Aktuální stránka:18 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-07, 18:09
já jsem z prahy, a do ikei bych ti mohla možná sjet ve ?tvrtek nebo v ned?li, podle toho jak to stihnu. kolik jich budeš chtít

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-07, 21:05
Morgan, pokud dob?e po?ítám a po?ítám poštovný cca 50, tak to vychází ty vaše hamaky na 170k?? Tak mi jich vezmi prosimt? šest, pokud by to šlo, a já ti pak místo toho pošlu hamaky, vyjde to nastejno, a za ochotu ti jich našiju víc:) plus ti tam p?iložím stovku na poštovný, to by snad m?lo sta?it:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-07, 21:19
Jinak, první pokus o zalejzací hamak, myslím si, nedopadl v?bec špatn?:)

[imb.lide.cz]
moc tam ten pr?lez není vid?t díky vzoru, ale tak snad:) tenhle mí?í do útulku Boleslav, snad tam frete?kám ud?lá radost:) b?hem zít?ka bych pro útulek m?la mít našito, šiju p?t normálních a p?t zalejzacích, takže to chvili?ku bude trvat, pak bych p?es víkend snad m?la stihnout ty další pro všechny:)
Jinak, už jsem se domluvila s mamkou, takže peníze kdyžtak klidn? na ú?et- je to levn?jší než dobírka, tak je to jen na vás:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-08, 10:55
Hezký to máš :)
V rámci podpory ?abín?te bychom si taky n?co objednali :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-08, 11:32
bailee, pošli mi sz s adresou kam ti mám ty deky poslat, vypadá to že se mi tam poda?í zajet už zítra, takže bych ti je v pátek poslala. p?ipiš na sebe prosím taky telefon, kdyby t?eba nem?li ty modré a m?li jiné, a? ti m?žu cinknout.
jinak co se poštovného týká tak to ani stovka nebude, takže ho ne?eš. Kup za to radši n?co ?abíkovy :-)

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: janik (IP)
Datum: 2010-09-08, 13:35
bailee, taky bych si n?co objednala - jen nevím jestli už nemáš moc zájemc? :) Pot?ebovala bych min. jeden zalézací a jeden normální pro kluka - takže kdyby to šlo tak klidn? i 40x40 :) Jinak když budeš hodn? pilná tak si je vezmu klidn? i 2x ;-) Já totiž taková šikovná bohužel nejsem :-D

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 16:11
janik: hele t?ch 30x30 se mi nakonec zdálo málo, takže jsem to stejn? nast?ihala 35-40x35-40, to už fakt neni rozdíl ( kdyby to n?komu nevyhovovalo a pot?eboval striktn? 30x30, tak a? se ozve:) ) a moc toho nemám, p?edpokládám, že naprosto bez problém? to všechno budu mít do p?íštího pátku maximáln?... ale myslím si, že v pátek už to i budou mít všichni doma
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 16:12
Graci, díky. Od tebe m? to obzvláš? t?ší.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-08, 16:27
Teda to je fofr:-) to doma ned?láš nic jiného než že šiješ ne:-)my už se t?šíme:-)nepojdeš náhodou na srazík do Prahy?že by sme si to mohli p?edat i v Praze.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-08, 17:28
Bailee i ten "zalejzací" vypadá výborn?. Si šikulka! :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:02
karusa: nepojedu, bych asi od n?kterejch lidí dostala pár facek nebo by tam kvuli m? radši ani nešli... a?koliv do Prahy bych pot?ebovala zajet, ale to se dá za?ídit i jinak... nebo by se možná dalo domluvit s n?kym že bych vám hamaky do Prahy poslala hromadn? a vy jste si to na srazu t?eba p?edali, pokud by tam ten ?lov?k šel?

A ano, ned?lám toho moc jinýho... jinak jsem na PC a staram se o zví?ata, ven moc nechodím, jen do školy a se psama, takže na šití si najdu spoustu ?asu, když chci... sta?í vypnout PC:D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 08.09. v 19:05.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:03
Johano: díky moc:) sice má ješt? n?jaký mouchy, ale to snad vychytám:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:13
Bailee, nemáš za? :-) Možná bych trochu posunula to p?ekrytí hornim dílem....aly ten horní díl pod který se vlejzá byl víc jak 2/3 délky hamaku (ud?lá to v?tší kapsu na celkové "zabalení" vlezené fretky). Já to takto šiju už 6 let a celkem se mi to osv?d?ilo.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:25
Johana: ok, to není problém to p?ed?lat... do útulku teda ušiju tyhle, už je mam nast?ihaný tak snad to užijou, zbytek budu posouvat... ono takhle se tam taky zabalí, ty díly se malinko p?ekrývaj, takže by tam ani nem?l být naho?e v?trací otvor:) uvidíme, dneska jsem si zatím koupila nutn? dv? deky na zateplení, tak m?žu šít a šít:D
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:25
No jsi fakt šikovná, já jsem na tohle kopyto.:-)no tak až to budeš mít všechno pohromad? našitý tak se pak konkrétn? domluvíme jak to poslat.-)

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:35
Bailee: u mne se ty díly taky trochu p?ekrývaj, ale p?ekrytí je dál ke kraji od st?edu. Pak tam fret múže ležet i jako ve "spacáku" - t?lo natáhmutý, vevnit? až po krk a hlavu venku (muj takto leží moc rád). Nebo tam múže být celej zachumlanej, nebo celej venku na vrchu.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-08, 20:14
karusa: jojo, dám v?d?t, neboj

Johana: chápu, chápu... možná to i do útulku ješt? p?ed?lám :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-14, 19:55
info o hamá?cích- dnes došívám, zbývá mi posledních pár hamak?. Pak je str?ím do pra?ky, aby p?kn? von?ly a taky aby se p?ípadn? odhalila jakákoliv vada(pustilo by to nití dost t?eba p?i špatnym sešití n?kde), a zítra bych snad mohla posílat:) takže prosím všechny o adresu, tedy ty, jejichž adresu nemám.
Napíšu to sem hromadn?, nebudu posílat jednotliv? SZ-
Lucík- Útulek Boleslav- 5 normálních a 5 zalézacích- 300 plus poštovný(poštovný up?esním jednotliv? po odeslání balík?, ale myslím, že do 60ti k? se to vejde i s pojišt?ním, u ostatních mín)

Morgan24- dva mega hamaky pro kluky, jeden velký zalézací- vše lad?no do modra, a pro holky v oranžové malý hamak, st?ední zalézací a velký hamak- za ochotu za deky moc díky

Karusa- dva normální a dva zalézací, 120k?+poštovné(tady to tipuju tak na 50)

Cinderella- t?i normální a jedne menší do p?epravky- 120+poštovné


K tomu p?idávám malý upozorn?ní, nevím, jak si moje hlava p?edstavovala 30x30, nicmén? po zm??ení mi to pro fretky p?išlo prost? malé, takže jsem hamaky šila v?tší, okolo 40cm, komu by to nevyhovovalo a pot?eboval do klece opravdu t?ch 30, není problém, jen si ?ekn?te:)

Adresy tedy pot?ebuju ješt? od: Karusa a Morgan24(i když bych to m?la mít jako zpáte?ku na balíku s dekama)


Ve?er ješt? všechny hamaky nafotím a dám sem fotky:) Kdo byste m?l ješt? zájem, tak napište:)



Tak ješt? p?idávám fote?ky- [mariehnatikova.rajce.idnes.cz]
už jen ?ty?i hamaky pro Žabku a bude hotovo...

Bailee



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 14.09. v 22:58.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-15, 01:51
Tak hlasim, ze vsechny hamaky prezily prani!:-) tak ted vyzehlit, zabalit a poslat a bude to:-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: janik (IP)
Datum: 2010-09-15, 09:19
Bailee, když budeš mít ješt? chu? tak ušij i m? - te? jsem n?jak nebyla na netu a tak jsem se nemohla ohlásit d?ív - jak jsem psala p?edtím tak bezvadný by byly 2 normál a 2 zalézací.. Ale to jen pokud se ti opravdu bude chtít. J.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-15, 11:42
Já taky objednávám dva. :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-15, 17:26
janik: tys psala p?edtím? Tak to se omlouvám, asi jsem to p?ehlídla, díky, že jsi se p?ipom?la, samoz?ejm? že ušiju:)
Graci: ok, ok... napiš mi prosimt? rovnou do SZ adresu, nepamatuju si jí..

ješt? mi napsala SZ jedna hol?ina o ?ty?i hamá?ky, takže tohle bude taková druhá várka:)

k výt?žku pro ?abíka- pokud dob?e po?ítám, vychází to na 960 k? (kdyby v tom n?kdo d?lal inventuru podle fotek- Morgan má hamaky zadarmo za to, že mi v Praze koupila a poslala deky, útulek má o hamak navíc, a jen o jeden protože te? nebyl ?as, až bude ?as, tak bych ráda našila a poslala do víc fret?ích útulk?, t?eba na vánoce, a? se maj frete?ky líp... pak je to tedy útulek 10, Graci 2, Hanca 4, Žabka 4, Karusa 4, Cinderella 4, janik 4, tedy celkem 32 hamak?. Tudíž n?co málo p?idám a jednu chemo zaplatím pak já. Taky bych m?la mít te? dlouhodob?jš brigádu, nic moc výnosnýho, ale lepší, než nic, takže bych m?la zvládnout zaplatit pak t?eba i tu poslední.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 15.09. v 17:35.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-17, 18:32
Tak, byl trochu problém s usycháním hamak?, pov?sila jsem je v koupeln?, ale není moc velká a byla tam z nich taková vlhkost, že to stejn? neuschlo, tak jsem je na várky ve?er sušila u kamen:) dneska jsem teda vyžehlila, zabalila a p?t minut p?ed zavíra?kou dob?hla na poštu- s nevypln?nejma podacíma lístkama, m?la jsem doma poslední jeden:D nicmén? je to odeslané:) poštovné u každého ?iní 58k?, stejn? to ješt? napíšu do SZ spolu s ?íslem ú?tu v ned?li-te? odjela mamka na víkend a já se jí na ?íslo ú?tu zapom?la zeptat:) A Morgan moc díky za deky:) balík sice došel strašn? potrhanej, až se pani na pošt? omlouvala, nakoukla jsem a tak ?íkala, že kdby tam po rozbalení ješt? n?co chyb?lo, tak mám klidn? p?ijít v pond?lí... naše pošta, no:D
Aby to nebylo jen o hamacích, tak ?abík se má suprov?, zlobí a zlobí, ale strašn? roztomile... další chemo nás ?eká p?íští pátek:(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 17.09. v 19:04.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-17, 19:12
Super:-) zdravíme ?abíka a v pátek mu budeme držet p?sti?ky:-)

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-17, 19:22
Bailee, koukala sem na tvé hama?ky sou suprové, si fakt šikovná :-)

?abíkovi budem v pátek držet p?sti i palce, ur?it? to zvládne tak dob?e jak dote?.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-17, 23:42
Snad... doufám, že to nebude jako minule... i když tam to možná bylo daný i tim, že chvilku trvalo, než jsme se dostali domu, mohl trochu prochladnout v aut?, p?ecijen auto se b?hem ježd?ní po Varech nezah?eje, to nestihne, a já jsem ješt? byla s tou krví a ?ekala p?l ho?ky na výsledek... tentokrát je to bez krve, to až p?íšt?, takže p?kn? rovnou domu.

Ješt? k ?abímu, zdá se mi, že za?íná nabírat. Snad vidím(a cítím) dob?e a nohy mu trošku obrostly svalama, u veteriná?e za týden zvážíme:) momentáln? má n?kolik nových zábav- skákání v krabici od dek od Morgan, srkání dek ?umákem po celym pokoji a jelikož je za?átek roku, tak i tahání u?ebnic a sešit? po celym pokoji, nebo aspo? bo?ení mých úhledných komínk?:D Dneska dostal tvaroh s troši?kou medu na posiln?ní, moc mu chutnal. Do napaje?ky jsem preventivn? všem zví?at?m momentáln? nasadila ?ajík s echinaceou, aby se jim posílila imunita:) takže ?abík stráví te? u napaje?ky t?eba deset minut:D což je jen dob?e, protože to podporuje funkci ledvin, mezi kterými má nádor...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-17, 23:55
Bailee, tož jak ?tu, tak ?abík se chová jak zdravá fretka...a to je super! :-)
Budem na pátek moc držet vše co jde. Ur?it? budete OK!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-18, 00:09
Nejenom se chová, on tak i vypadá, až na ty o?ka a vyholený místa na t?lí?ku... te? mi usnul v kabelce, prdelka, lítal tu snad hodinu... snad mu to pomáhá, doufám. Uvidíme po skon?ení chemo, jak to bude vypadat na rentgenu...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: slunicko0811 (IP)
Datum: 2010-09-20, 10:57
Ahojky Bailee musím ?íct, že jsi moc šikovná a hamá?ky jsou moc krásné!!!!
Taky je fajn, že se ?abíkovi dob?e da?í a snad bude v pátek všechno dobrý!!!! Budu na vás myslet!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-20, 11:26
já teda taky musím ?íct, že m? bailee velmi p?íjemn? p?ekvapila. po tom po?áte?ním f?ukání a dohadování jsem v?bec ne?ekala, že se nakonec tak aktivn? zapojí do ?abíkovo lé?by.

hamaky opravdu nevypadají v?bec špatn? a jsou za pár korun (už si nepamatuju cenu, ale vím, že jsem si ?íkala, že to je za hubi?ku), takže užitek nakonec mají fre?ule na obou stranách :o)




Aktuální stránka:18 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist