to mrzí, já tam pracuju a vidím to úpln? jinak, vím, že to není kolikrát ideální a jsou jist? i špatné zverimexy, ale pokud se jedná o tak velkou sí? jako jsou Pet centra, tak tam prodava?i nemají moc velkou váhu cokoliv zm?nit...
Já mám 2 letošní fretky-Filípka-ten pochází kdoví odkud, asi z velkochovu, v obchod? jsme ho m?li asi m?síc, ale je to poklad nad poklady-prost? sluní?ko. A pak Sára-tu jsem si vzala když ji p?inesl chovatel, vykoupili jsme ji od n?j a já si ji zamilovala a hned druhý den si ji odnesla a je to p?kná potvora. A tady vidím rozdíl-fretka kdoví s jakým p?vodem versus fretka od chovatele. Ne vždy musí být zverimex špatný a ne vždy musí být fretky ze zverimexu nemocné, zlé a nevychované...
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-06, 15:02
danniss: :o) No jo já znám dobré zverimexy, ale i ty špatné. Nap?íklad vím, kam pro zví?átko nejít, a kam m?žu sv??it sv?j odchov zeb?i?ek. ;o) V tom špatném, m?li zeb?í?ky (drobné exotické p?vce) zav?ené v kleci s asi 15 andulkami (klasický papoušek ale co se tý?e exot?, k nim agresívní) Když nem?li volnou klec, nem?li vykupovat ptáky! :o( Potom je zverimex dobrý, kde prodávám odchovy zeb?i?ek, protože vím, že tu paní by nenapadlo vrazit p?vce k papoušk?m s agresívními sklony, jejichž soužití by p?evedlo exoty k smrti. Také nevykupuje, nemá-li místo.

8o( vzpom?la jsem si na jeden, kde byly 2 akvárka, takové té malé velikosti co se používají na Džungarské k?e?íky. V tom m?li v každém asi 30 k?e?ík?. N?kte?í byli dokousaní, do krve a byl to fakt p?íšerný pohled. Když jsem to té ženské ?ekla, jen pokr?ila rameny a vypakovala m? ven.

Ale souhlasím, že ne každý chovatel je skute?n? dobrý chovatel.
Avatar

Re: Zverimex na Voronezske
Zaslán uživatelem/kou: amonnka (IP)
Datum: 2005-12-06, 20:28
Ahoj Mario, mohla bych se p?ijít podívat na fre?á?ka?(pracuji v Dlouhé).. ?asem bychom si s p?ítelem cht?li po?ídit n?jaké zví?átko a já jsem zabloudila na tuto stránku a zalíbily se mi frete?ky.. vadilo by ti to?

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist