Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-25, 14:16
tak se náš chlupatý bobe?ek dneska pokusil pokousat pání?ka protože si pání?ek dovolil dát mu dv? v?eli?ky :oDDD M? v noci taky utekl z jehly... píchla jsem ho a než jsem stihla zareagovat tak mi utekl, tak jsem ho musela píchnou znovu, to jsem ho p?kn? naštvala, na milost m? vzal až po tom co jsem mu dala napít rozmixovanýho melounku :oD
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-27, 13:16
ahoj. dneska ve?er sem hodim fotku Ferdy - dost zblednul, záda má do šeda, už je nemá tak krásn? tmavý, nevim jestli je to lé?bou nebo nemocí... Fotky budou dost neostrý a nebudou nic extra protože jsem si netroufla fotit s bleskem... Ted zrovna zkoumá byt co se zm?nilo a co mu tady Terka upravila...
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-28, 19:00
v?era jsem to nestihla, um?ela baterka ve fotáku, jen dv? fotky na porovnání:
takhle vypadal p?ed nemocí

a takhle b?hem nemoci a lé?by zešediv?l

až p?esrstí tak asi bude zase stejn? krásn? tmavý, ale ted m? to dostalo, jinak ta druhá fotka je dost rozmazaná, netroufla jsem si fotit s bleskem...
doufám, že už se uzdraví, dneska dokonce prohán?l kuli?ku a v?era m? kousnul do nosu :o))) jinak nás vet ješt? n?jakou dobu bude vídat ?ast?ji než je nám milé :o)))



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Iv?a dne 28.08. v 19:03.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-28, 19:15
a ješt? mimo téma - jak nás Terka trápila minulý m?síc po kastraci a svým fušováním vetovi do ?emesla :o))

a zblízka
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-28, 20:30
Ferda je i p?es tu nemoc a nový kožíšek moc p?kný, ani není poznat, že je nemocný.A? je brzy fit!
A Terka , to si teda p?kn? zava?ila, doufám, že to už má zahojený,!

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-28, 21:32
Olga - díky :o)))
Terka už je v pohod?, v?era tam ješt? m?la kus strupu, ale p?es noc "zmizel" takže má už jen jizvu, která okolo zar?stá chlupama
Ferda dost pohubnul,ale vet nás pochválil za pé?i, kterou jsme Ferdu trápili protože se prý v?tšinou umírá na komplikace jako jsou proleženiny (nemá), dehydratace (po velké boji jsme ji zahnali) a nebo nenakrmení (cpali jsme do n?j vývar a kaši?ku z vývaru horem i dolem) a tak to u nás vypadá celkem dob?e. Dneska ješt? dostal ATB v noci dostane další, ale pak až v osm ve?er, a v úterý ve?er... Pak bude bez ATB, po vysazení atb ješt? mohou nastat n?jaké komplikace, ale budem doufat, že to bude v pohod?... jinak nám koloto? nastane nanovo (to nejde dochází mi korunky :o))) )...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 28.08. v 21:33.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-28, 21:59
Opravdu držím palce, a? vše dotáhnete do zdárného konce!

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-28, 22:05
díky, a co Miloušek? Jak to zvládáte?
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-28, 22:07
Zvládáme, ale nic moc.Jen má stále stejnou chu? k jídlu.Bojuje jak lev a já ...Obdivuji jeho vitalitu, vždy? je mu 7 let!

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-28, 22:15
obdivuju tvoje pevný nervy, já se málem složila, když Ferda onemocn?l... Tak at se vám da?í, držte se
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:01
Iv?a: Jen tak orienta?n?. Kolik stálo lé?ení frete?ky? Nikdy nám našt?stí nic vážného nebylo, ale ?ert nikdy nespí, tak abych v?d?la s jakou cifrou mohu t?eba i po?ítat.

Jinak jsem ráda, že se da?í lépe.
Doufám,že to bude OK.S Matesem posíláme podrbání za ouško:-)

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-29, 15:36
Iv?a: nervy pevný moc nemám, ale co nad?láš, musím vydržet. Taky by m? zajímalo, kolik jsi už zaplatila za jeho lé?bu.
Doufám, že je zase o kousí?ek lepší.

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-29, 19:27
ježiš to jste m? dostaly, abych pravdu ?ekla radši to po zav?ení pen?ženky zapomínám :o))) myslím, že Ferda za sv?j život získal v?tší cenu než ten nejlepší psí šampión :o)))
tak za?nu:
první návšt?va (pond?lí): kolem 500,-
2. návšt?va: (úterý): taky tak 500,-
3. návšt?va: (st?eda): zjišt?n tetanus: 1443,- (je v tom rtg, které se ukázalo zbyte?ným)
4. návšt?va: (?t): Karel ?íkal taky kolem 500,-
5. návšt?va: (pá): snad p?es 400,-
6. návšt?va: (so): 300,-
7. -//- : (ne): už myslím jen 200,-
8. -//- : (po): kolem 200,-
9.-14. návšt?va: (út - ne): všechny se pohybovaly kolem 200,- n?kdy víc n?kdy mí?, pr?m?r vychází p?es 200,- na každou
takže celkový sou?et mi vychází kolem 5043,- K?, berte to tak, že jsem ceny zaokrouhlovala (v?tšinou dolu) takže skoro (necelých i když možná i celých, protože si ty ceny pamatuju tak jak jsem je ?íkala mamce ;oD, navíc si je nepamatuju p?esn?, možná to je i p?es) p?t a p?l tisíce, Tedy víc jak polovina mojí výplaty (mnohem víc). + ješt? zapo?ítávám konzervi?ky (ko?i?í dieta, šet?ící játra, 1 miniplechovka 32,-)
Ferda byl dneska skoro celý den sám doma, ale zvládl to...
Uvidíme co s ním ud?lá vysazení antibiotik... toho se bojím. Jinak m?l v?era v noci zase d?sivý sny, protože moc k?i?el a sy?el ze spaní, teda první sy?el a pak k?i?el tak jsem místo sladkého usínání, uklidnovala Ferdu tím že ho pani?ka nedá a že je state?ný kluk a ni?eho se nemusí bát atd. doufám, že se snad i s tím spaním ?asem srovná, jinak jsem si myslela, že ta konzerva co jsem mu koupila navíc v?era nám vysta?í až do pátku, ale on je jak bezedný, spí tak mu to dám, že to bude mít na noc, stále spí o p?t minut pozd?ji p?ijdu ke kleci, Ferda "spí" ale miska je dokonale prázdná... takže jsme už dneska museli na?ít konzervu se kterou jsem po?ítala tak nejd?ív zítra nebo ve st?edu... Bude muset papkat granulky :o))) Už ho vidim ted je rozmazlený a bude muset kousat... :o))) Uvidíme co s ním ud?lá to vysazení ATB, to na nás myslete..



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Iv?a dne 29.08. v 23:26.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-08-29, 21:57
Budem na vás myslet s Milouškem.

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-29, 22:05
taky na vás myslíme, hlavn? se s Milouškem držte...
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-08-30, 14:23
Iv?a: Dostali jsme se s Vojtou po 14 dnech na internet a nesta?íme zírat, co se Vám s Ferdou p?ihodilo za ošklivé trápení :o((
Ale podle toho co píšeš, se Ferda snad za?íná stabilizovat, tak strašn? moc držíme všechny palce i tlapky a? se brzy a bez následk? vylé?í!!!
Že by mohla fretka dostat tetanus, to by mn? ani ve snu nenapadlo... :o(
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-30, 18:45
Vendula - díky, uvidíme jak to dopadne po vysazení atb... Taky by m? nenapadlo, že si z normální procházky p?inesem takový humus... ale když to dob?e dopadne tak pojedem na sraz 11.9. to bychom tam Vojtovi vzali to cd... (dala jsem si to do upomínek :oD)
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-09-02, 13:19
Já tu taky 14 dní chyb?la, ježkovy o?i, hlavn?, že se šmudlík lepší, držíme moc a moc pale?ky. Docela m? šokla zpráva o tom ko?ským trusu, na chalup? s ním hnojí skoro všichni sousedi.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-02, 21:37
Iveta M - Dej si na to bachat, neumíš si p?edstavit to peklo co jsme si prožili... Všichni.
Dneska jsme byli u veta (vrátit nepoužitý inj. a prohlédnout uši ješt? p?ed kontrolou kterou chceme na potvrzení na sraz)
Jinak vám všem co jste nám drželi p?sti?ky musím ?íct, že Ferda bojovol o život fakt state?n? bojoval a snažil se p?ežít a dneska dobojoval...
A SV?J BOJ VYHRÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!
Ted m?žu jen doufat, že jsem to nezak?ikla :oD



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 02.09. v 22:00.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-02, 23:07
Bajecne!!!

Ted jsem nasla nejakou zminku (s krizkem po funusu), ze by tetanus mel vytvaret protilatky dozivotne, ale uplne za to nerucim.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-03, 00:36
oni si naši vetové proti?e?ej, jeden ?íká jo, druhý ne a p?eo?kovat... Taak nevim, ale asi je nechám o?kovat oba...
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2005-09-03, 10:44
Iv?a, to je jedna z najlepších správ aké som v poslednej dobe po?ula. Prajeme Fredovi ešte ve?a ve?a krásnych dní.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-03, 12:40
To je dob?e, že to Ferda s p?kným koncem dobojoval! Moc zdraví?ka a už žádné hlouposti!

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-03, 23:28
Olga + Jolana - díky
Olga - co Miloušek?

p?ed chvílí jsem mu našla bouli?ku pod k?ží, jak jsme mu píchali ty injekce - má to m?kou?ký tak budem pozorovat, v pátek tam stejn? jedem, takže když se to nebude nijak m?nit tak to vetovi ukážu v pátek kdyby byla n?jaká (sebemenší) zm?na tak jedem k vetovi. Zdá se mi, že tam má asi trošku tekutiny, píchali jsme ho 14 dní v kuse n?kolikrát denn?, možná i dýl, ted tu zrovna provádí akrobatický hon na soupe?e :o)) Lítaj mi tu dv? torpéda :oD



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 03.09. v 23:29.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-04, 12:51
jenom se chci zeptat jestli nevíte o n??em co m?žu dát Ferdovi a po ?em p?ibere, b?hem nemoci zhubnul z 1,5 kg na 1kg a je takový hubený... prost? když fretka p?ijde o p?l kila tak je to hodn? znát... Nevim co mu dát dobrýho..
Teda m?l mí? jak kilo ale do toho kila už zase p?ibral (cca 5 dkg)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 04.09. v 14:12.
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-04, 15:40
Iv?a, tu bouli?ku má asi od injekcí, myslím, že se to vst?ebá. Po ?em by m?l p?ibrat? já si myslím, jakmile mu je už dob?e, že se to srovná a postupn? p?ibere a kor te? za?nou si brzy d?lat zimní zásoby.Miloušek je na tom stále stejn?.

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-04, 16:01
Olga jj, tu bouli?ku má od injekcí. Ale p?ipadne mi d?sn? hubený, mám z toho divný pocit, ale to bude dobrý :o)) Já vím, jen si na to n?jak neumim zvyknout :o))
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-04, 16:02
Ja rozmazluju Cvokii cim se da, ale nabrat se ji nechce. Taky bych uvitala neco "zaruceneho":-)))
Avatar

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-09-04, 17:35
Iv?a,:na n?jakým vláknu je ,že Vitacraft je na to aby fretka p?ibírala.,že je to kvalitní krmivo. Já ho te? Milouškovi taky dávám, nejd?ív ho necht?l a te? už hu baští.

Neboj , ur?it? se to srovná a zase p?ibere.

Re: Tetanus
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-04, 18:06
naši dostávaj ANF to je na tom prý skoro stejn? jako Vitakraft, který tu bohužel neseženu... Kecám maj tu ty vani?ky s masem - skoro za 40 korun... A to fakt kupovat nem?žu... Sta?í, že tu ANF seženu za 300 stovky (294,-)... k tomu masí?ko, ovoce zeleninu a pasty, je pravda, že jsem si vylé?ení troufla oznámit až tenhle týden protože ve st?edu bral ješt? atb a nic nebylo jistý, ale i tak mi p?ibírání p?ipadne pomalý, jsem netrp?livá... Je tak hubený, že má v??n? volný kšírky i když mu je zapínám na mnohem mí?. Už aby byl zase aspo? z poloviny takový medvídek jako byl. I když jsem š?astná, že je živý.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist