Aktuální stránka:34 z 35
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-05, 17:51
já mám do p?epravky hamaky šitý a to p?ímo na rozm?r p?epravky a z pevných materiál?, aby když tam fretka vleze, se to neprov?silo.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-06, 19:32
Dnes sem mn?la pracovní jednání s kolegyní kterou sem do dnes neznala....byla ze mne pracovn? vyd?šená (pani asi v mém v?ku) a když odcházela koukala na fotky Vl?áka v kanclu....a prý mn?li fretku (sami?ku) která se dožila 14 let. Pani mne nezná, nemá dúvod se lísat, spíš se mne bojí, mezi fretka?e nechodí, s fretkama za?ala rozhovor sama....tož nemn?la dúvod lhát :-)

Celkem zajímavé info :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-07, 10:51
14 let? Pak by to byla nejstarší fretka o které jsem slyšela....Johanko, byla to skute?n? fretka??? :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-07, 10:56
Já to zví?e nevid?la, ale paní spolehliv? identifikovala Vl?áka na zdech kanclu jako fretku :-)

Až s tou paní zas budu, vyspovídám ji :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-08, 17:38
tohle se mi dostalo na mou stránku ve FC.
[www.facebook.com][url][/url]. D?sný, zav?ít ji/ho/až z?erná. je mi opravdu líto, že takové p?ípady takhle tragicky kon?í. Nevím zda tento link p?jde zobrazit, nemám zkušenosti jak to zadávat. No uvidíme...

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-08, 17:38
Takže jde o:)....

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-08, 18:04
údajn? holka, odn?kud z balkánu, prob?hlo to i ve zprávách, prý ji snad i díky této (nebo podobné) výzv? na FC našli a obvinili.

(pro ty, komu to nejde, protože nemají svoji stránku na FC - z?ejm? holka hází doprost?ed ?eky asi t?ídenní ŽIVÁ št??ata, munici si donesla v kýblu)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Zdena P (IP)
Datum: 2010-09-09, 15:33
Ahoj,

zítra jdeme s mou fre?ulí na kastraci a tak sem se cht?la zeptat, jestli máte n?kdo n?jaké zkušenosti s tím co se m?že po operaci vyskytnout a co fre?ule m?že a nem?že d?lat nebo co jí mám, m?žu ?i nem?žu dávat k jídlu.

Jo a ješt? n?co :-).
Normáln? te?ka po ránu na m? furt kvoká. Já na ni kvokávala už d?ív, ale málo kdy na to zareagovala - spíš v?bec a te? m? každý ráno vybízí ke kvokání.
P?íjde m? to hrozn? legra?ní. A když za?nu kvokat tak letí za mnou a okusuje m? nebo se cpe na obli?ej.
Je te?ka po falešný b?ezosti, takže m? ope?ovává, tak to bude nejspíš souviset s tím.
Sem si tak ?íkala, co mi asi ?íká, protože n?kdy kvoká tak dlouho, jak když manželka pucuje svýho drahýho :-D

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-09, 19:21
po zákroku hlavn? držet v teple, bude mít nejspíš problém si udržet t?lesnou teplotu. krmení jsem nikdy ne?ešila, dostávali to co normáln?, tedy granule a problém s tím nem?li. pití a vodu dávat až když se probere a bude schopná se sama napí/najíst. hlídat stehy p?ed rozlízáním, ale zas jí v tom zbyte?n? nevrtat a p?ehnan? nebránit, v?tšina fretek ani neví, že n?jaké stehy má a ?ím víc se ?lov?k snaží jim v lízání bránit, tim spíš si to bude lízat.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-09, 21:23
ahojky,chci se zeptat vozíte n?kdo fretku v aut? na voln?ji a jak?já ho mám v p?epravce vzorn?,ale v?bec se mu tam nelíbí,máte n?kdo n?jaký zkušenosti??vid?la jsem v aut? normáln? na volno,ale já osobn? mám v aut? díru sm?rem k motoru od pedálu i od spolujezdce.. :-)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-09, 21:26
Já bych to neriskla, protože prud?eji zabrzdíš a
fretka letí na sklo...a navíc ti m?že ledaskde
vlézt...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-09, 21:33
na volno ur?it? ne! v aut? ti bude b?hat, m?že zalést pod pedály a podobn?, krom toho jí t?žko budeš za jízdy n?kde lovit.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-09, 21:34
já spíš myslela,zda nemá n?kdo zkušenost voln?ji na kratším vodítku ?i n?co podobného..ale máš pravdu,že je to pro n?ho bezpe?n?jší a na p?epravku si holt musí zvyknout!:-)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-09, 21:37
neriskovala bych ani vodítko - fretka se m?že z kšírk? vyvlíknout, zvlášt pokud se snaží delší dobu, ?asto se vyvle?e i ze kšírk?, ze kterých se venku normáln? nevyvle?e..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-09-10, 00:10
Probuh, na volno fakt ne! Vleze pod pedal a co budes jako ridic delat? Bud zastavis (s prislapnutim fretky) a fretku vydolujes, nebo nezvladnes zabrzdit, kdyz to budes potrebovat (protoze fretka pod pedalem). Popr. za jizdy lovit fretku od nekad, kam vlezla a kde se vzpricila...

Na ksirkach - jedine nekam uvazat. Jaky je pak rozdil, bude-li fretka rotovat nekde (na sedadle, v kufru) uvazana na kratkem voditku na kruhu o prumeru 30 cm, nebo kdyz bude zavrena v prepravce?

BEZPECNEJSI PRO NEHO? Bezpecnejsi pro TEBE!!! Nevezla bych psa navolno v aute (a to je umravnitelny!), natoz fretku nebo kocku. Mozna jeste suchozemskou zelvicku (ale zname to vsichni, ten vtip, ze jo - "frnk, frnk a zelvy byly pryc!"). Do auta fakt jen uzavrena prepravka.

2 dny jsem mela osypky z predstavy, ze povezu zvirata navolno, nez jsem ulovila prenosku, klec a vymyslela v aute oka na uvazani. Fakt ne, bezpecnost (a ze zrovna pilotka jak ja neco takoveho rika:-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-10, 08:34
Zásadn? v p?enosce a p?enosku mezi p?edními a zadními sedadly na zemi aby se ani nehnula. Já mám svoje fretky ráda.D?ti také musely do seda?ek a bez ?e?í.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-10, 09:15
Já mám p?epravku nebo p?epravní klec na zadnim sedadle a zapínám je do pású. Zapíná se to sice pracn? ale drží to perfektn?. A abych p?i zapínání nevysypala ze záchodu v kleci zverlit, dávám místo n?j na cestu savou podložku.
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-09-14, 16:40
Kv?li bezpe?nosti vozíme fretky v aut? stejn? jako
Erin. V p?epravce mezi sedadly.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-15, 13:32
d?kuji moc všem za odpov?di!!:-)

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-09-16, 09:27
Dobré ráno holky, dlouho jsem tu nebyla, tak posílám alespo? jeden pozdrav :)
Avatar

Přílohy: Jamie_2660.JPG (62kB)  
Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2010-09-20, 13:39
Ahoj
Cht?la sem se zeptat jestly n?kdo nepojedete do N?mecka na n?jakou s t?hlech výstav:

[www.waldfrettchen.de]
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-09-24, 18:33
ahojky,nevíte o n?kom,kdo by m?l pro mého barnieho nev?stu se zápisem?ráda bych ho nechala vykastrovat,tak mu chci nechat ješt? dop?át trochu radovánek :-) te? mu je teprve 5 m?síc?,tak asi tak n?kdy na ja?e 2011..

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-24, 20:53
barnie,

te? je ješt? brzy, n?kdy v lednu-únoru si dej inzerát na krytí a nabídku do vlákna na fóru (snad tou dobou už bude nové) "samci a samice ke krytí".
nebo se možná do té doby seznámíš s n?kým, kdo bude mít sami?ku a bude chtít mladé, tak se domluvíte :o)

není mi to FUK

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-09-27, 12:13
Ted jsem koukala do vlakna o Cabikovi a vidim, ze Bonnie ma doma Gracijka. Ze ti ji Martino nakonec nesverili, co? Ne, ze bych se divila:-)))
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-27, 12:59
JO, Nereida se asi zalekla tý mý v?ty, že Martina už jí nehodlá Bonnie vrátit :-))) Doufám, že je Nereida v po?ádku, slíbila že se od k?ovák? ozve jak jsou na tom :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-09-27, 15:16
a ty se divis? Vzdyt martina je prece znama tim, ze svoji smecku rozsiruje o fretky, ktere puvodne hlidala:-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-27, 20:13
ano ano, potvrzuji, a stejným zp?sobem jsem p?išla i k manželovi a následn? k d?tem... pro? se unavovat n??ím složit?jším...

není mi to FUK

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-01, 12:13
Holky, kdo by m? zájem jít prezentovat fretky na D?tský den po?ádaný ODS Praha 6 tuto ned?li v obo?e Hv?zda, volejte p.P?ibylovou 602205070. Pouze nekousavky! :-)
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-10-01, 12:44
Vyjíme?n? musím ?íct, že tentokrát nebudu ak?ní, i když Bestie je te? zlatí?ko...jedu na víkend do Ostravy...škoda...
Avatar

Re: Kafrání XIV aneb nekone?no
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-10-01, 15:31
Jak sem se asi p?ed m?sícem zmi?ovala o fretce co se dožila 11 let - tak dnes byla ta pani co ji mn?la u mne znova, tož sem ji vyspovídala: fretka zem?ela p?ed 3 lety skute?n? ve v?ku 11 let. Koupili ji jako mlád? v jednom bratislavském zverimexu. Nikdy nemn?la mladé, kastrovaná byla po první ?iji. Bydlala v zimní zahrad? rodiného domu a mn?la ud?laný výb?h i na zahradu (jak byl ?ešený nevim). ?im ji krmili sem se už optat nestihla (ale p?ed 14 lety kdy ji koupili v SR asi granule pro fretky vúbec nebyli), poptám se p?íšt?.
Fretka byla tcho?ovitá.
Pani se dost vyzná ve zví?etstvu, už tenkrát krom té fretky mn?li psa a chovali želvy. Ty maj i dneska. K vetúm chodí pani se zv??í pravideln?.
Avatar

Aktuální stránka:34 z 35


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist