Aktuální stránka:87 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-27, 22:31
Žofiro, prosím! Ze všeho hostologii a opera?ní zprávu, a? víme, co se d?je, a? se dá ur?it navazující lé?ba a prognóza...

Ty cystycké ledviny se neodstra?ují, je to u fretek b?žné (70%) ale t?eba šlo o destrukci ledviny (zásah do pánvi?ky ledviny), dob?e.

Že odstanili tumor vaje?níku a neadleviny je dob?e... hlavn? to histo!

Moc díky
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-06-27, 22:33
to vypadá na stejnej p?ípad jako Bobi, ješt? srdce jak je na tom, ale to už je "vyšší dív?í"
Taky se zeptej,na jaký v?k ji odhadují.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-27, 22:43
P?esn? to si taky myslím...
Nemusí to být úpln? stejné,ale podobné rysy to teda sakra má. P?esn? proto jsem cht?l ato Brno...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-27, 23:15
histolka aj zpráva bude, zítra tam budu volat a asi aj pojedu. jinak s tou ledvinou bylo ješt? n?co, nevím ale co to ?íkal, nebylo to kv?li cystám.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-27, 23:15
Mata napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Pro martinu:
>
> Ahoj, každý n?kdy za?íná a je fakt, že pro
> za?áte?níky, kte?í pot?ebují poradit je n?kdy nová
> informace, že je tady n?co jako vyhledáva?. Nevím
> jak jsi na tom byla ty... Zuzík ví, že fretka
> kouše, nemusíš se bát,.. že smrdí také ví a že se
> zeptá na o?kování nebo na blechy... bu? ráda, že
> si jí po?izujou lidi, kterým na fretkách záleží.
> Znám lidi, kte?í m?li fretky v králikárn?,
> neo?kovaný atd., takže na ty bych se zlobila...
> ahoj
>
> Pak p?ijdete o další fretka?e tím, že na n? budete
> "protivný"...


mato,

když jsem zuzi-w radila, aby si prošla vlákno první pomoc, nebyla jsem protivná, ale snažila jsem se jí pomoct. chodí sem pár dn? a z jejích dotaz? je patrné, že o fretce (zatím) nic moc neví.
ve zmi?ovaném vlákn? najde VŠECHNO.
a že se na ní zlobím? jo, byla jsem ironická, když v n?kolika vláknech mažu její naprosto totožný dotaz kv?li o?kování... :o/ (odkaz na o?kování je taky ve vlákn? "první pomoc")
omlouvám se, jsem v posledních dnech p?etažená a podrážd?ná, n?kdy mi to ujede.

btw budu ráda, když se do toho vlákna podíváš taky, protože názory nová?k? na to, jak se v n?m orientují a jestli jim pom?že jsou pro m? d?ležitý. díky
a vzkaz m?žeš nechat tam, p?e?tu si a smažu. a? se nezanáší jiná vlákna - práv? proto se tu pak nikdo nevyzná, proto je d?ležitý, aby se o?kování probíralo ve vlákn? o?kování a ?íje v ?íjích...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-06-28, 11:06
Mata kazdy ma svou pravdu :o)
Taky jsem zde byla zacatecnik a ackoli tady nikdo nikomu za nove prispevky nenadaval, stejne jsem nejprve mnoho vlaken precetla, nez jsem neco napsala a nebo se ptala..
Podle me neni problem pro novacky precist si nejake ty vlakna - kdyby to udelali, vazne objevi to, co tu sepsala Martina a s cim si dala tolik prace a co jim taky hooodne poradi :o)
Jenze vetsina novacku opravdu jen zalozi nove vlakno - to neni tolik prace.. A kdyz teda prijdou na to jak se zaklada nove vlakno, proc neprijdou i na to, jak se vyhledava? Ja myslim, ze oni na to prijdou jen proste zalozit je lehci.. :o(
Nekamenuju nikoho - proste je pravda nekde mezi.. ;o)



Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-28, 12:24
Myslím, že taky spousta za?áte?ník? nebo nálezc? mají nejprve fretku o které nemají pot?ebné informace, ale protože je tla?í ?as(podle jejich názoru) a necht?jí se probírat jednotlivými vlákny, založí nové - je to rychlejší
než ?íst.Krom? toho, i když dostanou "?afku" za nov? založené vlákno, v?tšinou dostanou i radu, protože v zájmu zví?ete je nikdo bez rady nenechá.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: WhiteAngel4 (IP)
Datum: 2009-06-28, 13:18
Ahoj,muj fretak posledni dobou strasne moc pelicha..vubec si s tim nevim rady....

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-28, 13:33
podívej se sem [forum.fretka.cz]

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-28, 14:03
white,
je fre?ák kastrovaný? kolik mu je?

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-28, 15:05
momentíln? je období línání, takže pokud freták podr?stá novou srstí, tak bych to pelichání až tak nehrotila.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 28.06. v 15:05.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: WhiteAngel4 (IP)
Datum: 2009-06-29, 10:39
moc dekuju....ja to taky nechci hrotit zatim...u korinku nic nema...srst vypada zdrave....je mu rok a kastrovany neni...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-06-29, 12:45
Moji nekastrovani samci teprve ted prelinavaji..

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 20:47
vim nepatri to mezi fretky ale nemuzu to nikde najit...
jak casto ma kuna dostavat zivi misi? kdyz zere i granule dekuju za odpovet

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-30, 20:55
Tome, tak toto ti tu asi fakt nikdo neporadí. My tu totiž všichni chováme fretky, kuny asi nikdo.
Skus vyhledávání na googl, nebo se poptat v zoo, nebo u myslivcú....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 20:58
boza zikala ze je musi ale zapomel jsem se zeptat jak casto..

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 21:02
jo a nemas pravdu je hodne lidi co ti misi fretce davaj treba zofiro donedavne jim je davala..

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-30, 21:02
Tome, tak se asi budeš muset znova optat Boži...když si informace o chovu svých zví?at nearchivuješ....

A prosím t?, s blbostma, jako že tu n?kdo z nás krmí fretky žívýma myškama...s tim sem radši ani necho?. Pokud chceš s ú?astníky tohoto fora seriozn? komunikovat.





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 30.06. v 21:08.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-30, 21:09
Kunu bys v?bec nem?l v zajetí chovat. Pokud je n?jak postižená, má být v záchranné stanici. Pokud kuny chovají myslivci, mají je ve voliérách, ne v kleci v dom?. Kuna pot?ebuje maso "s pe?ím" nebo "s chlupem", protože by m?la být vypušt?na, tak aby byla zvyklá. A taky je nutné aby um?la lovit. Jinak až dosp?je a ute?e ti, um?e n?kde hladem. Proto ty živé myši. Kuna je až do puberty milé a veselé zví?e, pak už ne.Pak už je zvví?e divoké, dokonce i když žije v hájovn? a je "ocho?ená".
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 21:17
no v prirode by neprezila us protoze matka ma maldata as do podzimu a nauci je vsechno a neni pravda ze se nedaj vichovat daj znam lidi co je maj taky doma...




Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 21:24
to povoleni mi dal incpektor ktery sam rikal ze to de vychovat potrebuju zistit jak casto ma dostavat zivou stravu je mi tech misi lito

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-30, 22:47
Tome a když znáš tolik lidí co chovají kunu i v dosp?losti, pro? se nezeptáš jich a ptáš se na foru o fretkách?;)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 22:52
protoze mi to z nich nikdo nevi..:(

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-30, 22:54
Prosímt? nev?šej nám tady bulíky.. Jestli n?koho takového známého máš (pochybuju, kunu opravdu nechová každý druhý), tak se snad s ním jsi schopný poradit ne? Tady ti asi t?žko n?kdo poradí, my na adrenalinové chovy nejsme..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2009-06-30, 22:59
Muj nazor tedy take je, ze mila kuna preroste Tomasovi pres hlavu, ale ackoliv teda o tom moc nevim, nejak si neumim predstavit, jak by se to nebohy zvitre melo uz v dospelosti vracet do prirody...?? Ja jsem Tomasovi rikala uz pred nekolika mesici, at ji ty mysi ze zverimexu necpe...tak teda nevim.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 22:59
no vono to je tak ze jsem ti lidi potkal jen venku.. tak nevi m odkut sou tak se nemuzu zeptat:( tet mam pronej 12mrtvich misek v mrazaku protoze mi je eruska zabila ach jo jak se na ne mohla dostat:(

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 23:02
je o pro nej lepsi kdyz ho mam.. pochop to voni je musi mit mel bi mit i operence.. a veverky..

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-06-30, 23:03
jo a lucko smam si videla jak je ochocenej tet us se prestava bat je lepi a lepsi...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-30, 23:26
Tome nás nemusíš o ni?em p?esv?d?ovat. Není to zví?e ur?ené k chovu v byt?. Te?ka. Až ti za?ne p?er?stat p?es hlavu, vypustíš ho ven a tady na fóra napíšeš, že ti utekl. P?ípadn? ho n?jak rozmnožíš s fretkama. Chodím i na fretku.kom takže mi nemusíš psát že tam nic takového nebylo. A to, že jsi fretku nechal nakrýt proto, že p?išla do druhé ?íje, místo abys ji vykastroval, protože ti pak bude k ni?emu, to jsem taky absolutn? nepochopila. Omlouvám se, necht?la jsem reagovat, ale lidská blbost m? prost? zvedá až ke stropu, zvláš?, pokud tou blbostí je ubližováno živému tvorovi!!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-30, 23:31
Tomáši, nevím, KDE jsi hledal, ale vím JAK. šPATN?. Hned v prvním vlákn? Fora Martina nesmírn? pe?liv? ut?ídila rady. A kdybys opravdu hledal jak s kunou, najdeš to tam.
Avatar

Aktuální stránka:87 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist